نمایش نتایج: از 1 به 12 از 12

موضوع: بیماری دوست پسر

1277
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18578
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Unhappy بیماری دوست پسر

سلام دختری 22 ساله هستم که با یک پسر در سطح خودم اشنا شدم و فقط قصد ازدواج داشتیم.همه چیز جور بوده تا اینکه پسر ازمایش داد و متوجه شد که پوکی استخوان داره و حدود 20تا 22 روز این اتفاق افتاده از روزی ک جواب رو گرفت به من گفت که باید برم و پاسوزش نشم.چون فک میکنه ک همه تواناییاشو از دست داده و هیچ کاری نمیتونه انجام بده.تقریبا تعدادی از خانواده من و خانواده اون از ارتباط ما خبر داشتن.و من از اون روز تا الان بهش میگم که نمیرم چون با چندتا دکتر ک حرف زدم گفتن ک درمان داره.و این بعد از شنیدن جواب ازمایش ب شدت افسرده شد .و حتی جواب منم نمیدادو نمیده.تو عمرش عصبی نمیشد ولی تا کسی باهاش حرف بزنه سریع عصبی میشه.و حتی اگه بهش بگی برو دکتر میگه من دلسوزی کسی رو نمیخوام.تا 12 روز پیش نت داشت و من میتونستم انلاین بودنشو ببینم و حتی بهش پیام میدادم و ب زور ج میداد.و همش میگفت ک برو.حتی ب من گفت برو و هیچ علاقه ای بهت ندارم.تا اینکه 12روز پیش بخاطر عصبانیت زیاد و اینکه یکی از اشناهاشون ماجرای ما رو متوجه شده بود و بهش گفته بود ک تو خوب میشی و حق نداری ب دختره بگی برو.اونم عصبی شد و گوشی همراهشو خورد کرد.و الان ی گوشی دیگه ای دستشه طبق گفته دوستش .من فقط بهش پیام میدم و از اون رووز هیچ جوابی ب من نداده.فقط میبینم ک پیاما تحوبل داده میشن.واقعا نگرانشم..هیچ خبری از ندارم.نمیخوام از طریق خانوادش اقدام کنم.چون اولا بهشون دسرسی ندارم دوم اینکه اون بشدت مستقل بود و اگه از طریق خانوادش اقدام کنم مطمئنم ک واقعا عصبی میشه و گوشیش رو خاموش میکنه.من واقعا نگرانشم.میخوام کنارش باشم. حال روحیم اصلن خوب نیست ولی بخطر اون میتونم خودمو کنترل کنم.همه امیدم خداس.میخواستم بدونم من چطور میتونم باهاش ی طوری رفتار کنم ک بفهمه ک من واقعا میخوامش و این ترحم نیست.و چطور باهاش حرف بزنم ک جواب بده پیامای منو..
    ممنون..

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16950
    تشکـر
    346
    تشکر شده 512 بار در 244 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : چیکار کنم

سلام دوست عزیز میشه بپرسم چه جوری آشنا شدید ؟ آزمایش برای ازدواج دادید و یا همینجوری ایشون آزمایش دادند؟ و اینکه مگه نمیگید همه چی جور بود یعنی نامزد بودید و خانواده اش رو دیده بودید؟چون گفتید به خانواده اش دسترسی ندراید و تقریبا تعدادی از خانواده شماها خبر دارن من متوجه نشدم ؟
    امضای ایشان
    آواز عاشقانه ما در گلو شکست..
    حق با سکوت بود..صدا در گلو شکست..
    آن روزهای خوب که دیدیم..خواب بود..خوابم پرید..و خاطره ها در گلو شکست...

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17490
    تشکـر
    0
    تشکر شده 89 بار در 60 پست
    میزان امتیاز
    9

سلام دوست عزیز شم خودتون جواب آزمایش ایشون رو دیدید؟یا فقط به حرف ایشون اکتفا کردید؟

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18578
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

من و ایشون از طریق یک دوست باهم اشنا شدیم من رو برای ازدواج بهش معرفی کرده بود و من بهد از 6ماه تحقیق و چندبار هم صحبتی باهاش فهمیدم گزینه مناسبیه برای ازدواج و ما تصمیم ب اشنایی بیشتر گرفتیم و من و ایشون تعدادی از افراد خانوادمونو در جریان گذاشتیم.ولی نه همه.و تصمیماتی گرفته بودیم ک بهد اتمام درس و گرفتن کار رسمیش کنیم.

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18578
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

من جواب رو مدیدم.چون خانوادگی اینجا نیستن.و ی شهرستان دیگن .من با چندتا دکتر حرف زدم درباره علائمش و اونا گفتن ک خوب میشه و اون راضی نمیشه ک سراغ دکتر دیگه بره . من جواب رو ندیدم.از قبل کمر درد داشت و به من گفت و من گفتم ک با کمر درد مشکلی ندارم.

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,741 بار در 6,989 پست
    میزان امتیاز
    24

پاسخ : بیماری دوست پسر

اصلا پوکی استخوان چیزی نیست. مداوا میشه

مطمعن هستید ایشون شمارو میخواد و دنبال بهانه نیست که ولتون کنه

چون پسر ها برای ول کردن یه دختر برا اینکه دل طرفم نکنه خودشون عذاب وجدان نگیرن خودشون میزنن به بیماری یا یه بیماری و الکی برا خودشون بزرگ میکنن
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

7. 2 کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18578
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

اخه من مکالمشو با ی نفر دیگه دیدم و این چیزا توش نبود و فقط گفته بود ک نمیخواد منو بدبخت کنه. پوکی استخوانش از نوع خیلی شدیده چون قبلش کاهش وزن هم داشت . چطور باید متوجه بشم ک قشدش چی بوده؟؟
    اخه فکهمچین ادمی نیست.اون دوستش ک خوب میشناستش به من میگه ک بیخیالش نشو چون اون داره اذیت میشه و دقیقا شب قبل ج ازمایش ما حیلی رابطمون خوب بود و از وقتی ک ازمایشو گرفت اخلاقش کلا عوض شد.

9. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18578
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

اگه همچین قصدی داشته باشه چطور میشه بره به خانوادش بگه.زنداداشاش و تقریبا مامانش میدونستن.من چطور باید متوجه شم ک همچین قصدی داشته

10. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16868
    تشکـر
    1,100
    تشکر شده 545 بار در 260 پست
    میزان امتیاز
    9

یک فیلمی پارسال ساخته شد به اسم تئوری همه چیز (The Theory of everything)
    داستان زندگی دانشمند بزرگ، استیون هاوکینگه. همون اوایل جوانیش وارد یه رابطه
    عاشقانه با یه دختر جوان می شه و قصد ازدواج دارن. ولی چند ماه بعد متوجه می شه
    به یک بیماری سخت لاعلاج مبتلا شده. درست مثل نامزد شما با دختره بدرفتاری می کنه
    و ایشون رو از خودش می رونه. دختره میره از دوستای استیون پرس و جو می کنه و متوجه
    این بیماری لاعلاج می شه. برمی گرده و چند روز بعد با وجود همون بیماری باهاش
    ازدواج می کنه و تا سال ها با هم زندگی می کنن. این فیلم رو به دست ایشون برسونید
    شاید متحول شد و برگشت!
    البته قبلش حسابی در مورد این بیماری تحقیق کنید. احساسی عمل نکنید. همه مضرات
    و عواقب این بیماری رو بررسی کنید. با خودتون فکر کنید ببینید واقعا می تونید با وجود
    همه سختی ها کنارش بمونید و هم چنان بدون هیچ منتی عاشقش باشید؟

11. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18578
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

من فکرامو کردم و واقعا میخوام ک کنارش باشم.اون جواب پیامای منم نمیده و اینکه بخوام چیزی براش بفرستم تقریبا عیرممکنه.من حتی براش مثال زنده دادم.و جتی ی مورد 5یلم رو هم بهش گفتم.و حتی اون دوس داره ک بره جنگ و من گفتم ک تو فک کن رفتی جنگ و خدانکرده این اتفاق برات افتاده باز ب من میگی برو؟؟؟؟
    من تنها راه دسترسی ک بهش دارم همین پیامک هستش ک مطمئنم میخونه. اون خیلی عصبانی و بشدت افسرده شده.. اون حتی ی حرف زشت نمیزد ولی بعد از ج بددهن هم شده بود.اون با دوستاش قطع ارتباط کرده و میگفت ک میخواد برا همیشه تنها بمونه.من میخوام ک شما ب من مشاوره بدین ک چطور میتونم از طریق همین پیامک کم کم مجبورش ب صحبت کردن بکنم.

12. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18578
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

اون ورزشکار بودس و پارسال بخاطر این کمر دردش باشگاه رو دها کرد. و بیشتر دوستاش بچه های باشگاه هستن.اون بشدت مغرور هستش و کاملا یک مرد هستش.و استقلال داشت. الان ک فک میکنه ضعیف شده و نمیتونه هیچکاری انجام بده افسردگیش بخاطر اینه .

13. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18578
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

اهان قبلا هم یک بار براش ی مشکلی پیش اومده ک یک ماه با همه قطع ارتباط کرده اون موقع سربازی لوده.و بعد از یک ماه جواب دوستشو داده.و گفته ی مشکلی داشتم ک حالم خوب نبوده

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)