نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: کم شدن علاقه دوست پسرم

1606
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    564
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

Unhappy کم شدن علاقه دوست پسرم

سلام من اتفاقی با این سایت آشنا شدم امیدوارم بتونید کمکم کنید
    کسی تو زندگیمه ک از سالها پیش منو دوست داشت اما درست موقعی دوستیمون شکل گرفت ک من از ارتباط دیگه ای به تازگی بیرون اومده بودم و از نظر روحی در عذاب بودم.اون بخاطر علاقه اش بمن اصرار میکرد همه چیو واسش تعریف کنم منم این اشتباهو کردم و از علاقم ب نفر قبلی گفتم.با اینکه مطمئن بود بجز خودش کسی تو زندگیم نبوده و علاقه م ب نفر قبل هرگز جدی عنوان نشد اما الان با کوچکترین یادآوری اون روزا ب شدت بهم میریزه
    از علاقش کم شده نه از تلفنای اول آشناییمون خبری هست نه از عاشقانه هاش ک میگفت 6 سال منتظرم بوده!
    با پیشنهاد ازدواج جلو اومد اما حالا میگه آمادگی روحی و مالیشو ندارم
    ی کلام!از من سرد شده.و تا میخام ازش جدا شم معذرت خواهی میکنه و میخواد ک برگردم
    من نمیدونم امکان داره همچین آدمی باز سر حال شه به دوستیمون توجه کنه و این رابطه باز ب خوبی اولش شکل بگیره؟

2. 2 کاربران زیر از آفاق بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11
    تشکـر
    635
    تشکر شده 212 بار در 142 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : حس میکنم دیگه عاشقم نیست.نمیدونم چه کاری درسته؟

نقل قول نوشته اصلی توسط آفاق نمایش پست ها
    سلام من اتفاقی با این سایت آشنا شدم امیدوارم بتونید کمکم کنید
    کسی تو زندگیمه ک از سالها پیش منو دوست داشت اما درست موقعی دوستیمون شکل گرفت ک من از ارتباط دیگه ای به تازگی بیرون اومده بودم و از نظر روحی در عذاب بودم.اون بخاطر علاقه اش بمن اصرار میکرد همه چیو واسش تعریف کنم منم این اشتباهو کردم و از علاقم ب نفر قبلی گفتم.با اینکه مطمئن بود بجز خودش کسی تو زندگیم نبوده و علاقه م ب نفر قبل هرگز جدی عنوان نشد اما الان با کوچکترین یادآوری اون روزا ب شدت بهم میریزه
    از علاقش کم شده نه از تلفنای اول آشناییمون خبری هست نه از عاشقانه هاش ک میگفت 6 سال منتظرم بوده!
    با پیشنهاد ازدواج جلو اومد اما حالا میگه آمادگی روحی و مالیشو ندارم
    ی کلام!از من سرد شده.و تا میخام ازش جدا شم معذرت خواهی میکنه و میخواد ک برگردم
    من نمیدونم امکان داره همچین آدمی باز سر حال شه به دوستیمون توجه کنه و این رابطه باز ب خوبی اولش شکل بگیره؟
    سلام
    به مشاور خوش آمديد
    اينکه از رابطه ى قبليتون براى ايشون گفتيد اصلا کار درستى نبوده, و در رابطه با اينکه ايشون دوباره مثل اولش سرحال بشه و به رابطه تون توجه کنه بايد بگم که هيچ چيز غيرممکن نيست و به قول معروف هيچ کارى نشد نداره, اما اين کاره سختيه و نيازمند تدابير و سياستهاى ظريفيه که زمان ميبره و از طرفى هم لازمه بگم که امکان داره با وجودتمام اينکارها و حتى برگشت ايشون به رابطه و حالت اول , باز هم اون رابطه شما در ذهنشون بمونه و همينها باعث تبعاتى از جمله شک و بدبينى نسبت به شما , سرکوفت زدن و تحقيرتون و يا حتى تهمت به شما داشته باشه و حتما بايد به اينگونه موارد نيز فکر کرده باشيد
    باز هم درخدمتم

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    564
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : حس میکنم دیگه عاشقم نیست.نمیدونم چه کاری درسته؟

میتونم زمان بذارم تا بهتر شه از طرفی دوستش دارم و ترجیح میدم رابطه مو باهاش حفظ کنم حالا ک یک سال (بیشتر و کمتر) باهم بودیم سختمه بهمش بزنم اما باز اگه لازم بدونم میتونم هرچقدم سخت تمومش کنم.
    مشکل اول : نمیدونم چه رفتاری باهاش سازنده است و اگه چه کاری کنم بدتر میشه.اون ب وضوح گفت از اون حرفای من دلگیره و شاید نتونه بگذره از طرفی هم میدونم هنوز دوستم داره و نمیتونه ازم بگذره ولی همیشه گفته و میگه ک به پاکی من شک نداره.از این بابت مطمئنم چیزی ک نگرانم میکنه اینه ک تظاهر کنه خوب شده اما تو زمینه های دیگه اخلاق افراطی داشته باشه.چطور اینو بفهمم؟
    مشکل دوم : من کنکور ارشد دارم و به شدت درگیرم.از طرفی هم مسائل احساسی برام مهمه و با کوچکترین بحث یا بی توجهیش بهم میریزم.خیلی شکننده و حساس شدم گاهی بی دلیل گریه ام میگیره تا جایی ک فک میکنم دارم سلامت روانیمو به خطر میندازم.دنبال عشق پایدار و آرومم و رابطه زودگذر واسه هم من هم اون بی معنیه.الآنم توافق کردیم تا بهمن ماه صبر کنیم و بعد تصمیم بگیریم ولی هرلحظه که به نبودنش فکر میکنم حالم بد میشه یاد روزایی میفتم ک حتی نمیتونست به نبودنم فک کنه و این آزارم میده و سریع نتیجه میگیرم بالاخره همدیگرو از دست میدیم
    ممنون از حوصله تون

5. کاربران زیر از آفاق بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)