صفحه 1 از 2 12
نمایش نتایج: از 1 به 50 از 92

موضوع: مشکل تکرار احتلام

8238
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18302
    تشکـر
    9
    تشکر شده 7 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

مشکل تکرار احتلام

سلام.من یک پسر۱۹ ساله هستم و امسال قراره اگه خدا بخواد برم دانشگاه.نتیجه‌ی کنکور که هنوز نیومده ولی خودم فک میکنم بتونم صنعتی شریف یا امیرکبیر یا دست کم صنعتی اصفهان قبول شم.اما من یه مشکل اساسی دارم،اونم این که من وقتی چشمم به یه خانم بدحجاب می افته شدیدا عصبی میشم.حالا این ناشی از غریزه‌ی جنسی هست یا چیز دیگه نمیدونم.همین موضوع باعث شده به طور کامل خونه نشین بشم.اما الان واسه دانشگاه رفتنم مشکل ایجاد شده.تو یه انجمن دیگه که خیلی هم ادعا داشتن گفتم این موضوعو نتونستن کمکی بکنن.
    در ضمن بنده یه مشکلی دارم(عاجزانه خواهش میکنم این بند آخرو فقط آقایون بخونن) اونم این که من در حالت عادی هر بار که میخوابم محتلم میشم
    پیش ۳ تا اورولوژیست و یه روانپزشک هم رفتن کاری نتونستن بکنن.فقط الان با قرص کلومیپرامین این مشکل مهار شده.
    با تشکر‌.

2. کاربران زیر از H.a88 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12274
    تشکـر
    444
    تشکر شده 347 بار در 199 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : مشکل حضور در دانشگاه

ميدونم دركت ميكنم بعضيا واقعا از خط قرمز گذشتن ولي داش گلم همه جا خوب و بد هس! اونجا هم دختر نجيب و با حجاب پيدا ميشه هم بي حيا! بهترين كار اينكه بي حجابارو اصن ادم حساب نكني فك كن نيستن نذار به چشت بيان تو كار خودتو بكن
    امضای ایشان
    هدف های محدود زندگی را محدود می کنند!

4. کاربران زیر از عباس 95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18302
    تشکـر
    9
    تشکر شده 7 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط عباس 96 نمایش پست ها
    ميدونم دركت ميكنم بعضيا واقعا از خط قرمز گذشتن ولي داش گلم همه جا خوب و بد هس! اونجا هم دختر نجيب و با حجاب پيدا ميشه هم بي حيا! بهترين كار اينكه بي حجابارو اصن ادم حساب نكني فك كن نيستن نذار به چشت بيان تو كار خودتو بكن
    د نمیشه که!اگه میشد یکم از خونه میرفتم بیرون.

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18302
    تشکـر
    9
    تشکر شده 7 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

آقا یه ۴ نفر بیان جواب بدن دیگه اه.

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16374
    تشکـر
    23
    تشکر شده 101 بار در 69 پست
    میزان امتیاز
    9

نگران نباشید این سه تا دانشگاهی که گفتی اکثرا دخترای درس خون و ساده پوشی داره (البته نمیدونم مقیاس بدحجابی از نظر شما چیه آیا هرکسی رو که در چادر پوشونده نشده باشه بدحجاب میدونی؟ یا ملاکت روبنده هستش؟ یا مانتو و مقنعه و تیپ معمولی به نظرتون اوکی هستش؟)
    ضمن اینکه برادر من اگه شما میخواید که اذیت نشید و خونه نشین نباشید راه حلش به سادگی در اختیار خودتونه درسه بگم روی صورت خودتونه (پلک چشمهاتون ساده ترین علاج شماست) هرکسی خودش رو بهتر از دیگر آدمها میشناسه. ما توی کلاسمون توی دانشگاه یه آقایی بودش که تا پایان 4 سال که همکلاسی بودیم نگاهش از کفش خانوما بالاتر نیومد و همیشه وقتی توی راهرو یا جاهای دیگه دانشگاه راه میرفت راه میرفت نگاهش پایین بود و در تمام طول دوران لیسانسمون نه با هیچ خانومی صحبت کرد(حتی سلام و خداحافظ ساده) و نه به خانومی نگاه کرد. اگه شما هم واقعا اراده کردی که به جز درس و تحصیلت به چیزی فکر نکنی مطمئن باش می تونی و موفق خواهی شد.
    {داخل پراتتز: من روش بالا رو توصیه نمی کنم و معتقدم که شما باید روی این موضوع کار کنی تا جنبه ی شما افزایش پیدا کنه و بتونی در جامعه ای که زندگی می کنی افکار و طرز زندگی ها و طرز لباس پوشیدن ها و کلا آدمهای دیگه رو بپذیری و تحمل کنی و در کنارشون زندگی مسالمت آمیز داشته باشی.}

8. کاربران زیر از yalda_arezou بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18302
    تشکـر
    9
    تشکر شده 7 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط yalda_arezou نمایش پست ها
    نگران نباشید این سه تا دانشگاهی که گفتی اکثرا دخترای درس خون و ساده پوشی داره (البته نمیدونم مقیاس بدحجابی از نظر شما چیه آیا هرکسی رو که در چادر پوشونده نشده باشه بدحجاب میدونی؟ یا ملاکت روبنده هستش؟ یا مانتو و مقنعه و تیپ معمولی به نظرتون اوکی هستش؟)
    ضمن اینکه برادر من اگه شما میخواید که اذیت نشید و خونه نشین نباشید راه حلش به سادگی در اختیار خودتونه درسه بگم روی صورت خودتونه (پلک چشمهاتون ساده ترین علاج شماست) هرکسی خودش رو بهتر از دیگر آدمها میشناسه. ما توی کلاسمون توی دانشگاه یه آقایی بودش که تا پایان 4 سال که همکلاسی بودیم نگاهش از کفش خانوما بالاتر نیومد و همیشه وقتی توی راهرو یا جاهای دیگه دانشگاه راه میرفت راه میرفت نگاهش پایین بود و در تمام طول دوران لیسانسمون نه با هیچ خانومی صحبت کرد(حتی سلام و خداحافظ ساده) و نه به خانومی نگاه کرد. اگه شما هم واقعا اراده کردی که به جز درس و تحصیلت به چیزی فکر نکنی مطمئن باش می تونی و موفق خواهی شد.
    {داخل پراتتز: من روش بالا رو توصیه نمی کنم و معتقدم که شما باید روی این موضوع کار کنی تا جنبه ی شما افزایش پیدا کنه و بتونی در جامعه ای که زندگی می کنی افکار و طرز زندگی ها و طرز لباس پوشیدن ها و کلا آدمهای دیگه رو بپذیری و تحمل کنی و در کنارشون زندگی مسالمت آمیز داشته باشی.}
    این دانشگاه ها فرقی با جاهای دیگه ندارن خودم رفیق توشون زیاد دارم.

10. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16374
    تشکـر
    23
    میزان امتیاز
    9

دوست عزیز اگه شما جو این دانشگاه ها رو با جو (مثلا) دانشگاه آزاد رودهن یکی می دونی و بازم برات زیادیه. پس به نظر می رسه که مشکلت خیلی حاده. توصیه می کنم که (در صورت قبولی) ترم اول رو ثبت نام نکنی و به جاش انتقالی بگیری برای یه دانشگاهی که صرفا مختص برادران باشه مثل دانشگاه امام صادق و ...

11. کاربران زیر از yalda_arezou بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18302
    تشکـر
    9
    تشکر شده 7 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

دوست عزیز اگه شما جو این دانشگاه ها رو با جو (مثلا) دانشگاه آزاد رودهن یکی می دونی و بازم برات زیادیه. پس به نظر می رسه که مشکلت خیلی حاده. توصیه می کنم که (در صورت قبولی) ترم اول رو ثبت نام نکنی و به جاش انتقالی بگیری برای یه دانشگاهی که صرفا مختص برادران باشه مثل دانشگاه امام صادق و ...
    اخه امام صادق که همه رشته هارو نداره.تازه اونو باید موقع ثبت نام کنکور اعلام علاقمندی میکردم که نکردم.
    اره دیگه مشکلم خیلی حاده.اونقدر که برا فرار از این کابوس هرشب موقع افطار دعا میکنم بمیرم

13. کاربران زیر از H.a88 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18302
    تشکـر
    9
    تشکر شده 7 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

چن تادانشگاه که مختص برادرانه میشه بگید؟

15. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16374
    تشکـر
    23
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط H.a88 نمایش پست ها
    چن تادانشگاه که مختص برادرانه میشه بگید؟
    زیاد هستش، سرچ کنی اطلاعات بیشتری پیدا میکنی.

امام صادق - مالک اشتر - امام علی و ...

16. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18302
    تشکـر
    9
    تشکر شده 7 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

مالک اشتر فقط هوا و فضا و اپتیک و مهندسی دریا داره.مختص برادران هم نیست.سرچ کردم دانشکده فنی حرفه ای هست فقط‌.

17. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16374
    تشکـر
    23
    میزان امتیاز
    9

آهان یه راه حل دیگه! علاوه بر دانشگاه مختص برادران می تونی یه دانشگاهی مثل دانشگاه شاهد رو انتخاب کنی که خانوما توش ملزم به داشتن پوشش چادر هستن

18. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18302
    تشکـر
    9
    تشکر شده 7 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

آهان یه راه حل دیگه! علاوه بر دانشگاه مختص برادران می تونی یه دانشگاهی مثل دانشگاه شاهد رو انتخاب کنی که خانوما توش ملزم به داشتن پوشش چادر هستن
    ینی راه ورود به شریف و امیرکبیر برای من بسته‌س؟من برم شاهد اونوقت این دخترای بی شرف برن اونجا؟

19. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16374
    تشکـر
    23
    میزان امتیاز
    9

متاسفم که بحث رو به توهین کشوندین و از الفاظ توهین آمیز استفاده کردید.
    به نشانه ی اعتراض به این برخورد نامناسب این تاپیک رو ترک می کنم.

20. کاربران زیر از yalda_arezou بابت این پست مفید تشکر کرده اند

21. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18302
    تشکـر
    9
    تشکر شده 7 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

خب شرف ندارن دیگه.دروغ میگم؟
    از اول هم نبودید فرقی نداشت!

22. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14045
    تشکـر
    964
    تشکر شده 1,477 بار در 547 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام.من یک پسر۱۹ ساله هستم و امسال قراره اگه خدا بخواد برم دانشگاه.نتیجه‌ی کنکور که هنوز نیومده ولی خودم فک میکنم بتونم صنعتی شریف یا امیرکبیر یا دست کم صنعتی اصفهان قبول شم.اما من یه مشکل اساسی دارم،اونم این که من وقتی چشمم به یه خانم بدحجاب می افته شدیدا عصبی میشم.حالا این ناشی از غریزه‌ی جنسی هست یا چیز دیگه نمیدونم.همین موضوع باعث شده به طور کامل خونه نشین بشم.اما الان واسه دانشگاه رفتنم مشکل ایجاد شده.تو یه انجمن دیگه که خیلی هم ادعا داشتن گفتم این موضوعو نتونستن کمکی بکنن.
    در ضمن بنده یه مشکلی دارم(عاجزانه خواهش میکنم این بند آخرو فقط آقایون بخونن) اونم این که من در حالت عادی هر بار که میخوابم محتلم میشم
    پیش ۳ تا اورولوژیست و یه روانپزشک هم رفتن کاری نتونستن بکنن.فقط الان با قرص کلومیپرامین این مشکل مهار شده.
    با تشکر‌.
    سلام.

دوست عزیز امید وارم اون دانشگاهی که دوست دارید قبول بشید.

اما در موردی که گفتید باید بگم که منو شما و یا هر کس دیگه جواب گوی اعمال خودمون هستیم.

و از منو شما در مورد دیگران سوال نمی پرسند.

حالا اینکه شما از دخترانی که از نظرتون بد حجاب هستند خوشتون نمیاد دردی ، نه از شما و نه از اونا دوا نمیکنه.

به نظر من اولین کاری که باید بکنید این هست که روی خودتون بیشتر کار کنید تا در مورد این مسئله کمی بی تفاوت تر باشید.

البته اینکه در مورد بد حجابی دغدغه دارید خوب هست و ستودنی.

اما باید خودمون وظیفه ی اصلیمون رو بدونیم.

الان وظیفه اصلی شما درس خوندن هست نه اینکه با کسی بخوایید دعوا کنید و یا کسی رو از عقایدش برگردونید.

با خونه نشین شدن شما هم چیزی درست نمیشه.

سعی کنید دیگاهتون رو عوض کنید و بیشتر روی اهداف و وظیفه هاتون تمرکز کنید و اونا رو عملی کنید.

23. 2 کاربران زیر از mahdianshakib بابت این پست مفید تشکر کرده اند

24. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16868
    تشکـر
    1,100
    تشکر شده 545 بار در 260 پست
    میزان امتیاز
    9

به نظر من شما بیش از هر چیز باید یه مشاوره حضوری برید و این تفکرات خودخواهانه رو کنار بذارید.
    این که شما نمیتونید دخترای از نظر شما بدحجاب رو تحمل کنید، مشکل شماست نه اون دخترا.
    اونام مثل شما حق دارن هر جور که دوست دارن زندگی کنن.
    تا الان برای فرار از این مشکل خونه موندین، مثل این که الانم قصد دارین دانشگاه تک جنسیتی برین!
    دوست عزیز داری یه مشکل ساده رو الکی بزرگ می کنی. مطمئنم این قدر سست عنصر و بی اراده
    نیستی که با یه پوشش کمی آزادتر کل دین و دنیات رو از دست بدی. اگر هم میبینی این مشکل
    این قدر بزرگ شده به خاطر همین محدودیت ها و سخت گیری های خودته، به خاطر همین ترس هاس
    اتفاقا توصیه می کنم وارد یک دانشگاه مختلط بشی. بزن به دل ترسی که داری. کم کم برات عادی
    میشه، می فهمی این قضیه این جوری هام نبود که فکر می کردی. اصلا شاید معجزه ای شد با
    یکی از همین جور دخترا رفیق شدی! اون موقع می فهمی که اونام مثل خودت انسانن، عقل و
    شعور دارن، احساس دارن، مثل خودت مشکل و دغدغه دارن و ... .
    به هر حال انسان یه موجود اجتماعیه. فرض کنیم دانشگاه هم یه جوری از سر گذروندی، مثلا رفتی
    یه دانشگاه پسرانه. بقیه زندگی ت رو میخوای چیکار کنی؟ همچنان در حال فرار؟ بشین ده دقیقه
    با خودت فکر کن ببین واقعا داری از چی فرار می کنی؟! حتما یه مشاوره حضوری برو. مشاور می تونه
    دریچه های تازه ای به روت باز کنی.
    در ضمن هیچ وقت به هیچ کس توهین نکن

25. 2 کاربران زیر از Blue Way بابت این پست مفید تشکر کرده اند

26. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18302
    تشکـر
    9
    تشکر شده 7 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Blue Way نمایش پست ها
    به نظر من شما بیش از هر چیز باید یه مشاوره حضوری برید و این تفکرات خودخواهانه رو کنار بذارید.
    این که شما نمیتونید دخترای از نظر شما بدحجاب رو تحمل کنید، مشکل شماست نه اون دخترا.
    اونام مثل شما حق دارن هر جور که دوست دارن زندگی کنن.
    تا الان برای فرار از این مشکل خونه موندین، مثل این که الانم قصد دارین دانشگاه تک جنسیتی برین!
    دوست عزیز داری یه مشکل ساده رو الکی بزرگ می کنی. مطمئنم این قدر سست عنصر و بی اراده
    نیستی که با یه پوشش کمی آزادتر کل دین و دنیات رو از دست بدی. اگر هم میبینی این مشکل
    این قدر بزرگ شده به خاطر همین محدودیت ها و سخت گیری های خودته، به خاطر همین ترس هاس
    اتفاقا توصیه می کنم وارد یک دانشگاه مختلط بشی. بزن به دل ترسی که داری. کم کم برات عادی
    میشه، می فهمی این قضیه این جوری هام نبود که فکر می کردی. اصلا شاید معجزه ای شد با
    یکی از همین جور دخترا رفیق شدی! اون موقع می فهمی که اونام مثل خودت انسانن، عقل و
    شعور دارن، احساس دارن، مثل خودت مشکل و دغدغه دارن و ... .
    به هر حال انسان یه موجود اجتماعیه. فرض کنیم دانشگاه هم یه جوری از سر گذروندی، مثلا رفتی
    یه دانشگاه پسرانه. بقیه زندگی ت رو میخوای چیکار کنی؟ همچنان در حال فرار؟ بشین ده دقیقه
    با خودت فکر کن ببین واقعا داری از چی فرار می کنی؟! حتما یه مشاوره حضوری برو. مشاور می تونه
    دریچه های تازه ای به روت باز کنی.
    در ضمن هیچ وقت به هیچ کس توهین نکن
    کی گفته اونا حق دارن بدحجاب باشن؟مگه دل بخواهیه؟خونه عمشون که نیست.خدا میگه حق ندارن تو اجتماع حتی لباس زینتی بپوشن اونوقت شما میگی حق دارن بدحجاب باشن؟
    بعد شما میگی باشون دوست بشم؟خدا هم نمیبینه! هان؟
    ویرایش توسط H.a88 : 06-29-2015 در ساعت 01:34 AM

27. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18302
    تشکـر
    9
    تشکر شده 7 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdianshakib نمایش پست ها
    سلام.

دوست عزیز امید وارم اون دانشگاهی که دوست دارید قبول بشید.

اما در موردی که گفتید باید بگم که منو شما و یا هر کس دیگه جواب گوی اعمال خودمون هستیم.

و از منو شما در مورد دیگران سوال نمی پرسند.

حالا اینکه شما از دخترانی که از نظرتون بد حجاب هستند خوشتون نمیاد دردی ، نه از شما و نه از اونا دوا نمیکنه.

به نظر من اولین کاری که باید بکنید این هست که روی خودتون بیشتر کار کنید تا در مورد این مسئله کمی بی تفاوت تر باشید.

البته اینکه در مورد بد حجابی دغدغه دارید خوب هست و ستودنی.

اما باید خودمون وظیفه ی اصلیمون رو بدونیم.

الان وظیفه اصلی شما درس خوندن هست نه اینکه با کسی بخوایید دعوا کنید و یا کسی رو از عقایدش برگردونید.

با خونه نشین شدن شما هم چیزی درست نمیشه.

سعی کنید دیگاهتون رو عوض کنید و بیشتر روی اهداف و وظیفه هاتون تمرکز کنید و اونا رو عملی کنید.
    الان شما گنده‌شون بودی؟بقیه که بهتر جواب دادن

28. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16464
    تشکـر
    128
    تشکر شده 105 بار در 63 پست
    میزان امتیاز
    9

سلام
    آقای به اصطلاح درس خون ومومن اولا مومن واقعی خوش خلق و خوش برخورد هستش نه اینکه راه براه به دیگران توهین بکنه اینو گفتم تا حساب برخی از خشک مذهب دو آتیشه که تیشه به ریشه اسلام ناب محمدی میزنن جدا کنم تا دوستان دیگه ای که میان در این تایپیک امثال شما رو با اسلام و مومن واقعی اشتباه نگیرن و پیش خودشون بگن اینم از طرز حرف زدن یکی که درد دین و حجاب و مصونیت داره.بزار یه چیزی بگم من تو از دیندارترم یعنی خیلی از دوستان اینجا هستن که اینجوری هستن.ببخشید شما عیب از خودته منم تو جامعه خیلی میبینم ولی فکرم نمیبرم سمت اون مسائلی که تو فکر میکنی بلکه یا سرم میندازم پایین یا اگر کاری باهاشون داشته باشم انقدر خودمو غرق اون کار میکنم که وقتی باطرف صحبت میکنم فقط به فکر انجام کارم نه چیز دیگه.در ضمن من با اینکه آدم مذهبی هستم(اینو بگم که هیچ وقت خودمو مثل برخی ها مومن علیه السلام نمیدونم چون خودتو مومن واقعی دونستن مسئولیت سنگینی داره ولی در حد خودمون هستیم) ولی به نظرم باید عینک و عوض کنید جور دیگه ببینید هر کس یه تفکر و دیدگاه و نظری دارد همونطور که در تاپیک های قبلیم هم تاکید کردم باید به نظرات و دیدگاه همه احترام بزارید من به این اعتقاد دارم و خودم تمام سعی این هست که به عقاید و دیدگاه طرف مقابل احترام بذارم.سعی روی خودت کار کنی تا بخوای دیکران رو مجبور به نحمیل ارادت و خواسته هات بکنی.

یه چیزی این آخر بگم واقعا این مشکلی الان گفتی اصلا مشکل نبود به نظرم با عرض معذرت مشکل دیگه ای نداری گشتی به این موضوع گیر دادی.کاش مشکل منم یه همچین چیزایی بود.

29. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18302
    تشکـر
    9
    تشکر شده 7 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط m.stroozan نمایش پست ها
    سلام
    آقای به اصطلاح درس خون ومومن اولا مومن واقعی خوش خلق و خوش برخورد هستش نه اینکه راه براه به دیگران توهین بکنه اینو گفتم تا حساب برخی از خشک مذهب دو آتیشه که تیشه به ریشه اسلام ناب محمدی میزنن جدا کنم تا دوستان دیگه ای که میان در این تایپیک امثال شما رو با اسلام و مومن واقعی اشتباه نگیرن و پیش خودشون بگن اینم از طرز حرف زدن یکی که درد دین و حجاب و مصونیت داره.بزار یه چیزی بگم من تو از دیندارترم یعنی خیلی از دوستان اینجا هستن که اینجوری هستن.ببخشید شما عیب از خودته منم تو جامعه خیلی میبینم ولی فکرم نمیبرم سمت اون مسائلی که تو فکر میکنی بلکه یا سرم میندازم پایین یا اگر کاری باهاشون داشته باشم انقدر خودمو غرق اون کار میکنم که وقتی باطرف صحبت میکنم فقط به فکر انجام کارم نه چیز دیگه.در ضمن من با اینکه آدم مذهبی هستم(اینو بگم که هیچ وقت خودمو مثل برخی ها مومن علیه السلام نمیدونم چون خودتو مومن واقعی دونستن مسئولیت سنگینی داره ولی در حد خودمون هستیم) ولی به نظرم باید عینک و عوض کنید جور دیگه ببینید هر کس یه تفکر و دیدگاه و نظری دارد همونطور که در تاپیک های قبلیم هم تاکید کردم باید به نظرات و دیدگاه همه احترام بزارید من به این اعتقاد دارم و خودم تمام سعی این هست که به عقاید و دیدگاه طرف مقابل احترام بذارم.سعی روی خودت کار کنی تا بخوای دیکران رو مجبور به نحمیل ارادت و خواسته هات بکنی.

یه چیزی این آخر بگم واقعا این مشکلی الان گفتی اصلا مشکل نبود به نظرم با عرض معذرت مشکل دیگه ای نداری گشتی به این موضوع گیر دادی.کاش مشکل منم یه همچین چیزایی بود.
    ای وای من.شما همیشه اینقدر زود قضاوت میکنی؟واویلا.
    الان بفرمایید ببینم،مردم خیلی دلسوزی داریم،یا مثلا کسی ناز منو میکشه که بیام واسه خودم مشکل علَم کنم؟یا میگن نمیخواد بری دانشگاه؟چه مزیتی داره واسم این کار؟اصن بند آخرو خوندی؟متاسفم.واقعا متاسفم.

30. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12274
    تشکـر
    444
    تشکر شده 347 بار در 199 پست
    میزان امتیاز
    10

هُش عمو خيلي نفهم شديا عين ادم حرف بزن
    امضای ایشان
    هدف های محدود زندگی را محدود می کنند!

31. کاربران زیر از عباس 95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

32. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17566
    تشکـر
    1,418
    تشکر شده 873 بار در 505 پست
    میزان امتیاز
    10

واقعااااااا
    عباس اقا ب نکته خوبی اشاره کردین
    اقای H.a88 شما سطح درکت خیلی پایینه
    خیلی مشکل داری با بیحجابی
    سرتو بنداز پایین راتو برو
    مجبور نیستی با خیلیا هم کلام شی و نگاتو اینور اونور بچرخونی
    امضای ایشان

باید یکبار به خاطر همه چیز گریه کرد
    آن قدر که اشک ها خشک شوند
    باید این تن اندوهگین را چلاند
    و
    بعد دفتر زندگی را ورق زد
    به چیز دیگری فکر کرد
    باید پاها را حرکت داد
    و
    همه چیز را از نو شروع کرد

33. کاربران زیر از شقایقم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

34. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18302
    تشکـر
    9
    تشکر شده 7 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط عباس 96 نمایش پست ها
    هُش عمو خيلي نفهم شديا عين ادم حرف بزن
    خب شما جوابشونو ببین.میگه کاری به عقاید بقیه نداشته باش.به نظرتون عقاید بقیه برای من اینقدر مهمه که به خاطرش دانشگاهمو عوض کنم یا مسیر زندگیمو تغییر بدم؟گورباباشون.من دارم برای آرامش از دست رفته‌ی خودم میجنگم.وگرنه اونارو وقته وقتش حسابشونو میرسن.

35. بالا | پست 25

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18302
    تشکـر
    9
    تشکر شده 7 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط شقایقم نمایش پست ها
    واقعااااااا
    شما که میگی سطح درکت پایینه بقیه مطالب که مینویسم رو هم حتما مطالعه کن.

36. بالا | پست 26

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18302
    تشکـر
    9
    تشکر شده 7 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

من هیچ توهینی نکردم،فقط گوشه ای از واقعیت رو گفتم.
    من میگم بیحجابی با انسانیت تناقض داره.چرا؟به این دلیل:
    تو ماه رمضون یه نفر که مریضه و نمیتونه روزه بگیره جلوی بقیه که روزه دارن روزه خواری نمیکنه،چون ممکنه اونا دلشون بخواد.یا مثلاوقتی یه کسی تو خونش یه غذایی درست میکنه که بوش تو طبقات دیگه‌ی ساختمان میپیچه دم خونه ی همسایه ها هم یه بشقابشو میبره چون بوش به مشامشون رسیده و ممکنه دلشون بخواد.این درصورتیه که اون فرد روزه دار چن ساعت پیش سحری خورده و چن ساعتدیگه افطار میکنه...
    اما این دخترا جلوی چشم اون جوونی که چند ساله به بلوغ رسیده و تا چند سال دیگه هم امکان ازدواج براش فراهم نیست و توی این مدت هیچ راهی واسه‌ی ارضای نیازهاش نداره، صد رقم آرایش میکنن و تا جایی که امکان داره براشون ، لباسشونو تنگ میکنن!به نظرتون این شرفه؟انسانیته؟؟؟
    جالب هم اینجاست که همین دخترخانوما خودشونو خیلی روشنفکر میدونن و هرجا بحث سیاسی و علمی میشه خودشونو میندازن وسط و مدرک تحصیلیشونو به رخ بقیه میکشن.
    حالا بازم میگید من توهین کردم؟دروغ گفتم؟این مثال منو چه توجیهی دارید براش خانومای رووشنفکر و با سطح درک بالا!
    ویرایش توسط H.a88 : 06-29-2015 در ساعت 06:08 AM

37. بالا | پست 27

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18302
    تشکـر
    9
    تشکر شده 7 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

واقعااااااا
    در ضمن،این که یه نفرو بفرستن تو توالت عمومی و بگن دماغتو بگیر و بشین اینجا غذا بخور اصلا عاقلانه نیست.شمایی که حرف از سطح درک میزنی....
    ویرایش توسط H.a88 : 06-29-2015 در ساعت 06:08 AM

38. بالا | پست 28

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17490
    تشکـر
    0
    تشکر شده 89 بار در 60 پست
    میزان امتیاز
    9

دوست عزیز شما باید هدفت رو مشخص کنی وتمام فکرت رو متمرکز هدفت کنی،دختر بد حجاب همه جا هست شما نمیتونی زندگیه روزمره خودتونو بخاطر این موضوع مختل کنی،شما سعی کن نگاهتو کنترل کنیکه خدایی نکرده مشکلی برات پیش نیاد
    برات آرزوی موفقیت دارم

39. بالا | پست 29

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16464
    تشکـر
    128
    میزان امتیاز
    9

ای وای من.شما همیشه اینقدر زود قضاوت میکنی؟واویلا.
    الان بفرمایید ببینم،مردم خیلی دلسوزی داریم،یا مثلا کسی ناز منو میکشه که بیام واسه خودم مشکل علَم کنم؟یا میگن نمیخواد بری دانشگاه؟چه مزیتی داره واسم این کار؟اصن بند آخرو خوندی؟متاسفم.واقعا متاسفم.
    مگه تو نگفتی دخترای بد حجاب و میبینم عصابم خورد میشه.منم منظورم همین بود ولی جور دیگه گفتم حالا اگر آیکیو شما(به اصطلاح درسخون)پایین منظور حرف منو نگرفتی اون دیگه مشکل مغز شماست

راستی دلم سوخت بزار واست ترجمه کنم حداقل یه چیز بفهمی. قابل توجه ترجمه پست قبلی به زبان ساده برای آیکیو پایینا: منظورم این بود که شما اصلا به دختر مردم چیکار داری خیلی کارت درسته باغچه خودتو بیل بزن الکی میای پای حجاب دختر مردم و میکشی وسط.تازه آیکیو بند آخر و خونده بودم مگه نمیگی سه تا دکتر به قول خودت ارولوژیست رفتی خوب پس دیگه اونا نتونستن تو رو درمان کنن بچه های اینجا میخوان واست چیکار کنن چه راهی بهت پیشنهاد بکنن!!

تازه آیکیو وقتی میگی:الان بفرمایید ببینم،مردم خیلی دلسوزی داریم،یا مثلا کسی ناز منو میکشه که بیام واسه خودم مشکل علَم کنم؟.یعنی دیگه مطمئن میشم که سطح درکت پایینه و منظور منو خوب که چه عرض کنم اصلا نفهمیدی منم دقیقا همینو گفتم ولی تو حرف منو نگرفتی حالا بزار این قسمت هم برات ترجمه کنم دوباره قابل توجه:متن من:
    یه چیزی این آخر بگم واقعا این مشکلی الان گفتی اصلا مشکل نبود به نظرم با عرض معذرت مشکل دیگه ای نداری گشتی به این موضوع گیر دادی.ترجمه البته ناراحت نشی ها من اصلا قصدم جسارت ندارم فقط دلم برای اونایی که یکم درک و فهم و شعورشون پایینه میسوزه خوب این بنده های خدا هام که گناه ندارن بلاخره باید بعضیها بیان و یه سری چیزها از فیلتر رد کنن و به زبان ساده ترجمه کنن تا اینام بتونن استفاده کنن)خوب بریم ترجمه:منظور اینکه اگر دقت کنی منم همینو گفتم که خودتو حرف منو تایید کردی کسی نازتو نمیکشه ولی انقدر سطح فهمت از زندگی پایینه و البته بچه گانه فکر میکنی که به مشکل های بزرگتر برنخوردی که به یه همچین مشکلی بها میدی که البته از نظر من اصلا این مشکل نیست(البته دوباره قاطی نکنی ها منظورم از مشکل. مشکلت با بد حجابی دختراست)

حالا دیدی آیکیوت پایینه.نوچ نوچ حیف اون دانشگاه هایی که اسمشون رو آوردی بخوای بری تحصیل. واقعا اون دانشگاه ها حیف میشن
    ویرایش توسط m.stroozan : 06-29-2015 در ساعت 11:28 AM

40. بالا | پست 30

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16464
    تشکـر
    128
    میزان امتیاز
    9

البته دوست عزیز(H.a88) اگر دوباره نفهمیدی با عرض معذرت دیگه نمیدونم چه طوری و به چه زبونی ساده کنم یعنی راستشو بخوای از این ساده تر نمیشه یه مطلب رو بیان کرد.

41. کاربران زیر از m.stroozan بابت این پست مفید تشکر کرده اند

42. بالا | پست 31

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    5400
    تشکـر
    99
    تشکر شده 657 بار در 378 پست
    میزان امتیاز
    10

با تشکر‌.
    دوست عزیز وقتی کیسه منی پر بشه و سطح هورمون های مردانه در خون شما بالا بره باید این کیسه خالی بشه

حالا به هر طریقی که هست این اتفاق میفته ... و یکی از عوامل این اتفاق هم تحریک شدنه که در آقایون با جرقه ای ساده اتفاق میفته

پس بدونید با زندانی کردن خودتون و یا وسواس به خرج دادن نمیتونید کاری از پیش ببرید

تا وقتی که ذهن شما دایم درگیر چنین مسایلی باشه شما نمیتونید در این خصوص کار خاصی انجام بدید

به شما توصیه میکنم در این مورد با س.ک.س تراپیست باید مشورت کنید ...

متاسفانه چنین رفتارهایی در افراد جامعه های سنتی مثل ایران بسیار دیده میشه

فرد تا این سن از ارتباط با جنس مخالف منع میشه و در محیط اموزشی ایزوله قرار میگیره

و بعد از اینکه به سن بلوغ رسید ناگهان در محیط بازی مثل دانشگاه در روابط نزدیک با همدیگر قرار میگیرن

پس بايد توجه نماييد كه سه گروه عوامل در سيكل اين پديده مؤثرند: 1- عوامل سرشتي و ژنتيكي. 2- عوامل محيطي. 3- تغذيه كه با كنترل هر عامل اين پديده نيز كاهش پيدا مي نمايد.

1- عوامل سرشتي و ژنتيكي در اختيار شما نيست و به توانايي هاي به ارث رسيده كه ميزان نياز جنسي را رقم مي زند بستگي دارد يعني سيكل تكرار احتلام از ناحيه عامل ژني وابسته به ميزان نياز جنسي فرد است.

2- عوامل محيطي: منظور از عوامل محيطي آن دسته از ديدني ها، شنيدني ها و پديده هاي محيطي ديگر است كه نيازهاي جنسي فرد را برمي انگيزد. بسيار از اوقات ديدن صحنه هاي محرك موجب به اوج رسيدن توان جنسي و تخليه آن در خواب مي گردد. شايد شخصي كه با اين پديده هاي تحريك كننده برخورد مي كند مرتكب گناه نشود يعني نگاه طبيعي و عاري از آلودگي داشته باشد ولي آن پديده به صورت قهري اثر خود را بر سيستم زيستي گذارده و توان جنسي را افزايش مي دهد و آن را سريع غني ساخته و نيازمند تخليه مي نمايد. بنابراين يك راه، تأثير عوامل محيطي تحريك كننده است و آدمي بر اين گروه عامل سلطه دارد و مي تواند مطابق هدف خود آنها را به كارگيرد هم مي تواند از اين عوامل بهره برداري كند و ميزان نياز جنسي را افزايش دهد و هم مي تواند با حذف پديده هاي محرك از محيط زندگي خود ميزان نياز جنسي و توان جنسي را كاهش داده و به تبع آن سيكل تخليه و احتلام را به عقب بياندازد. بر همين اساس توصيه ما آن است كه از تمام عوامل محيطي تحريك كننده پرهيز كنيد و چشم از محرك هاي چشمي، گوشي و محرك هاي شنيداري بسته داريد تا ميزان تأثير اين عامل را كاهش دهيد.

3- عامل سوم تغذيه است. اين عامل همانند عوامل محيطي عاملي ارادي است و تأثير قهري زيستي دارد و با مصرف غذاهاي پرانرژي و افزاينده توان جنسي، سيكل احتلام كوچك گشته و تكرار پذيري سريع و زده پيدا مي كند، لذا توصيه مي شود از غذاهايي كه به سطح توان جنسي تأثير مثبت دارد و آنها را افزايش مي دهد اجتناب كنيد. مانند: پياز، تخم مرغ، ادويه هاي بسيار تند، غذاهاي پرچرب و مصرف نوشيندني در وسط غذا و گوشت قرمز و از طرف ديگر مصرف غذاهايي كه تأثير منفي دارند و توان جنسي را كاهش مي دهد بيشتر استفاده كنيد مانند سبزيجات، ماست و پنير كم چرب، گوشت دريايي و...
    در اينجا تذكر يك نكته ضروري است كه عوامل محيطي شامل عوامل برانگيزنده قوت تفكر و تخيل نيز مي شود. يعني شنيدن و ديدن صحنه ها و مطالب محرك و از جانب ديگر تفكر بر روي آنها موجب توجه ذهني و اشتغالات ذهني به اين گونه صحنه ها و مطالب خود به خود تأثير در افزايش توان جنسي دارد و بيشتر اوقات اين افكار موجب كوتاه شدن سيكل احتلام مي گردد از اين روي توصيه مي شود اكيدا ذهن و فكر خود را به اين گونه امور مشغول نسازيد كه فكر پريشان خواب پريشان مي آورد.

در ادامه طبق طب گیاهی مصرف تخم کاهو میتونه در کاهش احتلام تاثیر زیادی داشته باشه

براي كاهش و درمان احتلام مفيد است براي اين منظور، هر روز 7 گرم تخم كاهو را بكوبيد و آن را به صورت گرد تناول كنيد و يا جوشانده آن را ميل كنيد.

زياده روي در خوردن كاهو گاهي باعث كم شدن قدرت جنسي، فراموشي و كم شدن حافظه، ضعف ديد چشم و نفخ شكم مي شود. البته براي برطرف كردن اين عوارض مي توان كاهو را با نعناع، كرفس و زيره ميل كرد.

علاوه بر تخم كاهو بر كاهش احتلام، موارد زير نيز در اين خصوص مفيد هستند:

1. خوابيدن به پهلوي راست احتلام را كم مي كند.
    2. قبل خواب از مصرف مايعات و هر آنچه باعث افزايش ادرار مي گردد، بپرهيزيد.

3. سعي كنيد در طول روز از افكار و خيالپردازي هايي جنسي خودداري كنيد.

4. سعي كنيد در طول روز با كار و فعاليت بدني خودتان را خسته كنيد تا وقتي به رختخواب مي رويد، فوراً خواب‌تان ببرد.

5. از پوشيدن لباس‌هاي تنگ و چسبان بپرهيزيد.

6. ورزش و استحمام با آب سرد را فراموش نكنيد و آلت تناسلي خود را با آب سرد بشوييد.

7. به هنگام خواب از روانداز سنگين و زيرانداز نرم استفاده نكنيد.

8. محل خوابيدن شما خيلي گرم و يا خيلي سرد نباشد، سعي كنيد در جايي كه خنك است بخوابيد.

9. از مصرف غذاها و خوراكي هايي كه طبعيت گرم دارند و باعث تقويت و افزايش شهوت و نيروي جنسي مي‌گردد تا حد ممكن كم مصرف كنيد و در مصرف آنها زياده‌روي نكنيد.

43. کاربران زیر از Bita moein بابت این پست مفید تشکر کرده اند

44. بالا | پست 32

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18302
    تشکـر
    9
    تشکر شده 7 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط m.stroozan نمایش پست ها
    البته دوست عزیز(H.a88) اگر دوباره نفهمیدی با عرض معذرت دیگه نمیدونم چه طوری و به چه زبونی ساده کنم یعنی راستشو بخوای از این ساده تر نمیشه یه مطلب رو بیان کرد.
    شما برو یه فکری به حال نفهمی خودت بکن لازم نیست دلت برا من بسوزه.

45. بالا | پست 33

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18302
    تشکـر
    9
    تشکر شده 7 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : مشکل تکرار احتلام

فقط میان پاچه آدمو میگیرن و میرن.خب بیاین جوابتونو بخونین.

46. بالا | پست 34

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18302
    تشکـر
    9
    تشکر شده 7 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Bita moein نمایش پست ها
    دوست عزیز وقتی کیسه منی پر بشه و سطح هورمون های مردانه در خون شما بالا بره باید این کیسه خالی بشه

حالا به هر طریقی که هست این اتفاق میفته ... و یکی از عوامل این اتفاق هم تحریک شدنه که در آقایون با جرقه ای ساده اتفاق میفته

پس بدونید با زندانی کردن خودتون و یا وسواس به خرج دادن نمیتونید کاری از پیش ببرید

تا وقتی که ذهن شما دایم درگیر چنین مسایلی باشه شما نمیتونید در این خصوص کار خاصی انجام بدید

به شما توصیه میکنم در این مورد با س.ک.س تراپیست باید مشورت کنید ...

متاسفانه چنین رفتارهایی در افراد جامعه های سنتی مثل ایران بسیار دیده میشه

فرد تا این سن از ارتباط با جنس مخالف منع میشه و در محیط اموزشی ایزوله قرار میگیره

و بعد از اینکه به سن بلوغ رسید ناگهان در محیط بازی مثل دانشگاه در روابط نزدیک با همدیگر قرار میگیرن

پس بايد توجه نماييد كه سه گروه عوامل در سيكل اين پديده مؤثرند: 1- عوامل سرشتي و ژنتيكي. 2- عوامل محيطي. 3- تغذيه كه با كنترل هر عامل اين پديده نيز كاهش پيدا مي نمايد.

1- عوامل سرشتي و ژنتيكي در اختيار شما نيست و به توانايي هاي به ارث رسيده كه ميزان نياز جنسي را رقم مي زند بستگي دارد يعني سيكل تكرار احتلام از ناحيه عامل ژني وابسته به ميزان نياز جنسي فرد است.

2- عوامل محيطي: منظور از عوامل محيطي آن دسته از ديدني ها، شنيدني ها و پديده هاي محيطي ديگر است كه نيازهاي جنسي فرد را برمي انگيزد. بسيار از اوقات ديدن صحنه هاي محرك موجب به اوج رسيدن توان جنسي و تخليه آن در خواب مي گردد. شايد شخصي كه با اين پديده هاي تحريك كننده برخورد مي كند مرتكب گناه نشود يعني نگاه طبيعي و عاري از آلودگي داشته باشد ولي آن پديده به صورت قهري اثر خود را بر سيستم زيستي گذارده و توان جنسي را افزايش مي دهد و آن را سريع غني ساخته و نيازمند تخليه مي نمايد. بنابراين يك راه، تأثير عوامل محيطي تحريك كننده است و آدمي بر اين گروه عامل سلطه دارد و مي تواند مطابق هدف خود آنها را به كارگيرد هم مي تواند از اين عوامل بهره برداري كند و ميزان نياز جنسي را افزايش دهد و هم مي تواند با حذف پديده هاي محرك از محيط زندگي خود ميزان نياز جنسي و توان جنسي را كاهش داده و به تبع آن سيكل تخليه و احتلام را به عقب بياندازد. بر همين اساس توصيه ما آن است كه از تمام عوامل محيطي تحريك كننده پرهيز كنيد و چشم از محرك هاي چشمي، گوشي و محرك هاي شنيداري بسته داريد تا ميزان تأثير اين عامل را كاهش دهيد.

3- عامل سوم تغذيه است. اين عامل همانند عوامل محيطي عاملي ارادي است و تأثير قهري زيستي دارد و با مصرف غذاهاي پرانرژي و افزاينده توان جنسي، سيكل احتلام كوچك گشته و تكرار پذيري سريع و زده پيدا مي كند، لذا توصيه مي شود از غذاهايي كه به سطح توان جنسي تأثير مثبت دارد و آنها را افزايش مي دهد اجتناب كنيد. مانند: پياز، تخم مرغ، ادويه هاي بسيار تند، غذاهاي پرچرب و مصرف نوشيندني در وسط غذا و گوشت قرمز و از طرف ديگر مصرف غذاهايي كه تأثير منفي دارند و توان جنسي را كاهش مي دهد بيشتر استفاده كنيد مانند سبزيجات، ماست و پنير كم چرب، گوشت دريايي و...
    در اينجا تذكر يك نكته ضروري است كه عوامل محيطي شامل عوامل برانگيزنده قوت تفكر و تخيل نيز مي شود. يعني شنيدن و ديدن صحنه ها و مطالب محرك و از جانب ديگر تفكر بر روي آنها موجب توجه ذهني و اشتغالات ذهني به اين گونه صحنه ها و مطالب خود به خود تأثير در افزايش توان جنسي دارد و بيشتر اوقات اين افكار موجب كوتاه شدن سيكل احتلام مي گردد از اين روي توصيه مي شود اكيدا ذهن و فكر خود را به اين گونه امور مشغول نسازيد كه فكر پريشان خواب پريشان مي آورد.

در ادامه طبق طب گیاهی مصرف تخم کاهو میتونه در کاهش احتلام تاثیر زیادی داشته باشه

براي كاهش و درمان احتلام مفيد است براي اين منظور، هر روز 7 گرم تخم كاهو را بكوبيد و آن را به صورت گرد تناول كنيد و يا جوشانده آن را ميل كنيد.

زياده روي در خوردن كاهو گاهي باعث كم شدن قدرت جنسي، فراموشي و كم شدن حافظه، ضعف ديد چشم و نفخ شكم مي شود. البته براي برطرف كردن اين عوارض مي توان كاهو را با نعناع، كرفس و زيره ميل كرد.

علاوه بر تخم كاهو بر كاهش احتلام، موارد زير نيز در اين خصوص مفيد هستند:

1. خوابيدن به پهلوي راست احتلام را كم مي كند.
    2. قبل خواب از مصرف مايعات و هر آنچه باعث افزايش ادرار مي گردد، بپرهيزيد.

3. سعي كنيد در طول روز از افكار و خيالپردازي هايي جنسي خودداري كنيد.

4. سعي كنيد در طول روز با كار و فعاليت بدني خودتان را خسته كنيد تا وقتي به رختخواب مي رويد، فوراً خواب‌تان ببرد.

5. از پوشيدن لباس‌هاي تنگ و چسبان بپرهيزيد.

6. ورزش و استحمام با آب سرد را فراموش نكنيد و آلت تناسلي خود را با آب سرد بشوييد.

7. به هنگام خواب از روانداز سنگين و زيرانداز نرم استفاده نكنيد.

8. محل خوابيدن شما خيلي گرم و يا خيلي سرد نباشد، سعي كنيد در جايي كه خنك است بخوابيد.

9. از مصرف غذاها و خوراكي هايي كه طبعيت گرم دارند و باعث تقويت و افزايش شهوت و نيروي جنسي مي‌گردد تا حد ممكن كم مصرف كنيد و در مصرف آنها زياده‌روي نكنيد.
    من همه‌ی اینهارو رعایت میکنم اما هیک فایده ای نداره.مثلا با این که ماه رمضونه اصلا خرما نمیخورم.موز که دیگه هیچی!
    پدر منم این مشکلو نداشته که بگیم ژنتیکیه.محیط هم که توی خونه هستم همیشه فقط الان سر دانشگاه مشکل دارم(باز یه عده بیشعور نیان ربطش بدن به چیزای دیگه!).بازم تشکر از شما که وقت گذاشتید.

47. بالا | پست 35

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,741 بار در 6,989 پست
    میزان امتیاز
    24

کی گفته اونا حق دارن بدحجاب باشن؟مگه دل بخواهیه؟خونه عمشون که نیست.خدا میگه حق ندارن تو اجتماع حتی لباس زینتی بپوشن اونوقت شما میگی حق دارن بدحجاب باشن؟
    بعد شما میگی باشون دوست بشم؟خدا هم نمیبینه! هان؟

صرفا جهت اطلاع. کسی قرار نیست به زووور بره بهشت

هرکس مسئول کارای خودش هست. مهم خود فرد که بتونه جلو خودش رو بگیره. ...

خدا گفته اگه یه شرایطی برات سخته مهاجرت اجبار

حالا شما هم اگه سختتون بین دخترا باشید و نمیتونید جلو خودتون رو بگیرید برید یه دانشگاه برادران

خیلی بی تربیت تشریف داری

فقط بلدی خدا خدا کنیییی؟؟

یا جیزایی که خدا گفته رو هم میخونی بین این همه چیزایی که خدا گفته گیر دادی. فقط به حجاب؟؟؟؟

خدا خیلی چیزای دیگه هم گفته حتما بخون بهش عمل کن

و خیلییی سعی کن سر از حجاب. در بیاری

از نظر تو حجاب فقط چادر

تو دانشگاه هم که دخترا نمیان شال بپوشن
    مغنعه و مانتو شلوار

خب شما جوابشونو ببین.میگه کاری به عقاید بقیه نداشته باش.به نظرتون عقاید بقیه برای من اینقدر مهمه که به خاطرش دانشگاهمو عوض کنم یا مسیر زندگیمو تغییر بدم؟گورباباشون.من دارم برای آرامش از دست رفته‌ی خودم میجنگم.وگرنه اونارو وقته وقتش حسابشونو میرسن.

تو الان دقیقااااا گیر دادی به عقاید بقیه. هی فحششون میدی

گفتم که خدا گفته شرایطی برات سخته مهاجرت اجبار

فقط میان پاچه آدمو میگیرن و میرن.خب بیاین جوابتونو بخونین.

والا اینجا الان همه دوستان ازت شاکین.
    شما پاچه همه رو گرفتی تو دهن

اصلا از همین طرز حرف زدنت معلوم عیب از تو نه دخترا

در اولین وقت پیش یه. روان پزشک اقا تشریف ببر
    و کاملا بهت راهنمایی. میکنه چیکارا کنی
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

48. بالا | پست 36

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18302
    تشکـر
    9
    تشکر شده 7 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط پریماه. نمایش پست ها
    صرفا جهت اطلاع. کسی قرار نیست به زووور بره بهشت

هرکس مسئول کارای خودش هست. مهم خود فرد که بتونه جلو خودش رو بگیره. ...

در اولین وقت پیش یه. روان پزشک اقا تشریف ببر
    و کاملا بهت راهنمایی. میکنه چیکارا کنی
    حذف شد

49. بالا | پست 37

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15277
    تشکـر
    345
    تشکر شده 2,644 بار در 1,053 پست
    میزان امتیاز
    10

دوست عزیز الفاظی که استفاده میکنید برای دوستانی که نظر مخالف میدن اصلا خوب نیست ..من خودم طرفدار سرسخت حجاب هستم اما این دلیل نمیشه همه خانمها خودشون براساس نظر من تنظیم کنن......زندگی خودشونه دلشون میخواد اونجوری باشن...جنبه ها باید بره بالا...
    امضای ایشان
    خداحافظ
    این ایدی دیگه دست من نیست..خصوصی نفرستید..
    اینم از سعید021 ک ب پایان رسید.....

50. 2 کاربران زیر از saeed021 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

51. بالا | پست 38

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,741 بار در 6,989 پست
    میزان امتیاز
    24

تو دنیای مجازی لزومب نداره آدم شخصیت واقعیشو رو کنه.شما املا چند میشی
    من دو سه تا ارسال حسابی داشتم چرا کسی به اونا جواب نمیده؟
    الان من فک کنم اسم شریف یا امیرکبیر اوردم همتون یه چیزیتون شده میخواید گیر الکی بدید عقده هاتونو خالی کنید.

با تو دیگه خیلی اوضات داغون خیلییییییییی

حتمااا پیش روان پزشک برو جدی میگم
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

52. بالا | پست 39

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18302
    تشکـر
    9
    تشکر شده 7 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed021 نمایش پست ها
    دوست عزیز الفاظی که استفاده میکنید برای دوستانی که نظر مخالف میدن اصلا خوب نیست ..من خودم طرفدار سرسخت حجاب هستم اما این دلیل نمیشه همه خانمها خودشون براساس نظر من تنظیم کنن......زندگی خودشونه دلشون میخواد اونجوری باشن...جنبه ها باید بره بالا...
    باز که شما گفتی«دلشون میخواد»!خب منم دلم میخواد کج دهنی کنم بقیه باید جنبه هاشون بره بالا...!

53. بالا | پست 40

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15277
    تشکـر
    345
    تشکر شده 2,644 بار در 1,053 پست
    میزان امتیاز
    10

باز که شما گفتی«دلشون میخواد»!خب منم دلم میخواد کج دهنی کنم بقیه باید جنبه هاشون بره بالا...!
    اقای محترم درست صحبت کنید.....شما حواست به خودتون باشه...شما هم یه فرد ساده هستید مثل بقیه اعضای جامعه..حقی ندارید بگید که هرکس چ جوری لباس بپوشه...اگه میخواید اینجا بحث کنید کسی دیگه تو این تایپیک پست نمیزاره
    امضای ایشان
    خداحافظ
    این ایدی دیگه دست من نیست..خصوصی نفرستید..
    اینم از سعید021 ک ب پایان رسید.....

54. 2 کاربران زیر از saeed021 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

55. بالا | پست 41

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18302
    تشکـر
    9
    تشکر شده 7 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed021 نمایش پست ها
    اقای محترم درست صحبت کنید.....شما حواست به خودتون باشه...شما هم یه فرد ساده هستید مثل بقیه اعضای جامعه..حقی ندارید بگید که هرکس چ جوری لباس بپوشه...اگه میخواید اینجا بحث کنید کسی دیگه تو این تایپیک پست نمیزاره
    اینا بحثو به بدحجابی و عقاید کشوندن.مشکل من رفتن به دانشگاه بود(البته یه بنده خدایی عنوان تاپیکو عوض کرد ).اگه مشکل من عقیده بود که نمیگفتم «رفتن به دانشگاه»!

56. بالا | پست 42

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15431
    تشکـر
    1,705
    تشکر شده 2,460 بار در 1,195 پست
    میزان امتیاز
    10

ببین من ی توصیه به شما میکنم که همیشه و همه جا ب کارش ببرین

اونم اینه هیچوقت بد دهن نباشین و ب همه ب دید ی انسان احترام بذارین

اما این موضوع هم بی ربط شاید نباشه با مشکل دانشگاه رفتنتون

بنظر من شما باید عادی تر ازونچیزی ک هست رفتار کنین

منکر بد حجابی خانوما نیستم ، ولی شما ی نفر هستین ، نمیتونین کل جامعه رو تغییر بدین

همینطوری ک توو قرآن به چشم پاک بودن اشاره کرده شما میتونین ازطریق چشم خودتون رو کنترل کنین

و اینم بگم ظاهر ادما و پوششون با طرز تفکرشون فرق میکنه

فک نکنین چون بد حجاب هستن دیگه ادمای بدی هستن

اصلا اینجوری نیست

مثبت اندیشیدن هنره، امیدوارم بتونین همیشه مثبت اندیش باشین

دانشگاهتونم عوض نکنین ، بنظر من خودتون وارد دانشگاه بشین عادی تر ازونچیزی میشه ک حالا فک میکنین

اینام نشئت گرفته از استرستون هست

ترم دو ک برین خیلی راحت تر میشه موضوعات واستون

موفق و پایدار باشین
    امضای ایشان
    من ریشه های تو را دریافته ام

با لبانت برای همه لبها سخن گفته ام

و دستهایت با دستان من آشناست

در خلوت روشن با تو گریسته ام برای خاطر زندگان

و در گورستان تاریک با تو خوانده ام زیباترین سرودها را

زیرا که مردگان این سال عاشقترین زندگان بوده اند

57. کاربران زیر از سوگل1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

58. بالا | پست 43

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18302
    تشکـر
    9
    تشکر شده 7 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط سوگل1 نمایش پست ها
    ببین من ی توصیه به شما میکنم که همیشه و همه جا ب کارش ببرین

اونم اینه هیچوقت بد دهن نباشین و ب همه ب دید ی انسان احترام بذارین

اما این موضوع هم بی ربط شاید نباشه با مشکل دانشگاه رفتنتون

بنظر من شما باید عادی تر ازونچیزی ک هست رفتار کنین

منکر بد حجابی خانوما نیستم ، ولی شما ی نفر هستین ، نمیتونین کل جامعه رو تغییر بدین

همینطوری ک توو قرآن به چشم پاک بودن اشاره کرده شما میتونین ازطریق چشم خودتون رو کنترل کنین

و اینم بگم ظاهر ادما و پوششون با طرز تفکرشون فرق میکنه

فک نکنین چون بد حجاب هستن دیگه ادمای بدی هستن

اصلا اینجوری نیست

مثبت اندیشیدن هنره، امیدوارم بتونین همیشه مثبت اندیش باشین

دانشگاهتونم عوض نکنین ، بنظر من خودتون وارد دانشگاه بشین عادی تر ازونچیزی میشه ک حالا فک میکنین

اینام نشئت گرفته از استرستون هست

ترم دو ک برین خیلی راحت تر میشه موضوعات واستون

موفق و پایدار باشین
    تشکر از شما.
    همه قسمتای حرفتون قبول،اما اونجا که گفتید ظاهر ادما و پوششون با طرز تفکرشون فرق میکنه ، باید خدمتتون عرض کنم از کوزه همان برون تراود که در اوست.

59. بالا | پست 44

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17566
    تشکـر
    1,418
    تشکر شده 873 بار در 505 پست
    میزان امتیاز
    10

در ضمن،این که یه نفرو بفرستن تو توالت عمومی و بگن دماغتو بگیر و بشین اینجا غذا بخور اصلا عاقلانه نیست.شمایی که حرف از سطح درک میزنی....
    ببخشیدا ولی خیلی اوضات داغونه
    تو حتی نگرانی بچه های اینجارو نمیفهمی
    پس حرف از درک نزنید لطفا
    برو روانپزشک اقای محترم
    حداقل احترام ب دیگرانو یاد بگیری
    امضای ایشان

باید یکبار به خاطر همه چیز گریه کرد
    آن قدر که اشک ها خشک شوند
    باید این تن اندوهگین را چلاند
    و
    بعد دفتر زندگی را ورق زد
    به چیز دیگری فکر کرد
    باید پاها را حرکت داد
    و
    همه چیز را از نو شروع کرد

60. کاربران زیر از شقایقم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

61. بالا | پست 45

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18302
    تشکـر
    9
    تشکر شده 7 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

ببخشیدا ولی خیلی اوضات داغونه
    تو حتی نگرانی بچه های اینجارو نمیفهمی
    پس حرف از درک نزنید لطفا
    برو روانپزشک اقای محترم
    حداقل احترام ب دیگرانو یاد بگیری

باز مشکل من به گفته‌ی خودتون با روانپزشک حل میشه ولی بعضیا که کلا مشکلشون حل شدنی نیست

62. بالا | پست 46

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15431
    تشکـر
    1,705
    میزان امتیاز
    10

تشکر از شما.
    همه قسمتای حرفتون قبول،اما اونجا که گفتید ظاهر ادما و پوششون با طرز تفکرشون فرق میکنه ، باید خدمتتون عرض کنم از کوزه همان برون تراود که در اوست.
    ن اصلا اینجوری نیست ک شما فک میکنین

همه ی ضرب المثلا همجا صدق نمیکنه

تو با تک تک این آدما زندگی نکردی ک بدونی چرا اینجوری هستن

مثبت اندیش باش

و دیگران رو قضاوت نکن اصلا

همین کارم ی گناه بزرگ به حساب میاد

عینک بدبینی رو از روو جشات بردار

اینجوری دنیا رو زیباتر ازونچیزی ک فکرشو خواهی کرد ، میبینی

شک نکن ک واقعیت امر همینه
    امضای ایشان

63. بالا | پست 47

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18127
    تشکـر
    5
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

دوست عزیز
    من فکر میکنم میتونی براحتی با این موضوع کنار بیای.
    داداش من ایم مشکل رو داشت که با خودداری و روزه گرفتن و چشم رو کنترل. کردن تونست بهتر شه و ازون مهمتر رژیم غذاییته.یه سرچ بزن تو نت .ترجیحا غذاهایی که طبع گرم ثاره رو کمتر بخور.
    جز این راه درمانی دارویی خاصی نیست.
    از طرفی سن شما این اقتضا رو داره و هرچی بگذره بهتر میشب،حق میدم بهتون که خیلی از ما خانوما برای اینکه خودمون ازاد باشیم ازادی بقیه رو میگیریم.بنظرم بخاطر این موضوع سعی نکن دانشگاه خوب رو انتخاب نکنی،چون بعدا خیلی زود این مساله حل میشه و حسرنت میخوری
    موفق باشی

64. کاربران زیر از drmaryam بابت این پست مفید تشکر کرده اند

65. بالا | پست 48

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18302
    تشکـر
    9
    تشکر شده 7 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط drmaryam نمایش پست ها
    دوست عزیز
    من فکر میکنم میتونی براحتی با این موضوع کنار بیای.
    داداش من ایم مشکل رو داشت که با خودداری و روزه گرفتن و چشم رو کنترل. کردن تونست بهتر شه و ازون مهمتر رژیم غذاییته.یه سرچ بزن تو نت .ترجیحا غذاهایی که طبع گرم ثاره رو کمتر بخور.
    جز این راه درمانی دارویی خاصی نیست.
    از طرفی سن شما این اقتضا رو داره و هرچی بگذره بهتر میشب،حق میدم بهتون که خیلی از ما خانوما برای اینکه خودمون ازاد باشیم ازادی بقیه رو میگیریم.بنظرم بخاطر این موضوع سعی نکن دانشگاه خوب رو انتخاب نکنی،چون بعدا خیلی زود این مساله حل میشه و حسرنت میخوری
    موفق باشی
    من که گفتم،در مورد خوراکی کاملا رعایت میکنم.مثلا بعد از کنکور دیگه کلا پسته رو گذاشتم کنار.یا خرما و موز.
    ینی قشنگ شما حرف دل منو زدی(همون آزادی و اینا)

66. بالا | پست 49

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15431
    تشکـر
    1,705
    میزان امتیاز
    10

ی پیشنهاد بهتون میدم دوست عزیز

بنظر من از دوستان اینجا عذر خواهی کنین

ک دلخوری پیش اومده بر طرف بشه

البته اگه بقول میکنین حرفمو
    امضای ایشان

67. بالا | پست 50

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18302
    تشکـر
    9
    تشکر شده 7 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط سوگل1 نمایش پست ها
    ی پیشنهاد بهتون میدم دوست عزیز

بنظر من از دوستان اینجا عذر خواهی کنین

ک دلخوری پیش اومده بر طرف بشه

البته اگه بقول میکنین حرفمو
    چشم.
    من از همه عذر میخوام
    به هیچکس هم قصد خصوصی فرستادن ندارم.بعضیا انتظار بیجا نداشته باشن

68. کاربران زیر از H.a88 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

صفحه 1 از 2 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد