نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: مشکلات با خانواده ام

986
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18990
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

مشکلات با خانواده ام

با سلام
    من دختری 24 ساله هستم. ساکن شهر اهواز.در حال حاضر دانشجوی ارشد نرم افزار در شهر دیگر هستم. در سن 10 سالگی مادرم فوت کردند و من و یک خواهر بدون هیچ سرپرستی دوسال بزرگ شدیم تا اینکه پدرم با یک خانم که فرزندی از ازدواج قبلش داشت ازدواج کرد. خانم ایشون خوش اخلاق نبود و هر طوری بود من و خواهرم سکوت کردیم و درس خواندیم تا دانشگاه در شهر دیگر قبول شدیم. من از سن 13 سالگی از ترس اینکه زن پدرم دعوا نکند کارهای خانه را انجام میدادم. حتی الان هم که می آیم به صورت خودکار همه از من انتظار کار دارند. این خانم در حال حاضر دارای 4 فرزند از پدر من هست،که فرزند آخر دو ماه دارد و من با این سن به آرامش و استراحت نیاز دارم. متاسفانه پدرم از صبح تا شب خودش را سرگرم کرده متوجه این قضایا نمی شود. خواهرم نیز اواخر درسش ازدواج کرد و رها شد. من ماندم و عدم آسایش و آرامش. البته من قصد ادامه تحصیل دارم ولی از نظر آرامش شرایط خانه مناسب نیست. لطفا یک راهکار به من پیشنهاد بدین.

متشکرم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18840
    تشکـر
    74
    تشکر شده 46 بار در 36 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : مشکلات با خانواده ام

نقل قول نوشته اصلی توسط m16276 نمایش پست ها
    با سلام
    من دختری 24 ساله هستم. ساکن شهر اهواز.در حال حاضر دانشجوی ارشد نرم افزار در شهر دیگر هستم. در سن 10 سالگی مادرم فوت کردند و من و یک خواهر بدون هیچ سرپرستی دوسال بزرگ شدیم تا اینکه پدرم با یک خانم که فرزندی از ازدواج قبلش داشت ازدواج کرد. خانم ایشون خوش اخلاق نبود و هر طوری بود من و خواهرم سکوت کردیم و درس خواندیم تا دانشگاه در شهر دیگر قبول شدیم. من از سن 13 سالگی از ترس اینکه زن پدرم دعوا نکند کارهای خانه را انجام میدادم. حتی الان هم که می آیم به صورت خودکار همه از من انتظار کار دارند. این خانم در حال حاضر دارای 4 فرزند از پدر من هست،که فرزند آخر دو ماه دارد و من با این سن به آرامش و استراحت نیاز دارم. متاسفانه پدرم از صبح تا شب خودش را سرگرم کرده متوجه این قضایا نمی شود. خواهرم نیز اواخر درسش ازدواج کرد و رها شد. من ماندم و عدم آسایش و آرامش. البته من قصد ادامه تحصیل دارم ولی از نظر آرامش شرایط خانه مناسب نیست. لطفا یک راهکار به من پیشنهاد بدین.

متشکرم
    سلام
    اخلاق خیلی خوبی داری

از لحاظ درسی هم افت داشتی؟

اتاق شخصی برای خودت داری؟

شب ها که می خوابی گریه بچه اذیتت می کنه؟

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد