نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: مخالفت پدر دختر

1045
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18940
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

مخالفت پدر دختر

درود
    بی مقدمه بگم: من تی اس هستم.یعنی اختلال هویت جنسی.قبلا دختر بودم الان بعدازانجام همه مراحل,پسرم.یعنی الان هم جسمم هم شناسنامم پسره.وقتی دختر بودم توی دانشگاه بادختری اشنا شدم که منو به خودم شناسوند وهمه جوره کمکم کرد که دنبال کارشوبگیرم.من یک سال تحت درمان روانی و هورمونی بودم وبعد از یک سال عمل کردم البته الان یه عمل دیگم مونده.توی این مدت ما عاشق هم شدیم و حتی رفت وامد خانوادگی داشتیم
    مادرش و بقیه خیلی از من خوششون اومده البته تا یه مدت پیش در مورد هویت اصلیه من چیزی نمیدونستن.اما الان که فهمیدن علاوه بر اینکه رفت و امدها کمتر شده پدره دختره دیگه اجازه نمیده باهم باشیم.من اونو برای ازدواج میخام.اینم بگم که پدرش فرهنگیه وخیلی انسان فهمیده و متعصبیه.خانواده ی مارو کامل میشناسن و حتا خود منو.اما منم یه ادمم مث بقیه.نمیدونم دلیل مخالفتش چیه!!
    حتا تازگیا به بقیه افراد خانواده گفته که من اونو به حامد نمیدم.
    لطفا حتا در حد یک جمله هم که شده راهنماییم کنید
    سپاس

Sent from my HTC_One_XL using Tapatalk

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16868
    تشکـر
    1,100
    تشکر شده 545 بار در 260 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : مخالفت پدر دختر

خوب باید قبول کنید برای یک پدر، اونم در جامعه سنتی ایران پذیرفتن چنین مساله ای سخته.
    با همکاری نامزدتون، ترتیب یک ملاقات بین پزشک جراح تون و پدر خانم بدین، این جوری شاید
    ایشون بتونه تردید ها و سوالات پدر رو پاسخ بده. اگر هم امکانش بود میتونید ترتیب یک مشاوره
    حضوری هم برای پدر بدین. به هر حال ایشون باید قانع بشه، و البته اگه با تمام این تلاش ها
    قانع نشد، بهش حق بدید.

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18940
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

ما کرمانشاهیم و دکتر جراحم تهرانه البته اینجا از طرف بهزیستی مددیار دارم اما پدرش ادمی نیست که بیاد.اینم گفته که اگه دخترش تن به این ازدواج بده از خانواده طردش میکنه

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16868
    تشکـر
    1,100
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط حامدطاهری نمایش پست ها
    ما کرمانشاهیم و دکتر جراحم تهرانه البته اینجا از طرف بهزیستی مددیار دارم اما پدرش ادمی نیست که بیاد.اینم گفته که اگه دخترش تن به این ازدواج بده از خانواده طردش میکنه

خوب همان طور که بالاترم گفتم طول می کشه این مسائل برای خانواده های ایرانی جا بیفته.
    اگه بدون موافقت خانواده دختر با ایشون ازدواج کنید فقط دردسرها و مشکلات رو بیشتر کردید.
    احتیاجی نیست شما هم باشید. خود دختر ایشون هم می تونه حالا چه به صورت مستقیم یا
    غیرمستقیم پدر و مددیار رو با هم رودر رو کنه.

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18940
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

دختره خیلی ادم ساده و البته فهمیده ایه.تاالان هرگز دست به صورتش نزده,,میفهمین منظورم چیه.پدرشم سرهمین قضیه قانعش کرده که کار لازمو بکنه.وبهشم گفته که وقت ازدواجشه.میترسم,,چون عمل دوم من اخره تابستانه.وقتم زیاد نیست.تاعمل دومو نکنم نمیتانم پا جلو بزارم

6. کاربران زیر از حامدطاهری بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18940
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

توی تمام زندگیم کسیو به این فهمیدگی و باشخصیتی ندیدم وانچنان عاشقشم که هرکاری میکنم.من الان25 سالمه وتجربه های زیادی کشیدم.منم ادم سالمیم همه میدونن.حتا خانوادش.هروز ورزش میکنم.مدرکای علمیه زیادی دارم.خانواده دوست و خوش اخلاقم.دست و دلباز و اهل کار.همه اینارو خانوادش میدونن.ماتاالان3ساله باهمیم.شناخت خانوادش روی من وخانوادم حتا بیشتر از کافیه.
    اینم بگم که یکسال ازخودم کوچیکتره یعنی24سالشه.
    ما تی اس ها بعد ازعمل بچه دار نمیشیم که فکنم اینو پدرش بامطالعه های زیادی که توی اینترنت داره فهمیده,شایدم مشکلش همینه اما خود دختره واقعا بچه نمیخاد,نه اینکه بخاطر من بگه,ذاتا از بچه بدش میاد.
    به هرحال اگه ایده جدیدی به ذهنتون زد دریغ نکنید.
    از همتون ممنونم

8. کاربران زیر از حامدطاهری بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16868
    تشکـر
    1,100
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط حامدطاهری نمایش پست ها
    توی تمام زندگیم کسیو به این فهمیدگی و باشخصیتی ندیدم وانچنان عاشقشم که هرکاری میکنم.من الان25 سالمه وتجربه های زیادی کشیدم.منم ادم سالمیم همه میدونن.حتا خانوادش.هروز ورزش میکنم.مدرکای علمیه زیادی دارم.خانواده دوست و خوش اخلاقم.دست و دلباز و اهل کار.همه اینارو خانوادش میدونن.ماتاالان3ساله باهمیم.شناخت خانوادش روی من وخانوادم حتا بیشتر از کافیه.
    اینم بگم که یکسال ازخودم کوچیکتره یعنی24سالشه.
    ما تی اس ها بعد ازعمل بچه دار نمیشیم که فکنم اینو پدرش بامطالعه های زیادی که توی اینترنت داره فهمیده,شایدم مشکلش همینه اما خود دختره واقعا بچه نمیخاد,نه اینکه بخاطر من بگه,ذاتا از بچه بدش میاد.
    به هرحال اگه ایده جدیدی به ذهنتون زد دریغ نکنید.
    از همتون ممنونم

راستش من راه حل دیگه ای به ذهنم نمیرسه! امیدوارم دوستان کمکت کنند.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد