نمایش نتایج: از 1 به 11 از 11

موضوع: رابطه جنسی با همسرم

2307
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19613
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

رابطه جنسی با همسرم

با سلام و خسته نباشید.
    من و همسرم مدتیه که با هم ازدواج کردیم. خوشبختانه در رابطه هر دومون گرم هستیم و ازین بابت مشکلی نداریم ولی مشکلی که مدتیه بطور جدی باهاش روبرو هستم اینه که همسرم علاقه زیادی به رابطه مقعدی داره که این منو خیلی خیلی زیاد آزار میده. و هر بار وقتی بعد از کلی خواهش و اصرار با امتناع من روبرو میشه خیلی ناراحت میشه که این ناراحتیش هم منو آزار میده.
    من در مورد عوارض این نوع رابطه مطالبی خوندم و بارها هم بهش توضیح دادم که این نوع رابطه برای من آزار دهنده ست اما با وجود دونستن اینها بازهم میگه که دست خودش نیست.
    همین باعث شده هر بار که میخوایم باهم رابطه داشته باشیم من دچار استرس بشم و حتی دیگه دلم نخواد که رابطه ای داشته باشیم و متوجهم که این به مرور داره به زندگی ما آسیب میزنه.
    خواهش میکنم در این مورد راهنمایی کنید که چیکار باید بکنم. چطور همسرمو متوجه آسیبهای این مسئله کنم که بتونه درکم کنه.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    5400
    تشکـر
    99
    تشکر شده 657 بار در 378 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : رابطه جنسی با همسرم

نقل قول نوشته اصلی توسط parisahmadi نمایش پست ها
    با سلام و خسته نباشید.
    من و همسرم مدتیه که با هم ازدواج کردیم. خوشبختانه در رابطه هر دومون گرم هستیم و ازین بابت مشکلی نداریم ولی مشکلی که مدتیه بطور جدی باهاش روبرو هستم اینه که همسرم علاقه زیادی به رابطه مقعدی داره که این منو خیلی خیلی زیاد آزار میده. و هر بار وقتی بعد از کلی خواهش و اصرار با امتناع من روبرو میشه خیلی ناراحت میشه که این ناراحتیش هم منو آزار میده.
    من در مورد عوارض این نوع رابطه مطالبی خوندم و بارها هم بهش توضیح دادم که این نوع رابطه برای من آزار دهنده ست اما با وجود دونستن اینها بازهم میگه که دست خودش نیست.
    همین باعث شده هر بار که میخوایم باهم رابطه داشته باشیم من دچار استرس بشم و حتی دیگه دلم نخواد که رابطه ای داشته باشیم و متوجهم که این به مرور داره به زندگی ما آسیب میزنه.
    خواهش میکنم در این مورد راهنمایی کنید که چیکار باید بکنم. چطور همسرمو متوجه آسیبهای این مسئله کنم که بتونه درکم کنه.
    این روش غیرراه طبیعی به حساب میاد و میتونه برای همسرتون دردناک باشه … از طرفی چون محل تجمع باکتریها هم هست میتونه برای شما هم ایجاد مشکل کنه … به هرحال هرچند اینکارو انجام میدن ولی غیرراه طبیعی به حساب میاد و توصیه نمیشود
    .
    .
    .
    زیان‌های احتمالی در صورت عملکرد نادرست
    احتمال بروز خونریزی‌های کم یا زیاد در کانال مقعد و افزایش احتمال بیماری‌های عفونی
    بروز مشکلات در گیرنده‌های احساسی موجود در کانال مقعد.
    عوارض فیزیکی ناشی از رابطه جنسی مقعدی در دراز مدت
    درد شدید
    در صورت عدم دقت زوجین در نحوه آمیزش، امکان شکستن آلت تناسلی مرد یا پارگی در مقعد زن وجود دارد…
    گیرنده‌های لذت زیادی در مجرای مقعد وجود دارد، منتها مشکلاتی را می‌تواند برای شخص مفعول ایجاد کند، من‌جمله اینکه عضلات حلقوی که مجرای مقعد را می‌بندد دچار اشکال می‌شوند. گیرنده‌هایی که در مجرای مقعد هستند بسیار حساس هستند و برای همین به محض اینکه مدفوع وارد انتهای رکتوم می‌شود فرد احساس می‌کند باید دستشویی برود. این گیرنده‌ها به حدی حساس هستند که فرد تفاوت وجود گاز و مدفوع را می‌فهمد، یعنی فقط کشش نیست، اینها رااز هم تفکیک می‌کند . بنابراین انجام آمیزش مقعدی در درازمدت حتماً آسیب‌هایی به فرد وارد می‌کند و مشکلات ماندگار فیزیولوژیک ایجاد می‌کند…
    .
    .
    .
    انجام رابطه جنسی مقعدی به صورت مکرر به تدریج سبب
    فراختر شدن مقعد
    چین‌های مخاطی مقعد از بین رفته
    در موارد پیشرفته نارسائی عضله اسفنگتر مقعد و بی اختیاری مدفوعی نیز ایجاد خواهد شد.

3. کاربران زیر از Bita moein بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19507
    تشکـر
    2
    تشکر شده 6 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Bita moein نمایش پست ها
    این روش غیرراه طبیعی به حساب میاد و میتونه برای همسرتون دردناک باشه … از طرفی چون محل تجمع باکتریها هم هست میتونه برای شما هم ایجاد مشکل کنه … به هرحال هرچند اینکارو انجام میدن ولی غیرراه طبیعی به حساب میاد و توصیه نمیشود
    .
    .
    .
    زیان‌های احتمالی در صورت عملکرد نادرست
    احتمال بروز خونریزی‌های کم یا زیاد در کانال مقعد و افزایش احتمال بیماری‌های عفونی
    بروز مشکلات در گیرنده‌های احساسی موجود در کانال مقعد.
    عوارض فیزیکی ناشی از رابطه جنسی مقعدی در دراز مدت
    درد شدید
    در صورت عدم دقت زوجین در نحوه آمیزش، امکان شکستن آلت تناسلی مرد یا پارگی در مقعد زن وجود دارد…
    گیرنده‌های لذت زیادی در مجرای مقعد وجود دارد، منتها مشکلاتی را می‌تواند برای شخص مفعول ایجاد کند، من‌جمله اینکه عضلات حلقوی که مجرای مقعد را می‌بندد دچار اشکال می‌شوند. گیرنده‌هایی که در مجرای مقعد هستند بسیار حساس هستند و برای همین به محض اینکه مدفوع وارد انتهای رکتوم می‌شود فرد احساس می‌کند باید دستشویی برود. این گیرنده‌ها به حدی حساس هستند که فرد تفاوت وجود گاز و مدفوع را می‌فهمد، یعنی فقط کشش نیست، اینها رااز هم تفکیک می‌کند . بنابراین انجام آمیزش مقعدی در درازمدت حتماً آسیب‌هایی به فرد وارد می‌کند و مشکلات ماندگار فیزیولوژیک ایجاد می‌کند…
    .
    .
    .
    انجام رابطه جنسی مقعدی به صورت مکرر به تدریج سبب
    فراختر شدن مقعد
    چین‌های مخاطی مقعد از بین رفته
    در موارد پیشرفته نارسائی عضله اسفنگتر مقعد و بی اختیاری مدفوعی نیز ایجاد خواهد شد.
    بسیار پسندیده هست اگر مطلبی را از جایی نقل می کنیم منبع را به عنوان احترامی برای نویسنده (حال حقوقی باشد شخص یا حقیقی. که در اینجا ویکی پدیا هست)آن ذکر کنیم نه اینکه و با یک کپی پیست آن را فراموش کنیم. مخصوصا که شما از اعضای معتبر این مجموعه هستید.

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19507
    تشکـر
    2
    تشکر شده 6 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

با سلام و خسته نباشید.
    من به عنوان یک کاربر عادی ذکر می کنم. من پیشنهاد می کنم در جستجوی دلیل این علاقه شوهرتان باشید و منبع آن را پیدا کنید. در بسیاری از منابع این را برخاسته از یک کنجکاوی برخاسته از فیلمهای پورن و شاید علاقه طرف به homosexual می دانند. اگر بدانید از کجاست افق بهتری را می توانید برا راه حل این مساله برای خود ترسیم کنید.
    بهترین راه حل برای قانع کردن یک نقر این هست که آگاهی طرف را بالا ببرید. ممکن است (با تاکید خوانده شود) شوهر شما در ذهن خود خیلی از این دلیل هایی را که شما می اورید ناچیز بشمارد و یا ببیند بعضی در بستر رابطه زن شوهر صدق نمی کند( مثل افزایش شانس ابتلا به ایدز) و یا برای آنها راه خل هایی در ذهن داشته باشد ( راه حل های شدنی و معقولی برای کاهش درد و نحوه انجام). پس من پیشنهاد می کنم این موضوعات را در نظر بگیرید و سرچشمه آنها را در نظر بگیرید. سپس با مستندات مبتنی بر دلیل عقلی (روشی علمی) برایش ارایه دهید و ببینید در کجا هنوز مورد قبول نیست و چرا اصرار می ورزد.
    به جز ان دو دلیل بالا دلیل دیگری که برای لذت بردن مردان از این رابطه ذکر شده است این هست به دلیل قدرت و سفت تر بودن ماهیچه های معقد باعث می شود مردان لذتی دیگر را در مقایسه با رابطه واژن تجربه کنند. پیشنهاد من این هست مه شاید بتوانید با مطالعه به روابط جنسی خود رنگ و لعاب دیگری ببخشید و با تجربه حالات جدید لذت های جدید برای خود بسازید. در ضمن در بسیاری از موارد پس از یکبار رابطه مردان از انجام آن دیگر سر باز زدند و کلا زده شدند. واقعا ممکن است برخاسته از یک هیجان ناشی از فیلمهای پورن یا شنیدن مطلبی از دوستان یا خواندن اینترنت باشد. پس به طور خلاصه به جای اینکه از ابتدا در پی توجیه غلط بودن این عمل باشی در جستجوی منبع تولیدش باش و سپس واقع بینانه و علمی در پی حل آن باش
    راه حل هایی مردم در اینترنت پیشنهاد کردند که من در پایان لینک های آنها را می گذارم مطالعه کنید و ببینید کدامیک برای شما امکانپذیر هست

لینک های که من فکر می کنم خواندن آن خالی از لطف نباشد
    Anal and my marriage - Relationships - MedHelp
    My husband wants to have anal sex with me. Should I allow him? If yes, then what precautions are to be considered before doing it? - Quora
    در این لینک دلایل علایق مردان را توضیخ داده است
    Anal Sex 101: Why Guys Are Obsessed

6. 3 کاربران زیر از interiorpoint بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10395
    تشکـر
    1,130
    تشکر شده 1,749 بار در 636 پست
    میزان امتیاز
    11

كنار از همه ي موضوعات مربوط به ايرادات و بيماري هايي كه اين نوع رابطه براي طرفين خصوصا خانم ايجاد ميكنه بايد ازين راه وارد شويد.ببينيد بايد به همسرتون با صحبت الغا كنيد كه يكي از بزرگترين و اصلي ترين علت كنار هم بودن شما چيزي جز نياز عاطفي نيست.در واقع بسياري از افراد اين علت را تنها ترين علت ميدونن.اين نياز عاطفي باعث ميشه شما بخواييد در كنار هم باشيد.با هم درد دل كنيد.راه بريد و همديگرو در آغوش بگيريد.اوج اين نياز عاطفي را شايد رابطه جنسي بتوان دونست.بايد بهش بگيد من از ازدواج با تو يكسري انتظاراتي دارم.براي همسرتون در رابطه ي جنسي سنگ تموم بزاريد ولي قبل از همه ي اين موارد در مواردي كه داريد باهم صحبت مي كنيد بهش بگيد من بعد از خدا توي دنيا به تو تكيه ميكني از تمام خطرها دردها و ناراحتي ها...تن و جسم و روحمو به تو سپردم .بهت اعتماد دارم و تو رو لايق ميدونم.ميدونم كه هوامو داري.بهش بگيد رابطه ي جنسي با اون براتون شيرين ترين لحظات عمرتونو رغم ميزنه ولي شما و رابطه ي پاكتونو با چيزي (فيلم هاي پورنو و ...)مقايسه نكنه.بهش بگيد اين درد (ناشي از رابطه مقعدي) تمام لذتها رو از شما در اين رابطه كه اوج حس عاطفي بين زوجين هست ميگيره.براش حرف بزنيد از اين موضوع.دليلي نداره همش ناراحتي و قهر باشه بينتون.يك مرد هرچي هم سنگ دل باشه نسبت به همسرش حس خاصي داره.شك نكنيد...
    من به شخصه يقين دارم مردان به مراتب عاطفي تر از زنان هستن فقط بروز نميدهند...
    موفق و پيروز

8. 5 کاربران زیر از خليلي بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10395
    تشکـر
    1,130
    تشکر شده 1,749 بار در 636 پست
    میزان امتیاز
    11

همينجا يك صحبتي با همه دوستان اعم از دختران و پسران ديروز و امروز...
    شايد خيلي مواقع ديده باشيد در مقام طنز حرف بزنم.ولي در حال حاضر باتوجه به تخصصي هاي اندكي كه در حوزه مشاوره خانواده در يكي از ارگانهاي اجتماعي تهران داشتم و اينكه رشتم حقوقه و البته با توجه به اينكه مدت كمي بعنوان كار آموز در پزشكي قانوني بودم بخاطر اتفاقات مربوط به تجاوز خيلي دوستانه بهتون بگم...
    طرف صحبتم در اين موضوع خاص بيشتر آقايون هستش...
    لذت جنسي از همسر بسيار سفارش شده...
    اما مراقب همديگه باشيد.جوري نشه بخاطر يك لذتي كه نميخوام ارزششو پايين بيارم ولي كلا در بهترين حالت 1 ساعت ، نه...1 روز طول ميشه اتفاقاتي برامون بيوفته كه باعث نقص دايمي در همسرتون بشه.من مواردي رو ديدم كه زوجين عاشقانه همديگرو دوست داشتن واتفاقا از روي عشق هم دوطرف رضايت نسبت به اون نوع رفتار جنسي داشتند ولي موجب شد ( اغلب در زوجه) دچار مشكلات بسيار جبران ناپذيري بشه...
    هواي همسرانمونو داشته باشيم..

10. 4 کاربران زیر از خليلي بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    19153
    تشکـر
    1,726
    تشکر شده 5,759 بار در 1,860 پست
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط خليلي نمایش پست ها
    كنار از همه ي موضوعات مربوط به ايرادات و بيماري هايي كه اين نوع رابطه براي طرفين خصوصا خانم ايجاد ميكنه بايد ازين راه وارد شويد.ببينيد بايد به همسرتون با صحبت الغا كنيد كه يكي از بزرگترين و اصلي ترين علت كنار هم بودن شما چيزي جز نياز عاطفي نيست.در واقع بسياري از افراد اين علت را تنها ترين علت ميدونن.اين نياز عاطفي باعث ميشه شما بخواييد در كنار هم باشيد.با هم درد دل كنيد.راه بريد و همديگرو در آغوش بگيريد.اوج اين نياز عاطفي را شايد رابطه جنسي بتوان دونست.بايد بهش بگيد من از ازدواج با تو يكسري انتظاراتي دارم.براي همسرتون در رابطه ي جنسي سنگ تموم بزاريد ولي قبل از همه ي اين موارد در مواردي كه داريد باهم صحبت مي كنيد بهش بگيد من بعد از خدا توي دنيا به تو تكيه ميكني از تمام خطرها دردها و ناراحتي ها...تن و جسم و روحمو به تو سپردم .بهت اعتماد دارم و تو رو لايق ميدونم.ميدونم كه هوامو داري.بهش بگيد رابطه ي جنسي با اون براتون شيرين ترين لحظات عمرتونو رغم ميزنه ولي شما و رابطه ي پاكتونو با چيزي (فيلم هاي پورنو و ...)مقايسه نكنه.بهش بگيد اين درد (ناشي از رابطه مقعدي) تمام لذتها رو از شما در اين رابطه كه اوج حس عاطفي بين زوجين هست ميگيره.براش حرف بزنيد از اين موضوع.دليلي نداره همش ناراحتي و قهر باشه بينتون.يك مرد هرچي هم سنگ دل باشه نسبت به همسرش حس خاصي داره.شك نكنيد...
    موفق و پيروز

موافقم
    امضای ایشان
    آیا دوست دارید برای

صلح جهانی کاری انجام دهید ؟

به خانه بروید و به خانواده تان
    عشق بورزید

12. 5 کاربران زیر از سمیراه بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7052
    تشکـر
    6,692
    تشکر شده 1,280 بار در 640 پست
    میزان امتیاز
    11

سلام. منم با نظرات بقیه کاربرا موافقم . نیاز جنسی یک لذت نه یک ذلت .
    باید از این راه لذت ببرین هردو نفرتون نه اینکه یکی زجر بکشه یکی لذت ببره .

14. 2 کاربران زیر از satare بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19007
    تشکـر
    79
    تشکر شده 70 بار در 39 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط خليلي نمایش پست ها
    موفق و پيروز
    واقعا تحت تاثیر قرار گرفتم
    فوق العاده بود.

16. 3 کاربران زیر از dandelion1989 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

17. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12914
    تشکـر
    214
    تشکر شده 178 بار در 112 پست
    میزان امتیاز
    0

با سلام و خسته نباشید.
    سلام.عذر می خوام این سوال رو میپرسم ولی میشه بپرسم در ماه چندبار س ک س مقعدی ازتون می خواد؟

18. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    17322
    تشکـر
    3,638
    تشکر شده 6,747 بار در 2,688 پست
    میزان امتیاز
    13

این لینک تنظیم خانواده است اینجا رو بهش معرفی کن .

آنچه باید در مورد رابطه جنسی مقعدی بدانید
    امضای ایشان
    خدا مرهم تمام دردهاست هر چه عمق

خراش های وجودت بیشتر باشد

خدا برای پر کردن آن بیشتر در وجودت جای می گیرد

خدایا دردهایم دلنشین می شود

وقتی درمانم " تویی "

19. کاربران زیر از ستیلا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)