نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: ارتباط کم پدر با کودک

922
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18270
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

ارتباط کم پدر با کودک

با سلام
    مدت 9سال است که ازدواج کرده ام و ثمره ی ازدواجم دختری 5 سال است.همسرم به دلیل مشغله ی شغلی زیاد کمتر وقت خود را با من و دخترم میگذراند البته علی رغم ناراحتی ها و کشمکش هایی که پیرامون این موضوع(وقت نگذاشتن برای خانواده) داشتیم باز هم به کار خودش ادامه میده....من بیشترین دغدغه ی زندگیم در حال حاضر دخترم است که ارتباط خوبی با پدرش ندارد و اصلا پدرش را به عنوان پدر قبول ندارد و پدر خودم را پدر خود میداند... لطفا راهنماییم کنید

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : ارتباط کم با کودک

نقل قول نوشته اصلی توسط sanaati نمایش پست ها
    با سلام
    مدت 9سال است که ازدواج کرده ام و ثمره ی ازدواجم دختری 5 سال است.همسرم به دلیل مشغله ی شغلی زیاد کمتر وقت خود را با من و دخترم میگذراند البته علی رغم ناراحتی ها و کشمکش هایی که پیرامون این موضوع(وقت نگذاشتن برای خانواده) داشتیم باز هم به کار خودش ادامه میده....من بیشترین دغدغه ی زندگیم در حال حاضر دخترم است که ارتباط خوبی با پدرش ندارد و اصلا پدرش را به عنوان پدر قبول ندارد و پدر خودم را پدر خود میداند... لطفا راهنماییم کنید

دوست عزیز در بیشتر خانواده های ایرانی چنین مشکلی وجود داره و یکی از عواملش هم مشکلات اقتصادیه

نتیجه دوری پدر از خانواده مشکلی به وجود میاره که پدیده فرزند سالاریه

در بررسی علل افزایش فرزندسالاری در خانواده‌های ایرانی عنوان مي‌شود كه مدت ارتباط پدر با فرزند در ایران فقط ۲۰ دقیقه است...

پدرها طی مدت ۲۴ ساعت شبانه‌روز فقط ۲۰ دقیقه را صرف بچه‌ها می‌كنند، این در صورتی است كه فرزند كاملا سالم باشد، وگرنه فرزندان در مدت بیماری ارتباط كمتری با پدرانشان دارند...

به‌گفته این استاد دانشگاه شهیدبهشتی، مدت زمانی‌كه به‌طور مستمر از سوی مادران ایرانی در شبانه‌روز، صرف بچه‌ها می‌شود، به‌طور متوسط ۴ ساعت است،

بنابراین نسبت ناعادلانه ارتباط پدر و مادر با فرزندان، خانواده‌های امروز را با مشكلی روبه‌رو كرده كه در آن پدر به راحتی از روند تربیت فرزند كنار زده می‌شود...

در بررسی خانواده‌های ایرانی اشتغال پدر، اختلاف والدین، بی‌علاقگی پدر به فرزندان به كاهش ارتباط آنها دامن‌زده به‌طوری‌كه هم‌اكنون در خیلی از خانواده‌ها، فرزندان ترجیح می‌دهند، پدر را نبینند...

و تا این نقش در خانواده پررنگ نشه چنین مشکلاتی وجود داره و شما هم میتونید در این مورد نقش داشته باشید

و با نوعی اموزش و کتاب و صحبت کردن نقش پدر رو در خانواده برای فرزندتون روشن کنید

و با شوهرتون در این خصوص هم صحبت کنید تا در طول هفته وقتی رو برای بودن با فرزندتون قرار بده و گرنه اثراتش رو باید خودتون تحمل کنید

در این مورد میتونید با این شماره مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-22354282
    021-88422495
    021-88472864
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد