نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: رویای گم شده

929
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18399
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

رویای گم شده

سلام
    دختر/21 ساله/
    مشکل من بیانش سخته،چون برای خودم هم واضح نیست.
    اما از جایی شروع میشه که شک دارم!به این که برای زندگی راه درستی رو انتخاب کردم..رشته ی درستی رو انتخاب کردم و اینکه این زندگی خوشحالم میکنه یا فقط زندگی نباتی ه!من دانشجوی رشته دندانپزشکی هستم.اما به نوشتن،پیانو،شعر،آهنگ سازی و خوانندگی،عکاسی،مجسمه سازی،والیبال و خیلی رشته های دیگه علاقه دارم!و هر کدوم رو امتحان کردم اطرافیانم به ذوق اومدن و از استعدادم تعجب کردن...خب با وجود تمام امکاناتی که دارم..من نمیتونم مشکلی توی زندگی داشته باشم!!مگه از سرخوشی!(با تمام آسایشی که برام فراهم شده،نمیخوام به خود حق ناراضی بودن بدم!)
    مشکل اینجاست که انقدر به کارهای مختلف پرداختم،الان سردرگم شدم.خب توی کشور ما خوانندگی برای من معنا نداره..اما خوندن واقعا خوشحالم میکنه،به آهنگ سازی خیلی خیلی خیلی علاقه دارم..و با فکر کردن به این که اگه میشد این کار رو انجام بدم...اگه میرفتم هنر..اگه عکاسی میخوندم..و هزار اگر و اما و رویابافی..احساس میکنم زندگیم بدون اینکه بدونم چیکار دارم میکنم..و چیکار میخوام بکنم و یک رویای مشخص و هدفی داشته باشم در گذره...
    من از "همه کاره هیچ کاره" شدن هراس دارم و نمیتونم بین تمام کارهایی که دلم میخواد انجام بدم یکی رو انتخاب کنم!!
    و هر لحظه احساس میکنم فرصتم داره از دست میره و من هیچ رویایی ندارم که برام ارزش جنگیدن داشته باشه.
    با خانواده م صحبت کردم...به نظرتون من میتونم دندانپزشک خوبی باشم؟؟بهتر نیست برم رشته ای مثل ادبیات..و روی قلمم کار کنم؟؟..خب جواب مشخص ه!
    عجب حرفی میزنی!نویسندگی تفریحی ه و میتونه کنار شغل اصلیت باشه!
    اگه بخوام تمام حرفهام رو در یک جمله خلاصه کنم،
    من چیزی که خوشحالم میکرد زمانی رو گم کردم...احساس میکنم گم شدم..و نمیدونم چیکار باید بکنم.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,314 بار در 743 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : رویای گم شده

نقل قول نوشته اصلی توسط monir99 نمایش پست ها
    سلام
    دختر/21 ساله/
    مشکل من بیانش سخته،چون برای خودم هم واضح نیست.
    اما از جایی شروع میشه که شک دارم!به این که برای زندگی راه درستی رو انتخاب کردم..رشته ی درستی رو انتخاب کردم و اینکه این زندگی خوشحالم میکنه یا فقط زندگی نباتی ه!من دانشجوی رشته دندانپزشکی هستم.اما به نوشتن،پیانو،شعر،آهنگ سازی و خوانندگی،عکاسی،مجسمه سازی،والیبال و خیلی رشته های دیگه علاقه دارم!و هر کدوم رو امتحان کردم اطرافیانم به ذوق اومدن و از استعدادم تعجب کردن...خب با وجود تمام امکاناتی که دارم..من نمیتونم مشکلی توی زندگی داشته باشم!!مگه از سرخوشی!(با تمام آسایشی که برام فراهم شده،نمیخوام به خود حق ناراضی بودن بدم!)
    مشکل اینجاست که انقدر به کارهای مختلف پرداختم،الان سردرگم شدم.خب توی کشور ما خوانندگی برای من معنا نداره..اما خوندن واقعا خوشحالم میکنه،به آهنگ سازی خیلی خیلی خیلی علاقه دارم..و با فکر کردن به این که اگه میشد این کار رو انجام بدم...اگه میرفتم هنر..اگه عکاسی میخوندم..و هزار اگر و اما و رویابافی..احساس میکنم زندگیم بدون اینکه بدونم چیکار دارم میکنم..و چیکار میخوام بکنم و یک رویای مشخص و هدفی داشته باشم در گذره...
    من از "همه کاره هیچ کاره" شدن هراس دارم و نمیتونم بین تمام کارهایی که دلم میخواد انجام بدم یکی رو انتخاب کنم!!
    و هر لحظه احساس میکنم فرصتم داره از دست میره و من هیچ رویایی ندارم که برام ارزش جنگیدن داشته باشه.
    با خانواده م صحبت کردم...به نظرتون من میتونم دندانپزشک خوبی باشم؟؟بهتر نیست برم رشته ای مثل ادبیات..و روی قلمم کار کنم؟؟..خب جواب مشخص ه!
    عجب حرفی میزنی!نویسندگی تفریحی ه و میتونه کنار شغل اصلیت باشه!
    اگه بخوام تمام حرفهام رو در یک جمله خلاصه کنم،
    من چیزی که خوشحالم میکرد زمانی رو گم کردم...احساس میکنم گم شدم..و نمیدونم چیکار باید بکنم.
    سلام

عزیزاین گیجی و بلاتکلیفی توی این سن و سالها خیلی طبیعیه ولی بدان که شما تنها نیستی و خیلی از هم سن وسالان شما اینطوریند. در هر ضمینه از شماوران مربوطه و راهنمایی بزرگتران دانا

کمک بگیر و این رو نیز بدان که در این دنیا همه چیز رو با هم نمیشه داشت بنابراین برای داشتن هر چیز باید چیز دیگه ای رو از دست داد!!!

و این مهمه که ما در مسیر رشد باشیم و بهترین انتخاب رو در شرایط و مکان موجود انجام بدیم.

موفق باشی

سپاس

ph.d
    امضای ایشان
    وقتی که بدن فیزیکی بیمار شد باید به پزشک رجوع کرد

و وقتی که بدن روانی مجروح و بیمار شد باید به روانشناس رجوع کرد

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)