نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: خیانت شوهر

4939
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18845
    تشکـر
    2
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

خیانت شوهر

سلام .من اولین باره که به این سایت میام البته توی این چند روزه اومدم و بعضی از تاپیکا رو خوندم.راستش من34 سالمه و الان14 ساله که ازدواج کردم و دوتا بچه دارم توی این سالها فکر میکردم همه چی خوبه هممون باهم خوب و خوش بوذیم اما الان حدود چهار ساله متوجه شدم که شوهرم بجز من با دوتا خانوم دیگه درارتباطه قبلا هم هر موقع باهم میرفتیم توی خیابونا نگاهشو نسبت به خانومای دیگه متوجه میشدم و بروی خودم نمیاوردم وسعی میکردم بد دل نشم ولی خودشم تو این چهار سال بعد از علنی شدن ارتباطش با این دونفر اقرار کرد که صیغشون کرده و بیشتر اوقات خونه نیست و خرجی و مواجب من و بچه ها رو بسختی ازش میگیرم بطوری که مجبور شدم برم سرکار و کار کردن تو خونه مردم برای درآوردن خرج تحصیل بچه هام و ازش خواستم هرچی هست ولی بچه ها نفهمن چی شده و اون با من بدرفتاره و منو نادیده میگیره و من خیلی تو این چند سال شکسته شدمو و مشکلمو نمیتونم به کسی بگم و همش به یاد روزای گذشته ام توی چند ماه اخیر که هرچند روز یبار میاد و به زور میگم بچه ها دلشن برات تنگ شده میاد یسر میزنه ولی با من مشاجره میکنه و منم درخواست طلاق دادم اما دادگاه گفته که برای طلاق دلیل محکمی باید داشته باشی و این دلایل منطقی نیست و من واقعا نمیدونم باید چیکار کنم و چون خانوادم توی شهرستانن از قضیه خبر ندارن و خیلیم سنتین و من نمیتونم مشکلمو بهشون بگم.ممنون میشم کمکم کنید

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,314 بار در 743 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : خیانت شوهر

نقل قول نوشته اصلی توسط maryam.ma نمایش پست ها
    سلام .من اولین باره که به این سایت میام البته توی این چند روزه اومدم و بعضی از تاپیکا رو خوندم.راستش من34 سالمه و الان14 ساله که ازدواج کردم و دوتا بچه دارم توی این سالها فکر میکردم همه چی خوبه هممون باهم خوب و خوش بوذیم اما الان حدود چهار ساله متوجه شدم که شوهرم بجز من با دوتا خانوم دیگه درارتباطه قبلا هم هر موقع باهم میرفتیم توی خیابونا نگاهشو نسبت به خانومای دیگه متوجه میشدم و بروی خودم نمیاوردم وسعی میکردم بد دل نشم ولی خودشم تو این چهار سال بعد از علنی شدن ارتباطش با این دونفر اقرار کرد که صیغشون کرده و بیشتر اوقات خونه نیست و خرجی و مواجب من و بچه ها رو بسختی ازش میگیرم بطوری که مجبور شدم برم سرکار و کار کردن تو خونه مردم برای درآوردن خرج تحصیل بچه هام و ازش خواستم هرچی هست ولی بچه ها نفهمن چی شده و اون با من بدرفتاره و منو نادیده میگیره و من خیلی تو این چند سال شکسته شدمو و مشکلمو نمیتونم به کسی بگم و همش به یاد روزای گذشته ام توی چند ماه اخیر که هرچند روز یبار میاد و به زور میگم بچه ها دلشن برات تنگ شده میاد یسر میزنه ولی با من مشاجره میکنه و منم درخواست طلاق دادم اما دادگاه گفته که برای طلاق دلیل محکمی باید داشته باشی و این دلایل منطقی نیست و من واقعا نمیدونم باید چیکار کنم و چون خانوادم توی شهرستانن از قضیه خبر ندارن و خیلیم سنتین و من نمیتونم مشکلمو بهشون بگم.ممنون میشم کمکم کنید
    سلام

متاسفم از آنچه که خواتدم ولی خوب از لخاظ قوانین ایشون این حق رو داشتن که از نظر من حتما عادلانه نیست ولی خوب قانونیه!!!؟؟

طلاق مشکل شما رو حل نمیکنه بلکه مشکلاتتون رو بیشتر میکنه

در مورد نفقه تیز بهتره از یک مشاور حقوقی و یا یک وکیل کمک بگیرید.

موفق باشید

سپاس
    امضای ایشان
    وقتی که بدن فیزیکی بیمار شد باید به پزشک رجوع کرد

و وقتی که بدن روانی مجروح و بیمار شد باید به روانشناس رجوع کرد

3. 3 کاربران زیر از شهرام2014 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18845
    تشکـر
    2
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط شهرام2014 نمایش پست ها
    سلام

متاسفم از آنچه که خواتدم ولی خوب از لخاظ قوانین ایشون این حق رو داشتن که از نظر من حتما عادلانه نیست ولی خوب قانونیه!!!؟؟

طلاق مشکل شما رو حل نمیکنه بلکه مشکلاتتون رو بیشتر میکنه

در مورد نفقه تیز بهتره از یک مشاور حقوقی و یا یک وکیل کمک بگیرید.

موفق باشید

سپاس
    خیلی ممنونم ازشما که جوابمو دادین.اما واقعا زندگی کردن با همچین آدمی برام سخت شده من تو دروهمسایه آبرو داشتم و اون توی این چندماه هر سری بهش میگم بخاطر بچه ها بیا خونه میاد و کلی سروصدا راه میندازه وهمه خبردار شدن.من فقط اسمشو یدک میکشم نمیتونم تحملش کنم.اون اول خودش میگفت طلاق بگیریم ازهم و من قبول نمیکردم و میگفتم پس بچه هام چی میشن و اون اصرار داشت که بچه ها رو خودش بگیره و من ازاین بابت خیلی ناراحت بودم ولی نمیدونم مثی که نمیونه اونا رو نگه داره یا شایدم خانوماش قبول نکردن و گفت که نمیخوام طلاقت بدم و تو هم نمیتونی اینکارو کنی ن خواستم مهرم رو اجرا بذارم ولی فقط14 سکه مهرم میشه که فقط برای چندسال کفاف خرج بچه هام و خودمو میده من پول چندانی برای گرفتن وکیل ندارم ولی همسر یکی از همسایه هامون دانشجوی وکالته ایشون بمن گفتن که حداقل نفقه رو فراهم میکنه نمیتونین محکومش کنید

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15277
    تشکـر
    345
    تشکر شده 2,644 بار در 1,053 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام خدمت شما...لطفا به سوال هام جواب بدید
    1- ایا به شما نفقه میده؟
    2-چند مدته از خونه رفته؟
    3-به چه دلیلی از ایشون شکایت کردید که دادگاه رد کرد؟
    امضای ایشان
    خداحافظ
    این ایدی دیگه دست من نیست..خصوصی نفرستید..
    اینم از سعید021 ک ب پایان رسید.....

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7052
    تشکـر
    6,692
    تشکر شده 1,280 بار در 640 پست
    میزان امتیاز
    11

سلام. ب شما دوست عزیزم .اگر میخایید طلاق بگیرید که این حق مسلم شماست ولی من ی پیشنهادی دارم شما نمیتونید تهدیدش کنید با

طلاق چون اگر شما محکومش کنید باید نفقه شما رو یک جابده وفکر کنم با چهار ده سال کلی میشه .

ی پیشنهاد دیگه هم دارم اونم اینکه بشینید قشنگ باهاش حرف بزنید ببینید چرا اینکار رو میکنه طلاق رو بزارین اخرین مرحله خب . بشینید دو

کلمه حرف حساب بزنید خیلی ملایم و البته منطقی نه با دعوا که چرا رفتی اینکار رو کردی انگار که هیچ اتفاقی نیوفتاده بزارید درباره کارهاش

حرف بزن که چرا از زنددگی کردن با شما دوری میکنه دلیلی داره دیگه یا شایدم طرف یکم تنوع طلب باش .شما باید یک تنوع ایجاد کنی توی

زندگی تا دوباره بیاد سمتت نمیدونم اخلاق ش رو بهتر میدونید ببین از چی خوشش میاد از چه غذایی از لباس پوشیدنی خودتون براش بارایید

شما همسر اون اقا هستین پس حتما در شما چیزی دیده که شمارو برای زندگیش انتخاب کرده درست پس تلاش خودتو بکن نزار به راحتی

توی دادگا بری چون اصلا قشنگ نیست سعی کن جلب توجه کنی براش بهش بگو بیا خونه بچه بهانتو میگیرن به خودت و خونه و بچه ها برس

و بهش بگو میخام یه چند ساعتی باهم باشیم بد هرجا دوست داری برو با مهربونی باهاش حرف بزن مثل روزهای اول ببین برخوردش ج جوری

کاری کن که از برخورداش تا الان با شما پشیمون بشه و ازت عذر خواهی کن .

یکم زندگی رو رها کردی نزار هرکاری میخاد انجام بده بزارتو براش ملکه باشی با سیاست نه با زور جوری برخورد کن که نفهمه داری هدایتش میکنی. ببخشید یکم رک حرف زدم .

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,314 بار در 743 پست
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط maryam.ma نمایش پست ها
    خیلی ممنونم ازشما که جوابمو دادین.اما واقعا زندگی کردن با همچین آدمی برام سخت شده من تو دروهمسایه آبرو داشتم و اون توی این چندماه هر سری بهش میگم بخاطر بچه ها بیا خونه میاد و کلی سروصدا راه میندازه وهمه خبردار شدن.من فقط اسمشو یدک میکشم نمیتونم تحملش کنم.اون اول خودش میگفت طلاق بگیریم ازهم و من قبول نمیکردم و میگفتم پس بچه هام چی میشن و اون اصرار داشت که بچه ها رو خودش بگیره و من ازاین بابت خیلی ناراحت بودم ولی نمیدونم مثی که نمیونه اونا رو نگه داره یا شایدم خانوماش قبول نکردن و گفت که نمیخوام طلاقت بدم و تو هم نمیتونی اینکارو کنی ن خواستم مهرم رو اجرا بذارم ولی فقط14 سکه مهرم میشه که فقط برای چندسال کفاف خرج بچه هام و خودمو میده من پول چندانی برای گرفتن وکیل ندارم ولی همسر یکی از همسایه هامون دانشجوی وکالته ایشون بمن گفتن که حداقل نفقه رو فراهم میکنه نمیتونین محکومش کنید
    بلاخره عزیز حقیقت اکنون زندگی شما اینه! و البته خود شما هم به نوعی بی تقصیر در این امر نیستید که اصلا نمیخوام وارد این بحث بشم!؟

و اگر کمی فکر کنید خواهید یافت که با توجه به وضعیت شما و بخصوص عدم توان مالی کافی و لازم شما طلاق گرفتن شما از چاله به چاه افتادنه!!!؟؟

پس بهتره ایشون رو فعلا تحمل کنید حرف مردم همش باد هواست نگران حرفها نباشید. به فکر استقلال و توان مالی بیشتر باشید. و پس از آن به فکر جدی در مورد زندگی مشترک خود با ایشان باشید.

موفق باشید

سپاس

ph.d
    امضای ایشان
    وقتی که بدن فیزیکی بیمار شد باید به پزشک رجوع کرد

و وقتی که بدن روانی مجروح و بیمار شد باید به روانشناس رجوع کرد

8. کاربران زیر از شهرام2014 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد