نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: حس خیانت

1011
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19360
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

حس خیانت

سلام من زنی 21 ساله تقریبا 4 ساله ازدواج کردم با کسی که بیش از هر کس تو دنیا دوستش دارم ما با عشق ازدواج کردیم یعنی با مخالفت پدر ومادر یعنی عشقی که بین ما بود باور نکردنی انگار مجنون و لیلی بودیم بعداز ازدواج هم یه سال همینطور ادامه داشت تا بعد از یه سال که گذشت رفتار شوهرم تغییر کرد کم کم اما من عادی میدونم چون اون سرش با کار کردن ومشغله زندگی گرم بود من خیلی خیلی دوستش دارم وخیلی بهش وابسته ام اون هیچوقت هیچ چیو ازم قایم نکرده بود حتی اندازه یه سر سوزن هم .الان حدود 2ماهی میشه که رفته رو برنامه های دنیای مجازی بیتالکو .وایبرو ....اینا رفتارش عجیبه خیلی حس میکنم یه کارایی داره میکنه رمز رو گوشیش گذاشته که به هیچ وجه نمیزاره من ببینم شبا خیلی دیر میخوابه خیلی وقته دارم باهاش جر وبحث میکنم که چرا اینجوری شدی چرا من نباید رمز گوشیتو بدونم چرا قبلنا سفره دلتو واسم پهن کرده بودی گیر میده به اینکه برنامه های منفی 18 توشه در عوض معذرت میخوام ها اما یکی یکی اونا رو بهم نشون میده خودمم بهش میگم تو که اونارو یکی یکی نشون میدی چرا بهونه میاری وقتی میرم پیشش بشینم گوشیشو برمیگردونه هی میخوام بهش نزدیک ونزدیکتر بشم اما فایده نداره اون کار خودشو میکنه خیلی داغونم چون خیلی دوستش دارم باورکنید نمیدونم چیکار کنم کمکم کنید تو رو خدا یه راهی نشونم بدید ازتون خواهش میکنم .من خیلی روش حساسم خیلی

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19016
    تشکـر
    16
    تشکر شده 19 بار در 17 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : حس خیانت

ﺩﺭ ﺩﺭﺟﻪ ﺍﻭﻝ ﺑﺎﯾﺪ ﺑﻔﻬﻤﯿﺪ ﺍﯾﻦ ﺭﺍﺑﻄﻪ ﭼﻘﺪﺭ ﺟﺪﯼ ﺍﺳﺖ؟ ﺑﻪ‌ﻃﻮﺭ ﻣﺜﺎﻝ ﺁﯾﺎ ﺩﺭ ﺣﺪ ﺍﺭﺗﺒﺎﻃﺎﺕ ﮐﺎﺭﯼ ﺑﯿﻦ ﺩﻭ ﻫﻤﮑﺎﺭ ﺍﺳﺖ ﯾﺎ ﺍﺭﺗﺒﺎﻁ ﺍﺯ ﺍﯾﻦ ﻓﺮﺍﺗﺮ ﺭﻓﺘﻪ ﻭ ﭘﺎﯼ ﺟﻤﻼ‌ﺕ ﻭ ﺣﺮﻑ‌ﻫﺎﯼ ﺍﺣﺴﺎﺳﯽ ﺑﻪ ﻣﯿﺎﻥ ﺁﻣﺪﻩ ﺍﺳﺖ؟
    ﺑﻌﻀﯽ ﺍﺯ ﺧﺎﻧﻢ‌ﻫﺎ ﺑﺮﺍﯼ ﺍﻃﻤﯿﻨﺎﻥ ﺍﺯ ﻭﺟﻮﺩ ﭼﻨﯿﻦ ﺭﻭﺍﺑﻄﯽ ﭼﺎﺭﻩ‌ﺍﯼ ﻧﺪﺍﺭﻧﺪ ﺟﺰ ﺍﯾﻨﮑﻪ ﺗﻠﻔﻦ ﻫﻤﺮﺍﻩ ﻫﻤﺴﺮﺷﺎﻥ ﺭﺍ ﮐﻨﺘﺮﻝ ﮐﻨﻨﺪ. ﺍﯾﻦ ﮐﺎﺭ ﺍﺷﮑﺎﻟﯽ ﻧﺪﺍﺭﺩ ﻭ ﺍﮔﺮ ﺧﺎﻧﻤﯽ ﻣﺘﻮﺟﻪ ﺷﺪ ﮐﻪ ﺷﮏ ﻭ ﺗﺮﺩﯾﺪﻫﺎﯾﺶ ﺑﯽ‌ﺍﺳﺎﺱ ﻧﯿﺴﺖ، ﺑﺎ ﺍﯾﻦ ﮐﺎﺭ ﻣﻄﻤﺌﻦ ﻣﯽ‌ﺷﻮﺩ ﮐﻪ ﺩﺭﺳﺖ ﻓﮑﺮ ﮐﺮﺩﻩ ﯾﺎ ﺧﯿﺮ. ﺷﺎﯾﺪ ﻣﺮﺩﻫﺎ ﺷﺎﮐﯽ ﺷﻮﻧﺪ ﮐﻪ ﺣﺮﯾﻢ ﺧﺼﻮﺻﯽ‌ﺷﺎﻥ ﺧﺪﺷﻪ‌ﺩﺍﺭ ﺷﺪﻩ ﻭ ﻫﻤﺴﺮﺷﺎﻥ ﺣﻖ ﻧﺪﺍﺭﺩ ﺗﻠﻔﻦ ﻫﻤﺮﺍﻩ‌ﺷﺎﻥ ﺭﺍ ﭼﮏ ﮐﻨﺪ؛ ﺩﺭ ﺻﻮﺭﺗﯽ‌ﮐﻪ ﺩﺭ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﻣﺸﺘﺮﮎ ﻭ ﺧﺎﻧﻮﺍﺩﻩ، ﺣﺮﯾﻢ ﺧﺼﻮﺻﯽ ﻣﻌﻨﺎ ﻧﺪﺍﺭﺩ.
    ﻗﺴﻤﺖ ﺳﺨﺖ ﻣﺎﺟﺮﺍ ﺍﯾﻨﺠﺎﺳﺖ ﮐﻪ ﻣﺘﻮﺟﻪ ﻣﯽ‌ﺷﻮﯾﺪ ﺣﺪﺱ‌ﺗﺎﻥ ﺩﺭﺳﺖ ﺑﻮﺩﻩ ﻭ ﻫﻤﺴﺮ ﮔﺮﺍﻣﯽ ﺍﺭﺗﺒﺎﻁ ﻣﺠﺎﺯﯼ ﺧﺎﺭﺝ ﺍﺯ ﭼﺎﺭﭼﻮﺏ ﺧﺎﻧﻮﺍﺩﻩ ﺭﺍ ﺷﺮﻭﻉ ﮐﺮﺩﻩ ﺍﺳﺖ. ﺩﺭ ﭼﻨﯿﻦ ﺷﺮﺍﯾﻄﯽ ﺍﻭﻝ ﺍﺯ ﻫﻤﻪ ﮐﻤﯽ ﻓﮑﺮ ﮐﻨﯿﺪ ﻭ ﺑﻪ ﺳﺮﻋﺖ ﻭﺍﮐﻨﺶ ﻧﺸﺎﻥ ﻧﺪﻫﯿﺪ. ﺍﯾﻨﮑﻪ ﺑﮕﻮﯾﯿﺪ ﺗﻮ ﺍﺟﺎﺯﻩ ﻧﺪﺍﺷﺘﯽ ﺍﯾﻦ ﮐﺎﺭ ﺭﺍ ﺍﻧﺠﺎﻡ ﺩﻫﯽ ﯾﺎ ﺟﻤﻼ‌ﺕ ﺑﺪﺗﺮﯼ ﺑﻪ‌ﮐﺎﺭ ﺑﺒﺮﯾﺪ، ﻧﺘﯿﺠﻪ ﻣﺜﺒﺘﯽ ﻧﺪﺍﺭﺩ. ﻣﻬﻢ ﺍﯾﻦ ﺍﺳﺖ ﮐﻪ ﯾﮏ ﺧﺎﻧﻢ ﻗﺒﻞ ﺍﺯ ﺍﯾﻨﮑﻪ ﺍﯾﻦ ﻣﻮﺿﻮﻉ ﺭﺍ ﺑﺎﻫﻤﺴﺮﺵ ﺩﺭ ﻣﯿﺎﻥ ﺑﮕﺬﺍﺭﺩ، ﺍﺯ ﺧﻮﺩﺵ ﺑﭙﺮﺳﺪ ﺗﺎ ﮐﺠﺎ ﻣﯽ‌ﺧﻮﺍﻫﺪ ﭘﯿﺶ ﺑﺮﻭﺩ. ﺍﯾﻦ ﻣﺮﺣﻠﻪ ﻭﺿﻌﯿﺖ ﺣﺴﺎﺳﯽ ﺍﺳﺖ ﮐﻪ ﺑﺎﯾﺪ ﺑﻪ ﺧﻮﺑﯽ ﻣﺪﯾﺮﯾﺖ ﺷﻮﺩ.
    ﺍﻟﺘﻤﺎﺱ ﻧﮑﻨﯿﺪ
    ﻫﺮﮔﺰ ﻭ ﻫﯿﭻ‌ﻭﻗﺖ ﺑﺎ ﺍﻟﺘﻤﺎﺱ ﻭ ﺧﻮﺍﻫﺶ ﺍﺯ ﻫﻤﺴﺮﺗﺎﻥ ﻧﺨﻮﺍﻫﯿﺪ ﮐﻪ ﺑﻪ ﺍﺭﺗﺒﺎﻃﺎﺕ ﻣﺠﺎﺯﯼ‌ﺍﺵ ﺧﺎﺗﻤﻪ ﺩﻫﺪ. ﺍﯾﻦ ﺩﺭﺧﻮﺍﺳﺖ، ﺿﻌﻒ ﻭ ﻧﺎﺗﻮﺍﻧﯽ ﺷﻤﺎ ﺭﺍ ﻧﺸﺎﻥ ﻣﯽ‌ﺩﻫﺪ ﻭ ﺑﻪ ﺑﻬﺒﻮﺩ ﺍﻭﺿﺎﻉ ﮐﻤﮑﯽ ﻧﻤﯽ‌ﮐﻨﺪ. ﺍﺷﺘﺒﺎﻩ ﺑﺰﺭﮒ ﺩﯾﮕﺮ ﺧﺎﻧﻢ‌ﻫﺎ ﺍﯾﻦ ﺍﺳﺖ ﮐﻪ ﺑﯿﺸﺘﺮ ﻣﻮﺍﻗﻊ ﺩﻋﻮﺍ ﯾﺎ ﮔﺮﯾﻪ ﻭ ﺯﺍﺭﯼ ﺑﻪ ﺭﺍﻩ ﻣﯽ‌ﺍﻧﺪﺍﺯﻧﺪ ﻭ ﺗﺴﻠﻂ ﺧﻮﺩﺷﺎﻥ ﺭﺍ ﺍﺯ ﺩﺳﺖ ﻣﯽ‌ﺩﻫﻨﺪ. ﺑﻬﺘﺮ ﺍﺳﺖ ﺑﻪ ﻫﻤﺴﺮﺗﺎﻥ ﺑﮕﻮﯾﯿﺪ:« ﻣﻦ ﻣﺘﻮﺟﻪ ﺷﺪﻡ ﮐﻪ ﺑﺎ ﻓﺮﺩﯼ ﺍﺭﺗﺒﺎﻁ ﺩﺍﺭﯼ ﻭ ﭘﯿﺎﻡ‌ﻫﺎ ﺭﺍ ﺩﺭ ﺗﻠﻔﻦ ﻫﻤﺮﺍﻫﺖ ﺧﻮﺍﻧﺪﻡ. ﺑﻪ ﻧﻈﺮﺕ ﻣﻌﻨﯽ ﺍﯾﻦ ﮐﺎﺭ ﭼﯿﺴﺖ؟» ﺩﺭ ﻋﯿﻦ ﺣﺎﻝ ﮐﻪ ﻧﺎﺭﺍﺣﺖ ﻫﺴﺘﯿﺪ ﻣﺴﻠﻂ ﺑﻤﺎﻧﯿﺪ ﻭ ﺍﺯ ﻫﻤﺴﺮﺗﺎﻥ ﺑﺨﻮﺍﻫﯿﺪ ﺩﺭ ﺍﯾﻦ ﻣﻮﺭﺩ ﺗﻮﺿﯿﺢ ﺩﻫﺪ. ﺍﻗﺪﺍﻡ ﻋﺠﻮﻻ‌ﻧﻪ ﻭ ﺗﻬﺪﯾﺪﺁﻣﯿﺰ ﺍﻧﺠﺎﻡ ﻧﺪﻫﯿﺪ.
    ﺑﻪ‌ﻃﻮﺭ ﻣﺜﺎﻝ ﺍﮔﺮ ﺗﻬﺪﯾﺪ ﮐﺮﺩﯾﺪ ﮐﻪ ﺑﺎ ﺗﺪﺍﻭﻡ ﺍﯾﻦ ﺍﺭﺗﺒﺎﻁ ﺍﻭ ﺭﺍ ﺗﺮﮎ ﻣﯽ‌ﮐﻨﯿﺪ، ﺑﺎﯾﺪ ﺁﻣﺎﺩﮔﯽ ﻋﻤﻞ ﺑﻪ ﮔﻔﺘﻪ‌ﻫﺎﯼ‌ﺗﺎﻥ ﺭﺍ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﯿﺪ. ﺗﻬﺪﯾﺪﯼ ﮐﻪ ﺑﻪ ﻣﺮﺣﻠﻪ ﺍﺟﺮﺍ ﻧﺮﺳﺪ، ﻣﺨﺮﺏ ﺍﺳﺖ. ﺷﺎﯾﺪ ﻫﻢ ﻫﻤﺴﺮﺗﺎﻥ ﺭﮎ ﻭ ﺭﺍﺳﺖ ﺑﻪ ﺷﻤﺎ ﺑﮕﻮﯾﺪ ﮐﻪ ﻣﺎﯾﻞ ﺑﻪ ﺍﺩﺍﻣﻪ ﺍﯾﻦ ﺭﺍﺑﻄﻪ ﺍﺳﺖ. ﺩﺭ ﺍﯾﻦ ﺻﻮﺭﺕ ﭼﻪ ﻣﯽ‌ﮐﻨﯿﺪ؟ ﺑﻪ ﻫﺮ ﺣﺎﻝ ﺑﻪ ﺍﯾﻦ ﻓﮑﺮ ﮐﻨﯿﺪ ﮐﻪ ﺩﺭ ﭼﻨﯿﻦ ﺷﺮﺍﯾﻄﯽ ﭼﻪ ﮐﺎﺭ ﻣﯽ‌ﮐﻨﯿﺪ ﻭ ﭘﯿﺸﺎﻣﺪﻫﺎﯼ ﺍﺣﺘﻤﺎﻟﯽ ﺭﺍ ﺩﺭ ﻧﻈﺮ ﺑﮕﯿﺮﯾﺪ. ﺑﯿﺸﺘﺮ ﺯﻭﺝ‌ﻫﺎ ﺩﺭ ﭼﻨﯿﻦ ﺷﺮﺍﯾﻄﯽ ﻣﺪﺍﻡ ﺟﺮﻭﺑﺤﺚ ﻣﯽ‌ﮐﻨﻨﺪ. ﺩﺭﻣﺠﻤﻮﻉ ﻣﺸﮑﻞ ﺑﺎﯾﺪ ﻋﻠﺖ‌ﯾﺎﺑﯽ ﺷﻮﺩ.
    ﺑﺪﺗﺮﯾﻦ ﻭﺍﮐﻨﺶ ﻣﻤﮑﻦ
    ﺑﻌﻀﯽ ﺍﺯ ﺧﺎﻧﻢ‌ﻫﺎ ﺑﻌﺪ ﺍﺯ ﺍﯾﻨﮑﻪ ﺍﺯ ﺟﺮﻭﺑﺤﺚ ﺑﺎ ﻫﻤﺴﺮﺷﺎﻥ ﺑﻪ ﺟﺎﯾﯽ ﻧﻤﯽ‌ﺭﺳﻨﺪ، ﺑﺎ ﺧﺎﻧﻤﯽ ﺗﻤﺎﺱ ﻣﯽ‌ﮔﯿﺮﻧﺪ ﮐﻪ ﻫﻤﺴﺮﺷﺎﻥ ﺑﺎ ﺍﻭ ﺩﺭ ﺍﺭﺗﺒﺎﻁ ﺍﺳﺖ ﻭ ﺑﺎ ﺩﻋﻮﺍ ﯾﺎ ﺑﻪ ﺯﺑﺎﻥ ﺧﻮﺵ ﺍﺯ ﺍﻭ ﻣﯽ‌ﺧﻮﺍﻫﻨﺪ ﭘﺎﯾﺶ ﺭﺍ ﺍﺯ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﻣﺸﺘﺮﮎ ﺁﻧﻬﺎ ﺑﯿﺮﻭﻥ ﺑﮑﺸﺪ. ﺍﯾﻦ ﻫﻢ ﯾﮑﯽ ﺍﺯ ﺑﺪﺗﺮﯾﻦ ﻭﺍﮐﻨﺶ‌ﻫﺎﯼ ﻣﻤﮑﻦ ﺍﺯ ﺳﻮﯼ ﺧﺎﻧﻢ‌ﻫﺎﺳﺖ. ﺣﺘﯽ ﺍﮔﺮ ﺍﺯ ﺍﯾﻦ ﺍﺭﺗﺒﺎﻁ ﻣﻄﻤﺌﻦ ﻫﺴﺘﯿﺪ، ﺍﯾﻦ ﮐﺎﺭ ﻧﺸﺎﻧﻪ ﺿﻌﻒ ﻣﻄﻠﻖ ﺷﻤﺎﺳﺖ ﻭ ﺣﺎﮐﯽ ﺍﺯ ﺍﯾﻦ ﺍﺳﺖ ﮐﻪ ﺑﻪ ﺧﻮﺩﺗﺎﻥ ﺗﺴﻠﻂ ﻧﺪﺍﺭﯾﺪ، ﻧﻤﯽ‌ﺗﻮﺍﻧﯿﺪ ﺍﻭﺿﺎﻉ ﺭﺍ ﮐﻨﺘﺮﻝ ﮐﻨﯿﺪ ﻭ ﺩﺳﺖ ﺑﻪ ﺩﺍﻣﻦ ﻧﻔﺮ ﺳﻮﻣﯽ ﺷﺪﻩ‌ﺍﯾﺪ ﮐﻪ ﺩﺍﺧﻞ ﺳﯿﺴﺘﻢ ﺧﺎﻧﻮﺍﺩﮔﯽ ﺷﻤﺎ ﻧﯿﺴﺖ. ﺑﺎ ﺍﯾﻦ ﺗﻤﺎﺱ ﺍﯾﻦ ﭘﯿﺎﻡ ﺭﺍ ﺑﻪ ﻃﺮﻑ ﻣﻘﺎﺑﻞ ﻣﻨﺘﻘﻞ ﻣﯽ‌ﮐﻨﯿﺪ ﮐﻪ ﻣﻦ ﺿﻌﯿﻒ ﻫﺴﺘﻢ.
    ﺁﺭﺍﻣﺶ ﺑﻌﺪ ﺍﺯ ﺗﻮﻓﺎﻥ
    ﻣﻤﮑﻦ ﺍﺳﺖ ﺑﻌﺪ ﺍﺯ ﯾﮏ ﺟﺮﻭﺑﺤﺚ ﺷﺪﯾﺪ ﻭ ﺩﺭ ﺷﺮﺍﯾﻄﯽ ﮐﻪ ﻫﻤﺴﺮﺗﺎﻥ ﻋﺼﺒﺎﻧﯽ ﺍﺳﺖ، ﺑﻪ ﺳﻤﺖ ﺗﻠﻔﻦ ﻫﻤﺮﺍﻩ ﺑﺮﻭﺩ ﻭ ﺩﺭ ﺷﺮﺍﯾﻄﯽ ﮐﻪ ﺍﻣﮑﺎﻥ ﺍﺭﺗﺒﺎﻁ ﺑﻪ ﺭﺍﺣﺘﯽ ﻣﻤﮑﻦ ﺍﺳﺖ، ﺑﻪ ﻓﺮﺩ ﺩﯾﮕﺮﯼ ﭘﯿﺎﻣﮏ ﺑﻔﺮﺳﺘﺪ ﻭ ﺍﺭﺗﺒﺎﻃﺎﺗﯽ ﺷﮑﻞ ﮔﯿﺮﺩ. ﺍﻧﺴﺎﻧﯽ ﮐﻪ ﻋﻮﺍﻃﻒ ﻣﻨﻔﯽ‌ﺍﺵ ﺗﺸﺪﯾﺪ ﺷﺪﻩ ﺍﻣﮑﺎﻥ ﺩﺍﺭﺩ ﺑﻪ ﺍﺩﺍﻣﻪ ﺭﺍﺑﻄﻪ ﺗﺮﻏﯿﺐ ﺷﻮﺩ ﺗﺎ ﺑﻪ ﺁﺭﺍﻣﺶ ﺑﺮﺳﺪ. ﺍﯾﻦ ﻣﻮﺿﻮﻉ ﺑﺎﻋﺚ ﻣﯽ‌ﺷﻮﺩ ﺍﻓﺮﺍﺩ ﻭﺍﺭﺩ ﻓﻀﺎﯾﯽ ﺷﻮﻧﺪ ﮐﻪ ﺑﻪ ﺩﻟﯿﻞ ﺷﺮﺍﯾﻂ‌ﺧﺎﺹ، ﺧﺮﻭﺝ ﺍﺯ ﺁﻥ ﺑﺮﺍﯼ‌ﺷﺎﻥ ﺩﺷﻮﺍﺭ ﯾﺎ ﻏﯿﺮﻣﻤﮑﻦ ﺑﺎﺷﺪ.
    ﺍﺭﺗﺒﺎﻃﺎﺕ ﻣﺠﺎﺯﯼ ﺧﯿﺎﻧﺖ ﺍﺳﺖ؟
    ﺷﺎﯾﺪ ﻫﻤﺴﺮﺗﺎﻥ ﺑﮕﻮﯾﺪ ﮐﻪ ﻣﻦ ﻓﻘﻂ ﺑﻪ ﻓﻼ‌ﻥ ﺧﺎﻧﻢ ﭘﯿﺎﻣﮏ ﻣﯽ‌ﻓﺮﺳﺘﻢ ﻭ ﺧﻄﺎﯾﯽ ﻧﮑﺮﺩﻩ‌ﺍﻡ. ﻣﻦ ﺑﻪ ﺗﻮ ﻭﻓﺎﺩﺍﺭ ﺑﻮﺩﻡ. ﺩﺭﻧﺘﯿﺠﻪ ﺩﺭ ﻭﺿﻌﯿﺖ ﻣﺸﺎﺑﻪ ﺧﯿﻠﯽ ﺍﺯ ﺧﺎﻧﻢ‌ﻫﺎ ﺍﺯ ﺧﻮﺩﺷﺎﻥ ﻣﯽ‌ﭘﺮﺳﻨﺪ ﮐﻪ ﺁﯾﺎ ﺍﯾﻦ ﺍﺭﺗﺒﺎﻃﺎﺕ ﻫﻤﺴﺮﻡ ﻭﺍﻗﻌﺎ ﺧﯿﺎﻧﺖ ﺍﺳﺖ؟ ﺗﻌﺮﯾﻒ ﮐﺘﺎﺑﯽ ﺧﯿﺎﻧﺖ ﺑﻪ ﺷﻤﺎ ﻣﯽ‌ﮔﻮﯾﺪ ﮐﻪ ﻫﺮ ﻧﻮﻉ ﺭﺍﺑﻄﻪ ﻋﺎﻃﻔﯽ ﺧﺎﺭﺝ ﺍﺯ ﺧﺎﻧﻮﺍﺩﻩ ﮐﻪ ﯾﮑﯽ ﺍﺯ ﺯﻭﺝ‌ﻫﺎ ﺍﺯ ﺁﻥ ﺧﺒﺮ ﻧﺪﺍﺭﺩ ﻭ ﺍﯾﻦ ﺑﯽ‌ﺧﺒﺮﯼ ﺑﻪ ﻋﻤﺪ ﺻﻮﺭﺕ ﮔﺮﻓﺘﻪ، ﺧﯿﺎﻧﺖ ﻣﺤﺴﻮﺏ ﻣﯽ‌ﺷﻮﺩ ﭼﻮﻥ ﺗﻤﺎﯾﻠﯽ ﻭﺟﻮﺩ ﺩﺍﺭﺩ ﮐﻪ ﯾﮑﯽ ﺍﺯ ﺯﻭﺝ‌ﻫﺎ ﻣﺎﯾﻞ ﻧﯿﺴﺖ ﻓﺮﺩ ﺩﯾﮕﺮ ﺍﺯ ﺁﻥ ﺧﺒﺮﺩﺍﺭ ﺷﻮﺩ. ﺩﺭﻭﺍﻗﻊ ﺧﯿﺎﻧﺖ ﯾﮏ ﺭﻭﺵ ﺣﻞ ﻣﺴﺌﻠﻪ ﺍﺳﺖ ﻭ ﻧﺸﺎﻥ ﻣﯽ‌ﺩﻫﺪ ﮐﻪ ﻣﺸﮑﻠﯽ ﭼﻪ ﺩﺭ ﺩﺭﻭﻥ ﻓﺮﺩ ﻭ ﭼﻪ ﺩﺭ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺯﻧﺎﺷﻮﯾﯽ ﻭﺟﻮﺩ ﺩﺍﺭﺩ.
    ﻭﻗﺘﯽ ﻓﺮﺩﯼ ﺑﻪ ﭼﻨﯿﻦ ﻓﻀﺎﯾﯽ ﭘﻨﺎﻩ ﻣﯽ‌ﺑﺮﺩ، ﻣﯽ‌ﺧﻮﺍﻫﺪ ﻣﺸﮑﻠﯽ ﺭﺍ ﺑﺪﻭﻥ ﺣﻀﻮﺭ ﻃﺮﻑ ﻣﻘﺎﺑﻞ ﺣﻞ ﮐﻨﺪ. ﺷﺎﯾﺪ ﺩﺭ ﺍﺑﺘﺪﺍ ﻧﯿﺖ ﺧﯿﺎﻧﺖ ﻧﺪﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﺪ ﻭ ﻓﻘﻂ ﻣﯽ‌ﺧﻮﺍﻫﺪ ﻋﻮﺍﻃﻔﺶ ﺭﺍ ﺑﺎ ﺳﺎﯾﺮﯾﻦ ﺩﺭ ﻣﯿﺎﻥ ﺑﮕﺬﺍﺭﺩ، ﺍﻣﺎ ﺍﺯ ﺍﯾﻦ ﺭﺍﻩ ﭘﺎﯾﻪ‌ﻫﺎﯼ ﺍﺯﺩﻭﺍﺝ ﺳﺴﺖ ﻣﯽ‌ﺷﻮﺩ ﮐﻪ ﺍﯾﻦ ﻣﻮﺿﻮﻋﯽ ﺟﺪﯼ ﺍﺳﺖ. ﺩﺭﻣﺠﻤﻮﻉ ﺑﺎﯾﺪ ﮔﻔﺖ ﻫﺮ ﻣﻮﺿﻮﻋﯽ ﮐﻪ ﯾﮑﯽ ﺍﺯ ﺯﻭﺝ‌ﻫﺎ ﺩﺭ ﺁﻥ ﻏﺮﻕ ﺷﻮﺩ ﺩﺭ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺯﻧﺎﺷﻮﯾﯽ ﻣﺨﺮﺏ ﺍﺳﺖ، ﺣﺘﯽ ﮐﺘﺎﺏ ﺧﻮﺍﻧﺪﻥ، ﺍﻧﺠﺎﻡ ﻓﻌﺎﻟﯿﺖ‌ﻫﺎﯼ ﺧﯿﺮﺧﻮﺍﻫﺎﻧﻪ ﻭ… ﻭﻗﺘﯽ ﺑﺎ ﻫﻤﺮﺍﻫﯽ ﻃﺮﻑ ﻣﻘﺎﺑﻞ ﻧﺒﺎﺷﺪ، ﻓﺎﺻﻠﻪ‌ﺍﯼ ﻣﯿﺎﻥ ﺯﻭﺝ‌ﻫﺎ ﺍﯾﺠﺎﺩ ﻣﯽ‌ﮐﻨﺪ.
    ﺍﻋﺘﻤﺎﺩ ﺑﻪ ﻧﻔﺲ ﺣﺎﻓﻆ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﻣﺸﺘﺮﮎ
    ﯾﮑﯽ ﺍﺯ ﻋﻠﺖ‌ﻫﺎﯼ ﺷﺮﻭﻉ ﭼﻨﯿﻦ ﺍﺭﺗﺒﺎﻃﺎﺗﯽ، ﺩﺭ ﺩﺳﺘﺮﺱ ﺑﻮﺩﻥ ﺗﻠﻔﻦ‌ﻫﺎﯼ ﻫﻤﺮﺍﻩ ﻫﻮﺷﻤﻨﺪ ﻭ ﺷﺒﮑﻪ‌ﻫﺎﯼ ﻓﺮﺍﻭﺍﻥ ﻣﺠﺎﺯﯼ ﺍﺳﺖ. ﺍﻣﺎ ﺷﺎﯾﺪ ﺍﯾﻦ ﺳﻮﺍﻝ ﺑﺮﺍﯼ ﺧﺎﻧﻢ‌ﻫﺎ ﭘﯿﺶ ﺑﯿﺎﯾﺪ ﮐﻪ ﺑﺎ ﻭﺟﻮﺩ ﺍﯾﻦ ﺍﻣﮑﺎﻧﺎﺕ ﭼﻄﻮﺭ ﺍﺯﺩﻭﺍﺝ‌ﺷﺎﻥ ﺭﺍ ﺣﻔﻆ ﮐﻨﻨﺪ؟ ﺑﻪ ﺧﺎﻧﻢ‌ﻫﺎ ﺗﻮﺻﯿﻪ ﻣﯽ‌ﺷﻮﺩ ﮐﻪ ﺍﻋﺘﻤﺎﺩﺑﻪ‌ﻧﻔﺲ‌ﺷﺎﻥ ﺭﺍ ﺑﺎﻻ‌ ﺑﺒﺮﻧﺪ. ﺍﺻﻠﯽ‌ﺗﺮﯾﻦ ﺩﻟﯿﻞ ﺑﺮﻭﺯ ﭼﻨﯿﻦ ﻣﺸﮑﻼ‌ﺗﯽ ﺧﻮﺩ ﺧﺎﻧﻢ‌ﻫﺎ ﻫﺴﺘﻨﺪ. ﺑﺎ ﻭﺟﻮﺩ ﺍﯾﻨﮑﻪ ﮐﺎﺭ ﻣﯽ‌ﮐﻨﻨﺪ ﻭ ﺗﺤﺼﯿﻼ‌ﺕ ﺩﺍﺭﻧﺪ، ﺍﻋﺘﻤﺎﺩﺑﻪ‌ﻧﻔﺲ‌ﺷﺎﻥ ﭘﺎﯾﯿﻦ ﺍﺳﺖ ﻭ ﺍﺣﺴﺎﺱ ﺍﺳﺘﻘﻼ‌ﻝ ﻧﺪﺍﺭﻧﺪ. ﺿﻤﻦ ﺍﯾﻨﮑﻪ ﺑﺴﯿﺎﺭﯼ ﺍﺯ ﺧﺎﻧﻢ‌ﻫﺎ ﺧﯿﻠﯽ ﺯﻭﺩ ﻭﺍﮐﻨﺶ ﺷﺪﯾﺪ ﻧﺸﺎﻥ ﻣﯽ‌ﺩﻫﻨﺪ.
    ﺑﻨﺎﺑﺮﺍﯾﻦ ﺗﻮﺻﯿﻪ ﻣﯽ‌ﺷﻮﺩ ﮐﻪ ﺧﺎﻧﻢ‌ﻫﺎ ﺑﺮﺍﯼ ﺭﻓﻊ ﺍﯾﻦ ﻣﺸﮑﻼ‌ﺕ ﺗﻼ‌ﺵ ﮐﻨﻨﺪ ﺗﺎ ﺗﺴﻠﻂ ﺧﻮﺩﺷﺎﻥ ﺭﺍ ﺑﻬﺘﺮ ﺣﻔﻆ ﮐﻨﻨﺪ. ﺍﮔﺮﭼﻪ ﻣﯽ‌ﺗﻮﺍﻧﻨﺪ ﺑﺎ ﮐﻤﮏ ﺭﻭﺵ‌ﻫﺎﯼ ﺁﻣﻮﺯﺷﯽ ﻭ ﺁﻣﻮﺧﺘﻦ ﻣﻬﺎﺭﺕ‌ﻫﺎﯼ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﻭ ﺑﻪ ﮐﺎﺭﺑﺮﺩﻥ ﺗﻤﺮﯾﻨﺎﺕ، ﺑﺮﺍﯼ ﺍﻓﺰﺍﯾﺶ ﺍﻋﺘﻤﺎﺩﺑﻪ‌ﻧﻔﺲ ﺗﻼ‌ﺵ ﮐﻨﻨﺪ ﻭﻟﯽ ﺑﯿﺸﺘﺮ ﻣﻮﺍﻗﻊ ﺍﯾﻦ ﮐﻤﺒﻮﺩ ﺭﯾﺸﻪ‌ﺍﯼ ﺍﺳﺖ ﮐﻪ ﺑﺎ ﮐﻤﮏ ﺭﻭﺍﻧﮑﺎﻭﯼ ﻭ ﺗﺤﻠﯿﻞ ﺑﺮﻃﺮﻑ ﻣﯽ‌ﺷﻮﺩ ﭼﻮﻥ ﻧﺪﺍﺷﺘﻦ ﺍﻋﺘﻤﺎﺩ ﺑﻪ ﻧﻔﺲ ﺩﺭ ﺩﻭﺭﺍﻥ ﮐﻮﺩﮐﯽ ﺭﯾﺸﻪ ﺩﺍﺭﺩ ﮐﻪ ﺑﺎﯾﺪ ﺑﻪ‌ﻃﻮﺭ ﺩﻗﯿﻖ ﺑﺮﺭﺳﯽ ﺷﻮﺩ.
    امضای ایشان
    لحظه هاتون شاد دل هاتون پر از امید لب هاتون پر از خنده و دستانتون پر از تلاش

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,740 بار در 6,988 پست
    میزان امتیاز
    24

ببینید به هرچیزی زود حس بدی نداشته باشید

این برنامه هایی هست که تقریبا همه دارن چه زن و چه مرد درارتباط هستن باهم پس دلیل بر خیانت اصلا نیست یه چیز خیلی عادی

ولی شما به جای اینکارا باید باهاش صمیمی بشید و ازش بخواد پایش بشید تا به شما هم برنامه هارونشون بده. براتون قشنگ توضیح بده
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5839
    تشکـر
    1
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام. به نظر من، شما رفتارت عادی باشه با همسرت... ولی دورا دور کنترلش کن. از بهونه گیری خودداری کن. تو هم خودت رو مشغول انجام یه کار مهم نشون بده. هیچ وقت به صورت مستقیم نشون نده که نگرانی. این یه ضعفه برای خانم ها....اگه رفتارت عادی باشه و از حساسیتت کم کنی می تونی بهتر از پس مشکلت بر بیای.

5. کاربران زیر از مونا خ بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19360
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

خیلی ممنونم لطف کردین همتون واقعا ممنون

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19360
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

اما اون خیلی مغرور شده باهام اصلاهیچی براش مهم نیست نمیتونم مشکلمم به پدرو مادرم بگم چون اون میگه بعد این کارت یه ثانیه هم ازت نمیگذرم فورا میرم سراغ یکی دیگه

8. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19360
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

خودش میگه دلم از اب نیز پاک تره اما باور نمیکنم چیکار کنم خدا ای کاش این همه بهش وابسته نبودم و با عشق از دواج نمیکردم یه لحظه هم پیشش نمیموندم

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد