نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: کمک مالی به نامزد

894
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18107
    تشکـر
    48
    تشکر شده 34 بار در 24 پست
    میزان امتیاز
    9

کمک مالی به نامزد

سلام نماز روزه های همگی قبول درگاه حق باشه
    3ماهه عقدکردم وهمسرم مشغول ساختن خونمون هستن و این موضوع اونو تحت فشارمالی گذاشته...کار درستیه که من ازخواسته هام کوتاه بیام تاکمکی براش باشه؟مثلا خیلی کمتربیرون بریم یا من ازش انتظار کادو یاخرید نداشته باشم یا عروسیمونو ساده تراز خواستم برگزار کنیمبنظرتون این دلسوزی کاردرستیه واسه دوران عقد که تازه میخوایم همو بشناسیم؟
    فقط نگرانم بعدا که اوضاعمون مناسب شد من درحد انتظارم ازش چیزی بخوام فک کنه زیاده خواهیه...ممنون میشم کمکم کنید

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : کمک مالی به نامزد

نقل قول نوشته اصلی توسط زهرا.ا نمایش پست ها
    سلام نماز روزه های همگی قبول درگاه حق باشه
    3ماهه عقدکردم وهمسرم مشغول ساختن خونمون هستن و این موضوع اونو تحت فشارمالی گذاشته...کار درستیه که من ازخواسته هام کوتاه بیام تاکمکی براش باشه؟مثلا خیلی کمتربیرون بریم یا من ازش انتظار کادو یاخرید نداشته باشم یا عروسیمونو ساده تراز خواستم برگزار کنیمبنظرتون این دلسوزی کاردرستیه واسه دوران عقد که تازه میخوایم همو بشناسیم؟
    فقط نگرانم بعدا که اوضاعمون مناسب شد من درحد انتظارم ازش چیزی بخوام فک کنه زیاده خواهیه...ممنون میشم کمکم کنید

دوست عزیز اگر در دوره طلایی شناخت (نامزدی ) هستید باید بدونید که همونطور که شما برای شناخت تلاش میکنید

نامزد شما هم چنین تلاشی رو انجام میده ... پس سعی نکنید برای هم نقشی رو بازی کنید که تا اخر عمر مجبور به اجراش باشید

خودتون باشید و شرایط طرف مقابل رو درک کنید ... بذارید بدونه که شما برای کمک به ایشون از خواسته هاتون گذشتید

اینطوری برای هیچکدام تصور غلط و اشتباهی از همدیگه به وجود نمیاد ...
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

3. کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد