صفحه 1 از 2 12
نمایش نتایج: از 1 به 50 از 66

موضوع: فريبكاري ودروغ دوست دخترم

6022
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18527
    تشکـر
    32
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

فريبكاري ودروغ دوست دخترم

باسلام
    من ٣٥سالمه بادختري ٢٦ساله سال اخر پزشكي تؤي واتس اپ آشنا شدم من عسلويه كار مي كردم بعد از اشنايي من وايشون قرار گذاشتيم همديگر رو ديديم ايشون بعد ازديدن من با تمام شرايط من از جمله دوري راه موافقت كرد ما شيراز زندگي مي كنيم همين طور ايشون اين رابطه از مهرماه پارسال شروع شد بعد از چند هفته از دوستي ايشون حرف از رابطه جنسي زدند وعكسهاي متعددي از خودشون فرستادند ما به وسبله تلفن ارتباط داشتيم وتمام ريز مسائل روزمزه زندگي رو تعريف مي كرديم وحسبي صميمي بوديم تا اين كه بهمن ماه من از طرف يكي از دوستان پيشنهادي بهم شد براي كار در دوبي كه به خاطر دانستن زبان انگليسي موقعيت خوبي بود بعد از مشورت با ايشون گفتند نه نرو من وابسته ات شدم ودوستت دارم من هم قبول كردم رابطه ما هنوز در حد تلفني بود در ايام عيد هفته اول به شيراز اومدم بهش زنگ زدم گفتم بيا همديگر رو ببينيم گفت باشه اما من هفته اول دارم ميرم دوبي تو هفته دوم هم بمون گفتم باشه من موندم تا هفته دوم بهش مسيج دادم كه من هنوز نرفتم ومنتظرتم جوابي نداد من برگشتم عسلويه تو اين فاصله ١٢اردبيشهت باز اومدم شيراز بهش زنگ زدم اما اون با سردي جواب داد تو بيمارستانم وخودش زنگ مي زنه كه ديگه نزد إخراي اردبيشهت ماه با در خواست انتقالي به شيراز موافقت شد ومن اومدم شيراز بهش چيزي نگفتم تا خوشحال بشه دوم خرداد ماه عمل تعويض باتري پدرم تؤي بيمارستاني كه كار مي كرد بود ديدمش محل نگذاشت ورفت بعد مسيج زدم براش گفتم بي معرفت چرا تحويل نگرفتي گفت كارمون نشد اخه ايا اين منطقي دو نَفَر فقط دو بار همديگر رو ببيندكه اونم دومي تصادفي وامروز باشه گفتم من به خاطر تو وعشقمون دوبي نرفتم وحالا انتقالي گرفتم گفت نه من الان من با كس ديگه ايي هستم وخداحافظ من رهاش نكردم رفتم بيمارستان براش گل گرفتم از ساعت ٦صبح تا دوازه ظهر وسط مريضها بودم ايشون با من حرف نزند موقع رفتن دم در بيمارستان گل بهش دادم گفتم تا هر وقت باشه صبر مي كنم گفت نه من پدرمادرم فهميدند والآن من خونه مادربزگم ومشكل دارم گفتم تا هر زمان باشه من صبر مي كنم گفت پس بزار درسم تموم بشه قبول كردم رفت خونه مسيج دادم قول دادي گفت نه أزادم بزار من حسي نسبت به تو ندارم وتغيير كرده تو برو با يكي ديگه ازدواج كن از اون موقع قسمش ميدم ميگم كسي تو زندگيت هست ميگه نه خواستم تو بري بعد از چند بار التماس كردن اون چند بار ازش خداحافظي كردم اما دوباره برگشتم تا اين كه بار اخر تو پارك همديگر رو ديديم من براش هديه گرفتموشرط گذاشتم كه با حقيقت بياد اون دوباره قسم خورد كسي تو زندگيش نيست من همون جا خواستگاري كردم از ايشون ايشون قبول نكرد گفت ارزوي هر دختري هست كه ازدواج كنه ومثل اين كه اون دختر بيفته تو ظرف عسل اما من هيچ حسي به تو ندارم گفتم پس بيا با هم سكس داشته باشيم همون چيزي كه تو از اول مي خواستي گفت نه گفتم پس بيا دوست بمونيم من ميشم مثل برادر بزرگترت گفت باشه ولي زياد مسج نميدي قبول كردم فرداي اون روز منو تو واتس پ ووايبر بلاك كرد ديگه جواب نداد من پرسيدم چرا گفت متنفرم ازت بايد بري تا اين تنفر بره دوباره خداحافظي كردم ازش ولي فردا به كمك يكي از دوستانم ادرس خونشون پيدا كردم ولي در خونه همسايه شون زدم وسؤال كردم كه اونجا مي شينن گفت اره اون همسايه زنگ زده بود وبعد دوست دخترم زنگ زِد چرا اومدي من الروم رفت گفتم تو هر روز منو بازي ميدي من تو رو مي خوام خواستگاري كنم وپدرش بفهمه اگر قبول نكني من عكسهاتو به پدر ومادرت ميدم اون گفت رابطمون دحد مسج باشه گفتم باشه ولي دوباره شب اون جواب نداد من فردا صبح دوباره مي خواستم برم با پدرش صحبت كنم وتهديدش كردم اون گفت هر كاري دوست داري بكن گفتم تو هر روز يه چيزي ميگي اعتماد كن تا اعتماد ببيني اول منو از بلاك در مياري كنار مسيج ميدم تا زماني كه خودم أروم بشم وبرم اون قبول كرده ولي ميدونم فردا ميزنه زيرش وبه خاطر تهديداتم تا حالا مونده من خيلي دوستش دارم اما اون منو دوست نداره ميگه اون وقت كه تو كم محلي مي كردي من بيشتر مي خواستمت ولي الان كه داري التماس مي كني من از تو دوي مي كنم اين يه قانون ميشه من ميدونم پاي يكي ديگه وسطه راهنمايي كنيد من چه كار كنم اخه خيلي دوستش دارم از طرفي دوستش دارم ولي از طرف ديگر با زور نگه ش داشتم
    ممنون

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12274
    تشکـر
    444
    تشکر شده 347 بار در 199 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : فريبكاري ودروغ دوست دخترم

داري خودتو اذيت مي كني داش يه رابطه بايد دو نفره باشه بنظرم تموم كني خيلي بهتره
    امضای ایشان
    هدف های محدود زندگی را محدود می کنند!

3. کاربران زیر از عباس 95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6938
    تشکـر
    236
    تشکر شده 282 بار در 156 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام بنظرم این اصرارتون بیجاست.و وقتی ایشون به شما علاقه ای ندارن این نگه داشتن بزور خیلی غیرمنطقیه بهتره از فکرشون بیرون بیایید و به اینم فکر کنید که حتما بهتون اعتماد داشتن که اون عکسها رو براوتن فرستادن و شما نباید چنین کاری کنید.البته من کار ایشونم تایید نمیکنم

5. 2 کاربران زیر از tavoos بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10921
    تشکـر
    7
    تشکر شده 170 بار در 87 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام،اخه پسره خوب چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟35 سالته اما خیلی خام داری تصمیم میگیری!!!!!اخر با دختری که توی واتس اپ اشنا شدی چه توقعی داری ازش؟؟؟چی از اون دختر میخای؟؟؟دختری که به همون راحتی با تو دوست شده و دم از رابطه جنسی زده خب معلومه که دو روز بعد هم باز میره با یکی دیگه!!!نسنجیده رفتار نکن،قشنگ معلومه این دختر چیکارست!!!یه مدت باهات بوده الانم با کس دیگه است تو هم داری همش پا پیچش میشی،به نظرم خیلی قضیه رو جدی گرفتی،به خدا قصدم بی احترامی بهت نیست اما اخه ادم عاشق دختری میشه که تو واتس اپ و......باهاش اشنا شده؟؟؟من خودم به شخصه از دخترایی که تو این نرم افزارها هستم فراری هستم حتی اگر کسی اهل دوس شدن با دخترا هم باشه با این نوع دخترا نباید دوست شه،حالا ازدواج که بماند!!!!،خیلی ساده لوحانه داری عمل میکنی ،از این فکرا بیا بیرون اون دخترم ولش کن

7. کاربران زیر از sam64 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16868
    تشکـر
    1,100
    تشکر شده 545 بار در 260 پست
    میزان امتیاز
    9

دیگه هر اتفاقی تا الان مهم نیست. الان واقعیت اینه که شما هر چه بیشتر اصرار و
    خواهش کنی ایشون رو بیشتر از خودتون زده می کنید. این که حتی تهدید کردید
    عکس ها رو به خانواده شون نشون می دید (که البته اصلا کار درستی نکردید) و
    ایشون گفته مهم نیست، نشون میده که واقعا هیچ علاقه ای ندارن! بهتره فراموش
    کنید. شماره و عکسا و پیام ها و همه چیزو پاک کنید. برین دنبال زندگی خودتون.
    اتفاقا با ترک کردنشون هیچ بعید نیست پشیمون بشن و برگردن. چون مدتی تنها
    میشن و فرصتی برای تفکر در مورد شما دارن. بهرحال حتی اگه برنگشتن هم مهم
    نیست. برین دنبال زندگی و فرصت های دیگه.

9. کاربران زیر از Blue Way بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18527
    تشکـر
    32
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

اخه خيلي دوستش دارم من هر كاري كردم ايشون بمونند ازش يك كلمه راست خواستم گفتم اگر كسي تو زندگيت بگو حتي باهات كاري ندارم منتظرت مي مونم اگر گفتم عكسها رو ميدم من كه هيچ وقت اين رو كار نمي كنم فقط به خاطر دوست داشتن وگرنه يك مو نمي خوام كم بشه من ادم انتقام گيري نيستم من به جاي كارهايي كه در حقم كرد هديه گرفتم البته منم مقصرم كه به ميل جنسي ايشون اهميت ندادم يعني مگييد اون انصاف نداره چه كار كنم تنها كسي بود كه دوستش داشتم اولين واخرين عشقم

11. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15277
    تشکـر
    345
    تشکر شده 2,644 بار در 1,053 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام دوست عزیز...یه سوال..ایشون بهتون پیشنهاد رابطه جنسی دادن درسته؟؟؟
    36 سال سن دارن ....میگیم از 15 تا 36 دوست پسر نداشتن؟؟؟
    امضای ایشان
    خداحافظ
    این ایدی دیگه دست من نیست..خصوصی نفرستید..
    اینم از سعید021 ک ب پایان رسید.....

12. کاربران زیر از saeed021 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18527
    تشکـر
    32
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نه دوست عزيز ايشون ٢٦ سالشون ومن ٣٤سالمه بهشون همون أوائل گفتم كه فاصله سني داريم گفت مشكلي نيست من با همه چيز مي مونم

14. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18527
    تشکـر
    32
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

چرا د ر مورد دوست پسر سوْال پرسيد ميشه توضيح بديد

15. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15277
    تشکـر
    345
    میزان امتیاز
    10

چون اصولا دختر پیشنهاد رابطه جنسی نمیده مگه اینکه قبح این پیشنهاد براش شکسته شده باشه..
    در ثانی ایشون خیلی راحت شمارو ترک کرده...دختر اگه رابطه اولش باشه وابسته میشه و به سختی میتونه ترک کنه نه به این راحتی...
    و اینکه هیچوقت از تهدید استفاده نکنید هیچوقت که نتیجه عکس میده...
    امضای ایشان
    خداحافظ

16. کاربران زیر از saeed021 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

17. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18527
    تشکـر
    32
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنون از شما در مورد رابطه خودش بهم گفته بود با يه مرد ديگه قبل أزمن دوست بوده ولي رابطه جنسي نداشته خوب منم به خاطر خودش ومحبتش اعتماد كردم من رو عشقق كور كرده چشممو به روي همه بديهاش مي بندم حتي حاضرم به پاش بيافتم
    دوستان يه سوْال اگر رابطه ديگه ايي با يه نَفَر شروع كرده چقدر مي مونه باهاش ؟ ولي اون قسم خواهرش خورد كه فوت كرده يعني دروغ گفته كه الان با كسي نيست اين كه قبلن حس داشته والآن نسبت به من بي حس شده چيه من هنوزم واتس اپ چك مي كنم ساعتها ان هست ميگه دارم دانلود مي كنم ديگه نمي دونم چي درسته وغلط ميگه ميشه ادم اين طور حق كسي رو كه دوستش داره بده پس دل ادم چي ميشه تعهدنامه ايي كه روز اول با دست خط خودش نوشت هنوز دارم همش عشق ودوست داشتن خدايا

18. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15277
    تشکـر
    345
    میزان امتیاز
    10

دوست عزیز هیچوقت یک دختر خوب و باحیا هیچوقت ...پیشنهاد رابطه نمیده و عکس نمیفرسته (اون دخترای که عکس میفرستن عاشق میشن و بخاطر عشق عکس میفرستن)
    اشتباه نکنید دوست عزیز...بیخیال ایشون بشید...در ضمن واتس اپ دانلود اتوماتیک داره نیاز نیست انلاین باشه تا بشه دانلود کرد...
    قسم هم باور نکنید...مگه قولهای که به شما داد و حرفهای که به شما زد که باهاتون میمونه درست بود و عمل کرد که این قسم راست باشه؟؟
    دوست عزیز اگه تنفر باشه وقتی دختری متنفر شد دیگه برای همیشه متنفره...اما اگه شما کاری نکردید و میگه متنفره پس با یکی دیگس......
    بی خیالش بشید دوست عزیز شما که بچه نیستید..
    امضای ایشان
    خداحافظ

19. کاربران زیر از saeed021 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

20. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18527
    تشکـر
    32
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

عكسها شو كه همون أوائل پاك كردم خودشو نمي تونم پاك كنم از تؤي قلبم دوست عزيز اين كه تمام رؤياها و اينده براساس اون ساخته باشي يهو فر و بريزه اين كه الان فكر مي كنم داره با مرد ديگه خوش مي گذرونه وقلبم اين جور به درد امده همه اينها داره ازارم ميده

21. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15277
    تشکـر
    345
    میزان امتیاز
    10

میدونم چی میکشید...اما دوست عزیز این کیس به درد شما نمیخوره ..عاقلانه تصمیم بگیرید نه احساسی..ایشون خیلی راحت زد زیر حرفهاش...شما اصلا نمیتونید به ایشون اعتماد کنید به هیچ وجه....بیخیالش بشید هرجوری که شده...حتی درخواست بدید برای یه شهر دیگه یا همون دبی..
    امضای ایشان
    خداحافظ

22. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18527
    تشکـر
    32
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

دوستان يعني همين طوري بدون خداحافظي بزارم برم يعني اون نميگه چقدر نامرده منو ترك كرده شايد الان داره منو امتحان مي كنه كه بدونه چقدر پاش وايستادم اگر برم هيچ وقت بر نمي گرده

23. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10921
    تشکـر
    7
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali33 نمایش پست ها
    ممنون از شما در مورد رابطه خودش بهم گفته بود با يه مرد ديگه قبل أزمن دوست بوده ولي رابطه جنسي نداشته خوب منم به خاطر خودش ومحبتش اعتماد كردم من رو عشقق كور كرده چشممو به روي همه بديهاش مي بندم حتي حاضرم به پاش بيافتم
    دوستان يه سوْال اگر رابطه ديگه ايي با يه نَفَر شروع كرده چقدر مي مونه باهاش ؟ ولي اون قسم خواهرش خورد كه فوت كرده يعني دروغ گفته كه الان با كسي نيست اين كه قبلن حس داشته والآن نسبت به من بي حس شده چيه من هنوزم واتس اپ چك مي كنم ساعتها ان هست ميگه دارم دانلود مي كنم ديگه نمي دونم چي درسته وغلط ميگه ميشه ادم اين طور حق كسي رو كه دوستش داره بده پس دل ادم چي ميشه تعهدنامه ايي كه روز اول با دست خط خودش نوشت هنوز دارم همش عشق ودوست داشتن خدايا
    دوست عزیز به خدا خیلی ساده ای،اون دختر هم از همین سادگی تو سو استفاده کرده،پسر 35 ساله و اینقدر ساده!!!!!اون جون خواهرشو قسم خورد و شما هم باور کردی!!!ببین چرا اخه اینقدر ساده ای!!!!!!!!!!!!!!دختری که بدون پروا حرف از رابطه جنسی میزنه مطمئن باش از خیلی خط قرمزها گذشته،شما چطور تا الان با این سنت نتونستی دختر جماعت رو بشناسی!!!اخه پسر خوب کاخ ارزوهامو با اون ساختم چیه دیگه،خدا رو شکر کن از همین سادگیت سو استفاده نکرده و گولت نزده که بری بگیریش و باهاش ازدواج کنی!!!شما نگاه کن،همون اولین اشنایی شماکه از طریق واتس اپ بوده مشکل داشته بقیش بماند دیگه!!!من حدس میزنم شما از ظاهر اون خانم خوشت اومده و به دلت نشسته و چون یک مدت هم باهاش بودی تو ذهن و تخیلاتت بدون هیچ منطقی اونو مناسب خودت دیدی،فقط بهت اینقدر بگم که به هیچ وجهه دیگه سمتش نرو حتی خود اون هم اومد سمتت فرار کن و نذار دوباره رابطتت باهاش شروع شه و اینو بدون اون الان با یکی دیگشت و یکم دیگه هم میره با یکی دیگه و......... این داستان ادامه دارد
    ویرایش توسط sam64 : 07-03-2015 در ساعت 04:38 PM

24. کاربران زیر از sam64 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

25. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15277
    تشکـر
    345
    میزان امتیاز
    10

دوستان يعني همين طوري بدون خداحافظي بزارم برم يعني اون نميگه چقدر نامرده منو ترك كرده شايد الان داره منو امتحان مي كنه كه بدونه چقدر پاش وايستادم اگر برم هيچ وقت بر نمي گرده
    نه خیر دوست عزیز هیچ امتحانی نیست...فقط تنوع طلبی اون خانم بود همین...مگه از شما خداحافظی کرد؟؟این خانم به درد زندگی مشترک نمیخوره....حتی به درد عشق ورزیدن...شما خودتنو گرفتار نکنید..درثانی گفتید با یک مرد بوده و رابطه نداشته(از این مطمئن نباشید!!) دختری که بار اولش میخواد رابطه برقرار کنه هیچوقت پیشنهاد نمیده و خیلی سخته براش...اما...بهتره بازنگری کنید
    امضای ایشان
    خداحافظ

26. کاربران زیر از saeed021 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

27. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18527
    تشکـر
    32
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

خيلي ممنونم اقا سعيد
    خيلي سخته اين يكماه كه برگشتم شيراز دارم مي جنگم كه بمونه روز وشب شده عذاب آور وقتي جاهايي ميرم يا بيمارستانهايي كه از روبروشون رد ميشم كه اون اونجا بوده بي اختيار ميرم داخلشون سر مي زنم كه اون اونجا باشه براي خداحافظي پاركي كه رفتيم من ديروز اونجا بودم براش نوشتم ديروز اونجا گفت خوش بگذره گفتم چه خوشي گفتم تو كجايي گفت خونه گفتم به تو خوش بگذره گفت مرسي جواب دادنش هم مي دونم از روي ترسه

28. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15277
    تشکـر
    345
    میزان امتیاز
    10

بهتره شمارشو حذف کنید از توی گوشی (هرچند میدونم حفظ هستید) اون حالا با یکی دیگس..بیخیالش بشید...فقط یه دختر تنوع طلب بوده و همیشه اینو به دخترا میگیم اما شاید حالا باید اینو به شما بگیم که شمارو برای ************ میخواست و نشد پس رفت سراغ یکی دیگه...
    امضای ایشان
    خداحافظ

29. کاربران زیر از saeed021 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

30. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18527
    تشکـر
    32
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

اره Sam عزيز گول ظاهرش خوردم گفتم دكتر و با شخصيت گفتم يه دختر چي مي تونه به غير از دوست داشتن براش مهم باشه گفتم تنهايي زندگيمو پر مي كنه مي خوام شماره اش پاك كنم نميشه هي ميرم دوباره ذخيره اش مي كنم مي بينم ساعت ٢شب ان هست ساعت ٤صبح ان هست مرتب دارم چكش مي كنم

31. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15277
    تشکـر
    345
    میزان امتیاز
    10

دوست عزیز ترکش کن تا دیر نشده و خودشو بهت ننداخته ...معلومه شمارو ساده گیر اورده...میخواست با شما رابطه برقرار کنه و بعد بگیردش..خدا میدونه با چند نفر رابطه داشته که اینقدر راحت پیشنهاد میده....ساعت 4 صبح هم هیچکس دانلود نمیکنه..غیر از اینکه شاید شاید شاید برگشت و شما گرفتیدش اما هر روز با یک نفر...اونوقت بیشتر عذاب میکشید چون دختر تنوع طلب نمیتونه وفادار بمونه
    امضای ایشان
    خداحافظ

32. 2 کاربران زیر از saeed021 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

33. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10921
    تشکـر
    7
    میزان امتیاز
    0

اره Sam عزيز گول ظاهرش خوردم گفتم دكتر و با شخصيت گفتم يه دختر چي مي تونه به غير از دوست داشتن براش مهم باشه گفتم تنهايي زندگيمو پر مي كنه مي خوام شماره اش پاك كنم نميشه هي ميرم دوباره ذخيره اش مي كنم مي بينم ساعت ٢شب ان هست ساعت ٤صبح ان هست مرتب دارم چكش مي كنم
    الان ترکش کنید و به عنوان یک تجربه پررنگ بهش نگاه کنید،ببین الان یه جور شده خود پیغمبر هم برات دختر اورد و گفت خوبه باور نکن !!!!!!!!!!! تو جاهایی که ادم میتونه دختر خوب گیر بیاره گیر نمیادش دیگه دختری که 24 ساعته توی واتس اپ و بی تالک و...که هیچ،علی آقا الان مثل آّب خوردن دروغ میگن،خوش بینی چیز خوبیه اما نه همیشه..اصلانم به دکتر بودن و مهندس بودن و... هیچ کس توجه نکن،\حتی چادری بودن و یا مانتویی بودن طرف هم ملاک نیست..خیلی چیزها برا شناخت لازمه.خیلی چیزها

34. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18527
    تشکـر
    32
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

خيلي ممنونم از تك تك شما دوستان گلم خيلي بهم كمك كرديد خيلي أروم شدم اي كاش عشقها بها يي كه بهشون مي داديم هر چقدر سنگين باشه ولي جاودان وماندگار باشه اي كاش دوست داشتن كلمه دروغگي والكي نشه كه ديگه نتوني به طرف مقابلت اعتماد كنيد باور كنيد دوستان ته دلم ميگم اگر اون برگرده وهمه چيو بگه راست مي بخشمش يعني دوستان پشيمون ميشه وبگه اشتباه كردم

35. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18527
    تشکـر
    32
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

دوستان ولي يه سوْال ذهن منو به خود مشغول كرده
    من براش هديه گرفتم يه ساعت ٦٠٠توماني و يه عطر ٤٠٠ توماني كه نزديك به يك تؤمن ميشد اگر دختر بدي بود مي تونست تو جلسه اخر و خداحافظي كه من بهش دادم با وجود اين همه دروغ اين هديه ها رو قبول نكرد با وجود اصرار اين همه من مي تونست قبول كنه وبره اين يعني بد نيست يا اين كه از طرف كيس جديدش بهتر از إينا رو براش مي گيره

36. بالا | پست 25

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15277
    تشکـر
    345
    میزان امتیاز
    10

نظر دومتون درسته احتمالا...
    در ضمن میخواسته زیر دین شما نباشه...ما میگیم از نظر اخلاقی خوب نیست و تنوع طلبه و شاید با گذشته ای تاریک...
    نمیخواسته زیر دینتون باشه..یا اینکه اگه هدیه قبول میکرد فکر میکرد که شما اینو به عنوان اشتی و بله در نظر میگیرید...
    امضای ایشان
    خداحافظ

37. کاربران زیر از saeed021 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

38. بالا | پست 26

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18527
    تشکـر
    32
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنونم اقا سعيد
    يه سوْال ديگه اگر من بهش سكس بدم ايشون قبول مي كنه وحاضر بشه بمونه

39. بالا | پست 27

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15277
    تشکـر
    345
    میزان امتیاز
    10

نه ..چون ایشون با این چیزهای که شما گفتید که تا 4 صبح انلاینه و.. با یکی دیگس حالا..
    امضای ایشان
    خداحافظ

40. کاربران زیر از saeed021 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

41. بالا | پست 28

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18545
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام شما کاملا در اشتباه ی

42. بالا | پست 29

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18546
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام دوست عزيز ايشون دختر بدي نيست شما هم در رابطتون اشكالاتي داشتين تهديد كردين بيش از اندازه علاقه نشون دادين زدش كردين هر چيزي بايد متعادل باشه حتي نشون دادن عشق و علاقه

43. کاربران زیر از shahrzad samie بابت این پست مفید تشکر کرده اند

44. بالا | پست 30

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18527
    تشکـر
    32
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

اقا سعيد خيلي ممنون از شما نمي دونم با چه زبوني از شما تشكر كنم
    شما خيلي با تجربه هستيد رشته تون اينه ؟

45. بالا | پست 31

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18527
    تشکـر
    32
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

46. بالا | پست 32

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15277
    تشکـر
    345
    میزان امتیاز
    10

نه من رشتم حقوق و علوم قضایی هست
    امضای ایشان
    خداحافظ

47. کاربران زیر از saeed021 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

48. بالا | پست 33

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15277
    تشکـر
    345
    میزان امتیاز
    10

دوست عزیز فراموشی سخته...اما میتونی..تو مردی..مردها راحتر فراموش میکنن...بیخیالش باش
    امضای ایشان
    خداحافظ

49. کاربران زیر از saeed021 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

50. بالا | پست 34

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18527
    تشکـر
    32
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

شهرزاد جان
    تهديد مال اخر اين قضيه بود كه ايشون مصر به خداحافظي بود وهمش متنفر أزمن من چند بار از ايشون پرسيدم دليل تنفرت از من چيه فقط گفت تو كلا باعث تنفري يعني وجودت ومي گفت اگر بري اين تنفر هم مي ميره اخه من چند بار ازش خواسته بودم حتي منو به عنوان برادر قبول كنه يا دوست من چه كار كردم كه باعث تنفر بشم من سراسر وجودم عشق به او بود

51. بالا | پست 35

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18527
    تشکـر
    32
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

اره منم زياده روي كردم ولي چندين بار عذر خواهي كردم شما چي پيشنهاد مي كنيد شهرزاد ايا برم

52. بالا | پست 36

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17532
    تشکـر
    27
    تشکر شده 54 بار در 32 پست
    میزان امتیاز
    9

سلام دوست عزیز
    صرفنظر از اینکه ایشون دختر خوب و شایسته ای هستن یا نه، باید عرض کنم که متاسفانه قانون نانوشته زندگی همینه...
    در اکثر مواقع در یک رابطه دوستی یا آشنایی وقتی برای طرف مقابل ناز کنی و کلاس بذاری خود اون طرف میاد سراغت و بهت اقبال نشون میده... ولی وقتی براش اشتیاق نشون بدی اون اول برات کلاس میذاره و در ادامه هر چی بیشتر اشتیاق نشون بدی، ایشون بیشتر به حساب ضعف شما میذاره و ازتون فراری تر میشه
    در هر صورت کلا رابطه ای که به جای "جوشش" بر اساس "کوشش" بنا شه، ارزش و دوامی نداره
    این موضوع رو هم دقت کنید که هر آدمی در این دنیا لیاقت محبت کردن رو نداره...
    در هر حال بهش فکر نکنید و به خودتون زمان بدید که فراموشش کنید.... مراقب باشید که ترس بی مورد از تنهایی شما رو به دنبال هر آدم دونی نکشونه
    امیدوارم به خودتون زمان بدید که فراموشش کنید چرا که "گر صبر کنی ز غوره حلوا سازی"
    پاینده باشید

53. کاربران زیر از mhdgh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

54. بالا | پست 37

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18527
    تشکـر
    32
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

يعني اگر مدتي رهاش كنم وبعد دوباره چند ماه بعد دوباره حالشو بپرسم بر نمي گرده يعني اين كه مي گييد زده شده به خاطر محبت

55. بالا | پست 38

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17566
    تشکـر
    1,418
    تشکر شده 873 بار در 505 پست
    میزان امتیاز
    10

ب نظر میاد این خانوم از همون اول ب شما هیچ علاقه ای نداشته..هدفشم ی چیز دیگه بوده
    دختری ک خوب باشه,اهل خیلی برنامه ها نباشه,هیچوقت پیشنهاد رابطه جنسی نمیده مگر اینکه واقعا واسش عادی شده باشه
    و اینقدر رابطه های مختلف داشته باشه ک شرمی نمونده باشه
    ب این خانوم نمیشه اعتماد کرد حتی برای دوستی معمولی چ برسه ب این که زندگی مشترک با ایشون تشکیل بدید
    امضای ایشان

باید یکبار به خاطر همه چیز گریه کرد
    آن قدر که اشک ها خشک شوند
    باید این تن اندوهگین را چلاند
    و
    بعد دفتر زندگی را ورق زد
    به چیز دیگری فکر کرد
    باید پاها را حرکت داد
    و
    همه چیز را از نو شروع کرد

56. کاربران زیر از شقایقم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

57. بالا | پست 39

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17566
    تشکـر
    1,418
    میزان امتیاز
    10

يعني اگر مدتي رهاش كنم وبعد دوباره چند ماه بعد دوباره حالشو بپرسم بر نمي گرده يعني اين كه مي گييد زده شده به خاطر محبت
    نه ایشون برنمیگرده
    چون همین الانم یکی بهتر ازشمارو پیدا کرده
    و این روند همچنان ادامه خواهد داشت
    شما خودتونو درگیر ایشون نکنید
    ب اندازه کافی تا الان اذیت شدین
    امضای ایشان

و
    بعد دفتر زندگی را ورق زد
    به چیز دیگری فکر کرد
    باید پاها را حرکت داد
    و

58. کاربران زیر از شقایقم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

59. بالا | پست 40

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18527
    تشکـر
    32
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

يه سوْال اگر اين خانم اهل رابطه جنسي بود چرا از مهر تا اردبيشهت صبر كرد چرا اين همه صبر كرد مي تونست از هفته دوم بره

60. بالا | پست 41

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7052
    تشکـر
    6,692
    تشکر شده 1,280 بار در 640 پست
    میزان امتیاز
    11

سلام. اقا علی من نظرم اینکه که وقت تون واسش نزار اون با یکی دیگه است برو دنبال زندگیت برادر من بیخیال . شمارشو حذف کن همه اس هاشو همه چیزی که یادت میاندازتت پاک کن . دختر هیچوقت به پسر پیشنهاد نمیده اون خانم زن زندگی نمشه براتون اون تنوع طلب پس همین الان رهاش کن /

61. کاربران زیر از satare بابت این پست مفید تشکر کرده اند

62. بالا | پست 42

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7052
    تشکـر
    6,692
    میزان امتیاز
    11

يه سوْال اگر اين خانم اهل رابطه جنسي بود چرا از مهر تا اردبيشهت صبر كرد چرا اين همه صبر كرد مي تونست از هفته دوم بره
    خب شاید با کسی بوده و نیازشو بر اورده میکرده . حتما بینشون خراب شد اومد به شما پیشنهاد داده.

63. کاربران زیر از satare بابت این پست مفید تشکر کرده اند

64. بالا | پست 43

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17566
    تشکـر
    1,418
    میزان امتیاز
    10

خب شاید اون موقه هم تنها نبوده
    یکی دیگه بوده ک نیازاشو رفع کنه
    امضای ایشان

و
    بعد دفتر زندگی را ورق زد
    به چیز دیگری فکر کرد
    باید پاها را حرکت داد
    و

65. کاربران زیر از شقایقم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

66. بالا | پست 44

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18527
    تشکـر
    32
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

اخه بعضي ها علت رو من گفتند كه شما محبت زياد كرديد وايشون زده شده ايا ممكنه اگر اين طور باشه چي چه كار ميشه كرد؟

67. بالا | پست 45

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18527
    تشکـر
    32
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

گفتنش خيلي اسونه پس دلم چه كار كنم

68. بالا | پست 46

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17566
    تشکـر
    1,418
    میزان امتیاز
    10

منم اصولا از پسرایی ک خیلی احساساتی هستن خوشم نمیاد
    ولی این دلیل نمیشه
    وقتی ی نفرو واقعا دوست داشته باشی
    از خداتم هست ک بهت محبت کنه,توجه کنه,احساساتشو بروز بده
    ولی در کنار همه اینا واقعا مررررد باشه...بتونی بهش تکیه کنی
    امضای ایشان

و
    بعد دفتر زندگی را ورق زد
    به چیز دیگری فکر کرد
    باید پاها را حرکت داد
    و

69. کاربران زیر از شقایقم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

70. بالا | پست 47

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17566
    تشکـر
    1,418
    میزان امتیاز
    10

گفتنش خيلي اسونه پس دلم چه كار كنم
    میفهمم
    ولی صلاحتون اینه ک فراموش کنید
    سعی کنید بهش فکر نکنید
    اون شمارو گذاشته و رفته
    پس دلیلی نداره شما خودتو بخاطر کسی ک قدر عشق و دوس داشتنو ندونس
    اینقدر اذیت کنید
    امضای ایشان

و
    بعد دفتر زندگی را ورق زد
    به چیز دیگری فکر کرد
    باید پاها را حرکت داد
    و

71. کاربران زیر از شقایقم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

72. بالا | پست 48

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7052
    تشکـر
    6,692
    میزان امتیاز
    11

اخه بعضي ها علت رو من گفتند كه شما محبت زياد كرديد وايشون زده شده ايا ممكنه اگر اين طور باشه چي چه كار ميشه كرد؟
    مرد باید محبت کنه تا خانم هم بفهمه طرف دوستش داره دیگه . هرچی محبت کنی دلیل بر این نمیشه که طرف بزاره بره که خانم ها عاشق این هستن که محبت ببینن اصلا رابطه با جنس مخالف باید همراه با محبت باش تا پایدار بمونه اگه نباشه که دیگه میشن خواهر برادر .

73. کاربران زیر از satare بابت این پست مفید تشکر کرده اند

74. بالا | پست 49

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18527
    تشکـر
    32
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

شقايق از شما خيلي ممنونم اين اولين واخرين عشقم بود اين اولين خواستگاري زندگيم بود تنها كسي بود كه خيلي دوستش داشتم ضربه بسيار بدي خوردم من بهش گفتم تا اخر عمر منتظرت مي مونم گفت تنهايي بهتر از با تو بودنه گفتم اگر كسي هستي چشممو مي بندم ومنتظرت مي مونم ميگه نمون صد سال سياهگفتم پلهاي پشت سرتو خراب نكن مي گه نمي خوام ديگه منتظر من نباش

75. بالا | پست 50

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17566
    تشکـر
    1,418
    میزان امتیاز
    10

شقايق از شما خيلي ممنونم اين اولين واخرين عشقم بود اين اولين خواستگاري زندگيم بود تنها كسي بود كه خيلي دوستش داشتم ضربه بسيار بدي خوردم من بهش گفتم تا اخر عمر منتظرت مي مونم گفت تنهايي بهتر از با تو بودنه گفتم اگر كسي هستي چشممو مي بندم ومنتظرت مي مونم ميگه نمون صد سال سياهگفتم پلهاي پشت سرتو خراب نكن مي گه نمي خوام ديگه منتظر من نباش
    میدونم سخته و کاملا درکتون میکنم
    ولی خودتونم الان میدونید ک این خانم ب درد شما نمیخوره
    ب نظر من شما فقط ی سرگرمی تو زندگیش بودی
    ی هوس
    ک تموم شده و رفته
    بذتشو برده
    استفادشو کرده
    دیگه هم نیازی بهتون نداره
    امضای ایشان

و
    بعد دفتر زندگی را ورق زد
    به چیز دیگری فکر کرد
    باید پاها را حرکت داد
    و

76. کاربران زیر از شقایقم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

صفحه 1 از 2 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)