نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: کدورت با خانواده همسر

971
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18006
    تشکـر
    1
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

کدورت با خانواده همسر

سلام
    چند وقت پیش شوهرم بامادرش بحثش میشه مادرشم قهر میکنه ولی شوهرم به من نگفته بود بحث کردن وقتی رفتیم مهمونی که اونا هم بودن وقتی سلام کردم جوابمو ندادن واصلا بهم محل نمیزاشتن وبرا اینکه لج منو در بیارن با جاریم حرف میزنن مثلا بگن تو برام مهم نیستی وقتی به شوهرم گفتم این رفتار و کردن گفت بامن بحث کردن البته همیشه تو بحثاشون حق با شوهرمه ولی اونا میگن هرچی که ما میگیم باید بگه چشم حرفایی که به شوهرم میگه خیلی اعصابمو خورد میکنه اصلا کارا خودشونو نمیبینن فقط به ما گیر میدن حالا میخوام برم خونشون از ترس اینکه اعصابمو خورد کنن نمیرم هرچند کار همیشگیشونه .اعصابم خورده خیلی ذهنم درگیره احساس میکنم از شوهرم یکم فاصله گرفتم خستم میخوام برم از این شه

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18828
    تشکـر
    2
    تشکر شده 18 بار در 15 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : کدورت

سلام اینقدبه خودت فشارنیاراین چیزی واسه خیلیاپیش میاد توبه روت نیارهمین که شوهرت پشتت باشه هیچکس اذیتت نمیتونه بکنه دل اونوبدست تواین بحث هاخودتوزیاد دخالت نده که دردسرواست بشه هروقت فکرکردی اون قدرتو داری که باحرفای خانواده شوهرت کناربیای یه سری بهشون بزن وبگومن باشمادعواندارم

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : کدورت با خانواده همسر

نقل قول نوشته اصلی توسط nafas.h نمایش پست ها
    سلام
    چند وقت پیش شوهرم بامادرش بحثش میشه مادرشم قهر میکنه ولی شوهرم به من نگفته بود بحث کردن وقتی رفتیم مهمونی که اونا هم بودن وقتی سلام کردم جوابمو ندادن واصلا بهم محل نمیزاشتن وبرا اینکه لج منو در بیارن با جاریم حرف میزنن مثلا بگن تو برام مهم نیستی وقتی به شوهرم گفتم این رفتار و کردن گفت بامن بحث کردن البته همیشه تو بحثاشون حق با شوهرمه ولی اونا میگن هرچی که ما میگیم باید بگه چشم حرفایی که به شوهرم میگه خیلی اعصابمو خورد میکنه اصلا کارا خودشونو نمیبینن فقط به ما گیر میدن حالا میخوام برم خونشون از ترس اینکه اعصابمو خورد کنن نمیرم هرچند کار همیشگیشونه .اعصابم خورده خیلی ذهنم درگیره احساس میکنم از شوهرم یکم فاصله گرفتم خستم میخوام برم از این شه
    دوست عزیز بهتره در بحث های بین یک پسر و مادرش اصلا" دخالت نکنید ...

در این مواقع باید کاملا" بی اهمیت باشید و رفتارتون عادی باشه ...

درسته ترکش چنین رفتارهایی شمارو هم میگیره و سخته برای شما که با بی محلی کردنشون کنار بیایت

ولی چاره ای ندارید تا با رفتارتون بتونید روش اونارو تغییر بدید ...

اگر شوهر شما با مادرش قهر میکنه شما با مادرشوهرتون رابطه داشته باشید و باهاش تماس بگیرید سخته ولی انجامش بدید

چون بعد از رفع این کدورت ها رفتار شما عجیب روی ایشون تاثیر مثبت خواهد گذاشت چون وقتی خریدار بی محلی های اون نباشید

چاره ای نداره تا روش خودش رو تغییر بده
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18006
    تشکـر
    1
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : کدورت با خانواده همسر

ممنون دوستان بنظرتون اگه ما کلا از پیششون بریم یه شهر دیگه زندگی کنیم بهتر نمیشه؟

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد