نمایش نتایج: از 1 به 18 از 18

موضوع: شرایط برای ازدواج

2163
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18181
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

شرایط برای ازدواج

سلام ، من از اسفند 93 از طریق اینترنت با یه پسری آشنا شدم که از من 6 سال بزرگتر بود، خیلی هم شرایط مناسب برای ازدواج داشت، حقوق بالا مدرک فوق لیسانس ، سربازی هم رفته بود اخلاقش و ایمانش هم خیلی عالی بود، من خودم امسال کنکور دادم و درحالت کلی خیلی دختر خوبیم درک بالایی دارم نجیب با حیا ، خیلی مهربون و باهوش ،درسم هم خیلی خوبه، بعد از مدت ها من راضی شدم باهاشون قرار بزارم سوار ماشینش شدم و منو رسوند خونمون. تا این لحظه زیاد بهش دل نبسته بودم ، چون هدفمون آشنایی برای ازدواج بود که ممکن بود اتفاق بیفته یا نیفته... اما بعد قرا. حسم نسبت بهش عوض شده بود، فک میکردم شخص ایده آلم رو پیدا کردم، وقتی برگشتیم بعد چند روز قرار شد تصمیم جدی رو بگیریم، از اخلاقم خیلی تعریف کرد و گفت عالیه، اما گفت که میخواد زود ازدواج کنه، و گفت من از لحاظ بدنی برای ازدواج آماده نیستم، من نفهمیدم منظورشو، گفت بهتره رابطه رو قطع کنیم تا هرموقع خواستم ازدواج کنم تورو تو الویت قرار میدم، اگه اندامت مناسب باشه ازدواج کنیم.
    من منظورشو از شرایط بدنی نفهمیدم؟ درضمن چطوری بتونم فراموشش کنم، اولین پسری بود که باهاش رابطه برای ازدواج داشتم.

2. 2 کاربران زیر از hasna بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12089
    تشکـر
    572
    تشکر شده 462 بار در 297 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : شرایط ازدواج

نقل قول نوشته اصلی توسط hasna نمایش پست ها
    سلام ، من از اسفند 93 از طریق اینترنت با یه پسری آشنا شدم که از من 6 سال بزرگتر بود، خیلی هم شرایط مناسب برای ازدواج داشت، حقوق بالا مدرک فوق لیسانس ، سربازی هم رفته بود اخلاقش و ایمانش هم خیلی عالی بود، من خودم امسال کنکور دادم و درحالت کلی خیلی دختر خوبیم درک بالایی دارم نجیب با حیا ، خیلی مهربون و باهوش ،درسم هم خیلی خوبه، بعد از مدت ها من راضی شدم باهاشون قرار بزارم سوار ماشینش شدم و منو رسوند خونمون. تا این لحظه زیاد بهش دل نبسته بودم ، چون هدفمون آشنایی برای ازدواج بود که ممکن بود اتفاق بیفته یا نیفته... اما بعد قرا. حسم نسبت بهش عوض شده بود، فک میکردم شخص ایده آلم رو پیدا کردم، وقتی برگشتیم بعد چند روز قرار شد تصمیم جدی رو بگیریم، از اخلاقم خیلی تعریف کرد و گفت عالیه، اما گفت که میخواد زود ازدواج کنه، و گفت من از لحاظ بدنی برای ازدواج آماده نیستم، من نفهمیدم منظورشو، گفت بهتره رابطه رو قطع کنیم تا هرموقع خواستم ازدواج کنم تورو تو الویت قرار میدم، اگه اندامت مناسب باشه ازدواج کنیم.
    من منظورشو از شرایط بدنی نفهمیدم؟ درضمن چطوری بتونم فراموشش کنم، اولین پسری بود که باهاش رابطه برای ازدواج داشتم.

شما حتما جسمی ضعیف هستین .فکر میکنم بهتره بیشتر در این نوع ازدواج فکر بکنین.بهتره ارتباطتون رو قطع بکنین .در چند سال اینده ممکنه خیلی از چیزها عوض بشه.
    ضمن اینکه 19 سال سن مناسبی برای ازدواج نیست.واگر د سن وسال کم ازدواج بکنین در اینده حسرت اینو خواهید خورد که چرا برای ایندتون تلاش نکردین.
    امضای ایشان
    ...!

4. 3 کاربران زیر از 2015 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14045
    تشکـر
    964
    تشکر شده 1,477 بار در 547 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام.

متاسفانه باز هم وعده هایی که هیچ بنیادی نداره.

دلبستن به وعده و بهانه ای که هیچ نمیشه بهشون اعتماد کرد.

کم نیستن افرادی که هم از این آقا پول دار تر و با مدارک بالا تر تونستن دختر هایی رو منحرف کند.

به هیچ عنوان نمیشه به این مدرک و پولشون اعتماد کرد.

تنها راه فهمیدن اینکه ایشون راست میگه تحقیق هست که فکر نکنم شما هم اهل تحقیق کردن و یا موقعیتش رو داشته باشی.

پس بهتره ه رابطه تون رو قطع کنید و بهش فرصت زماندار بدید.

مثلا بید اگر می خواد با شما ازدواج کنه براش 2 ماه میمونید.

و واقعا هم بیشتر از دو 2 ماه ذهن و فکرتون رو درگیر این رابطه نکنید .

در گیر کردن ذهنتون یعنی خراب کردن زندگیتون.یعنی افت تحصیلی.یعنی افت شخصیتی و ...

ارتباط شما فقط به خود شما ضربه میزنه.

6. 5 کاربران زیر از mahdianshakib بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6938
    تشکـر
    236
    تشکر شده 282 بار در 156 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام عزیزمشما تازه اول راهین و ایشونم اولین کسی بوده که برای ازدواج باهاش صحبت ردینازطرفیم منظورشون از آمادگی بدنی خودشون بوده یا شما؟بنظرم اگه صلاح میدونی بهشون یه مدت کوتاه وقت بده تا خودشو آماده کنه و اینو بهشونم بگو که بیشتر از این نمیتونی و اگه اون بخواد مطمئنا کاری میکنه که شما رو ازدست ندهولی شمام خودتو زیاد درگیر نکن و خیلی منطقی باش برای ازدواج که موضوع مهمیه نباید زود و از سر احسساس صرفا تصمیم بگیری

8. کاربران زیر از tavoos بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12274
    تشکـر
    444
    تشکر شده 347 بار در 199 پست
    میزان امتیاز
    10

خــيــلــی خــيــلــی احتياط كنيد
    امضای ایشان
    هدف های محدود زندگی را محدود می کنند!

10. کاربران زیر از عباس 95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18181
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام ممنون از جوابتون، من آدم تقریبا منطقی هستم، این آقا میخوان زود ازدواج کنن، درضمن منظورشون آمادگی جسمانیه منه خودش گفت ضعیفی . خب اخلاقش اینا خیلی خوبه حس میکنم یه موقعیت خوبه که اگه از دستش بدم دیگه نمیتونم به دستش بیارم

12. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16374
    تشکـر
    23
    تشکر شده 101 بار در 69 پست
    میزان امتیاز
    9

احتمالا منظورش این بوده که شما جسمت هنوز دختربچگانه هستی و اون یه جسم زنانه مد نظرشه.
    کلا معنی حرفش اینه که اخلاقت اوکی هستش اما از فیزیک هیکلت خوشش نیومده. یه جورایی به معنی این هست که خواسته باهات تموم کنه ارتباطشو.
    {داخل پرانتز: مرتیکه ی کثیف روانی از یه طرف رفته با دختر بچخ ی 19 ساله دوست شده که ساده باشه زود بتونه مخشو با 4 تا حرف قشنگ بزنه از یه طرف دیگه از انتظار هیکل و اندام آنچنانی داره.}
    ببین دختر خوب حتی اون وضع مالی خوب و مدرک بالا هم ممکنه خالی بندی باشه. شما که خودت هنوز دانشگاه نرفتی نمیتونی تشخیص بدی چه کسی واقعا تحصیلاتش بالاس و چه کسی داره خالی می بنده و دیپلمم به زور داره.

13. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14931
    تشکـر
    97
    تشکر شده 115 بار در 76 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام. ایشون که جواب شما رو دادن! شما رو مناسب خودشون ندیدن! حالا به هر دلیل (یا جسمی که گفتن و یا هر دلیلی دیگه ای که شاید نگفتن...)
    اصرار شما فقط شما رو کوچک میکنه... نهایتا شاید هم منجر به رابطه های غیر ازدواج بشه که شما کسی هستید که ضرر میکنید بعد هم مثل همین حالا کنار میذارتتون... خیلی راحت
    تصمیم با خودتونه......

14. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12062
    تشکـر
    18
    تشکر شده 70 بار در 45 پست
    میزان امتیاز
    10

دوست عزيز با سن شما واين مدت زمان كم اصلا صلاح نيست كه به ايشون فكر كنيد ودر ضمن شما بااين زمان كم چه شناختي از ايشون دارين كه مي گين خيلي خوبه .به نظر من شما كمي با تجربه فكر كن واحتياط شرط عقله وبا دقت زياد زندگي خودتو در آينده تضمين كن .ويادت باشه با ضعيف بودن وقوي بودن كسي ازدواج نمي كنه اصل كار درك متقابله پس زياد به حرفهاش گوش نده ورابطه ات رو قطع كن .موفق باشيد

15. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18181
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام رابطه قطع شده، ولی من فکر میکنم مناسبترین مورد رو برای ازدواجم از دست دادم
    من میخوام خودمو قانع کنم که به احتمال زیاد حرفاش راست نبوده، اما نمیتونم،
    وقتی ازشون پرسیدم منظورش از شرایط جسمی چیه گفت ضعیفی، وحتی اگه من بخوام مادرت اجازه ازدواج نمیده
    چطور بتونم این ناراحتی رو از خودم دور کنم تمام تلاشمو میکنم

16. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15277
    تشکـر
    345
    تشکر شده 2,644 بار در 1,053 پست
    میزان امتیاز
    10

ببخشید منظورتون اینه 5 ماه پیش اشنا شدید؟؟ اونم تو دنیای مجازی؟بعد خیال کردید شمارو برای ازدواج میخواد؟
    امضای ایشان
    خداحافظ
    این ایدی دیگه دست من نیست..خصوصی نفرستید..
    اینم از سعید021 ک ب پایان رسید.....

17. کاربران زیر از saeed021 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

18. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12089
    تشکـر
    572
    تشکر شده 462 بار در 297 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام رابطه قطع شده، ولی من فکر میکنم مناسبترین مورد رو برای ازدواجم از دست دادم
    من میخوام خودمو قانع کنم که به احتمال زیاد حرفاش راست نبوده، اما نمیتونم،
    وقتی ازشون پرسیدم منظورش از شرایط جسمی چیه گفت ضعیفی، وحتی اگه من بخوام مادرت اجازه ازدواج نمیده
    چطور بتونم این ناراحتی رو از خودم دور کنم تمام تلاشمو میکنم
    تو به من بگو کدوم ارتباط مجازیه که سرانجام داشته باشه.
    از نطر نت دتیای مجازی کثیف تر از دنیای اطراف.توی عالم مجازی ادما خودشونو نشون میدن.توی دنیای واقعی ادما خیلی از کارهای زشتی که توی سرشونه انجام نمیدن به خاطر خیلی مسائل.
    ولی توی مجازی ادمای بی شعور هر چرت وپرتی که توی سرشونه عملی میکنن بعدشم میرن.کسی هم اونا رو نمی شناسه.باید خیلی مراقب بودو باکسی صمیمی نشد.فقط درحد روابط معمول و روزانه.شایدم کمتر.
    امضای ایشان
    ...!

19. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12792
    تشکـر
    149
    تشکر شده 154 بار در 76 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام خواهر گلم
    شما اينترنتي اشنا شديد مي گيد عالي بود براي ازدواج؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    شما كه مدرك فوق ليسانس رو ديديد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    اصلا مي دونيد مي رفت سركار يا بي كار بود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    اصلا محل كارش رفتيد ببينيد چيكاره هست؟؟؟؟؟؟؟؟
    ازجمله كه نوشتيد كه نجيبن فقط مي تونم بگم يه چيز پيش خدا داشتي كه خدا بهت رحم كرده
    بابا شايد ماشين رو يه ساعت از يه نفر قرض كرده اومده دنبال تو لباسشم مي تونه قرضي باشه
    چقدر ساده لوحي خواهرم مطمئن باش اونروز كه اومده دنبالت حتما فكر گول زدنت رو داشته ولي از نجابت كوتاه اومده وارتباطش روقطع كرده
    روزي صد بار شكر خدا بكن خيلي دوست داره خدا

20. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18181
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

آخه، هیچ تناقضی بین حرفاش نبود ، خیلی سعی کردم که بفهمم دروغ نمیگه

21. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18181
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

آخه، هیچ تناقضی بین حرفاش نبود ، خیلی سعی کردم که بفهمم دروغ نمیگه
    خواهشا بهم کمک کنید، استرسم دارم، نمیدونم چرا، نمیخوام بهش فکر کنم اما یهو فکرش میاد تو سرم؟!

22. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15431
    تشکـر
    1,705
    تشکر شده 2,460 بار در 1,195 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام دوست عزیز
    مطالبتونو خوندم
    دوستان همشون یکی کی حرفاشون بجا و مناسب بود
    چند ماه شناخت یک شناخت کامل نمیشه
    و اما اینکه اون شناخت از طریق دنیای مجازی اتفاق افتاده باشه
    ممکن ایشون دلشون نخواسته دل شما رو بش************ه و این موضوع رو بهونه کرده
    و اینکه شما بهترین گزینه ی زندگیتون رو از دست ندادین
    ی خورده واقع بین باشین
    شما هنوز سنی ازتون نگذشته ک همچین حسی رو دارن
    قطعا در اینده اتفاقات بهتری براتون خواهد افتاد
    ب خدا توکل کنین
    و ب زندگی عادیتون برگردین
    امضای ایشان
    من ریشه های تو را دریافته ام

با لبانت برای همه لبها سخن گفته ام

و دستهایت با دستان من آشناست

در خلوت روشن با تو گریسته ام برای خاطر زندگان

و در گورستان تاریک با تو خوانده ام زیباترین سرودها را

زیرا که مردگان این سال عاشقترین زندگان بوده اند

23. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18306
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

منم از دنیای مجازی همسرمو انتخاب کردم تا الان خداروشکر که خوبه

24. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9782
    تشکـر
    1,321
    تشکر شده 940 بار در 563 پست
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط فاطمه جان نمایش پست ها
    منم از دنیای مجازی همسرمو انتخاب کردم تا الان خداروشکر که خوبه
    سلام.ببخشید چرا پس ب فکر طلاقین؟!!

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد