نمایش نتایج: از 1 به 29 از 29

موضوع: با استمناه چیکار کنم

4101
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19282
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

با استمناه چیکار کنم

سلام
    دوستان من از وقتی که 14 سال داشتم به صورت کاملا اتفاقی با استمناه اشنا شدم
    اوایل زیاد این کار رو میکردم
    الان 22سالمه وبسیار کم این کار رو میکنم
    دوستانی که تازه با این کار اشنا شدن و براشون جزابه بدونن روی حافظه تاثیر بدی داره و باعث افت تحصیلی میشه
    چطور باید این کار رو صددرصد ترک کرد
    داروو.........................
    البته دیگه از جونی رد شدم دیگه حالشو ندارم ولی اگه راهی بلدین بگیدممنون

2. کاربران زیر از e pesar بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14313
    تشکـر
    18
    تشکر شده 70 بار در 55 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : با استمناه چیکار کنم-تجربه وسوال

این کار بدی هست ترکش کن ولی نمیدونم چطوری ولی ضررداره ولش کن
    ویرایش توسط panatel : 07-18-2015 در ساعت 11:54 PM

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10779
    تشکـر
    314
    تشکر شده 360 بار در 123 پست
    میزان امتیاز
    10

سی و چند راه وجود داره حوصله داری بخون و انجام بده

۱ – نخستین گام برای درمان استمناء، اعتقاد و ایمان به درمان‏پذیری آن و دوری از یأس و ناامیدی است – اما رسیدن به نتیجه و ایجاد هرگونه تغییر و دگرگونی نیازمند گذشت زمان، انتخاب راه صحیح و به کارگیری دقیق دستورها است – از همه اینها مهم‏تر، اراده و خواست فرد، نقش کلیدی و محوری را ایفا می‏کند – درمان و چاره جویی باید منطبق با خواست فرد باشد؛ زیرا تا وقتی که او نخواهد، می‏توان با قاطعیت گفت که درمان نخواهد شد.بنابر این بیمار اگر بخواهد، می‏تواند بر بیماری اش غلبه کند و جمله معروف – خواستن توانستن است- عین حقیقت است.۲ – تلاش برای تقویت اراده از گام‏های مهم در امر بهبود است – نگویید اراده از ما سلب شده است! ممکن است اراده انسان ضعیف شود؛ ولی هیچ گاه از بین نمی‏رود – نشانه اینکه هنوز اراده باقی است، این است که شخص این عمل را در حضور دیگران و در هر شرایطی انجام نمی‏دهد – برای تقویت اراده، راه‏های زیادی پیشنهاد شده که از جمله آنها تلقین به خود است – اراده همچون نهالی است که باید آن را پرورش داد تا به مرحله خودشکوفایی و ثمردهی برسد.ویکتور پوشه – روان شناسِ فرانسوی – می‏گوید: افراد مبتلا به استمناء، هر روز به دفعات مختلف با تمرکز فکر به خود بگویند: «من به خوبی قادرم این اعتیاد را از خود دور کنم، من قادرم» – تکرار این عبارت ساده، اثر عجیبی در تقویت اراده و روحیه دارد.پل ژاگو بر آن است که: تلقین، قبل از خواب نیز مؤثر است.۳ – سعی شود شکم به هنگام خواب، بیش از حد معمول پر نباشد.۴ – از پوشیدن لباس‏های تنگ و چسبان اجتناب گردد.۵ – از نگاه کردن به مناظر، فیلم‏ها و تصاویر تحریک کننده، خودداری شود۶ – از شنیدن و خواندن مباحث و مطالب جنسی و حتی شوخی‏های تحریک‏کننده و فکر کردن در این امور، دوری شود.۷ – از خوردن مواد غذایی محرک، مانند خرما، پیاز، مرچ، تخم‏مرغ، گوشت سرخی، و غذاهای چرب – اجتناب و به میزان ضرورت اکتفا شود.۸ – قبل از خواب مثانه تخلیه شود.۹ – از نوشیدن افراط گونه آب و مایعات پرهیز شود.۱۰ – از دست ‏ورزی با اندام جنسی، باید اجتناب نمود و در هیچ شرایطی، نباید دست‏ ورزی کرد۱۱ – هرگز نباید به رو خوابید.۱۲ – به منظور تخلیه انرژی – زاید بدن، به طور منظم و زیاد باید ورزش کرد.۱۳ – برای اوقات فراغت خود، برنامه داشته باشد و آن را با مطالعه، ورزش، عبادت و … پر کند.۱۴ – سعی کنید کمتر در مکانی خلوت و تنها و دور از نظر دیگران باشید – هرگاه مورد هجوم افکار جنسی واقع شدید، باید بلافاصله از مکان خلوت و دور از نظر دیگران خارج شود و خود را به کاری سرگرم کند – در این زمینه گفت و گو با دوستان، مشارکت در برنامه های جمعی بسیار مفید است – تلقین به شخص کمک می*کند تا اراده*ی خود را تقویت کند و به خود بگوید که می*تواند استمنا را کنار بگذارد.۱۵ – منحرف کردن فکر بسوی دیگری در صورتی که تحریکی برای استمناء اتفاق افتاد.۱۶ – دوری از خیال*پردازی و سرگرم بودن به کارهای مفید مانند مطالعه، ورزش و …۱۷ – تنهایی، کلید اقدام به استمنا است – لزا تنها نمانید.۱۸ – هر وقت به فکر این کار افتادید به خود بگوئید که آلان خدا من را می بیند.۱۹ – هر وقت به فکر این کار افتادید به خود بگوئید که می خواهید در مقابل چه کسی گناه کنید۲۰ – هر کاری که شما را به فکر این کار بیندازد آن کار را سریع ترک کنید.۲۱ – هر صحنه ای که شما را تحریک می کند آن صحنه را ترک کنید.۲۲ – به خدا توکل کنید.۲۳ – قاطعانه برای ترک این عمل تصمیم بگیرید – (اگر قبلاً نیز تصمیم به ترک جلق گرفته باشید اما موفق نشده باشید، اراده شما تا حدی ضعیف شده است – در این صورت باید به خود تلقین کنید که اراده قوی ای دارید – برای این کار موفقیت های خود در زندگی را در ذهن مرور کنید و مرتب به خود بگویید که من بسیار پر اراده هستم و تصمیم به هر کاری که بگیرم، آن کار را انجام خواهم داد)۲۴ – از رفت و آمد با کسانی که شما را مستقیم و غیر مستقیم به جلق دعوت می کنند، دوری کنید و رابطه خود را با دوستان جلقی تان تا حد ممکن کم کنید.۲۵ – از صحبت کردن در مورد مسایل شهوت انگیز دوری کنید.۲۶ – از بودن در مکان های تنها خودداری کنید و وقتی به حمام و دستشویی می روید، در را قفل نکنید – بعد از شستشو حمام را سریع ترک کنید.۲۷ – از نگاه کردن به بدن عریان خود نیز اجتناب کنید.۲۸ – سعی کنید تماس بدنی با دیگران و لو در شوخیهای دستی پرهیز کنید.۲۹ – روزه گرفتن دو روز در هفته برای کم کردن حس شهوت جویی شما بسیار مفید است – اگر قادر به روزه گرفتن نیستید، غذای خود را به حداقل برسانید و وعده غذایی ظهر را نخورید – سعی کنید به هنگام خواب شکم شما بیش از حد معمول پر نباشد.۳۰ – شبها قبل از خواب مطالعه کنید و با لباس کامل بخوابید و بعد از بیدار شدن سریع رختخواب را ترک نمایید – همچنین هرگز به رو نخوابید.۳۱ – سعی کنید دائما وضو داشته باشید.۳۲ – از ذکر خدا ولو در دل غافل نشوید.۳۳ – شبها تنها نخوابید و یا در جایی بخوابید که فرصت انجام این عمل نباشد.۳۴ – بیاد داشته باشید که تصمیم دارید این عمل را ترک کنید.۳۵ – بعد از تصمیم حتی یک بار هم سراغ این عمل نروید زیرا اراده شما را سست خواهد کرد.۳۶ – یاد مرگ انسان ساز است .۳۷ – پشیمانی بعد از عمل را بیاد داشته باش.۳۸ – این احتمال را بده که دیگر زنده نمانی و بدون توبه در پیشگاه خدا حاضر شوی.۳۹ – مضرات این عمل را بیاد داشته باش.۴۰ – این را بدان که بخاطر لذت چند لحظه ای از رحمت خدا دور می شوی.
    امضای ایشان
    . وقتی به کسی،به طور کامل
    وبدون هیچ شک وتردیدی
    اعتماد
    می کنید درنهایت دونتیجه کلی خواهد داشت. :
    یا شخصیبرای زندگی
    یادرسیبرای زندگی

5. کاربران زیر از n@jmeh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19282
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام اینها چیزهایی هست که توی اینترنت دیدم یه راه عملی بدین
    تازه فکر کنم استمنا باعث شده به جنس موافق گرایش پیدا کنم
    الت وبیضه هام کوچیک شدن

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14313
    تشکـر
    18
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : با استمناه چیکار کنم

موهات هم میریزه کچل میشی

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4190
    تشکـر
    207
    تشکر شده 163 بار در 110 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط e pesar نمایش پست ها
    سلام
    دوستانی که تازه با این کار اشنا شدن و براشون جزابه بدونن روی حافظه تاثیر بدی داره و باعث افت تحصیلی میشه
    سلام و خدا قوت

پس یهویی با استمنا یا بقول بچه های کوچه بازار ، کف دستی / صنایع دستی اشنا شدید..اینو را گفتم ک بدونید میخوام روی شوخی باهاتون صحبت کنم.
    استمنا اگر هفته یک بار یا در ماه دو تا سه بار باشه ، بقول یکی اساتید اینجا سوپاپ اطمینان هست.
    حتما تو دوران تحصیل دیدید زیر چشم سیاه میشه میگن طرف کف دست زن قهاریه؟ الان دکتر روا زاده من چند وقت پیش داشتم مطالبشون را میخوندم میگفت این ها بخاطر طبع بدن هست ک تغییر میکنه یعنی سودا شده.
    اینم بدون کم پیش میاد کسی خودارضایی نکره باشه ولی دفعاتش شاید کم یا زیاد باشه.
    خود کف دستی گه گداری باعث رفع استرس میشه، دوستانی داشتم دوران دانشجویی ک وقتی استرس شدید میگرفتن بخاطر رفع این مشکل ی خودارضایی میکردن تا راحت تر بتونن درس بخونن.
    روی حافظه اون جوری ک فکرشو میکنید اثر گذارنیست، دوستی داشتم بقو لخودش یک روز 10بار خودارضایی کرده بود الان داره فوق میخونه.
    چیزی ک حافظه راداغون میکنه عدم تمرکز و فکر و سواس فکری هست و چون عمل استمنا همیشه تو فکر انسان هست و فکرشو درگیر میکنه باعت عدم تمرکز و همچنین ، وسواس فکری در مورد خود عمل استمنا میشه.
    یادمه تو دوران تحصیلات میگفتن کسایی ک لاغرن ، بخاطر خودارضایی هست ولی الان طب سنتی میگه طبع صفرا یا سودا افرادی هستند ک بدنی لاغر و خشک دارند.
    میخوام بگم ، مردم زیاد حرف میزنند...یادمه نمیره هیچوقت در کلاس ی چیزی باب شده بود ک هرکسی کف دستش مو داشته باشه، اسسمنا گره ماهریه خخخخ حرفای چرت و بدون سند.
    در ضمن اگر شما به ترک صد در صد هم برسید بعد یک مدت باز میرید سراغش.

9. کاربران زیر از amir1370 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14313
    تشکـر
    18
    میزان امتیاز
    10

داداش ای الان مشاوره بود دادی
    گند زدی به تربیت بچه از فردا 20بار میزنه که
    ویرایش توسط panatel : 07-20-2015 در ساعت 11:06 AM

11. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19347
    تشکـر
    6
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

میدونید که کلی بیماری براتون بوجود میاره
    و این کار گناه کبیرست و گناهایی که خیلی سخت بخشیده میشه
    شاید دیگه عمری نباشه........
    ایمانتونو قوی کنید از دیدن عکسای تحریک کننده پرهیز کنید و درخیابون از نگاه به اندام خانومها خودداری کنید
    مطالب از اخلاق حضرت علی بخونید
    و بهترین راه و تنها درمانش ازدواجه
    www.ktark.com
    اینم آدرس سایت کمپ مجازی خود ارضایی که به صورت صفحه تبلیغاتی برام باز شد امیدوارم کمکتون کنه
    اراده کنید
    ویرایش توسط ((فاطمه )) : 07-20-2015 در ساعت 06:04 PM

12. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18397
    تشکـر
    106
    تشکر شده 207 بار در 93 پست
    میزان امتیاز
    9

سلام ...دادا خدا قوت ...استمناء ن راه عملی داره ن فکری فقط باید از طریق ازدواج یا شرعی حلش کنی(اگر مذهبی هسی) وگرنه نمیدونم به دیوار فکر کن یا برو کار کن اینجوری چیزی حل نمیشه...به دوستای دور و بر ادمم مربوط میشه اگه رفیقایی داری که با زنها رابطه دارن یا لواط کارن زیاد پیششون نرو...از نظر الت هم ن کوچیک میشه ن بزرگ فقط چون تو دستت زیاد اومده(خخخخخ)عادی شده واست بیضه هاتم بخاطر اینه که حجم منی توش کم میشه کوچیک میشن....در مورد گناهشم که دیگه خودت میدونی اما خب اونو دیگه خدا باید تصمیم بگیره...من کسایی رو میشناختم که حتی به حیوون هم گرایش پیدا کردن فقط مواظب باش که لواط نکنی که دیگه واقعا کارت زار میشه....ایشالا ازدواج کنی... یا حق
    امضای ایشان
    اینکه می گویند : ادعایی نیست

خودش کم ادعایی نیست …

13. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4190
    تشکـر
    207
    تشکر شده 163 بار در 110 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط panatel نمایش پست ها
    داداش ای الان مشاوره بود دادی
    گند زدی به تربیت بچه از فردا 20بار میزنه که
    دوست عزیز شما ی غولی براش ساختی ک از اون طرف پشت بوم میفته.

من چیزهای عام را گفتم و بازم میگم کنترل شهوت کار سختیه
    چیزی ک پیامبر میگه در مورد خواب و شهوت جلو جفتشو نمیتونی بگیری.
    پس باید ب صورتی تخلیه بشه.البته در خواب شاید تخلیه بشه ولی چیزی ک هست جلوگیری از این غریزه سخت و دشواره / ازدواج گزینه خوبیه ولی شرایط ازدواج هم باید در نظر گرفت.
    و در اخر طبع ها هم متفاوتن

14. کاربران زیر از amir1370 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6769
    تشکـر
    631
    تشکر شده 706 بار در 360 پست
    میزان امتیاز
    10

برو بکس محله ی انجمن اینا

من تقریبن تو چهار سال دانشگاه از هر استادی که دیدم پرسیدم

استادامون اکثرن پزشک بودن تخصص و فوق تخصص

از نظر پزشکی و فیزیکی هیچ کدوم حتا یه مورد هم مضرات استمنا رو تایید نکردن

اون پزشکایی هم که دیدم تایید کردن ، خودشون یه پا آخوند بودن وانقد آدم مذهبی بودن که از رو تعصب دینی

برا اینکه رواج نداشته باشه یه ضررایی اشاره کردن ، اونام تعدادشون انگشت شماره ( واس من دلیل از نت و این چیزا نیار که حوصله بحث ندارم)

ولی از نظر روانی و رفتاری آره یه وابستگی هایی ایجاد میکنه اونم شاید در یک نفر از یه میلیون

ولی همه ی اینایی که میگن ریختن مو. کاهش حافظه . عقیمی . همش کشکه

اگه بتونی یه منبع و دلیل موثق بر خلاف اینا بیاری من از دلو جون در خدمتتونم
    امضای ایشان
    خداحافظ همه ، حلالم كنين

16. 2 کاربران زیر از bahram.a بابت این پست مفید تشکر کرده اند

17. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17566
    تشکـر
    1,418
    تشکر شده 873 بار در 505 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط bahram.a نمایش پست ها
    برو بکس محله ی انجمن اینا

من تقریبن تو چهار سال دانشگاه از هر استادی که دیدم پرسیدم

استادامون اکثرن پزشک بودن تخصص و فوق تخصص

از نظر پزشکی و فیزیکی هیچ کدوم حتا یه مورد هم مضرات استمنا رو تایید نکردن

اون پزشکایی هم که دیدم تایید کردن ، خودشون یه پا آخوند بودن وانقد آدم مذهبی بودن که از رو تعصب دینی

برا اینکه رواج نداشته باشه یه ضررایی اشاره کردن ، اونام تعدادشون انگشت شماره ( واس من دلیل از نت و این چیزا نیار که حوصله بحث ندارم)

ولی از نظر روانی و رفتاری آره یه وابستگی هایی ایجاد میکنه اونم شاید در یک نفر از یه میلیون

ولی همه ی اینایی که میگن ریختن مو. کاهش حافظه . عقیمی . همش کشکه

اگه بتونی یه منبع و دلیل موثق بر خلاف اینا بیاری من از دلو جون در خدمتتونم
    دقیقا
    مواافقم
    منم از چندنفر از پزشکا پرسیدم
    هیچ ضرری نداره
    اینا همش حرفه
    امضای ایشان

باید یکبار به خاطر همه چیز گریه کرد
    آن قدر که اشک ها خشک شوند
    باید این تن اندوهگین را چلاند
    و
    بعد دفتر زندگی را ورق زد
    به چیز دیگری فکر کرد
    باید پاها را حرکت داد
    و
    همه چیز را از نو شروع کرد

18. کاربران زیر از شقایقم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

19. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19031
    تشکـر
    4
    تشکر شده 35 بار در 24 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط e pesar نمایش پست ها
    سلام
    سلام دوست عزیز ... چطوری ؟

ببین چون که گفتی نظرات دوستان رو توی اینترنت دیدی و دنبال راه های دیگه ای هستی چند تا راه بهت پیشنهاد میکنم ...

من خودم یه دوستی دارم که تا پارسال به این مرض مبتلا بود ( تقریبا 4.5 سال ) .

اما الان به لطف خدا و حرف هایی که خودش میزنه ( که امید وارم که راست گفته باشه ) از پارسال این عادت بد رو گذاشته کنار ...

حالا میخوام کار هایی رو که بهش پیشنهاد کردم و اون انجام داد رو به تو بگم تا خودت از این داستان راه خودتو پیدا کنی ....

اول از همه ( زمانش یادم نیست کی بود ) بهش گفتم که ببین بیا و این کار رو به جای این که هر روز ( هر ساعت ) انجام بدی بیا این کار رو مدت فاصله بینش رو آروم آروم زیاد کن . مثل معتادا کی فاصله ی مصرفشون رو اروم آروم زیاد میکنن .

این کار رو انجام داد نتیجه ی خوبی هم داد ... تا هر 1.5 ماه پیش رفت ( به قول خودش هااااااا )

تا اینکه پارسال خورد به ماه محرم ... از قضا یکی از فامیل های ما هم داشت میرفت کربلا که من بهش گفتم فلانی اگه تونستی یه سوغاتی هم برای دوست من بیار پولشو حساب میکنم .

فامیلمونم یه گردنبند برای دوستم گرفت که روش نوشته شده بود یا اباالفضل العباس ...

شاید به نظرت خنده دار بیاد . . .

اما باور کن از وقتی اون گردنبند رو به گردنش انداخت کلا شخصیتش عوض شد ...

به من گفت که هر وقت این فکرا میاد سراغم به این گردنبند نگاه میکنم و از اسم روی گردنبند خجالت میکشم ...

************************************************** ****************************

دوستان میدونم ....

خیلی تخیلیه اما واقعیت داره ...

************************************************** *****************************************
    حالا شما هم به نظر من از این داستان الگو برداری کن و سعی کن سرنوشت خودتو تغییر بدی
    ************************************************** *****************************************
    و من الله توفیق
    آرزویت را برآورد میکند ، آن خدایی که آسمان را برای خنداندن گلی میگریاند . . .
    امضای ایشان
    بهترین مشاور و دوست شما کسی
    جز اونی نیست که در یک هزارم ثانیه هزاران
    فرمان حیاتی بدنتون رو صادر میکنه
    .
    آره درست فهمیدی ضمیر ناخوداگاهت بهترین مشاور توئههههههه
    پس بیخودی توی این سایت دنبال یه راه حل کامل نباشششش

20. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15277
    تشکـر
    345
    تشکر شده 2,644 بار در 1,053 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط شقایقم نمایش پست ها
    دقیقا
    مواافقم
    هیچ ضرری نداره
    اینا همش حرفه
    امضای ایشان
    خداحافظ
    این ایدی دیگه دست من نیست..خصوصی نفرستید..
    اینم از سعید021 ک ب پایان رسید.....

21. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18582
    تشکـر
    175
    تشکر شده 79 بار در 61 پست
    میزان امتیاز
    0

یکی از هم مدرسه ای های من بود توی راهنمایی،جزو بهترین شاگردای مدرسمون بود.(اینو بگم که رتبه 1 رشته ریاضی که امروز سازمان سنجش گفت از مدرسه ی مال بود) اما استمنا بلاییی به سرش اورد که امسال رتبش بالای 2-3هزار میشه.

22. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18582
    تشکـر
    175
    تشکر شده 79 بار در 61 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط شقایقم نمایش پست ها
    دقیقا
    مواافقم
    هیچ ضرری نداره
    اینا همش حرفه
    من با چشم خودم دیدم به قرآن چه ضرری داره.

23. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6769
    تشکـر
    631
    تشکر شده 706 بار در 360 پست
    میزان امتیاز
    10

یکی از بچه های خوابگاه ما هم فوتبالش خوب بود اوایل که می اومد بد بازی نمیکرد

وختی تو جو خوابگاه قرار گرفت یواش یواش با استمنا و از این چیزا آشنا شد

انقد اینکارو میکرد که بهش میگفتیم سلطان....... بچه ها به شوخی تو حموم سر اینکار گرفته بودنش به شوخی

باورتون میشه بهروزی که اول ترم زیاد فوتبال بلد نبود ، آخرای ترم بهش لقب رونالدینهو داده بودن

هم استمناشو میکرد هم تو فوتبالش و درسش موفق بود

چرا الکی بچه مردم رو میترسونین

با اما و اگر و احتمال که چیزی درست نمیشه

بزارین مشاورا بیان جواب بدن ،من اکثر نظرات مدیرای این سایتو درمورد استمنا خوندم

اونام با مضراتش موافق نبودن ، برین آرشیو بخونین
    امضای ایشان
    خداحافظ همه ، حلالم كنين

24. کاربران زیر از bahram.a بابت این پست مفید تشکر کرده اند

25. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16953
    تشکـر
    353
    تشکر شده 330 بار در 225 پست
    میزان امتیاز
    0

دوستان کسی که مسلمانه قطعا از این کاری دوری میکنه، چون خدا گفته و اون از همه ی ما بندگان حقیر به ما آگاه تره
    واسه کسی که مسلمونه، قرار نیست علم بیادو راه و مسیر زندگیشو تعیین کنه
    علم تا حالا اشتباهات زیادی داشته و هر روزه داره پیشرفت میکنه
    حتی دانشمندای بزرگ مثل انیشتین هم اشتباهات بزرگی کردن
    و اخیرا بزرگترین فیزیکدان جهان استیون هاوکینگ که ادعای عدم وجود خدا و بهشت رو کرده، حالا به خاطر نظر این پروفسور ما هم میگیم بهشت و جهنمی وجود نداره؟
    این مطلبو فقط برای اونایی گفتم که مسلمونن و دین دارن، اگر کسی دین نداره و میخواد علم راه و چاه زندگیشو نشون بده بسم الله
    چند تا حدیث هم هست در مورد این عمل:
    1-امام صادق (ع) در باره مردی که با چهارپایان نزدیکی می کند یا از راه مالیدن آلت تناسلی با دست جنب می شود فرمود :این کارها و شبه آن زنا هستند .

2- امام صادق (ع) فرمود : مردی را پیش حضرت علی(ع) آوردند که با آلت خود بازی کرده (و به این طریق خود را ارضا می کرد)، حضرت آن قدر بر روی دست های او زدند که دستانش قرمز شد و سپس با بودجه بیت المال او را متأهل نمودند.

3- ابو بصیر گوید از امام صادق (ع) شنیدم که فرمود: خداوند در روز قیامت با سه گروه حرف نمی زند و به آنان نظر نمی کند و آنان را از گناهان پاکیزه نمی سازد و برای آنان عذابی دردناک است ، یکی از آن گروه کسانی هستند که با خود نکاح ( استمناء ) کرده اند.

5- از امام صادق (ع) در باره خضخضه"( استمناء با دست ) سؤال شد، در جواب فرمود: گناه بزرگی است که خداوند متعال در کتابش (قرآن) از آن نهی کرده است و کسی که چنین کاری را انجام دهد مثل این است که با خود ازدواج کرده باشد و اگر من بدانم که کسی این کار را انجام داده است با او غذا نمی خورم! سؤال کننده عرض کرد: ای پسر رسول خدا نهی خداوند متعال در کتابش را برای من بیان کنید ! حضرت فرمود: این آیه که می فرماید : کسی که از غیر این (راه های مجاز های شرعی برای نیاز های جنسی خود) استفاده کند ظلم کرده است... .

6-پیامبر اکرم (ص) فرمود: کسی که با کف دست خود ازدواج کند (استمناء با دست ) از رحمت خدا به دور است.

26. کاربران زیر از fatemeh.74 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

27. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21569
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام دوستان خود ارضایی نیاز ب مراقبت داره اینکه بگید اینا بدی هاش باید اینکارارو انجام بدی نیست من راه ترکشو میدونم البته اگه کسی هست ک میخواد واقعا ترک کنه ب ایمیل من ی ایمیل بزنه کمکش کنم ایمیلمم تو پروفایلم هست.

28. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21275
    تشکـر
    0
    تشکر شده 16 بار در 12 پست
    میزان امتیاز
    0

[QUOTE=fatemeh.74;112759]دوستان کسی که مسلمانه قطعا از این کاری دوری میکنه، چون خدا گفته و اون از همه ی ما بندگان حقیر به ما آگاه تره
    و اخیرا بزرگترین فیزیکدان جهان استیون هاوکینگ که ادعای عدم وجود خدا و بهشت رو کرده، حالا به خاطر نظر این پروفسور ما هم میگیم بهشت و جهنمی وجود نداره؟
    این مطلبو فقط برای اونایی گفتم که مسلمونن و دین دارن، اگر کسی دین نداره و میخواد علم راه و چاه زندگیشو نشون بده بسم الله
    1-امام صادق (ع) در باره مردی که با چهارپایان نزدیکی می کند یا از راه مالیدن آلت تناسلی با دست جنب می شود فرمود :این کارها و شبه آن زنا هستند .

2- امام صادق (ع) فرمود : مردی را پیش حضرت علی(ع) آوردند که با آلت خود بازی کرده (و به این طریق خود را ارضا می کرد)، حضرت آن قدر بر روی دست های او زدند که دستانش قرمز شد و سپس با بودجه بیت المال او را متأهل نمودند.

3- ابو بصیر گوید از امام صادق (ع) شنیدم که فرمود: خداوند در روز قیامت با سه گروه حرف نمی زند و به آنان نظر نمی کند و آنان را از گناهان پاکیزه نمی سازد و برای آنان عذابی دردناک است ، یکی از آن گروه کسانی هستند که با خود نکاح ( استمناء ) کرده اند.

5- از امام صادق (ع) در باره خضخضه"( استمناء با دست ) سؤال شد، در جواب فرمود: گناه بزرگی است که خداوند متعال در کتابش (قرآن) از آن نهی کرده است و کسی که چنین کاری را انجام دهد مثل این است که با خود ازدواج کرده باشد و اگر من بدانم که کسی این کار را انجام داده است با او غذا نمی خورم! سؤال کننده عرض کرد: ای پسر رسول خدا نهی خداوند متعال در کتابش را برای من بیان کنید ! حضرت فرمود: این آیه که می فرماید : کسی که از غیر این (راه های مجاز های شرعی برای نیاز های جنسی خود) استفاده کند ظلم کرده است... .

6-پیامبر اکرم (ص) فرمود: کسی که با کف دست خود ازدواج کند (استمناء با دست ) از رحمت خدا به دور است.QUOTE من همه ی این راه هارا رفتم ولی وقتی توخواب بی اراده میاد سراغت زقتی استرس میگیری اصلا نا خوداگاه حالت بد میشه این حرفا دیگه اصلا یادت میره فقط باید 3 ساعت بشینی گریه کنی خدا ببخشه تورو اونی هم که میگه ورزش ببخشیدا ولی حرف مفت میزنه من از ورزش میومدم خسته وکوفته اما اینقدر نیازم بالا میشد اونی هم که میگه تنها نمون تازه توجمع که هستی مثله افسرده ها میشی من نه ادم بدی هستم نه بی دین وایمان فقط از بس به هردری زدم خسته شدم اقا دراین مورد هیچی جواب نمیده مگر ازدواج

29. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21275
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط fatemeh.74 نمایش پست ها
    دوستان کسی که مسلمانه قطعا از این کاری دوری میکنه، چون خدا گفته و اون از همه ی ما بندگان حقیر به ما آگاه تره

6-پیامبر اکرم (ص) فرمود: کسی که با کف دست خود ازدواج کند (استمناء با دست ) از رحمت خدا به دور است.
    من همه ی این راه هارا رفتم ولی وقتی توخواب بی اراده میاد سراغت زقتی استرس میگیری اصلا نا خوداگاه حالت بد میشه این حرفا دیگه اصلا یادت میره فقط باید 3 ساعت بشینی گریه کنی خدا ببخشه تورو اونی هم که میگه ورزش ببخشیدا ولی حرف مفت میزنه من از ورزش میومدم خسته وکوفته اما اینقدر نیازم بالا میشد اونی هم که میگه تنها نمون تازه توجمع که هستی مثله افسرده ها میشی من نه ادم بدی هستم نه بی دین وایمان فقط از بس به هردری زدم خسته شدم اقا دراین مورد هیچی جواب نمیده مگر ازدواج قربونت توکه خدا پیامبر میگی دوره پیامبر زن میمود میگفت کسی هست همسر من شود حالا ما دخترا بگیم شوهر خجالت بکش عیبه تازه بشینیم تا یکی بیاد خواستگاری بپسنده وبابا ومامان نه توکار نیارن تازه با وضعیت طلاق الان ببین حضرت علی چیکار کرد شرایط ازدواجو فراهم کرد نه یک سری حرف مفت ومسخره ببخشید ولی لطفا رجز خوانی نکنید

30. 2 کاربران زیر از مریم700 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

31. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21080
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

راه عملی و 100%
    نماز + احترام به پدر و مادر (که شامل خیلی چیزا می شه)

32. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6063
    تشکـر
    3
    تشکر شده 3 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

منم خودارضیی میکنم ولی الان نسبت ب گذشته حیلی کمترمیکنم.مثلاهریک ماه یکبار.مطمنم تایکسال ایندم کلاکنارمیزارمش.نگران نباش عزیزم.ذهنتوخیلی درگیراین موضوع نکن

33. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19479
    تشکـر
    266
    تشکر شده 146 بار در 97 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط مریم700 نمایش پست ها
    من همه ی این راه هارا رفتم ولی وقتی توخواب بی اراده میاد سراغت زقتی استرس میگیری اصلا نا خوداگاه حالت بد میشه این حرفا دیگه اصلا یادت میره فقط باید 3 ساعت بشینی گریه کنی خدا ببخشه تورو اونی هم که میگه ورزش ببخشیدا ولی حرف مفت میزنه من از ورزش میومدم خسته وکوفته اما اینقدر نیازم بالا میشد اونی هم که میگه تنها نمون تازه توجمع که هستی مثله افسرده ها میشی من نه ادم بدی هستم نه بی دین وایمان فقط از بس به هردری زدم خسته شدم اقا دراین مورد هیچی جواب نمیده مگر ازدواج قربونت توکه خدا پیامبر میگی دوره پیامبر زن میمود میگفت کسی هست همسر من شود حالا ما دخترا بگیم شوهر خجالت بکش عیبه تازه بشینیم تا یکی بیاد خواستگاری بپسنده وبابا ومامان نه توکار نیارن تازه با وضعیت طلاق الان ببین حضرت علی چیکار کرد شرایط ازدواجو فراهم کرد نه یک سری حرف مفت ومسخره ببخشید ولی لطفا رجز خوانی نکنید
    دقیقا، مذهبی ها همشون چرت میگن

نقل قول نوشته اصلی توسط masmac نمایش پست ها
    راه عملی و 100%
    نماز + احترام به پدر و مادر (که شامل خیلی چیزا می شه)
    چرت و پرت
    امضای ایشان
    چیست آنچه ما را زنده نگه می دارد؟
    چیست آنچه وا می داردمان به تحمل؟
    امید دوست داشتن یا دوست داشته شدن…

34. بالا | پست 25

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7249
    تشکـر
    163
    تشکر شده 1,316 بار در 478 پست
    میزان امتیاز
    10

حرفم اگر اشتباهه دوستان اصلاح کنند فیزیولوزی یا اناتومی بدن انسان جوری طراحی شده که وقتی سن انسان از مدتی گذشت نیاز به رابطه جنسی رو میطلبه اناتومی یا فیزیک اندام تناسلی اماده پذیرش رابطه هستند بعضی ها گرم مزاج وهات هستندونیاز دارن دیگه با غریزه طبیعی انسان که نمیشه جنگید درجمعی حاج اقایی میگفت ما 13 میلیون جوون مجردداریم یعنی سیزده میلیون بمب متحرک...شرایط ازدواج نیست...چاره ای نیست جز پرهیزکاری که پاداش پیش خدا محفوظ ...حتی خدا هم این دنیا ادم هارو قضاوت نمیکنه

35. بالا | پست 26

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19479
    تشکـر
    266
    تشکر شده 146 بار در 97 پست
    میزان امتیاز
    9

[QUOTE=ابوغفار;128506[.حتی خدا هم این دنیا ادم هارو قضاوت نمیکنه[/QUOTE]

جدی؟
    امضای ایشان
    چیست آنچه ما را زنده نگه می دارد؟
    چیست آنچه وا می داردمان به تحمل؟
    امید دوست داشتن یا دوست داشته شدن…

36. بالا | پست 27

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21275
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ابوغفار نمایش پست ها
    حرفم اگر اشتباهه دوستان اصلاح کنند فیزیولوزی یا اناتومی بدن انسان جوری طراحی شده که وقتی سن انسان از مدتی گذشت نیاز به رابطه جنسی رو میطلبه اناتومی یا فیزیک اندام تناسلی اماده پذیرش رابطه هستند بعضی ها گرم مزاج وهات هستندونیاز دارن دیگه با غریزه طبیعی انسان که نمیشه جنگید درجمعی حاج اقایی میگفت ما 13 میلیون جوون مجردداریم یعنی سیزده میلیون بمب متحرک...شرایط ازدواج نیست...چاره ای نیست جز پرهیزکاری که پاداش پیش خدا محفوظ ...حتی خدا هم این دنیا ادم هارو قضاوت نمیکنه
    الان که دارین این متنو میخونید دارم گریه میکنم بخدا پرهیز کردم بخدا خواستم نشد ب علی نشد فقط میدونم نشد خستم ب والله خستم حالم از خودم بهم میخوره توروخدا چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

37. بالا | پست 28

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21724
    تشکـر
    21
    تشکر شده 38 بار در 21 پست
    میزان امتیاز
    9

باید بخوای
    فکرای منفی نکنی هر چیزی که تو رو یادش میندازه از خودت دور کنی ویاد خدا افتادن در وسوسه خیلی مهمه
    برحسب تجربه گفتم

38. بالا | پست 29

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21080
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط LLVM نمایش پست ها
    دقیقا، مذهبی ها همشون چرت میگن

چرت و پرت
    آره چرت و پرت....نمی دونی نظر نده....

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)