نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: خود ارضایی همسرم

1388
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15131
    تشکـر
    12
    تشکر شده 9 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

خود ارضایی همسرم

سلام
    تو این انجمن درمورد اعتیاد جنسی خوندم متوجه شدم ک همسرم تنوع طلب نیست و برای فیلم های پرنو به پزیشن ها توجه میکنه چون فکر میکنه هم من و هم خودش در این موضوع ضعف داریم و متوجه شدم زمانی ک من نیستم خود ارضایی میکنه ما عقد هستیم . هر کدوم تو شهر جدا زندگی میکنیم و هر 2ماه یکبار چند روز با هم هستیم، آیا این خود ارضایی مشکلی ایجاد میکنه؟ خودش میگه آخه اذیت میشه و مجبور هست و زمان مجردیش هم اینکار رو میکرد،میترسم تو رابطمون تاثیر داشته باشه ولی خودش میگه اینجور نیست
    من از این چیزا میترسم سرم میاد
    چیکار کنم؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15131
    تشکـر
    12
    تشکر شده 9 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : خود ارضایی همسرم

لطفا بگید چیکار کنم پیش مشاور هم اصلا نمیره فکر میکردم از لحاظ مذهبی ب بعضی چیزا اعتقاد داره ولی ب این موضوع نه
    تو رو خدا اگه کسی مشاور هست ایمیلشو بذاره واقعا کمک میخوام

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    17322
    تشکـر
    3,638
    تشکر شده 6,747 بار در 2,688 پست
    میزان امتیاز
    13

بهش بگین صرف نظر از گناه خ ا باعث میشه که در زندگی آینده دچار زود انزالی" onclick="replacer_hook(332)" target="_blank" href="http://forum.moshaver.co/f147">زود انزالی بشه .متاسفانه دیدن فیلم های پورنو باعث تحریک ایشون میشه وشما هم که در دسترس نیستی .مجبور میشه خ ا انجام بده .اگه معتقده عوارض این فیلم ها رو بهش گوشزد کنید .وبگین که دیدن این فیلم ها گناهه .
    چون از شما هم انتظار داره که شبیه هنر پیشه رفتار کنید ویا خودش رو جای هنرپیشه فیلم پورنو میذاره وووقتی انتظاراتش براورده نمیشه فکر می کنه که خودش یا شما در این مورد ضعف دارید وبه مرور اعتماد به نفسش رو از دست میده .ووقتی که ارضا نشه باعث سرخوردگی وافسردگی میشه ومشکلات زیادی خواهید داشت .
    وقتی که کنارش هستید سعی کنید براش جبران کنید ..تا سمت خ ا نره .
    امضای ایشان
    خدا مرهم تمام دردهاست هر چه عمق

خراش های وجودت بیشتر باشد

خدا برای پر کردن آن بیشتر در وجودت جای می گیرد

خدایا دردهایم دلنشین می شود

وقتی درمانم " تویی "

4. کاربران زیر از ستیلا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15384
    تشکـر
    0
    تشکر شده 62 بار در 44 پست
    میزان امتیاز
    9

سلام دوست عزیز
    به نظرمن، شما تکی به عنوان یک طرف رابطه به مشاور مراجعه کنید و آمادگیتونو بالاتر ببرید تا ضعف احتمالی از طرف شما وجود نداشته باشه اما شرایط همسرتون رو هم مطرح کنید شاید مشکلی جدی تر از تصور ما وجود داشته باشه در این صورت بهتره در جریانش باشید ... ضمنا مواردی که توی فیلم های پرنو می بینید همگی استاندارد نیستن و خیلی اوقات ممکن آموزش غلط با دیدنشون ایجاد بشه ... نگران نباشید فکر می کنم مراجعه کنید به مشاور های متخصص و یا تجربه مشکل حل بشه ...موفق باشید

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19264
    تشکـر
    7
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

خوب دو ماه یک بار کمه ... باید یجوری جبران بشه ...
    به همسرتون بگید شب قبل از اینکه میخوان برای دو ماه شما رو ترک کنن 2 تا آمپول ناندرلون بزنن تا همون 2 ماه میل جنسیشون به شدت کم میشه ... بعدش که برگشتن پیش شما یک روز قبلش 1 آمپول اچ سی جی 5000 بزنن تا فورا میل جنسی مثل اول بشه. یا از یه هفته قبل ، روزی 1 قرص 50 کلومیفن بخورند که کار همون اچ سی جی رو می کنه ...
    البته این توصیه من جنبه شوخی داشت تا تجویز نسخه ولی از نظر علمی کارایی داره ...

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)