نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: شناخت شخصیت از روی کتاب مورد علاقه

1452
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9227
    تشکـر
    164
    تشکر شده 577 بار در 219 پست
    میزان امتیاز
    10

شناخت شخصیت از روی کتاب مورد علاقه

اگر چه شما نمی توانید همیشه محتوای یک کتاب داستان را از روی جلد آن و یا توضیحات پشت جلدش، تشخیص دهید اما در عین حال می توانید از روی نوع کتابی که انتخاب می کنید یعنی رمان، مهیج، جنایی، تخیلی و … می توانید شخصیت خود پی ببرید. واقعاً از چه کتابی بیشتر از همه لذت می برید تا بتوانید پی به شخصیت خود ببرید ؟

کتاب داستان های عشقی و رمان (بویژه آنکه نویسنده اش زن باشد)

دقیقاً مانند شخصیت های درام و رمانتیک این جور کتاب ها، شما به فمنیست تمایل داشته و رمانتیک هستید! شما جزء آن دسته افرادی هستید که دوست دارند همیشه خانه شان پر از گل و شمع های خوشبو کننده باشد. برای شما یک رمان واقعی یعنی این باور و عقیده که هر آرزویی می تواند به حقیقت بپیوندد، خواه مربوط به یک هدف بلند و مدت دار باشد و خواه خرید یک خانه در محیطی زیبا و پر از گل.

کتاب داستان های حادثه ای

شخصیت منحصر به فرد کتاب های حادثه ای در دنیایی از هیجان و ماجرا زندگی می کند و شما به سمت آنها کشیده می شوید زیرا شما هم مانند آنها از هیجان و شور و ماجراجویی در زندگیتان لذت می برید. شجاع و خلاق و پر جنب و جوش هستید به دنبال چیزهای غیر متعارف می روید و تجربه های تازه را دوست دارید خواه این تجربه یک سرگرمی جدید باشد با درست کردن یک غذای تازه. تمایل شما به چیزهای جدیدی که اصلاً نسبت به آنها تجربه ای ندارید و لاجرم کمی ماجراجویی نیز در آنها نهفته است برای شما مانند غذای روح است.

کتاب داستان های بسیار ترسناک

…آه! چیزی زیر تخت است؟! چه کسی می ترسد؟! مسلماً شما نه! داستان های این چنینی پر از موقعیت های ترسناک و وحشتناک هستند اما به هر حال قهرمانان شان همیشه خود را آن قدر شجاع و قوی میابند که به سراغ ناشناخته ها رفته و سرانجام پیروز از میدان خارج می شوند. شما همیشه جذب این کتاب ها می شوید زیرا شما نیز مانند قهرمانان این کتاب ها، نیرویی دارید که به شما کمک می کند تا بتوانید موقعیت های دشوار را به خوبی پشت سر بگذارید و زمانی که دیگران به کمی قوت قلب و حمایت نیاز دارند تنها به شما نگاه کرده و از شما الهام می گیرند! به یاد داشته باشید این جسارت و شهامت با ماجراجویی تفاوت دارد، کسانی که عشق ماجراجویی دارند درست است که سر نترسی دارند، اما الزاماً هر موقعیت ترسناكی را نمی توانند تحمل کنند!

کتاب داستان های پلیسی،

کاراگاهیبدون اینکه از محتوای کتاب اطلاع داشته باشید بلافاصله به سراغ کتاب های آگاتاکریستی می روید زیرا می دانید قهرمان آن پوآرو، آن قدر شما را به دنیای جذاب و جالبی می برد که ارزش خرید آن را دارد. درست مانند قهرمانان کتاب های پلیسی به سرعت برق و باد تصمیم گرفته و آن را عملی می کنید و به ندرت تحت تاثیر فشار ناشی از یک موقعیت قرار می گیرید. شما به دانش و توان ذاتی خود تکیه دارید؛ همان ضمیر خوداگاهی که به شما می گوید چه چیزی درست و چه چیزی نادرست است و این ضمیر خودآگاه هیچ گاه شما را به اشتباه نمی اندازد!

کتاب داستان های تخیلی

قهرمانان این نوع کتاب ها بالقوه افرادی با اراده و باهوشی هستند که می توانند با هر مشکلی دست و پنجه نرم کرده و پیروز و سربلند از میدان خارج شوند!اگر شما از خواندن این نوع کتاب ها لذت می برید، به این علت است که همیشه آماده رویارویی با یک چالش بزرگ هستید. در واقع شما هم مانند قهرمانان این نوع کتاب ها، هیچ گاه در موقعیت های دشوار دچار استرس نشده و همیشه آماده اید تا با مشکل بعدی نیز مبارزه کنید! ظرفیت شما در رویارویی با مسائل و مشکلات قابل تحسین است. معمولاً خوانندگان این نوع کتاب ها، سراغ سخت ترین کارها و آزمون ها رفته و سربلند هم بیرون می آیند.

خوب حالا بگو کدوم یک از نوع کتاب رو دوس داری؟؟؟؟؟
    امضای ایشان
    لعنت به من ..چه ساده دل سپردم
    لعنت به من...اگر واسش میمردم
    دست منو گرفت و بعد ولم کرد
    لعنت به اون کسی که عاشقم کرد

یکی بگه که ماه من کی بوده...مسبب گناه من کی بوده
    سهم من از نگاه تو همین بود ...عشق تو بد ترین قسمت بهترین بود
    تو دل باروون منو عاشقم کرد..بین زمین و آسمون ولم کرد
    یکی بگه چه جوری شد که این شد...سهم تو آسمنون و من زمین شد

2. 3 کاربران زیر از elham70 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12089
    تشکـر
    572
    تشکر شده 462 بار در 297 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : شخصیتتو بشناس با نوع کتابی که دوس داری

رمان (کم میخونم) ،پلیسی هم دوست دارم ولی مدتیه نخوندم.
    امضای ایشان
    ...!

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    17587
    تشکـر
    480
    تشکر شده 1,427 بار در 770 پست
    میزان امتیاز
    10

حادثه ای

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,741 بار در 6,989 پست
    میزان امتیاز
    24

کتاب داستان های عشقی و رمان (بویژه آنکه نویسنده اش زن باشد)

دقیقاً مانند شخصیت های درام و رمانتیک این جور کتاب ها، شما به فمنیست تمایل داشته و رمانتیک هستید! شما جزء آن دسته افرادی هستید که دوست دارند همیشه خانه شان پر از گل و شمع های خوشبو کننده باشد. برای شما یک رمان واقعی یعنی این باور و عقیده که هر آرزویی می تواند به حقیقت بپیوندد، خواه مربوط به یک هدف بلند و مدت دار باشد و خواه خرید یک خانه در محیطی زیبا و پر از گل.
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14880
    تشکـر
    139
    تشکر شده 109 بار در 61 پست
    میزان امتیاز
    9

بسیار ترسناک و تخیلی ...
    از اولش میدونستم قهرمان هستم ...
    امضای ایشان
    جاده زندگی نباید صاف و مستقیم باشد
    خوابمان می گیرد!
    دست انداز ها نعمت اند ...!!!

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)