نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: ۱۰ ماه بزرگ تر

963
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18523
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Post ۱۰ ماه بزرگ تر

سلام و با عرض خسه نباشد و قبولی طاعات
    من پسری ۲۳ ساله هسم کارشناس پرستاری با دختری آشنا شدم برای ازدواج ک ۱۰ ماه ازمن بزرگ تره، ازش خوشم اومده ب ا خانواده صحبت کردم ک برا تحقیق و رفتن ب منزلشون، ولی پدرم فقط سر اینکه ۱۰ ماه از من بزرگ تره اصلا ب حرفم گوش نمیده، و نظر منطقی نمیاره، منم قبلن ی عاشقی اینجوری داشتم و ب دلیل فرهنگ و سنش منصرف شدم ولی این بار متفاوت تر بود، و درس انتخاب کردم و شرایطمو گفتم، ولی ب غیر از ایشون بعید میدونم ب فکر ازدواج بیفتم. میرم مشغول کارم در بیمارستان میشم و مستقل میشم و اینو خانواده من نمیفهمه میشه راهنماییم کنید،

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6938
    تشکـر
    236
    تشکر شده 282 بار در 156 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : ۱۰ ماه بزرگ تر

سلام رضایت پدر و مادر که خیلی مهمه بخصوص اینکه نفر اول زندگیتون هستن و باهم روابطتتون حتی بعد ازدواج زیاد خواهد بود.اگه روی انتخابتون مطمئن هستید باید نظر پدرتونو جلب کنید یا از کسی که پدرتون قبولش داره بخواهید که باهاشون حرف بزنن.

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3033
    تشکـر
    1,448
    تشکر شده 2,948 بار در 1,084 پست
    میزان امتیاز
    12

پاسخ : ۱۰ ماه بزرگ تر

نقل قول نوشته اصلی توسط magnoneshgh نمایش پست ها
    سلام و با عرض خسه نباشد و قبولی طاعات
    من پسری ۲۳ ساله هسم کارشناس پرستاری با دختری آشنا شدم برای ازدواج ک ۱۰ ماه ازمن بزرگ تره، ازش خوشم اومده ب ا خانواده صحبت کردم ک برا تحقیق و رفتن ب منزلشون، ولی پدرم فقط سر اینکه ۱۰ ماه از من بزرگ تره اصلا ب حرفم گوش نمیده، و نظر منطقی نمیاره، منم قبلن ی عاشقی اینجوری داشتم و ب دلیل فرهنگ و سنش منصرف شدم ولی این بار متفاوت تر بود، و درس انتخاب کردم و شرایطمو گفتم، ولی ب غیر از ایشون بعید میدونم ب فکر ازدواج بیفتم. میرم مشغول کارم در بیمارستان میشم و مستقل میشم و اینو خانواده من نمیفهمه میشه راهنماییم کنید،
    با سلام سپاس ازحضورتون
    اگر ازدواج سنجيده و آگاهانه باشد و مولفه‌هاي ديگري مانند تحصيلات بالا، شغل خوب، خانواده اصيل و معتبر، زيبايي و .. وجود داشته باشد
    كه بتواند بالاتر بودن سن دختر را بپوشاند، تا دو سال بزرگتر بودن دختر نسبت به پسر مشكل چنداني پيش نمي‌آورد.
    اگربرای انتخاب دلایل درست ومنطقی دارین با ثابت قدم بودن درانتخابتون میتونین نظرخانواده رو تغییربدین.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد