نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: مشکله مادرم

801
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18082
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

Post مشکله مادرم

سلام دختری 25 ساله هستم مادرم 48ساله هست پدرم جانبازه.چندسالی هست که مادرم با جنس مخالف رابطه پیدا کرده پدرم هم متوجه شده ولی به دلیل مریض بودن نمیتونه بهش چیزی بگه چون میترسه تنهاش بزاره نمیدونم باید چیکار کنم واقعا خسته شدم از بس گوشی دستشه البته دوستای اینترنتی نیستن چون اینترنت نداره.باید چیکار کنم؟

2. کاربران زیر از یسنا25 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3033
    تشکـر
    1,448
    تشکر شده 2,948 بار در 1,084 پست
    میزان امتیاز
    12

پاسخ : مشکله مادرم

با سلام وتشکراز حضورتون
    اگر می بینید وفاداری در خانه شما پایمال شده است پس شما به عنوان فرزند خانواده، تصمیم بگیرید این ضد ارزش را نیاموزید و با آن مقابله کنید. ضمن اینکه همیشه به خاطر داشته باشید که یکی از خصوصی ترین و محرمانه ترین روابط، رابطه زن و شوهری است که هیچکس نباید در آن دخالت داشته باشد مگر با اجازه خود زوجین.
    لذا شما که از روی تجسس و یا بدون اراده متوجه بی وفایی یکی از والدین خود شده اید ضرورت دارد که از کنار این مساله بگذرید.

به ترتیب زندگی والدین خود دست نزنید و به طور مستقیم والد دیگر را متوجه این امر ننمایید. در اکثریت غریب به اتفاق خیانتها وبی وفایی ها هر دو طرف متوجه اتفاق روی داده هستند اما بنا به برخی از مصلحتهای درست یا نادرست، برخورد جدی با آن نمی کنند لذا شما هم بهتر است در روابط خصوصی والدین خود تجسس نکنید.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد