نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: چطور خلاص بشم

796
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19335
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

چطور خلاص بشم

با عرض سلام..
    من یه دختر 20 ساله ام و الان 3 ماهه که رابطه 3 سالم با پسری تموم شده..خواستار تموم شدن این رابطه خودش بود من به شدت دوسش داشتم ولی خودش نمی خواست و هزار دلیل برای تموم شدن این رابطه داشت بعد سه سال به من میگفت ما به درد هم نمیخوریم منم باید برم سراغ زندگیم برم دنبال اون چیزی که میخوام حتی خودش نمیگفت دوسم نداره فقط ادعا میکرد که از هرچی رابطست خستستو لیاقت من بیشتر از ایناست. من به هر شکلی شده تو رابطه براش سنگ تموم گذاشتم (اینو واقعا خودش و اطرافیان هم میدونن حتی بهم میگن محبت زیادی تو دلشو زده) اون این جوابو به من داد و نابودم کرد سه ماه سختی کشیدم به حدی بود که تو اوج ناراحتیو گریه خودزنی میکردم الان چندوقته که تونستم تا حدی خودمو پیدا کنم اون عذابو کمترش کردم تو این مدت هم اصلا باهاش رو در رو نشده بودم تا این که دیروز با دوستام ( دوستای اونم هستن) رفته بودم بیرون بهم گفتن اگه بیاد تو جمعمون مشکلی نداری منم گفتم فرقی برام نمیکنه اومد و من خیلی عادی برخورد کردم دور همی حتی مجبور شدم باهاشون بازی کنم از این که برام تا حدی عادی شده خوشحالم ولی الان فکرای دیگه اومده سراغم دوباره ذهنم درگیر الان به این فکر میکنم که چجوری به خودم اجازه دادم یه فردی که اذیتم کرده رو دوباره ببینم باهاش مث یه فرد عادی برخورد کنم حتی خود اون چطور تونست بیادو احساس شرم نکنه اون حتی تو این مدت تونست یه رابطه جدیدو شروع کنه من نیازی به رابطه جدید ندارم فقط میخوام ازاد بشم هزار بار به خودم لعنت میفرستم خواهش میکنم کمکم کنین میدونم هرچی عذاب میکشم از کارای اشتباه خودمه یه راهی جلوم بزارین تا انقدر ساده نباشم...

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6459
    تشکـر
    5,007
    تشکر شده 3,611 بار در 1,092 پست
    میزان امتیاز
    12

پاسخ : چطور خلاص بشم

سلام
    ندا خانوم از خودت انتظار نداشه باش رابطه سه ساله را بتونی به راحتی کاملا از ذهنت پاک کنی، چون این موضوع غیرممکنه
    مطمئنا برای ایشون هم جداییتون به این راحتی که فکر میکنی نبوده و نیست...
    اما درکل برای یه دختر سخت تره یه شکست عشقی را فراموش کنه تا پسر، چون دخترا کلا احساسات قوی تری دارن

به هرحال این موضوع به عنوان یه تجربه قبول کن که دیگه زیر بار این نوع رابطه های بی تعهد نری،
    احساسات تو خیلی بیشتر ارزش داره که به راحتی بخوای خرج کسی کنی که معلوم نیست فردایی هم باهاش داشته باشی یانه

و وقتی تصمیم گرفتی با کسی کات کنی بهترین حالت اینه که تا حد ممکن باهاش دیگه هیچ تماسی نداشته باشی
    پس همه پیاما و یادگاریاشو پاک کن و اگه واقعا مجبور نیستی تا حد ممکن باهاش رو در نشو

خوندن این تاپیک بیشتر کمکت میکنه: http://forum.moshaver.co/f125/%D9%81...2%DB%8C-10161/
    امضای ایشان

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد