نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: جواب خانمی که شوهرش فیلم پورنونگاه میکند

1633
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3033
    تشکـر
    1,448
    تشکر شده 2,948 بار در 1,084 پست
    میزان امتیاز
    12

جواب خانمی که شوهرش فیلم پورنونگاه میکند

برای حل مشکل شما باید بگویم:
    1- متوجه باشید شوهر شما به پورنوگرافی عادت ندارد بلکه معتاد است و یک بیمار واقعی
    2- ترک اعتیاد به پورنوگرافی از مواد مخدر هم سخت تر است چرا که جدا از بحث روانی شوهر شما با هورمون های جنسی هم مواجه است.

3- تاکید می کنم به شدت که به روان پزشک مراجعه کنید اما نه روانپزشکی که خود به اعتیاد به پورنوگرافی اعتقاد ندارد- یا اصلا موضوع را نفهمیده و یا خودشم هم اعتیاد داره- بلکه به پزشکی مراجعه کنید که به این موضوع جدی بنگرد.

4- ای کاش توضیح بیشتری میدادید که همسر شما فردی مذهبی هست یا نه و این که آیا خود ارضایی می کند یا نه؟

5- اگر مذهبی باشد و خود ارضایی هم نکند خیلی بهتر است

6- بنده با توجه به تجربه خودم پیشنهادی ارایه می کنم که نسبت به صحت آن قطعا اطمینان ندارم و عواقب آن متوجه شما خواهد بود

بنده معتقد هستم که همسر شما احیانا دچار تنوع طلبی جنسی هم شده است و این خیلی بد است. گام اول باید این بیماری بر طرف شود. پس پیشنهاد می کنم که با او بیش از این همراه شوید و از او بیشتر بدانید . برای مثال همراه با او شوید و از او بپرسید فلان تصویر پورنو چه جذابیتی برای او دارد ایا بازیگران جذاب هستند یا کاری که انجام می دهند . مواظب باشید که قرار نیست همسر شما بفهمد که شما قصد دارید بدانید که او به تنوع طلبی جنسی مبتلا هست یا نه .پس سعی کنید حین دیدن این تصاویر با او همراه شوید و قدری بیشتر صمیمی با او در مورد تصاویر صحبت کنید و سعی کنید به او وانمود کنید که شما به موضوع کنجکاو هستید و آن موقع از او به طور مثال بپرسید که این کار این بازیگر خیلی 3ک س ی است نه ؟ یا بپرسید که اندامش خیلی تحریک کننده است نه ؟ تا بفهمید که اگر حرکات بازیگران تحریک کننده است شوهرتان تنوع طلب نیست و اگر بازیگر خیلی تحریک کننده است متاسفانه تنوع طلب است .
    گام دوم اگر همسر شما تنوع طلب نباشد

اگر همسر شما تنوع طلب نباشد شاید بتوان با راهکار هایی این مشکل را حل کرد. در این مرحله با توجه به اطلاعات کمی که دادید باید بگویم که شما باید تشخیص دهید این راهکار باید اجرا شود یا راه کار دیگری که پیشنهاد می کنم.

راهکار اول اگر همسر شما به اندازه کافی گرفتار مسایل شغلی باشد اصولا باید زمان محدودی در عصر و شب داشته باشد پس در این وضعیت این شما هستید که باید این زمان را پر کنید . این زمان باید قسمتی با تفریح و قسمتی عمده با رابطه ی جنسی همراه باشد . اگر همسر شما صرفا نیاز جنسی ارضا نشده داشته باشد شما باید او را ارضا کنید نه تصاویر پرونو . پیشنهاد می کنم او را در رابطه جنسی از نفس بیاندازید ! البته فزیک و ارگونومی بدن زنان این توانایی را البته بالقوه دارد .- بیش از این توضیح نمی دهم

اما راه کار دوم اگر همسر شما تنوع طلب نباشد اما اعتیاد او به تصاویر محرک زیاد باشد
    اگر در این مرحله باشید که فکر میکنم باید هم همینطور باشد بایدبگویم کار سختی پیش رو دارید . شما باید اول به او بفهمانید که 1- معتاد به این تصاویر است 2- این تصاویر معنای رابطه جنسی واقعی را ندارد

این که او معتاد به این تصاویر است را احتمال دارد خودش هم بداند . به او بفهمانید که عادت را می شود نادیده گرفت اما این اعتیاد است که دست بردار نیست . در واقع این مثل که ترک عادت موجب مرض است سخن غلطی است چرا که سخن درست این است که ترک اعتیاد موجب دردسر است .
    اما رابطه ی واقعی :
    رابطه ی واقعی را نمی توانید به او بفهمانید مگر این که رابطه ی شما و تصاویر پرنو تفکیک شود!
    وقتی شما با او را بطه بر قرار می کنید و او ساعاتی قبل تصاویر پورنو را دیده , حین رابطه , او در حال مرور کردن تصاویر است و درک درستی از آنچه رخ می دهد ندارد
    پس باید را بطه جنسی شما و تصاویر تفکیک شود. برای این کار با توجه به شرایط باید یک راهی را انتخاب کنید و این شرایط خیلی مهم است . شوهر شما آیا اهل رابطه نامشروع هست؟ آیا سر کار امکان دسترسی به تصاویر پورنو را دارد ؟ سن شوهرتان چقدر است؟ سن ارتباط مستقیم دارد به میزان نیاز به رابطه جنسی

اگر شوهر شما رابطه ی نامشروع در زمانی که با شما رابطه ندارد برقرار نمی کند پیشنهاد می کنم که او را از رابطه ی جنسی محروم کنید . و به او بفهمانید اگر فکر می کند چون عادت دارد که به این تصاویر نگاه کند باید نگاه کند پس باید ارضا هم بشود . البته امیدوارم اهل خود ارضایی نباشد . چون این افراد اغلب اهل خود ارضایی هستند و عدم رابطه ی شما باعث ریشه دار شدن این مساله خواهد شد. برای همین است که می پرسم شرایط همسر شما چیست و اصولا من دارم مشاوره کورکورانه می دهم

خلاصه اگر همسر شما خائن نباشد و خود ارضایی نکند بعد از چند هفته خمار شهوت خواهد شد و آن موقع است که شما باید به او حکم کنید. او باید بین شما و تصاویر پورنو یکی را انتخاب کند او باید بداند که شما به عنوان یک زن نگاه کردن او به تصاویر را علاوه بر اعتیاد , توهین به زنانگی تان می دانید او باید بداند که شما نسبت به وفاداری او خیلی حساس هستید شما باید به او بفهمانید فردی که توانایی نگاه نکردن به تصاویر پورنو را ندارد هر آن ممکن است به همسرش خیانت کند...

آن گاه رابطه ی جنسی خود را با او آغاز کنید بلکه او را مانند فردی که مدت ها در بیان بان دنبال آب بوده غرق در رابطه جنسی با خودتان بکنید و آنچنان با او در آمیزید که تا عمر دارد فراموش نکند . هشدار می دهم این لحظه مهم است و شما باید بدون استرس او را به حداکثر لذت برسانید و به او نشان دهید که رابطه جنسی چیزی است که بین شما و اوست نه بین او و تصاویر پورنو
    از صراحت کلامم عذر نمی خواهم چرا که این موضوع را در جایگاه خودش و به صورت گمنام مطرح کرده ام

اگر که او به این درک رسیده باشد که رابطه شما با او تمام عیار واقعی است . شما وارد مرحله جدیدی شده اید
    شما باید به او که اکنون از صمیم قلب می خواهد باشما باشد و از رفتار زشت و اشتباه گذشته اش دوری کند کمک کنید. شما باید زمان او را مدیریت کند. با تفریح خانوادگی با ورزش بازی ... و دوستان سالم البته و از آن مهمتر با رابطه ی جنسی کامل و نو و تازه
    رابطه شما باید با او تازه باشد شما باید خود را برای او بیارایید و محرک کنید به هر وسیله که بلد هستید . در نوع حرکت خودتان هم در رابطه تنوع بدید حتی در مکان رابطه - گاهی در اطاق گاهی مبل گاهی حمام ... - البته باید متوجه باشید که فرزندان شما متوجه این رفتار نشوند چرا که مشکل بزرگتری پیدا خواهید کرد

در اخر تاکید می کنم عواقب پیشنهادات من به گردن شخص شماست چرا که من صرفا با شناختی که از این بیماری داشتم راهکاری ارایه کردم و شوهر شما را نمی شناختم و همچینین شما را.
    چند پیشنهاد مهم هم دارم:
    1- هرگز راز او را فاش نکنید
    2- در این مراحل بر خود مسلط باشید و درگیر نشوید
    3- اگر او فردی مذهبی است , مذهب می تواند بهترین وسیله برای کمک گرفتن باشد که البته من ذکر نکردم چرا که نمی دانم که شخصیت شوهر شما چیست
    4- صبر شما باید مانند صبر کسی باشد که شوهرش به مواد مخدر معتاد است
    5 - پیشنهادات من از نظر تئوری نباید باهم مخلوط شوند برای مثال شما نباید یک هفته با شوهرتان رابطه داشته باشید و یک هفته بگویید نه تو به تصاویر نگاه می کنید . این طوری او ارضا می شود و هرگز خمار رابطه ی واقعی نخواهد شد
    6- این را هم بدانید که احتمالا شما هم در اعتیاد او نقشی دارید . چرا باید همسر شما سراغ این تصاویر برود در حالی که شما در کنار او هستید ؟. زن و شوهر باید در اختیار هم باشند همانطور که شما به رابطه با مردتان نیاز جنسی دارید او هم به شما نیاز دارد گاهی شما بیشتر و گاهی او بیشتر . پس چرا نباید در زمانی که علاقه به رابطه ندارید همسرتان را که تشنه رابطه است ناکام بگذارید .

ولی جدا از تمام پیشنهاداتم به عنوان یک دوست خواهش می کنم به یک روان پزشک مراجعه کنید و به حرف های هر غریبه ی ناشی دل نبندید . همانطر که گفتم من راه کاری برای تنوع طلبی این افراد اصلا به ذهنم نمیرسه. از طرفی یک کار اشتباه از شما ممکن است این موضوع را بغرنج کند.
    در ضمن انجمنی به نام معتادان جنسی گمنام وجود داره که به ترک کمک می کنه

از خداوند بخواهید که این معظل را برطرف کند و رابطه ی بهتری با خدای خودتان داشته باشید چرا که او بیشتر از هر کسی شما و همسرتان را می شناسد و بهتر از هر کسی می تواند شما را کمک کند.

به امید عفو الهی برای تمام ما

2. 4 کاربران زیر از farimah بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15431
    تشکـر
    1,705
    تشکر شده 2,460 بار در 1,195 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : جواب خانمی که شوهرش فیلم پورنونگاه میکند

خیلی سخت شد ک

فک نمیکردم انقدار مشکل ایجاد کنه و این همه دردسر داشته باشه
    امضای ایشان
    من ریشه های تو را دریافته ام

با لبانت برای همه لبها سخن گفته ام

و دستهایت با دستان من آشناست

در خلوت روشن با تو گریسته ام برای خاطر زندگان

و در گورستان تاریک با تو خوانده ام زیباترین سرودها را

زیرا که مردگان این سال عاشقترین زندگان بوده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3033
    تشکـر
    1,448
    تشکر شده 2,948 بار در 1,084 پست
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط سوگل1 نمایش پست ها
    خیلی سخت شد ک

فک نمیکردم انقدار مشکل ایجاد کنه و این همه دردسر داشته باشه
    بله سوگل خانوم اعتیاد به پورنو گرافی خیلی زندگی هارو ازهم پاشیده!!!

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15431
    تشکـر
    1,705
    تشکر شده 2,460 بار در 1,195 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط farimah نمایش پست ها
    بله سوگل خانوم اعتیاد به پورنو گرافی خیلی زندگی هارو ازهم پاشیده!!!
    جدا؟؟؟

نمیدونستم اصلا تا این حد ممکن مخرب باشه

ممنون از تایپیکتون فریماه خانوم
    امضای ایشان
    من ریشه های تو را دریافته ام

با لبانت برای همه لبها سخن گفته ام

و دستهایت با دستان من آشناست

در خلوت روشن با تو گریسته ام برای خاطر زندگان

و در گورستان تاریک با تو خوانده ام زیباترین سرودها را

زیرا که مردگان این سال عاشقترین زندگان بوده اند

6. کاربران زیر از سوگل1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)