نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: بازگشت به قلب معشوق

744
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18254
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

بازگشت به قلب معشوق

سلام من 22 سال دارم و عاشقه دختري توي فاميل شدم كه 17 سال داره و به شدت بهش علاقه مندم .. مدت شش ماه با هم دوست يوديم و همه چي خوب بود تا اينكه يهو گفت ديگه نميخوامت و بهت علاقه اي ندارم و تركم كرد درحالي كه از علاقمم و اينكه هدفم فقط ازدواجه كامل خبر داشتحتي مامانش. يبار پيامامونو ديده بود و به عشقم گفته بود ديگه پيام نده . خانوادم خبر ندارن .. موندم با مامانش صحبت كنم يا نه چون الان هيچكدوم شرايط ازدواج نداريم بعد از منم با يه پسر ديگه بود و الان يه ماه ميگذره و فكر كنم با اونم بهم خورده و تنهاس توي بيتالك ديدم پستاشو .. .. ممكنه راه حلي بديد تا دوباره برگردونمش يا اينكه اجازه بده برم خواستگاري تا دوسال ديگه و جواب منفي نده ؟
    ویرایش توسط alireza" : 07-13-2015 در ساعت 03:52 PM

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : بازگشت به قلب معشوق

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza" نمایش پست ها
    سلام من 22 سال دارم و عاشقه دختري توي فاميل شدم كه 17 سال داره و به شدت بهش علاقه مندم .. مدت شش ماه با هم دوست يوديم و همه چي خوب بود تا اينكه يهو گفت ديگه نميخوامت و بهت علاقه اي ندارم و تركم كرد درحالي كه از علاقمم و اينكه هدفم فقط ازدواجه كامل خبر داشتحتي مامانش. يبار پيامامونو ديده بود و به عشقم گفته بود ديگه پيام نده . خانوادم خبر ندارن .. موندم با مامانش صحبت كنم يا نه چون الان هيچكدوم شرايط ازدواج نداريم بعد از منم با يه پسر ديگه بود و الان يه ماه ميگذره و فكر كنم با اونم بهم خورده و تنهاس توي بيتالك ديدم پستاشو .. .. ممكنه راه حلي بديد تا دوباره برگردونمش يا اينكه اجازه بده برم خواستگاري تا دوسال ديگه و جواب منفي نده ؟

دوست عزیز وقتی شرایط برای ازدواج شما مهیا نیست پس چرا خودتون رو وارد چنین روابطی میکنید ؟

اگر از شما درخواست میشد به خواستگاری ایشون برید واقعا" حرفی برای گفتن داشتید ؟

از طرفی سن بلوغ فکری و عاطفی در سنین 21 تا 25 سالگی رخ میده پس طبیعیه که ایشون دایما" در انتخابش تجدید نظر کنه

به هر حال چنین اتفاقاتی نیاز به گذشت زمان داره تا فرد بتونه فکر کنه ، و شما هم نمیتونید کاری انجام بدید

اگر از جانب معشوق نباشد کششی
    کوشش عاشق بيچاره به جايی نرسد
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

3. کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6252
    تشکـر
    216
    تشکر شده 191 بار در 126 پست
    میزان امتیاز
    10

کاملا با آقای فرخ موافقم

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18254
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

درسته .. ممنون از جوابتون .. بيشتر ميترسم از دستشون بدم و به يكي ديگه وابسته شن و ديگه قلبشون براي من جايي نداشته باشه

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18254
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

به نظرتون اگه خصوصي با مادرشون صحبت كنم و نظرشونو بخوام ؟؟؟ تا بدونن چند سال به پاي دخترشون نشستم

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد