نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: عدم گرایش جنسی و عاطفی

888
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18331
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

عدم گرایش جنسی و عاطفی

سلام پسری هستم ۲۷ساله مجرد دارای وضعیت اقتصادی خوب ، در آمد ، زندگی مرفح و هیچ مشکلی با خانواده ، پدر و مادرم ندارم
    اما از ازدواج متنفرم ، تنفر شدیدی دارم ، و هیچ علاقه ای به برقراری رابطه عاطفی و جنسی با جنس مخالفم ندارم و هر اقدامی میکنم اصلا نمیتوانم اندازه نوک سوزنی علاقه به جنسه مخالف پیدا کنم ، هیچ خاطره و اتفاقی هم برایم نیفتاده ،مادرزادی همینجوری بودم ، راهنمایی بفرمایید چیکار کنم؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : عدم گرایش جنسی و عاطفی

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedaban نمایش پست ها
    سلام پسری هستم ۲۷ساله مجرد دارای وضعیت اقتصادی خوب ، در آمد ، زندگی مرفح و هیچ مشکلی با خانواده ، پدر و مادرم ندارم
    اما از ازدواج متنفرم ، تنفر شدیدی دارم ، و هیچ علاقه ای به برقراری رابطه عاطفی و جنسی با جنس مخالفم ندارم و هر اقدامی میکنم اصلا نمیتوانم اندازه نوک سوزنی علاقه به جنسه مخالف پیدا کنم ، هیچ خاطره و اتفاقی هم برایم نیفتاده ،مادرزادی همینجوری بودم ، راهنمایی بفرمایید چیکار کنم؟

دوست عزیز میتونه این احساس شما به خاطر ایزوله بودن شما در طول زندگیتون باشه که به نوعی از برخورد با جنس مخالف دوری کردید ...

یکی از همین عوامل خانواده است که به نوعی انزجار روی شما اثر منفی گذاشته

دعواهای بین پدر و مادر به نوعی میتونه موثر باشه و فرد رو از ازدواج متنفر کنه ...

در غیر اینصورت این تنفر شما از جنس مخالف نوعی اختلال به حساب میاد و شما باید برای بررسی به مشاورروانشناس مراجعه کنید

در این مورد میتونید با این شماره مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-22354282
    021-88422495
    021-88472864
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

3. کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,314 بار در 743 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : عدم گرایش جنسی و عاطفی

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedaban نمایش پست ها

سلام

طبق گزارش شما باید گفت که اگر تمایلات هم جنس بازی و یا هم جنس گرایی هم ندارید. متاسفانه به شدت آسیب دیده اید و لطفا به یکی از همکاران خوب روانکاومان که حتما مرد باشند.

رجوع بفرمائید.

سپاس

ph.d
    امضای ایشان
    وقتی که بدن فیزیکی بیمار شد باید به پزشک رجوع کرد

و وقتی که بدن روانی مجروح و بیمار شد باید به روانشناس رجوع کرد

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)