نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: شرمندگی ناشی از بیان یک احساس

1386
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19398
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

شرمندگی ناشی از بیان یک احساس

سلام به همه

امیدوارم پاسخ سوال من رو متخصصان امر بدن و کمتر نظرات شخصی افراد باشه...راستش من یک دختر هستم که مدتیه از پسری خوشم اومده و تا امروز خیلی خوب و عادی با هم در تماس بودیم...البته در طی این مدت هیچ پیشنهاد مشخص و خاصی از سمت ایشون برای ایجاد یک رابطه واقعی وجود نداشته...به همین خاطر همیشه یک مرزی برای بیان احساسات وجود داشته...حداقل از طرف من...امروز اما طی یک پیامک به ایشون گفتم که دلم میخواد برای روز تولدم کاری با ایده و خلاقیت خودشون انجام بدن...چون ایشون بنا به دلایلی نمی تونن در این روز در کنار من باشن...برخورد ایشون اما همراه بود با نوعی شوک و تعجب...اینکه تا به حال هیچ کس به این شکل ازشون درخواستی نکرده و از این دست حرفها...و این برخورد باعث شد من احساس شرمندگی و خجالت بکنم...

حالا سوال من اینه...به نظر شما من باید چه کنم که این احساس شرمندگی دست از سر من برداره؟ آیا به نظر شما واقعن من درخواست جسورانه ای کردم؟ و اینکه آیا به نظرتون وقتی چنین برخوردی در مقابل خواسته من شده، آیا دیگه باید به ایشون به عنوان یک پتانسیل برای رابطه نگاه کنم؟

ممنون و روز خوش

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : شرمندگی ناشی از بیان یک احساس

نقل قول نوشته اصلی توسط guili نمایش پست ها
    سلام به همه

امیدوارم پاسخ سوال من رو متخصصان امر بدن و کمتر نظرات شخصی افراد باشه...راستش من یک دختر هستم که مدتیه از پسری خوشم اومده و تا امروز خیلی خوب و عادی با هم در تماس بودیم...البته در طی این مدت هیچ پیشنهاد مشخص و خاصی از سمت ایشون برای ایجاد یک رابطه واقعی وجود نداشته...به همین خاطر همیشه یک مرزی برای بیان احساسات وجود داشته...حداقل از طرف من...امروز اما طی یک پیامک به ایشون گفتم که دلم میخواد برای روز تولدم کاری با ایده و خلاقیت خودشون انجام بدن...چون ایشون بنا به دلایلی نمی تونن در این روز در کنار من باشن...برخورد ایشون اما همراه بود با نوعی شوک و تعجب...اینکه تا به حال هیچ کس به این شکل ازشون درخواستی نکرده و از این دست حرفها...و این برخورد باعث شد من احساس شرمندگی و خجالت بکنم...

حالا سوال من اینه...به نظر شما من باید چه کنم که این احساس شرمندگی دست از سر من برداره؟ آیا به نظر شما واقعن من درخواست جسورانه ای کردم؟ و اینکه آیا به نظرتون وقتی چنین برخوردی در مقابل خواسته من شده، آیا دیگه باید به ایشون به عنوان یک پتانسیل برای رابطه نگاه کنم؟

ممنون و روز خوش

دوست عزیز جدای حساس بودن زیاد شما باید بدونید نه شما حرفتون بد بوده و نه رفتار ایشون خیلی عجیب

باید بدونید شما فقط و فقط یک دوستی ساده دارید و نباید ازش انتظارات خاصی داشته باشید

علت رفتارهای شما دو نفر این بوده که منظر و زاویه خودتون به موضوع نگاه کردید

شما از دید خودتون که به ایون علاقه دارید و فکر میکنید ایشون هم همین حس رو داره

و پسر هم از این که شما بدون هیچ مقدمه ای برای اون فرکانسی خاص فرستادید پس هر دوی شما رفتارتون در حطیه خودتون طبیعی بوده

و نیازی نیست اینقدر به موضوعاتی پیش پا افتاده مثل این مسایل دقت کنید
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19398
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : شرمندگی ناشی از بیان یک احساس

من قبول دارم که آدم حساسی هستم...اما به نظر شما من چطور با خودم کنار بیام که بتونم با ایشون مجددن برخورد عادی داشته باشم؟ آیا ایشون فکر نمی کنن که من آدم غیر قابل پیش بینی و عجیبی هستم؟ یا مثلن رفتارشون رو با من تغییر نمیدن؟ آیا من اصلن باید کار خاصی بکنم یا صبر کنم ببینم عکس العمل و برخورد ایشون در روزهای آینده چطور خواهد بود؟ پیشنهادتون به من چیه؟ راستش من بر مبنای یک سری معیارهای شخصی و مشاهداتی که از رفتار ایشون داشتم تا به حال فکر میکردم که ایشون گزینه مناسبی برای شروع یک رابطه به منظور شناخت بیشتر هستن، اما الان این احساس بد رو دارم که با دست خودم همه چیز رو بهم ریختم و به نوعی غرورم خدشه دار شده...

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد