نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: مشکلات خانوادگی

1162
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19713
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

مشکلات خانوادگی

من 31 ساله هستم و همسرم 37 ساله و تک پسر مهر94 بعد ا 7 سال دوستی و 3سال نامزدی ازدواج کردیم هسرم در فرش فروشی پدرش در شهرستان کار میکنه و من چون بهش علاقه داشتم برخلاف قول خودش مبنی بر زندگی در شهر من یعنی تهران به دستور پدرش از محل زندگی وکار 12ساله ام دست کشیدم وساکن شهرستان شدم قبل از ازدواج متوجه اعتیادش شدم و با فکر اینکه بایددرسختی ها کنار هم بود سعی در کمکش کردم بعد از ازدواج فهمیدم تلاشم یه طرفه بوده از خانواده اش کمک خواستم طردم کردن بازم کنارش وایسادم و فهمیدم حتی دچار ناتوانی جنسی هست و قرص مصرف میکنه از طرف دیگه ادم خسیسی هست ونسبت به هیچ حرفش احساس مسئولیت نمیکنه وقتی نسبت به کاراش اعتراض نکنی مهربونه ولی وقتی تحملم سرمیاد تا حد مرگ لجبازی میکنه دیگه خسته شدم اینهمه همراهی کردم همه اش بدهکارم از اینده نا امیدم تنهایی ام توی شهر غریب اعتیادش ناتوانی جنسی اش وابستگی مالی اش به پدرش لجبازی اش طلبکار بودنش عدم درک و حمایت خانواده اش خسته و نا امیدم کرده وقتی تحملم تموم میشه فحاش میشم و اون اینو دستاویز کرده نمی دونم چیکار کنم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19360
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : مشکلات خانوادگی

عزیزم اعتیاد تنها راه حلش اینه که تو یه کلینیک ترک بشه وگرنه راه حلی نداره یا باید تا اخر عمرت تحملش کنی یا جدا شی جان دلم

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19717
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام من یک راهنمایی میخوام برای برادرم. ما یک خانواده 4 نفره هستیم دو تا برادر دارم و خودم که دختر هستم.مادرم بخاطر سرطان 7 سال پیش فوت کرد .من و برادرم خیلی به مادرم وابسته بودیم .بعد از فوت برادرم من همه کاره خونه شدم اون موقع من 25 سالم بود برادر بزرگترم 27 و برادر کوچیک ترم 20 سالش بود. الان خودمون یک سالی هست که برای پدرم رفتیم خواستگاری و براش زن گرفتیم. منتهی برادرم خیلی باهاش بد رفتاری میکنه و همش از غذا درست کردنش ایراد میگیره الان یه جوری شده که جواب سلام این خانم رو نمیده .ما هم نمیدونیم باهاش چکار کنیم. کلا برادر من یه ادمی هست که فقط دیگران باید در خدمتش باشند اگر اون چیزی که میخواد فراهم نشه هر جوری دوست دتشته باشه رفتار میکنه .مثلا باهاش مشکل داریم که شب دیر میاد خونه همش از پدرم پول میخواد دایم با همدیگه سر این موضوع بحث داریم. نم دونم چه کار باید بکنیم این رفتارش با خانم جدید حل بشه .

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19016
    تشکـر
    16
    تشکر شده 19 بار در 17 پست
    میزان امتیاز
    0

باید ببری کمپ ترک اعتیاد چند بار باهاش صحبت کن ازش بخواه تاسیاست زنانگی ت اینکار بکن و سعی نکن لجباز بشی تا لجبازی اونم کم بشه وابستگی مالی اون به خاطر اینه ک پیش پدرش کار میکنه عزیزم راه دیگه ای نیست باید تحمل کرد فعلا اولین چیزی ک باید روش تمرکز کرد اعتیادش اگر مشکل جنسی اون قابل درمانهای اونم چیزی نیست .. با اانرژی کار اعتیادش دنبال کن
    امضای ایشان
    لحظه هاتون شاد دل هاتون پر از امید لب هاتون پر از خنده و دستانتون پر از تلاش

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19713
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

قبل از ازدواج که من تهران بودم و اون شهرستان اقدام کردیم نمیدونم دوری راه بود یا خودش نمیخواست ولی حالا که ازدواج کردیم 5روزی میشه شبها میریم شهر نزدیک به شهر خودمون کلاس منم باهاش میرم و یک ساعت و نیم میشینم تو ماشین تا کلاسش تموم بشه 3 روز اومدم تهران بابام عمل داشت اونم ادعا یه شب رفته کلاس قبل ازینکه برم تهران گفتم اونقدرکلاس میریم که یا تو خسته بشی ترک کنی یا من ازپیشت برم اما وقتی اخر هفته سر یه موضوعی دیدم هر کاری هم براش بکنم قدرنشناسه از تهران که امروز برگشتم گفتم به من چه دیگه.خیلی خسته ام احساس میکنم اینهمه گذشت کردم اما فقط بی مهری دیدم نمیدونم امشب با وجود قهر بینمون برم دنبالش واسه کلاس یا ببینم خودش چیکارمیکنه با توجه به شخصیتش فکر میکنم باید همراه داشته باشه لا اقل تا مدتی که با دیدن بقیه خودش هم شروع کنه لطفا راهنمایی ام کنین یه بارم تو دعوا بهم گفت همراهی ات هم فقط 2شبه نه بیشتر دیروزمیگفت جدا بشیم منم گفتم حتما نمیخوام اونقدر خوار بشم که با وجود پیشنهادش ببینه تازه بازم همراهی اش میکنم

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19016
    تشکـر
    16
    تشکر شده 19 بار در 17 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط lozan نمایش پست ها
    قبل از ازدواج که من تهران بودم و اون شهرستان اقدام کردیم نمیدونم دوری راه بود یا خودش نمیخواست ولی حالا که ازدواج کردیم 5روزی میشه شبها میریم شهر نزدیک به شهر خودمون کلاس منم باهاش میرم و یک ساعت و نیم میشینم تو ماشین تا کلاسش تموم بشه 3 روز اومدم تهران بابام عمل داشت اونم ادعا یه شب رفته کلاس قبل ازینکه برم تهران گفتم اونقدرکلاس میریم که یا تو خسته بشی ترک کنی یا من ازپیشت برم اما وقتی اخر هفته سر یه موضوعی دیدم هر کاری هم براش بکنم قدرنشناسه از تهران که امروز برگشتم گفتم به من چه دیگه.خیلی خسته ام احساس میکنم اینهمه گذشت کردم اما فقط بی مهری دیدم نمیدونم امشب با وجود قهر بینمون برم دنبالش واسه کلاس یا ببینم خودش چیکارمیکنه با توجه به شخصیتش فکر میکنم باید همراه داشته باشه لا اقل تا مدتی که با دیدن بقیه خودش هم شروع کنه لطفا راهنمایی ام کنین یه بارم تو دعوا بهم گفت همراهی ات هم فقط 2شبه نه بیشتر دیروزمیگفت جدا بشیم منم گفتم حتما نمیخوام اونقدر خوار بشم که با وجود پیشنهادش ببینه تازه بازم همراهی اش میکنم

به نظرم امشب باهاش برو ببین چی کار میکنه یه چند وقتی رو باهاش بگذر ون ببین باهات خوب میشه یا نه بالاخره اون می خواد ترک کن ترک کردم به همین سادگی نیست صبرتو یکم بیشتر کن حالا ک خودش تصمیم به ترک گرفته تو هم کمکش کن و پشتش باش زود شونه خالی نکن اگر دیدی فایده نداره اونوقت تصمیم جدی بگیر الان واسه اینجور تصمیم گرفتن، زوده
    امضای ایشان
    لحظه هاتون شاد دل هاتون پر از امید لب هاتون پر از خنده و دستانتون پر از تلاش

7. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19713
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنونم از راهنمایی تون

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد