نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: ازدواج فامیلی و مخالفت خانواده ها

1544
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18602
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

ازدواج فامیلی و مخالفت خانواده ها

با سلام
    من ارام 24 ساله دانشجوی ارشد زبان انگلیسیکه 5 ساله با پسرخالم ( میلاد اونم 24 سال، بی پوله، خوشتیپ هم نیست ولی روی هم رفتهدوست داشتنیه!!) رابطه عاطفی دارم و خیلی به هم علاقه داریم. هر دومون اولین رابطمونهو این چند سال هم به هم وفادار موندیم. برخلاف رابطه خوبی که بین خونواده هامون وجودداشت با مخالفت شدیدشون روبرو شدیم!! ولی خب ما اینقد اصرار کردیم که قانع شدن ولیته دلشون راضی نیستن. خالم و شوهرش دخترعمو پسرعموین و یکی از دخترای خالم کم شنواس،که خالم معتقده نمیخواد تجربه تلخ خودش از ازدواج فامیلی برا خواهرزادش( یعنی من تکراربشه). میلاد رتبه 3 رقمی کنکور ریاضی بود و مهندسی برق قبول شد ولی سال اخر مهندسیشگفت اگه بخوام از خونوادت بله بگیرم باید مثل دومادتون (جراحه) توو چشمشون باشم بههمبن خاطر دوباره برا کنکور خوند و با رتبه 400 دندانپزشکی قبول شد دیگه همه چیز داشتخیلی خوب پیش میرفت که دانشگاه جدیدیش بش گفت تاریخ انصرافت از دانشگاه قبلیت قبل ازتاریخ ثبت نام کنکور نیست به همین خاطر از دانشگاه علوم پزشکی اخراج شد!!! که به قولخودش نابود شد و حالا هیچ راه دیگه ای نداره جز اینکه 2 سال بره خدمت. من توو این مدتخیلی هواشو داشتم و بهش امنیت خاطر کامل میدادم که این شرایط موقتیه و در هر صورت من باهات میمونم و به خاطر شرایط الانتازت جدا نمیشم و خودمون زندگیمونو میسازیم. چون واقعا دوسش دارم.
    وقتی خونوادش دیدن من تحت هیچ شرایطی ازشدست نمیکشم خیلی خوششون اومد! یک هفته پیش برادر بزرگش که توو خونشون تصمیم گیرندسبه من زنگ زد که اگه هنوز برادر مارو میخوای ایشالا ما زود بیایم خواستگاری با پدرتصحبت کنیم!
    بابت تماسش خیلی خوشحال بودمj
    ولی پریروز من از دست میلاد ناراحت بودمو خیلی بد باش دعوا کردم که چرا زود قهر میکنی و به من کم محلی میکنی و گفتم نمیخوامدیگه بات باشم! ( واقعا نمیدونم این جمله چطور اون لحظه اومد توو ذهنم!!) شبش میلادحدود 40 پیام به من پیام داد، خیلی هم معذرت خواهی کرد و گفت بخاطر شرایطش خیلی تحتفشاره و عصبیه و گفت دوس ندارم از دستت بدم ولی اگه فک میکنی با من اینده ای نداریتصمیم با خودته. منم در جواب این همه پیامی که داده بود فقط " یه پیام دو کلمهای" براش فرستادم:

" تصمیم: کات. "

و بدتر اینکه به برادرش هم پیام دادم منومیلاد از هم جدا شدیم لطفا دیگه پیگیر نشید!
    حالا پشیمونم که چرا همه چیزو خراب کردمو همچین چیزی گفتم در حالیکه تنها دلیل ناراحتی من این بود که چرا میلاد عین بچهها زود قهر میکنه؟ اخه وقتی نیست نگرانش میشم و خیلی دلم براش تنگ میشه. نمیدونم چیکارکنم لطفا کمک کنید.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,741 بار در 6,989 پست
    میزان امتیاز
    24

پاسخ : ایا این رابطه تموم شده اس یا نه؟؟

اگه پشیمونی

با داداش میلاد صحبت کن و حال اون روزت رو بگو
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8109
    تشکـر
    2,867
    تشکر شده 3,828 بار در 1,232 پست
    میزان امتیاز
    12

سلام آرام خانوم همونطور گفتین خیلی وابسته و دل باخته هم هستید میشه بکسی بگید که با اقا میلاد صبحت کنه کسیکه میتونه واسطه شما دوتا بشه وبگه شما از کرده اتون پشیمونید ومیخاید برگردید شاید قبول نکنه ولی وقتی پافشاری شما رو ببینه واینکه صحبتی در مورد این جورمسایل ورفع ورجوع کردنش باعث شه این موانع تا حدودی برداشته شه
    امضای ایشان

آموخته ام که:خدا عشقست و عشق تنهاخداست!
    آموخته ام: وقتی ناامید میشوم خدا،با تمام عظمتش،عاشقانه انتظار میکشد،دوباره به رحمتش امیدوارشوم!

آموخته ام: اگر تاکنون به آنچه خواستم نرسیدم،خدا برایم بهترش را درنظر گرفته!

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17490
    تشکـر
    0
    تشکر شده 89 بار در 60 پست
    میزان امتیاز
    9

سلام دوست عزیز
    همونطور که خود آقا میلاد بعد از گفتن اون حرف از شما معذرت خواهی کردن شما هم خیلی ساده بهشون بگید که از روی ناراحتی این حرفو زدید ومعذرت خواهی کنید

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15431
    تشکـر
    1,705
    تشکر شده 2,460 بار در 1,195 پست
    میزان امتیاز
    10

درود برشما دوست عزیز

شما میتونین با خونواده ی آقا میلاد هم صحبت بشین

و بگین که از سر عصبانیت بوده و همچنان دوسشون دارین

بعدش به خود آقا میلاد زنگ بزنین و دلجویی کنین

و واقعیت امر رو براشون توضیح بدین

ایشالا که همه چی درست میشه
    امضای ایشان
    من ریشه های تو را دریافته ام

با لبانت برای همه لبها سخن گفته ام

و دستهایت با دستان من آشناست

در خلوت روشن با تو گریسته ام برای خاطر زندگان

و در گورستان تاریک با تو خوانده ام زیباترین سرودها را

زیرا که مردگان این سال عاشقترین زندگان بوده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد