نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: شخصیت منزوی

1439
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18285
    تشکـر
    1
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

Question شخصیت منزوی

سلام. من به تازگی عضو انجمن شدم
    راستش من از بچگی توانایی زیادی در دوست یابی نداشتم . در مدرسه یا هر محیط اجتماعی دیگه ای! اگر هم دوستی پیدا میکردم راحت و سریع از دست میدادمش. البته دوره ی دبیرستان بهتر شدم و دو سه تا دوست خوب پ همراه پیدا کردم ولی چیزی که من میخوام داشتن تعداد زیادی رفیق پایه و همراهه. اما راهشو بلد نیستم که چطوری ارتباط اولیه ی موثر رو برقرار کنم و اون رو حفظ کنم. نمیخوام دوستام منو به زور تحمل کنن یا توی اولویت های مثلا پنجم یا شیشم زندگیشون باشم . میخوام آدمی باشم که همه وقت منو به عنوان یه رفیق خوب به حساب بیارن.
    کلا فکر میکنم بد عنقم و شاید منزوی. مثلا وقتی یه نفر حرفی بهم میزنه و خودش میخنده، خیلی وقتا به نظر من خنده دار نمیاد ! این خوب نیست واقعا . خنده های زوری و مسخره
    یک نفر بهم گفت تو خودتو درگیر غمها و شادیهای دیگران نمیکنی ،برای همین هم خنده هاشون شادت نمیکنه.
    من این وضع کنار گذاشته شدن توسط بقیه رو دوست ندارم. از این انزوا سعی میکنم فرار کنم اما به طور نسبتا شدیدی درگیرشم
    مشاوران وکاربران عزیز میشه منو برای حل مشکلم راهنمایی کنید؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14045
    تشکـر
    964
    تشکر شده 1,477 بار در 547 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : شخصیت منزوی

نقل قول نوشته اصلی توسط ادری نمایش پست ها
    سلام. من به تازگی عضو انجمن شدم
    راستش من از بچگی توانایی زیادی در دوست یابی نداشتم . در مدرسه یا هر محیط اجتماعی دیگه ای! اگر هم دوستی پیدا میکردم راحت و سریع از دست میدادمش. البته دوره ی دبیرستان بهتر شدم و دو سه تا دوست خوب پ همراه پیدا کردم ولی چیزی که من میخوام داشتن تعداد زیادی رفیق پایه و همراهه. اما راهشو بلد نیستم که چطوری ارتباط اولیه ی موثر رو برقرار کنم و اون رو حفظ کنم. نمیخوام دوستام منو به زور تحمل کنن یا توی اولویت های مثلا پنجم یا شیشم زندگیشون باشم . میخوام آدمی باشم که همه وقت منو به عنوان یه رفیق خوب به حساب بیارن.
    کلا فکر میکنم بد عنقم و شاید منزوی. مثلا وقتی یه نفر حرفی بهم میزنه و خودش میخنده، خیلی وقتا به نظر من خنده دار نمیاد ! این خوب نیست واقعا . خنده های زوری و مسخره
    یک نفر بهم گفت تو خودتو درگیر غمها و شادیهای دیگران نمیکنی ،برای همین هم خنده هاشون شادت نمیکنه.
    من این وضع کنار گذاشته شدن توسط بقیه رو دوست ندارم. از این انزوا سعی میکنم فرار کنم اما به طور نسبتا شدیدی درگیرشم
    مشاوران وکاربران عزیز میشه منو برای حل مشکلم راهنمایی کنید؟

سلام.

اول اینکه جاذبه های رفتاری تان را بالا ببرید. حسن برخورد، گرمی روابط، محبت به دیگران،

علاقه نشان دادن به علاقه مندی های مثبت دیگران تحمل و مدارا، ملایمت و نرم خویی و در نظر گرفتن

نفع دیگری به جای نفع خود همه از مواردی است که جاذبه های شما را بالا می برد.

دوم اینکه باید خود را وادار به برقراری رابطه کنید تا رابطه و دوستی شکل بگیرد. البته روشن است

که دوستان خوب را در محیط ها و فضاهای خوب می توان پیدا کرد نه در فضاهای منفی و اگر پس

از برقراری ارتباط متوجه ضعف اخلاقی و رفتاری کسی شدید این رابطه باید خاتمه پیدا کرده و منجر به صمیمیت نشود.

3. کاربران زیر از mahdianshakib بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18285
    تشکـر
    1
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : شخصیت منزوی

اول اینکه جاذبه های رفتاری تان را بالا ببرید. حسن برخورد، گرمی روابط، محبت به دیگران،

علاقه نشان دادن به علاقه مندی های مثبت دیگران تحمل و مدارا، ملایمت و نرم خویی و در نظر گرفتن

نفع دیگری به جای نفع خود همه از مواردی است که جاذبه های شما را بالا می برد.

دوم اینکه باید خود را وادار به برقراری رابطه کنید تا رابطه و دوستی شکل بگیرد. البته روشن است

که دوستان خوب را در محیط ها و فضاهای خوب می توان پیدا کرد نه در فضاهای منفی و اگر پس

از برقراری ارتباط متوجه ضعف اخلاقی و رفتاری کسی شدید این رابطه باید خاتمه پیدا کرده و منجر به صمیمیت نشود

با سلام و تشکر از پاسختون
    یه سوال. یعنی همه ی افرادی که تعداد زیادی دوست خوب و صمیمی دارن، دارای ویژگی هایی که گفتید هستن؟ مثلا اولویت دادن نفع دیگران به نفع خودشون؟

چون داشتن همه ی این صفات خیلی سخته و من نمیدونم چجوری در خودم ایجادشون کنم. فکر میکنم تمرین و تلاش زیادی میطلبه
    ویرایش توسط ادری : 06-29-2015 در ساعت 07:03 PM

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)