نظرسنجی: بگم بهش؟؟؟

این یک نظرسنجی عمومی است . کاربران دیگر می توانند انتخاب شما را مشاهده کنند.

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: عشق فامیلی

5478
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19421
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Unhappy عشق فامیلی

سلام من یه پسر نوزده سالم که عاشق دختر خالم شدم ولی نمیتونم بهش بگم چرا ؟؟؟ الان میگم
    اول اینکه یه سال از من بزرگ تره
    دوم اینکه بهترین دوستم که پسر داییم میشه که از بچگی باهاش بزرگ شدم و مثل داداشم میمونه بهش پیشنهاد داده ولی جواب رد شنیده
    سوم اینکه مطمعن نیستم که دوستم داره یا نه . رفتارش با من خیلی خوبه و کلا با هم جوریم ولی نمیدونم از سر دوست داشتنشه یا نه
    حتی از خواهرش شنیدم من تنها پسری هستم که بهش دست میزنه (اون به من)(دست دادن!)
    چهارم اینکه من الان یه دانشجو ام و از دانشجو بدبخت تر و ندار تر خودشه و تا آخر درسم یه 3 4 سالی مونده
    شاید بگید یه عشق زود گذره و واسه دوران بلوغ ولی اینطور نیست از وقتی که یادم میاد 11 12 سالم بود عاشقش شدم
    چندین و چند بار سعی کردم فراموشش کنم و بزارمش کنار ولی باز تا میدیدمش کلا برنامه به هم میخورد
    سمت هر دختری رفتم جسمم باهاش بود ولی فکرم پیش اون واسه همین سرساعت اول کلا کات میکردم
    دیگه نمیدونم چیکار کنم کارم شده شبا فال گرفتن که یه دفعه خوب در میاد یه دفعه نه
    کمک!!!
    راستی راهی هست که بدون اینکه من بگم بفهمه عاشقشم
    البته از رفتار من دیگه چراغ هم میفهمه چه خبره

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17503
    تشکـر
    36
    تشکر شده 70 بار در 42 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : کمک!!!

سلام .اگه قصدتون اینه که باهاش ازدواج کنین به نظرم از الان نگین و شرایط تحصیلی و مالیتونو درست کنین بعد اقدام کنید به گفتنش.تو این مدت هم میتونین رفتار دختر خاله تونو ریره نظر بگیرین ببینین که اونم از شما خوشش میاد یا نه
    ولی اگه تصمیمی برا ازدواج ندارید در حال حاضر و میخواید بهش بگید بهتره غیر مستقیم نشون بدی که علاقمندی بهش.اونم حتما دریافت میکنه اگه دختره باهوشی باشه و اگه دوست داشته باشه چراغ سبزه رو نشون میده حالا بعدش رو خودت باید ببینی چیکار میخوای بکنی

3. کاربران زیر از ساینا91 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19421
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

این چراغ سبز رو دقیقا برام توضیح بده شاید نشون داده من نفهمیدم

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19421
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ساینا91 نمایش پست ها
    سلام .اگه قصدتون اینه که باهاش ازدواج کنین به نظرم از الان نگین و شرایط تحصیلی و مالیتونو درست کنین بعد اقدام کنید به گفتنش.تو این مدت هم میتونین رفتار دختر خاله تونو ریره نظر بگیرین ببینین که اونم از شما خوشش میاد یا نه
    ولی اگه تصمیمی برا ازدواج ندارید در حال حاضر و میخواید بهش بگید بهتره غیر مستقیم نشون بدی که علاقمندی بهش.اونم حتما دریافت میکنه اگه دختره باهوشی باشه و اگه دوست داشته باشه چراغ سبزه رو نشون میده حالا بعدش رو خودت باید ببینی چیکار میخوای بکنی
    این چراغ سبز رو دقیقا برام توضیح بده شاید نشون داده من نفهمیدم

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد