نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: مشکلات با همکاران

833
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19043
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

مشکلات با همکاران

دوستان سلام <br>
    خوشحالم که در جمع شما هستم<br>
    <br>
    من مدتیه که اومدم سرکار راستش جایی که هستم من تنها کسی ام که بدون پارتی اومدم و کلا تک وتنهام <br>
    دوتا همکارخانم دارم که خیلی اذیتم میکنند و یک رییس بدتراز همه <br>
    من مجبور بخاطر پول بیام سراین کار <br>
    توی کارخونه خداشاهده که از همه بیشتر کارمیکنم و تنها کسی ام که رشته ام مرتبط باکارم هست باقی ادم ها چون با پارتی اومدن پشتشون گرمه <br>
    راستش اون چیزی که بیشتر ازهمه اذیتم میکنه بی عدالتیه وهمین طور زخم زبون ها و دروغ ها و زیراب زدن های این دوخانم <br>
    کلا کارشون غیبت کردن و زیراب زدنه و این موضوع روحم داغون کرده وقتی میبینم اونا انقدر بیشعور و فقط از بقیه سو استفاده میکنند و... وروز به روز موفق ترمیشن چون چاپلوسن نه اینکه کاربلدباشن خیلی اذیت میشم <br>
    راستش خر شب کابوس اینجارومیبینم و روزها با عذاب اینجا کارمیکنم <br>
    میحواستم ازتون کمک بخوام که راهی بهم نشون بدید یکمی ارامش پیدا کنم <br>
    خیلی حال و روزم خرابه <br>
    مرسی از همه

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : مشکلات با همکاران

نقل قول نوشته اصلی توسط golijoon1373 نمایش پست ها
    دوستان سلام <br>
    خوشحالم که در جمع شما هستم<br>
    <br>
    من مدتیه که اومدم سرکار راستش جایی که هستم من تنها کسی ام که بدون پارتی اومدم و کلا تک وتنهام <br>
    دوتا همکارخانم دارم که خیلی اذیتم میکنند و یک رییس بدتراز همه <br>
    من مجبور بخاطر پول بیام سراین کار <br>
    توی کارخونه خداشاهده که از همه بیشتر کارمیکنم و تنها کسی ام که رشته ام مرتبط باکارم هست باقی ادم ها چون با پارتی اومدن پشتشون گرمه <br>
    راستش اون چیزی که بیشتر ازهمه اذیتم میکنه بی عدالتیه وهمین طور زخم زبون ها و دروغ ها و زیراب زدن های این دوخانم <br>
    کلا کارشون غیبت کردن و زیراب زدنه و این موضوع روحم داغون کرده وقتی میبینم اونا انقدر بیشعور و فقط از بقیه سو استفاده میکنند و... وروز به روز موفق ترمیشن چون چاپلوسن نه اینکه کاربلدباشن خیلی اذیت میشم <br>
    راستش خر شب کابوس اینجارومیبینم و روزها با عذاب اینجا کارمیکنم <br>
    میحواستم ازتون کمک بخوام که راهی بهم نشون بدید یکمی ارامش پیدا کنم <br>
    خیلی حال و روزم خرابه <br>
    مرسی از همه

دوست عزیز همه ماچنین شرایطی رو درک کردیم ... و این پارتی جزیی از فرهنگ کاری ما در ایران شده

شما نمیتونید اون دو نفرو از میدون رقابت بیرون کنید چون پشتشون گرمه پس میتونید سیاست به خرج بدید و بهشون نزدیک بشید

شرایط سختیه ولی میتونید به یکی از این افراد که ارامتره نزدیک بشید و موازنه رو تغییر بدید

در ضمن شما مدت کوتاهی به سرکار اومدید و باید شرایط جدید رو تحمل کنید این حس و حال بعد از مدتی از بین میره

باید بدونید شما قرار نیست تا ابد در این کارخونه باشید وقتی تونستید سابقه کاری خوبی بدست بیارید میتونید جای خودتون رو تغییر بدید

پس فعلا" باید صبور باشید و روزتون رو با انرژی شروع کنید چون کسی از فردای خودش خبر نداره و مشخص نیست خداوند چه تقدیری برای شما رقم خواهد زد
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

3. کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد