نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10

موضوع: اختلال جنسی

1985
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18251
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

اختلال جنسی

با سلام جوانی 30 ساله و مجرد هستم که بصورت کاملا غیر ارادی علاقه مند به لباس زیر زنونه دارم و اینقد این قضیه روی ذهنم تاثیر داره که حتی اکثر وقتا لباس زیر زنونه میپوشم . باور کنین اصلا دست خودم نیس و نمیدونم باید چکار کنم . خدا شاهده نماز و روزه و مسجدم ترک نمیشه و هرسال هم یک ختم قرآن رو انجام میدم . واقعا ذله شدم خودمم نمیدونم باید چکار کنم . لطفا کمکم کنین

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17235
    تشکـر
    66
    تشکر شده 306 بار در 174 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : لطفا کمک کنین !

اگر شرایط ازدواج دارید اونو به تاخیر نندازید....
    شیطان از هر طریق که فکرشو بکنید وارد عمل میشه...
    امضای ایشان
    حضرت محمد(ص) فرمودند:
    برای هر چیزی قلبی است و قلب قران سوره یس است.

3. کاربران زیر از دریا071 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18251
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نخیر متاسفانه امکان ازدواج ندارم و میدونم که بعد ازدواج هم حتما همین مشکل رو دارم . سپاسگذارم

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13337
    تشکـر
    1,752
    تشکر شده 1,447 بار در 412 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط seemee نمایش پست ها
    با سلام جوانی 30 ساله و مجرد هستم که بصورت کاملا غیر ارادی علاقه مند به لباس زیر زنونه دارم و اینقد این قضیه روی ذهنم تاثیر داره که حتی اکثر وقتا لباس زیر زنونه میپوشم . باور کنین اصلا دست خودم نیس و نمیدونم باید چکار کنم . خدا شاهده نماز و روزه و مسجدم ترک نمیشه و هرسال هم یک ختم قرآن رو انجام میدم . واقعا ذله شدم خودمم نمیدونم باید چکار کنم . لطفا کمکم کنین
    سلام رفیق
    نماز روزه هات قبول
    می فهمم چی میگی، بهم بگو این علاقه از کی بوجود اومد؟ سعی کن به یاد بیاری احتمالا باید تو بچگی باشه.

خب این کارات تبدیل به یه جور رفتار شده، خودت رو از این بایت که به این کارها علاقه پیدا کردی ملامت نکن، اتفاقیه که برای همه ممکنه تو بچگی پیش بیاد. اما اینکه بخوای این کار رو ادامه بدی یا نه بحثش فرق داره.
    قبح این کار برات شکسته باید بتدریج و با شیب ملایم ترکش کنی.

سعی کن با یه مشاور حضوری از این بابت مشورت بخوای، از این بابت خجالتت باید بگم که اصلا نگران نباش، مشاورا بد تر از این چیزاشو دیدنو شنیدن و راهنمایی کردن.
    امضای ایشان

6. 5 کاربران زیر از e.v بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18251
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

ببینید من از دوران راهنمایی شاگرد مغازه لباس فروشی بودم که لباس زیر هم میفروخت . یعنی از اوالی بلوغ این حس توی وجودم رشد کرد البته نه اینکه فقط لباس زنونه رو ذهنم تاثیر بذاره بلکه لباس مردونه هم همینقد روم تاثیر داره . امروز از دفتر مرجع تقلیدم واسه نماز و روزه پرسیدم گفتن اشکالی نداره و صحیحه . اما مشکل من نفس کاره . چرا آخه توی اینهمه لباسای جور واجور باید این نوعش رو ذهنم تاثیر بذاره . مشکل اینه

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17796
    تشکـر
    57
    تشکر شده 73 بار در 26 پست
    میزان امتیاز
    9

سلام دوستان شبتون بخیر. دوست عزیزی که به مشکل برخوردن و شرایط ازدواج هم از دید خودشون ندارن رو خطاب میکنم و میگم بهشون که حتما به مشاوره مراجعه کنین. بعضی رفتارها رو میشه کنترل کرد اما بعضی رفتارهارو نمیشه.
    مثال میزنم، کودکی که تازه راه میفته هیچ دانایی نداره که لب پله نباید بره یا چاقو برّنده هست!!! این کودک رو باید ازش مراقبت کرد به این صورت که وسایل خطرناک رو ازش باید دور نگه داشت!

ما آدم بزرگها هم گاهی نقش همون کودکو بازی میکنیم. نمیدونیم کاری که میکنیم خطاست! اشتباهه! گناهه! یا هرچه، مهم اینه که نمیدونیم!! و نمیتونیم تشخیص بدیم!

اما بعضی چیزا هم باید باشن، دور نباشن، ما خودمو حفظ کنیم، کنترل کنیم.
    شما باید اول اینو مشخص کنی که جزو مورد اول هستی یا مورد دوم!!!
    تنها پیشنهادم همینه براتون. موفق باشین

9. 2 کاربران زیر از yasemoradi بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6252
    تشکـر
    216
    تشکر شده 191 بار در 126 پست
    میزان امتیاز
    10

این موضوع خیلی عجیبه. من اوایل که همچین چیزی شنیده بودم فکر میکردم همینجوری مردا این کار رو انجام میدن اما از وقتی عضو این سایت شدم متوجه شدم که گویا یه نوع اختلال روانی هست

امیدوارم مشکلتون واقعا حل بشه.

11. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : اختلال جنسی

نقل قول نوشته اصلی توسط seemee نمایش پست ها

دوست عزیز شما نیاز دارید با یک س.ک.س تراپیست (درمانگر جنسی ) در این خصوص مشورت کنید چون این مورد میتونه زوایای زیادی داشته باشه

از جمله اینکه ایا شما به جوراب همراه با علاقه دارید و یا اینکه فقط به جوراب خالی هم واکنش نشون میدید ؟

در حالت اول اختلالی وجود نداره و میتونه از طریق درمان وسواس فکری شمارو از این اضطراب رها کرد

در این مورد میتونید با این شماره مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-22354282
    021-88422495
    021-88472864
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

12. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17796
    تشکـر
    57
    تشکر شده 73 بار در 26 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط farokh نمایش پست ها
    دوست عزیز شما نیاز دارید با یک س.ک.س تراپیست (درمانگر جنسی ) در این خصوص مشورت کنید چون این مورد میتونه زوایای زیادی داشته باشه

از جمله اینکه ایا شما به جوراب همراه با علاقه دارید و یا اینکه فقط به جوراب خالی هم واکنش نشون میدید ؟

در حالت اول اختلالی وجود نداره و میتونه از طریق درمان وسواس فکری شمارو از این اضطراب رها کرد

در این مورد میتونید با این شماره مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-22354282
    021-88422495
    021-88472864
    با تشکر از آقای فرخ. وقتی داشتم برای این دوستمون پیشنهادمو مینوشتم باخودم گفتم کاش میشد یه طوری شما رو باخبر کنم تا راهنماییشون کنین. تشکر

13. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18251
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

با تشکر از همه عزیزانی که راهنمایی میکنن . بذارید این نکته هم بگم که منظورم از لباس زیر فقط شورت هست نه جوراب نه سوتین نه ساپورت و نه هیچیک از دیگر لباسها و اصولا رنگ و دیدن رنگهای شاد و به قول معروف جیغ ذهن منو بیشتر کنجکاو میکنه و در جواب آقای فرخ عزیز باید عرض کنم که علاقه من به این موضوع بصورت پوشیده شده و نشده تفاوت چندانی نداره مثلا ممکنه این نوع لباس خاص که رنگ جیغی داره و به قول معروف پوشیده نشده ( مثل جوراب بدون پا ) چندین برابر بیشتر روم تاثیر بذاره تا اینکه از یک نوع معمولی باشه ولی پوشیده شده باشه ( مثال جوراب با پا ) . و کلا نسبت به مردانه هم همینطوره و فرق چندانی نداره . وجالب اینکه تمام لباسای زیر خودم همه از رنگای جیغ و شاد هستن و شاید باورتون نشه همین علاقه کاری کرده که تا الان بیش از 50 تا لباس زیر فقط مردونه داشته باشم که بیشتراشون رو اصلا نپوشیدم و فقط نگه داریشون میکنم . بینهایت ممنونم از اینکه راهنماییم میکنید
    ویرایش توسط seemee : 06-28-2015 در ساعت 03:12 PM

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)