نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: آیا اس رابطه ای که الان دارم خیانته؟

1062
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18921
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

آیا اس رابطه ای که الان دارم خیانته؟

سلام.من یه دختر 27 سالم.به تازگی به هم راه خانوادم به سوید مهاجرت کرد،.قبل از ورود به اینجا نزدیک یک سال قبل با یکی از هم دانشگاهیان که فقط 2 ماه آشنا بودم عقد کردم.یه ازدواج بدون هیچ احساسی.بدون هیچ عشقی.فقط به دلیل داشتن یه رابطه ی یک شبه اونم نه یه رابطه ی کامل .من ترسیدم از آبروم ازینکه اگه با این مرد ازدواج نکنم بی آبرو میشم.ازینکه باید تاوان گناهم با ازدواج با مردی که دوستش ندارم بدم.بدترین شب زندگیم شبی بود که با این مرد عقد کردم.خانوادم کاملا ناراضی بودن.ولی اون میگفت خیلی دوسم داره.منم دلمو خوش کردم به همین حرف.گفتم 50 درصد شرایط درسته بقیش مربوط میشه به منو احساسم.ولی خوب نبود عصبی ترین و بد دهن ترین آدمی بود که تا به حال دیده بودم.اونقدر خودشو خانوادش عذابم دادن تحقیرم کردن که کاریم کشید به روانپزشک آرامبخش.در عرض چند ماه از یه دختر پر شور شور و شاد تبدیل به یه آدم افسرده و بیچاره شدم.ولی بازم نخواستم تموم بشه چون این انتخاب من بود وقتی که کل فامیل گفتن نه من انتخابش کردم پس تاوانش همون بود.تا اینکه اومدم اینجا شرایط جدید بهم گفت واسه خودت زندگی کن .قرار بود اونم بیاد از هر طریقی ولی حالا میگه من نمیتونم اونجا زندگی کنم تک فرزند خانوادم نمیتونم ولشون کنم تو برگرد.چن ماه قبل توی فیسبوک بوک با یه پسر آشنا شدم که از طریق اسکایپ باهاش هر روز حرف میزنم اونم ایرانه.نمیدونم چقد این آدم واقعیه ولی افکارش نگاهش به زندگی رو خیلی دوست دارم اصلا انگار خود منم.اولین باره نسبت به یه مرد همچین حسی دارم اونم با وجود این همه فاصله.میدونه شرایطم و ازم خواست سریعتر از نامزدم جدا شم .حاضر به خاطر من حتی قاچاق بلند شه بیاد.حاضره از خونوادش بگذره با اینکه اونجا اوضاع زندگیش خوبه.مشکل اینه که به هیچ وجه نامزدم منو طلاق نمیده حتی تهدیدم میکنه.خواهش میکنم راهنماییم کنید تا ازین آشفتگی رها شم.همین الان به شدت وابسته آرامبخشم.
    با تشکر

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18924
    تشکـر
    24
    تشکر شده 43 بار در 27 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : آیا اس رابطه ای که الان دارم خیانته؟

نمیدونم چرا هرچی دختره خوبه گیر مردای بد ، و هرچی مرد خوبه گیر دخترای بد میوفتن

3. 2 کاربران زیر از ali_yas19 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10921
    تشکـر
    7
    تشکر شده 170 بار در 87 پست
    میزان امتیاز
    0

اخه این آدم هنوز شما رو حتی از نزدیک ندیده عاشق چیه شما شده و برعکس؟؟؟صرف چت کردن با همدیگر!!! بله کارت خیانت!!

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12089
    تشکـر
    572
    تشکر شده 462 بار در 297 پست
    میزان امتیاز
    10

اسم این کار خیانته!به نظرم اون پسره هم عاشبق تو نیست.عاشق سوئده.تو از کجا میدونی همه حرفاش درسته؟
    بهتره بیشتر فکر بکنی واحساساتی تصمیم نگیری!
    امضای ایشان
    ...!

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18840
    تشکـر
    74
    تشکر شده 46 بار در 36 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط آنیلا نمایش پست ها
    سلام.من یه دختر 27 سالم.به تازگی به هم راه خانوادم به سوید مهاجرت کرد،.قبل از ورود به اینجا نزدیک یک سال قبل با یکی از هم دانشگاهیان که فقط 2 ماه آشنا بودم عقد کردم.یه ازدواج بدون هیچ احساسی.بدون هیچ عشقی.فقط به دلیل داشتن یه رابطه ی یک شبه اونم نه یه رابطه ی کامل .من ترسیدم از آبروم ازینکه اگه با این مرد ازدواج نکنم بی آبرو میشم.ازینکه باید تاوان گناهم با ازدواج با مردی که دوستش ندارم بدم.بدترین شب زندگیم شبی بود که با این مرد عقد کردم.خانوادم کاملا ناراضی بودن.ولی اون میگفت خیلی دوسم داره.منم دلمو خوش کردم به همین حرف.گفتم 50 درصد شرایط درسته بقیش مربوط میشه به منو احساسم.ولی خوب نبود عصبی ترین و بد دهن ترین آدمی بود که تا به حال دیده بودم.اونقدر خودشو خانوادش عذابم دادن تحقیرم کردن که کاریم کشید به روانپزشک آرامبخش.در عرض چند ماه از یه دختر پر شور شور و شاد تبدیل به یه آدم افسرده و بیچاره شدم.ولی بازم نخواستم تموم بشه چون این انتخاب من بود وقتی که کل فامیل گفتن نه من انتخابش کردم پس تاوانش همون بود.تا اینکه اومدم اینجا شرایط جدید بهم گفت واسه خودت زندگی کن .قرار بود اونم بیاد از هر طریقی ولی حالا میگه من نمیتونم اونجا زندگی کنم تک فرزند خانوادم نمیتونم ولشون کنم تو برگرد.چن ماه قبل توی فیسبوک بوک با یه پسر آشنا شدم که از طریق اسکایپ باهاش هر روز حرف میزنم اونم ایرانه.نمیدونم چقد این آدم واقعیه ولی افکارش نگاهش به زندگی رو خیلی دوست دارم اصلا انگار خود منم.اولین باره نسبت به یه مرد همچین حسی دارم اونم با وجود این همه فاصله.میدونه شرایطم و ازم خواست سریعتر از نامزدم جدا شم .حاضر به خاطر من حتی قاچاق بلند شه بیاد.حاضره از خونوادش بگذره با اینکه اونجا اوضاع زندگیش خوبه.مشکل اینه که به هیچ وجه نامزدم منو طلاق نمیده حتی تهدیدم میکنه.خواهش میکنم راهنماییم کنید تا ازین آشفتگی رها شم.همین الان به شدت وابسته آرامبخشم.
    با تشکر
    اولا هر کس خربزه می خوره پای لرزش هم می مونه

دوما آدم عاقل از یه سوراخ دوبار گزیده نمیشه

سوما دنبال توجیه اشتباهاتت نباش

بعید می دونم 27 سالت باشه

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد