نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: پرخاشگری و توهین به دیگران

1256
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17304
    تشکـر
    68
    تشکر شده 60 بار در 38 پست
    میزان امتیاز
    9

پرخاشگری و توهین به دیگران

سلام دوستان.خواهشا كمكم كنيد.واقعا خسته شدم
    دختر ٢٢ ساله/دانشجو هستم كه اخلاق هام داره خودم رو هم خسته ميكنه.اكثر اوقات متواضع و خاكي و... هستم.ولي از حد صبرم كه بگذره،ديگه نميشناسم طرفي كه دارم باهاش حرف ميزنم كيه.بي ادبي نميكنم.ولي يه چيزي ميگم،كه اگه يكي به خودم بگه،هزار بار خورد ميشه غرورم
    نمونش كه امروز خواهرم مسخرم كرد.منم گفتم همه ي مشكلات من حل ميشن.ولي قد كوتاه تو هيچوقت بلند نميشه اصلا دست خودم نيست.اينجوري صحبت ميكنم،بعد هم از اينكه قلب كسيو شكستم،كلي گريه و ناراحتي ميكنم.
    تك تك تيكه هايي كه ميندازم رو احساس ميكنم يكي قبلا به خودم انداخته.سر قد كه مطمئنم.من تا راهنمايي قدم خيلي كوتاه بود.بچه ها همش بهم ميگفتن. الان كه به خواهرم اين حرف رو زدم،همش ميگم كاش قدم كوتاه بود كه به خودم اين اجازرو نميدادم كه اين حرف احمقانرو بزنم اين يكي از هزار نمونس.
    اينم بگم كه من تو يه خانواده ي از نظر بقيه مرفه و خوشحال بزرگ شدم.ولي مقصر اصلي اين رفتارم رو حتم به يقين كمبودهاي جزئي اي كه پدر و مادرم گذاشتن ميدونم.اگه جايي رو گُنگ گفتم بگيد كه توضيح بدم فقط خواهشا اگه كوچكترين نظري هم داريد بگيد بهم
    راستي،اينم بگم كه با وجود اينكه به هرچي خواستم با تلاش رسيدمو از طرف اطرافيانم آدم موفقيم،اعتماد به نفسم خيلي كمه.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : مشکل شکستن غرور دیگران

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahsa94 نمایش پست ها
    سلام دوستان.خواهشا كمكم كنيد.واقعا خسته شدم
    دختر ٢٢ ساله/دانشجو هستم كه اخلاق هام داره خودم رو هم خسته ميكنه.اكثر اوقات متواضع و خاكي و... هستم.ولي از حد صبرم كه بگذره،ديگه نميشناسم طرفي كه دارم باهاش حرف ميزنم كيه.بي ادبي نميكنم.ولي يه چيزي ميگم،كه اگه يكي به خودم بگه،هزار بار خورد ميشه غرورم
    نمونش كه امروز خواهرم مسخرم كرد.منم گفتم همه ي مشكلات من حل ميشن.ولي قد كوتاه تو هيچوقت بلند نميشه اصلا دست خودم نيست.اينجوري صحبت ميكنم،بعد هم از اينكه قلب كسيو شكستم،كلي گريه و ناراحتي ميكنم.
    تك تك تيكه هايي كه ميندازم رو احساس ميكنم يكي قبلا به خودم انداخته.سر قد كه مطمئنم.من تا راهنمايي قدم خيلي كوتاه بود.بچه ها همش بهم ميگفتن. الان كه به خواهرم اين حرف رو زدم،همش ميگم كاش قدم كوتاه بود كه به خودم اين اجازرو نميدادم كه اين حرف احمقانرو بزنم اين يكي از هزار نمونس.
    اينم بگم كه من تو يه خانواده ي از نظر بقيه مرفه و خوشحال بزرگ شدم.ولي مقصر اصلي اين رفتارم رو حتم به يقين كمبودهاي جزئي اي كه پدر و مادرم گذاشتن ميدونم.اگه جايي رو گُنگ گفتم بگيد كه توضيح بدم فقط خواهشا اگه كوچكترين نظري هم داريد بگيد بهم
    راستي،اينم بگم كه با وجود اينكه به هرچي خواستم با تلاش رسيدمو از طرف اطرافيانم آدم موفقيم،اعتماد به نفسم خيلي كمه.

این موضوع که عجیب نیست چون هر کسی در دعوا طرز برخوردی خاص رو داره

شمام تنها راهی که میتونید اجراش کنید اینه که خوددار باشید ...

به هر حال خشم تیری زهراگینه که از طرف شیطان پرتاب میشه و وقتی شما خشمگین بشید نباید انتظار داشته باشید

رفتارتون درست باشه و مثلا" دل کسی رو نشکو.نید ... پس همه این مشکلات به خشم ناگهانی شما برمیگرده

و اینکه در این حالت موقعیت خودت رو بدون اینکه حرفی بزنی ، تغییر بدید و به خودت کمی فرصت بدی تا آرام بشی

و این کار قدرت زیادی میخواد که بهش ایمان گفته میشه ... پس لازمه که قدرت معنوی خودت رو بیشتر کنید
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

3. 2 کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13962
    تشکـر
    40
    تشکر شده 29 بار در 20 پست
    میزان امتیاز
    10

منم دقیقا همین مشکل رو دارم با این تفاوت که من تیکه هایی رو که میندازم حس نمی کنم و بقیه میگن بین حرفات تیکه میندازی و خیلی ها هستن که ناراحت میشن
    واقعا نمیدونم مشکل از کجاس؟
    امضای ایشان
    .::إِنَّ مَعَ الْعُسْرِ يُسْرًا::.

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17304
    تشکـر
    68
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط farokh نمایش پست ها
    این موضوع که عجیب نیست چون هر کسی در دعوا طرز برخوردی خاص رو داره

شمام تنها راهی که میتونید اجراش کنید اینه که خوددار باشید ...

به هر حال خشم تیری زهراگینه که از طرف شیطان پرتاب میشه و وقتی شما خشمگین بشید نباید انتظار داشته باشید

رفتارتون درست باشه و مثلا" دل کسی رو نشکو.نید ... پس همه این مشکلات به خشم ناگهانی شما برمیگرده

و اینکه در این حالت موقعیت خودت رو بدون اینکه حرفی بزنی ، تغییر بدید و به خودت کمی فرصت بدی تا آرام بشی

و این کار قدرت زیادی میخواد که بهش ایمان گفته میشه ... پس لازمه که قدرت معنوی خودت رو بیشتر کنید
    با خوندن پاسختون اميد پيدا كردم.خيلي سعي ميكنم اون لحظه جلوي خودم رو بگيرم.اميدوارم زودتر بهبود پيدا كنه اين مشكل.

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17304
    تشکـر
    68
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط paniz75 نمایش پست ها
    منم دقیقا همین مشکل رو دارم با این تفاوت که من تیکه هایی رو که میندازم حس نمی کنم و بقیه میگن بین حرفات تیکه میندازی و خیلی ها هستن که ناراحت میشن
    واقعا نمیدونم مشکل از کجاس؟
    عزيزم خانواده ي منم بعضي وقتا بهم ميگن زبونت نيش داره.منم واقعا نميدونم چرا بايد اينجوري باشه.

7. کاربران زیر از آنديا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13962
    تشکـر
    40
    تشکر شده 29 بار در 20 پست
    میزان امتیاز
    10

من خودم واقعا نمیخوام دیگران رو ناراحت کنم و نمیخوام که تیکه بندازم و معمولی حرف میزنم. بعدا میگن تیکه انداختی!
    امضای ایشان
    .::إِنَّ مَعَ الْعُسْرِ يُسْرًا::.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)