نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: سردرگمی در ادامه تحصیل/انتخاب شغل

1545
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19343
    تشکـر
    13
    تشکر شده 5 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

سردرگمی در ادامه تحصیل/انتخاب شغل

ا سلام من ترم آخر رشته آمار در مقطع کارشناسی ام و معدلم هم حدود 12.5 هست .قصد شرکت در مقطع ارشد مدیریت بازرگانی دارم منتها یه مقدار مردد هستم که شرکت کنم یا نه از طرفی فکر میکنم با همین لیسانس فعلا برم جایی مشغول به کار بشم که متاسفانه تنها جایی هم که با معدل بنده همخوانی داره نیروی انتظامی هست .
    میخواستم بپرسم با توجه به شرایطی که دارم و در آینده آیا ادامه تحصیل در مقطع ارشد رو پیشنهاد میکنید یا اینکه پس از پایان لیسانس به سربازی برم و منتظر کار باشم ؟
    از یک سری جاها هم شنیدم فوق لیسانس هم از نطر بازار کار وضعیت خوبی نداره متاسفانه خیلی ذهنم درگیر و آشفته هست واقعا نمیدونم باید چی کار کنم .!
    ممنون میشم راهنماییم کنید .

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19322
    تشکـر
    1
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : سردرگمی در ادامه تحصیل یا انتخاب شغل

سلام.من هم، رشته شما رو در کارشناسی خوندم..
    اگر به دنبال موقعیت کار خوب برای رشتتون و با معدلی که گفتید هستید، بهترین کار اینه که چندتا نرم افزار آماری خیلی خوب رو بصورت تخصصی یاد بگیرید..مثل spss یا Matlab یا SAS و ...
    درصورتیکه اینها رو بلد باشید، قطعا امتیاز بسیار بزرگی بدست خواهید آورد و دیگه معدل شما اهمیت کمتری پیدا میکنه..بازهم میگم، در این رشته برای پیدا کردن کار، مهم ترین چیز بلد بودن دو سه تا نرم افزار تخصصی هست و نحوه تحلیل داده ها..البته این نرم افزار ها زمان ما روی بورس بود..10 سال پیش..الان حتما نرم افزارهای پرکاربرد دیگه ای هم هست..
    این رو هم بگم که داشتن ارشد مدیریت بازرگانی، اتفاق خاصی برای شما ایجاد نمیکنه..این تجربه شخصی من هست..بهترین توصیه از نظر من همونی بود که گفتم.بعد از یادگرفتن اون نرم افزارها، حتما توی رزومتون، به بلد بودن حرفه ای اونها اشاره کنید و خیلی روش مانور بدید.
    موفق باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehr 89 نمایش پست ها
    ا سلام من ترم آخر رشته آمار در مقطع کارشناسی ام و معدلم هم حدود 12.5 هست .قصد شرکت در مقطع ارشد مدیریت بازرگانی دارم منتها یه مقدار مردد هستم که شرکت کنم یا نه از طرفی فکر میکنم با همین لیسانس فعلا برم جایی مشغول به کار بشم که متاسفانه تنها جایی هم که با معدل بنده همخوانی داره نیروی انتظامی هست .
    میخواستم بپرسم با توجه به شرایطی که دارم و در آینده آیا ادامه تحصیل در مقطع ارشد رو پیشنهاد میکنید یا اینکه پس از پایان لیسانس به سربازی برم و منتظر کار باشم ؟
    از یک سری جاها هم شنیدم فوق لیسانس هم از نطر بازار کار وضعیت خوبی نداره متاسفانه خیلی ذهنم درگیر و آشفته هست واقعا نمیدونم باید چی کار کنم .!
    ممنون میشم راهنماییم کنید .

3. کاربران زیر از زمین خیس بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19343
    تشکـر
    13
    تشکر شده 5 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : سردرگمی در ادامه تحصیل یا انتخاب شغل

یکی از علل پایین بودن معدل من در رشته آمار بی علاقگی شدید من به این رشته بود .
    یادگیری نرم افزار ها هم فکر میکنم بیشتر در شرکت های خصوصی استقبال میشه ازش در نهاد های دولتی و استخدامی ها یکی از شروط ثبت نام متاسفانه شرط معدل بالا شون هست و متاسفانه هیچ فرقی هم بین رشته های مختلف و یا دانشگاههای مختلف قاعل نیستند . متاسفانه در کل زمینه کار برای فارغ التحصیلان این رشته کمتر از رشته های دیگس.

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28612
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : سردرگمی در ادامه تحصیل/انتخاب شغل

سلام من دانشجوی کارشناسی حسابداری دردانشگاه دولتی هستم چندتاسوال داشتم ممنون میشم جواب بدید:
    1- علاقه به تدریس دارم چجوری این کارو شروع کنم؟؟؟
    2- استخدام دردانشگاه چطوریه هم دولتی هم غیرانتفاعی؟؟
    3- برای موفقیت دراین رشته چه کنم؟
    4- دوست دارم همزمان باتحصیل ارشد تدریس کنم برای رسیدن بایدچکارکنم؟؟؟؟
    کمک م کنیدازاین سردرگمی درام

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)