نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: ازدواج با دختر ژاپنی و مخالفت خانواده

2797
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18172
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

ازدواج با دختر ژاپنی و مخالفت خانواده

سلام
    من 4 سال پیش برای ادامه تحصیل به آمریکا اومدم. اینجا با یه دختر ژاپنی آشنا شدم و به هم علاقمند شدیم و الان دو ساله با هم هستیم و یک سال گذشته هم با هم زندگی کردیم. من 29 سالمه و ایشون 27 سال. ما قصد ازدواج داریم با هم ولی مشکل خانواده من هستش.
    من به خانواده گفته بودم با ایشون دوستم و خانواده گفتن دوست باش ولی وقتی بهشون گفتم قصد ازدواج دارم شدیدا مخالفت کردن. خانواده حتی ایشون رو ندیدن.
    من پیشنهاد دادم این تابستان برای یکی دو ماه بیایم ایران که خانواده هم باهاش آشنا بشن ولی خانواده اصلا گوش نمیدن و حتی گفتن اگه این دختر بیاد ایران حاضر نیستن در خونه راهش بدن.
    اگه میشه راه حلی ارائه کنید که حداقل حاضر بشوند بحث کنیم چون مستقیما میگن جوابشون نه مطلق است و حتی جای بحث و مذاکره هم نداره.
    من تک فرزند هستم و متاسفانه بزرگتری هم در فامیل نیست که بهش بگم پادرمیونی کنه. خانواده میگن باید با ایرانی ازدواج کنم و من هم همیشه اولویتم ایرانی بوده ولی دختر رویاهامو پیدا کردم الان.
    من خانواده این دختر رو دیدم (تابستان پارسال دو ماه ژاپن رفتیم پیش خانواده اش) و اونها کاملا موافق این ازدواج هستند.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14931
    تشکـر
    97
    تشکر شده 115 بار در 76 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : ازدواج با دختر ژاپنی و مخالفت خانواده

نقل قول نوشته اصلی توسط SparMr نمایش پست ها
    سلام
    من 4 سال پیش برای ادامه تحصیل به آمریکا اومدم. اینجا با یه دختر ژاپنی آشنا شدم و به هم علاقمند شدیم و الان دو ساله با هم هستیم و یک سال گذشته هم با هم زندگی کردیم. من 29 سالمه و ایشون 27 سال. ما قصد ازدواج داریم با هم ولی مشکل خانواده من هستش.
    من به خانواده گفته بودم با ایشون دوستم و خانواده گفتن دوست باش ولی وقتی بهشون گفتم قصد ازدواج دارم شدیدا مخالفت کردن. خانواده حتی ایشون رو ندیدن.
    من پیشنهاد دادم این تابستان برای یکی دو ماه بیایم ایران که خانواده هم باهاش آشنا بشن ولی خانواده اصلا گوش نمیدن و حتی گفتن اگه این دختر بیاد ایران حاضر نیستن در خونه راهش بدن.
    اگه میشه راه حلی ارائه کنید که حداقل حاضر بشوند بحث کنیم چون مستقیما میگن جوابشون نه مطلق است و حتی جای بحث و مذاکره هم نداره.
    من تک فرزند هستم و متاسفانه بزرگتری هم در فامیل نیست که بهش بگم پادرمیونی کنه. خانواده میگن باید با ایرانی ازدواج کنم و من هم همیشه اولویتم ایرانی بوده ولی دختر رویاهامو پیدا کردم الان.
    من خانواده این دختر رو دیدم (تابستان پارسال دو ماه ژاپن رفتیم پیش خانواده اش) و اونها کاملا موافق این ازدواج هستند.
    سلام. علت مخالفت شون رو حتما گفتن. اون رو بگید تا دوستان بتونن نظر بدن.
    علت مخالفت هر چی باشه راه حل مخصوص خودش رو میطلبه....
    مثلا شاید اون خانم دینشون اهل کتاب نیست و شما مسلمون باشید... که خب در این صورت اصلا امکان ازدواج وجود نداره و حق با خانواده است.
    یا ...

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18172
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط s.vs نمایش پست ها
    سلام. علت مخالفت شون رو حتما گفتن. اون رو بگید تا دوستان بتونن نظر بدن.
    علت مخالفت هر چی باشه راه حل مخصوص خودش رو میطلبه....
    مثلا شاید اون خانم دینشون اهل کتاب نیست و شما مسلمون باشید... که خب در این صورت اصلا امکان ازدواج وجود نداره و حق با خانواده است.
    یا ...
    عرض کردم جناب علت مخالفتشون رو. میگن باید با دختر ایرانی ازدواج کنی تا بچه هاتون ایرانی باشند و بتونن با ما ارتباط داشته باشند و اینطور چیزها. خانواده ما مذهبی نیست.

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12089
    تشکـر
    572
    تشکر شده 462 بار در 297 پست
    میزان امتیاز
    10

شما به خانوادتون قول بدین که پس از ازدواج رهاشون نخواهید کرد.بهشون متذکر بشید که حتما فرزندان شما باخانوادتون در ارتباط خواهند بود.حتی اگه لازم شد به ان خانم هم فارسی یاد بدین .شاید اگه خانوادتون فارسی صحبت کردن این خانوم رو ببینن نظرشون عوض بشه.شاید خوب باشه اگه قبل از اومدنتون به ایران باکمک یاهو مسنجر خانوادتون ،ایشون رو ببینن.
    سعی کنین دلشون رو به دست بیارین.
    امضای ایشان
    ...!

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12274
    تشکـر
    444
    تشکر شده 347 بار در 199 پست
    میزان امتیاز
    10

بهشون بگيد اصل ريشه پدري هستنش و بچه هاش ايراني ميمونند!! از ويژگي هاي مثبت خانمتون به خونواده بگيد....
    امضای ایشان
    هدف های محدود زندگی را محدود می کنند!

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد