نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: ایا روابط گذشته مان را به همسرمان بگوییم ؟

1769
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    513
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

Question ایا روابط گذشته مان را به همسرمان بگوییم ؟

سلام.
    من با نامزدم دچار مشکل شدم.مشکلم هم بر سر روابط گذشته ام هست.او اصلا به من اعتماد ندارد و همیشه فکر میکند به او در مورد گذشته دروغ میگویم.من بطور مختصر در مورد روابط قبلیم بهش توضیح دادم اما او همیشه میگوید که همه ی ماجرا را نگفته ای و باید کامل توضیح بدهی او میگوید که حق دارد همه چیز را بداند. خودش هم همه چیز را در مورد گذشته اش و روابط دوستی و جنسی اش به من گفته چون فکز میکند که این حق من بوده بدانم.
    لازم به ذکر است قبل از نامزدی چند ماه دوست بودیم و در دوستی با هم رابطه جنسی داشتیم همین روابط باعث شده که نامزدم به قبلم شک کند. اما واقعا عاشق هم هستیم به عشق او شک ندارم و مطمئن هستم که او هم عاشقم است ولی تازگی نامزدم مرا ترک کرده و گفته است تا حقیقت را به او نگویم دیگر به من و ازدواج با من فکر نمیکند. او فقط یک شرط برای ادامه با هم بودنمان گذاشته آن هم گفتن همه حقیقت گذشته ام منظورم روابط جنسی گذشته ام است چون اوایل دوستی میدانست که قبل از او دوست پسر داشته ام....
    لطفا کمک کنید من میترسم اگر همه ی جزئیات را بگویم به کل مرا ترک کند و دروغ بگوید که مرا میبخشد چون من واقعا درمورد گذشته ام و بچگی هایی که کردم پشیمانم و هزاربار توبه کردم و دوست دارم با نامزدم باشم. از طرفی خیلی ها میگویند صداقت لازم است اما اگر بگویی دیگر به تو اعتماد نمیکند و یا در اینده در بحث ها ممکن است این مسائل را به رویت بیاورد .
    خواهش میکنم راهنمایی کنید /من چیکار کنم؟

2. کاربران زیر از star بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    مدیر کل
    شماره عضویت
    1
    تشکـر
    477
    تشکر شده 414 بار در 135 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : ایا روابط گذشته مان را به همسرمان بگوییم یا نه؟

بسته شد
    ادامه در این تاپیک:
    [replacer_a]
    امضای ایشان

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)