نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: مشکل جنسی

1208
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19016
    تشکـر
    16
    تشکر شده 19 بار در 17 پست
    میزان امتیاز
    0

مشکل جنسی

سلام من سه ساله ازدواج کردم یک ساله عروسی کردم شوهرم آ لت تناسلی کوچکی داره در هنگام معمولی پنج سانته ... شوهرم استرس و ا1ض طرابلس زیادی داره دستش مبارزه من دوسش داشتم ک باهاش زندگی کردم و این ماجرا رو می دونستم از اول شوهر من خیلی خوب و مهربونه اما بعضی وقتها یه دفعه داد و فریاد می زنه بی هیچ دلیلی... مثلا امروز روزه بود ساعت چهار من کنسرو ماهی رو جوشوندم و درش رو باز کردم و ریختم پلو و امادش کردم ک ببرد سرکار چون شوهرم شیفت شبکاری داره یه دفعه بی هیچ دلیلی شروع کرد سرم داد زد و گفت تو مگه نمیدونی من روزه مو گشنمه چرا ساعت چهار در کنسرو رو باز کردی لحن بد بود شروع کردم به گریه کردن کمکم کنید میخوام بدونم شوهرم این دادوستد بیدادهای الکی ش به خاطر این موضوعه یا نه.... من با چنین ادمی ک همچین مشکلی داره چه جور برخورد کنم میخوامبدونم ک اگه بچه دار شدمون بچه م پسر بود ممکنه بچم هم این مشکلو به ارث ببره؟؟؟از لحاظ جنسی چه نکاتی رو باید بدو نم !!!
    من میخوام اینم بدونم اشتر و لرزش دست و حواس پرتیرشوهرم به این مسیله ربط داره یا نه!!!

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19011
    تشکـر
    2
    تشکر شده 17 بار در 11 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : مشکل جنسی

داد و بیداد ناگهانی آقایون می تونه دلایل متفاوتی داشته باشه ! فشار کاری ، خبر بد ، شکست در یک مرحله از زندگی یا حتی ترس از آینده و خیلی چیز های دیگه ! اگر شوهرتون به طور کل در غذا خوردن سوسول و بهانه گیر نیست و این موضوع سابقه نداره پس نگران غذا نباشید ! ولی به نظر من صحبت کردن مخصوصا در زمان خلوت و اوقاتی که واقعا نیاز به همدم داره خیلی می تونه موثر باشه . بالاخره هر مردی یک نقطه ضعف برای ورود به دلش داره . سعی کنید خیلی صمیمانه و خالصانه سر صحبت رو در این موارد باهاش باز کنید ببینید حرف دلش چیه !؟

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19016
    تشکـر
    16
    میزان امتیاز
    0

من خیلی درکش کردم از اول تا حالا حرفاتونم میفهمم نگران اینم ک خدایی نکرده به خاطر مشکلش با من اینطور رفتار میکن
    ویرایش توسط الهه گله : 07-12-2015 در ساعت 09:38 PM

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19016
    تشکـر
    16
    میزان امتیاز
    0

خوش میکنم جواب بدین

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19011
    تشکـر
    2
    تشکر شده 17 بار در 11 پست
    میزان امتیاز
    0

صحبت از همش بهتره ! مرد ها کلا بعضی وقت ها زود جوش میارن اما بازم تو دلشون هیچی نیست ، احتمال زیاد تو دلش بخاطر داد و فریادش عذر خواهی می کنه ولی خوب غرور مردونه تو فشار ذهنی اجازه گفتنش رو نمیده !

فکر نمی کنم خیلی نگران کننده باشه ! اگر هم این رفتار سابقه دار نیست ( مخصوصا قبل از ازدواج ) احتمالا یه جا به یه مشکلی برخورده ! که اگر رفع بشه مطمئنا نه تنها تکرار نمی کنه بلکه ممکنه از دلتون هم در بیاره

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18720
    تشکـر
    117
    تشکر شده 142 بار در 96 پست
    میزان امتیاز
    9

دو موضوع مطرح کردی و روی یکی مانوردادی شما از هرکس دیگه همسرتون بهتر می شناسی در این مورد با هم صحبت کنید .
    اما در مورد الت چیزی نگفتید

7. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19016
    تشکـر
    16
    میزان امتیاز
    0

اون قضیه الت رو ک گفتی من تا حالا به روش نیوردم میترسم حس اینکه نمنتو نه تو مسایل جنسی قوی باشه باعث به هم ریختگی یه دفعه ای بشه چون آره این دلیل دادوستد بیدادها باشه زندگی مون همیشه پر از جر و بحثه .. واسه همین از این انجمن کمک میخوام بدونم دلیل این رفتارشو بدونم

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)