نمایش نتایج: از 1 به 43 از 43

موضوع: حس کسانی رو دارم که بهشون خیانت شده

2796
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19762
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

حس کسانی رو دارم که بهشون خیانت شده

سلام نمی دونم چه جوری توضیح بدم احساس تنهایی می کنم همیشه رابطه ای که بین همسرم و خواهرش هست منو عذاب میداده شاید فکر کنید که حسادت می کنم اما اینجوری نیست احساس حقارت و خرد شدن دارم پنج ساله که ازدواج کردیم از همون ابتدای ازدواجمون با این مسئله روبرو بودم اما این چندروز به اوج رسیده چهار روزه که خواهر شوهرم که 19 سال داره مهمون ما شده از همون شب اول شوهرم در پذیرایی تشک انداخت و گفت هر سه نفرمون اینجا میخوابیم خب شب اول من وسط خوابیدم و خواهر شوهر و همسرم دو طرف من شب دوم باز من وسط خوابیدم اما همسرم مدام اصرار داشت که یا خواهرش وسط بخوابه یا خودش اما من اصلا به روی خودم نیاوردم
    اما حرفهای همسرم منو دیونه کرد همسرم مدام اونشب می گفت که هرشب یکیتون تو بغلم بخوابید نوبتی و یا اینکه وقتی دستش رو زیر سر من گذاشته بود از زیر سر من موهای خواهرش رو نوازش می کرد انگار که خواهرش نیست و هووی منه داشت آغوشش رو حریم خصوصیمون رو با یکی دیگه تقسیم می کرد تنها کاری کردم دستش رو از زیر سرم برداشتم اما تا صبح پلک نزدم و فرداش رفتم سرکار بعد از کار متوجه شد که ناراحتم اومد سمتم اما نتونستم چیزی بهش بگم حتی از نوازشهاش چندشم می شد سعی کردم خودم رو کنترل کنم که خواهرش متوجه چیزی نشه دیشب هم که قبل از خواب رفتم سرویس و از عمد لفتش دادم تا ببینم میخواد واسه خواب چه برنامه ای بریزه باز تشک انداخت و اینبار خودش وسط خوابیده بود رفتم خوابیدم دستش رو گذاشت رو صورتم و همزمان اون یکی دستش رو روی صورت خواهرش باز تحمل نکردم و دستش رو پس زدم رومو ازش بر گردوندم بعد از چند دقیقه دیدم که با اون دستش داره خواهرش رو نوازش می کنه دیگه تحمل نکردم پاشدم رفتم روی تختم خوابیدم حالا نمیدونم اشتباه کردم یا نه؟ اصلا چه عکس العملی باید نشون بدم سردرگمم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19762
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : حس کسانی رو دارم که بهشون خیانت شده

البته اینها فقط وقت خواب نیست در تمام مدت حرفهای عاشقانه و بغل کردن و بوس کردن بینشون رد وبدل میشه

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

سلام .همسرتون تک پسر و خواهرشون تک دختر هستن؟

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19762
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام همسرم پسر بزرگ و خواهرش تک دختر هست

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

پدر مادر همسرتون زنده هستن؟

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19762
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

پدر همسرم فوت کرده

7. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10395
    تشکـر
    1,130
    تشکر شده 1,749 بار در 636 پست
    میزان امتیاز
    11

سلام
    رناز خانم يقينا كار همسرتون اشتباهه.حتي اگه خواهر شوهرتون تنها باشه و پدر و مادرشون به رحمت خدا رفته باشه.اما اينو بدونيد احتمال زيادي هست كه همسرتون از روي غرض اين كار رو نميكنه.بايد باهاش بطور كاملا و خصوصي صحبت كنيد تا ببينيد مشكل و در واقع هدف ايشون چيه.
    ي سري صحبتها هست كه البته شما نبايد به همسرتون منتقل كنيد بلكه يك فرد خبره در اين امور بايد بگه.حالا يا مادر شوهرتون يا مشاور.ازين جهت ميگم شما نگيد چون همسرتون جبهه ميگيره.اين صحبتها اينه كه بغل كردن خواهرشون جلوي شما تاثير بسيار منفي داره براي رابطه خودتون...
    شرايط رفتن به مشاوره رو داريد؟

8. کاربران زیر از خليلي بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19762
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

بله دارم ولی الان نیاز به تسکین دارم خواهر شوهرم مهمون ماست واون هیچ گناهی در این زمینه نداره حتی یکبار هم ندیدم که خواهرشوهرم برای بوسیدن برادرش پیش قدم بشه نمیخوام تا زمانی که خونه ماست چیزی ناراحتش کنه

10. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10395
    تشکـر
    1,130
    میزان امتیاز
    11

سركار خانم اين ميزان درك شما رو ميرسونه كه قصد تخريب روابط رو نداريد.ولي حس بوسيدن و بغل كردن اين دونفر دقيقا مثل همون حسي هيت كه بين شما و پدرتون ايجاد ميشه.وقتي شما پدرتونو جلوي همسرتون ميبوسيد آيا ميتونيد بخودتون بقبولانيد كه همسرتون حق ناراحت شدن داشته باشه؟! پس اين مورد رو درك كنيد و منطقي مديريتش كنيد.تازه پدر شوهرتونم از دنيا رفته و اين براي يك دختر 19 ساله سخته.شايد ميزاني از اين غلظت رفتار به اين موضوع هم برگرده.ولي عمل همسرتون بااين حال درست نيست.ولي بجاش بايد به ايشون اين موضوع رو منتقل كنيد

11. 2 کاربران زیر از خليلي بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19762
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

بله تا حدودی می تونه عادی باشه ولی این از حد گذشته پدر شوهر من 7 سال پیش فوت شدند پدر وبرادر من بعد از ازدواجم هیچ وقت منو برای طولانی مدت در آغوش نگرفتن

13. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

خب معادله حل شد

همسرتون یه خواهر بیشتر نداره و خواهرش در اوج دوران جوانی قرار داره پس باید پر بشه از محبت تا خدای ناکرده اسیر گرگای جامعه نشه از اونور این محبت را پدر به دختر میده و خواهر همسرتون فاقد پدر هستش پس جای پدر را برادر بزرگتر که همسر شما باشه میگیره .همسرتون از نظر وجدانی داره کار درستی را انجام میده و فقط داره وظیفه ای که به گردنشه را انجام میده اینکه میگید میگه هرشب یکیتون تو بغلم بخوابه یا خودش وسط میخوابه داره با زبون بی زبونی به شما میگه خانمم تو و خواهرم هردو بال من هستید و من هم در مقابل شما وظیفه دارم هم در مقابل خواهرم همینطوری که به عنوان همسر باید به شما محبت کنم همینطور به عنوان برادر بزرگ باید جای پدرم را واسه خواهرم پر کنم و بهش محبت کنم درسته که این حس حسادت در 100 درصد خانمای ایرانی هستش ولی به شدت توصیه میکنم به این مسائل واکنش منفی نشون ندید و به همسرتون گیر ندید چون دودش فقط تو چشم خودتون میره و ممکنه همسرتون از شما سرد بشه هیچوقت فراموش نکنید قبل از اینکه شما زن همسرتون بشید اون دختر خواهر همسرتون بوده

14. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10395
    تشکـر
    1,130
    میزان امتیاز
    11

sam عزيز...
    با نظر شما مخالف هستم.نميدونم چه سني داريد و آيا متاهل هستيد يا خير.حريم زندگي شخصي و همسر داري با حريم زندگي كه فرد در آن بزرگ شده بسيار متفاوت هست.
    خطاب به هردو عزيز بگم كه...
    چه 7 سال چه 1 سال، تفاوتي در اصل قضيه نميكنه.بلاخره كمبود عاطفي براي دختر ايجاد ميشه.ممكنه از سنه 12 سالگي كه خواهرشوهرتون پدرشو از دست داده برادرش (همسر رناز خانم) جاي پدر رو براش پر كرده باشه.اين عمل ايشون يعني بوسيدن و غيره... از نظر عاطفي درسته ولي خانواده ي شخصي ايشون منظور رناز خانم قسمت ديگه ي اين موضوع هست.هرچيزي جاي خودشو داره.
    رناز عزيز...
    همسرتون بايد محبت كنه به خواهرش ولي هر كاري در جاي خودش مطلوبه.خيلي ببخشيد قصد جسارت ندارم.فقط در باب درك موضوع مثال ميزنم.همه ميدونيم روابط جنسي بين زوجين پذيرفته شده است.حتي اگه اين رابطه نباشه بعنوان يك ناهنجار براي اون زوج محسوب ميشه.ولي آيا ميشه قبول بكنيم كه حالا كه اين زوجين در رابطه جنسي مانعي ندارند ميتونن جلوي بقيه اطرافيانشون اين رابطه رو داشته باشند؟!
    منظور اينه كه همه ميدونيم رابطه را دارند ولي اين موضوع جا داره.جلوي بقيه موجب انزجار بقيه ميشه و باعث اعتراضشون ميشه.اگر در مقام مقايسه بر بيايم بايد بگيم اين اعتراض در موضوع قبل مشابه اعتراض فعليه شما در اين موضوع هست.

15. 6 کاربران زیر از خليلي بابت این پست مفید تشکر کرده اند

16. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10395
    تشکـر
    1,130
    میزان امتیاز
    11

براي حل اين موضوع صبر و توكل داشته باشيد.ايجاد عمق و ريشه رابطه برادر و خواهري همسرتون با خواهرش به قبل از ورود شما به زندگي ايشون برميگرده.پس در حل اين مشكل صبر داشته باشيد.با اين حال شخصا به شما حق ميدم از همسرتون ناراحت باشيد.اصلا بايد ناراحت باشيد چون احساس يك زن خيلي شكننده و حساس هست.درست مثل حس خواهر شوهرتون.ايشون بايد به شما هم توجه كنه.ولي از اونجايي كه قصد داريد رسم مهمون نوازي رو رعايت كنيد به نظر خانم بسيار با دركي هستيد.با صبر به موقع موضوع رو با همسرتون در ميان بزاريد.يقينا ايشونم اين خلاء و كم كاري رو براي شما جبران ميكنن.

17. 3 کاربران زیر از خليلي بابت این پست مفید تشکر کرده اند

18. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

خانم رناز گفتن این ماجرا به اوج خودش رسیده یعنی از 5 سال پیش اینطوری نبوده چند وقتیه اینطوری شده .مطمئن باشید 5 سال دیگه این ماجرا تکرار نمیشه چون اون حس نیاز به محبت در وجود یه دختر به اندازه الان نیست دوره ای که خواهر ایشون الان هستش یه دوره بسیار حساسه که دخترا گدای محبت زیاد میشن پس اگه این محبت از طرف خانواده تامین نشه میتونه باعث نابودی یه دختر بشه اگه این محبت از طرف خانواده تامین نشه دختر رو میاره به جامعه و اگه یه مرد بهش یه لبخند بزنه ولو اون مرد خدای فاسد بودن باشه دختره عاشق و کشته مردش میشه و این میشه ماجرای خیلی از دخترای این جامعه که پاک بودن محبت از خانواده ندیدن گرگای جامعه بهشون محبت کردن ناپاک شدند مثالی که زدید هم اصلا بی ربط بود به این قضیه این قضیه مثل همون آغوش گرفتن پدر مادره من مادرمو در آغوش میگیرم آیا همسرم باید از این موضوع ناراحت بشه و حسادت کنه ؟ همسرم پدرشو در آغوش میگیره آیا من باید از این موضوع دلخور بشم؟
    ویرایش توسط sam127 : 07-29-2015 در ساعت 11:43 AM

19. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10395
    تشکـر
    1,130
    میزان امتیاز
    11

sam عزيز بي ربط بودن مثال رو درك نكردم يعني چي.قصدم از متثال نماياندن جايگاه هر عمل در زمان خودشه.نه اينكه محبت نسبت به خانواده پدري بد باشه.
    رناز عزيز صحبتهاي من در مقام مشورت هست.و نه مشاوره

20. 2 کاربران زیر از خليلي بابت این پست مفید تشکر کرده اند

21. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

شما بحث رابطه جنسی در برابر عموم را مطرح کردید منظورم از بی ربط این بود رابطه جنسی هیچ سنخیتی با این مورد نداره

22. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19762
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

من میدونم اگه با همسرم صحبت کنم اوضاع خیلی بد میشه واون فکر میکنه که من با خواهرش مشکل دارم در صورتی که اینطوری نیست ومن با رفتار همسرم مشکل دارم نه با خواهر ش

23. کاربران زیر از رناز بابت این پست مفید تشکر کرده اند

24. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19762
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

فکر نمیکنم هیچ کس این موضوع رو درک کرده باشه من دارم عذاب می کشم و نمیدونم چه واکنشی باید نشون بدم الان همسرم با من قهره چون من دیشب رفتم تو اتاقم خوابیدم

25. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,741 بار در 6,989 پست
    میزان امتیاز
    24

ببین رناز جون اصلا کار شوهرتون قبول ندارم شبا دیگه مال زن و شوهر هست باید باهم تنها باشن و این درست نیست

ولی از طرفی من این فکر و میکنم شوهرتون میترسه که خواهرش به یه غریبه پناه ببره یه غریبه ازش سو استفاده کنه واسه همین برادرش سعی میکنه وابسته خودش کنه. که کمبود محبتی حس نکنه بخواد طرف پسر دیگه ای بره اینکارا درست هست ولی زیاده روی مثل شبها سه نفری پیش هم میخوابین درست نیست

شوهر شما فقط میترسه کسی ازش سو استفاده کنه و چون تک دختر هم هست زیاد روش حساسم و پدر هم ندارن دیگه خودشو جای پدرش هم میدونه
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

26. کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

27. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19762
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

یه چیزی رو فراموش کردم ما شیراز زندگی میکنیمو خانواده همسرم و خانواده خودم یزد همسر من نمی تونه کنترل زیادی داشته باشه از طرفی بینهایت به خواهرشون اعتماد دارن

28. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19762
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

ببینید من درک میکنم که همسرم نگران خواهرشه و خواهرش نیاز به محبت داره اما اینکار همسرم اینقدر تاثیر منفی در من داشته که من دوست ندارم همسرم دیگه منو حتی لمس کنه
    خواهش می کنم کمکم کنید اینجا تنها جایی که من میتونم حرف بزنم
    ویرایش توسط رناز : 07-29-2015 در ساعت 01:11 PM

29. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط رناز نمایش پست ها
    یه چیزی رو فراموش کردم ما شیراز زندگی میکنیمو خانواده همسرم و خانواده خودم یزد همسر من نمی تونه کنترل زیادی داشته باشه از طرفی بینهایت به خواهرشون اعتماد دارن
    eee مبارکه همشهری هم هستیم منم یزدی هستم .

ببین خانم رناز بی پرده بهت بگم با جو جامعه ای که ما داریم اگه دختر پیامبر هم باشه کمبود محبت احساس کنه میتونه در دام گرگ بیوفته و زندگیش نابود بشه پس اینکه بهش اعتماد دارن کشکه .خواهر همسرتونم که قرار نیست تا ابد پیش شما بمونه فوقش 1 ماه به این فکر کن که اگه شما برخورد بدی کنی و همسرتون از محبتش نسبت به خواهرش کم بشه و خواهرش گیر گرگای جامعه بیوفته و نابود بشه آیا میتونی با وجدانت کنار بیای؟ که رفتار تو باعث نابودی این دختر شده یا حتی نقش داشته ؟
    به نظرت بهتر نیست نادیده بگیری یا به قول ما مردا زیرسیبیلی رد کنی بره تا خواهرش بره شهر خودشون؟
    ویرایش توسط sam127 : 07-29-2015 در ساعت 02:35 PM

30. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19762
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

آقای سام همسرم تا میخگاد میتونه توی روز به خواهرش محبت کنه اما شب خلوت خصوصی منو همسرمه هیچ کس نباید تو اون خلوت بیاد حریم این خلوت نباید شکسته میشد

31. کاربران زیر از رناز بابت این پست مفید تشکر کرده اند

32. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

خب شما اینجا باید سیاست به خرج بدید در این باره با همسرتون صحبت کنید ولی نه طلبکارانه با لبخند و خوش مثلا بهش بگید فلانی بهتر نیست خواهرت (اسمشو بگید) تو پذیرایی بخوابه بعد منوتو رو تخت خودمون .بعدشم بگید هرچی باشه منم یه نیازایی دارم که جلوی خواهرت راحت نیستم و خجالت میکشم .اینطوری هم همسرتون ازتون ناراحت نمیشه هم میتونید حریمتون را حفظ کنید.

33. بالا | پست 25

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12089
    تشکـر
    572
    تشکر شده 462 بار در 297 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام.رناز خانم همونجور ک دوستان گفتن رفتار همسرتون ب خاطر شرایط خواهرتون هست.هرچند که بعضی از رفتار های ایشون از نظر من هم پذیرفته نیست.ب نظرم سعی بکنین حریم خصوصی تون رو برای شب ب همسرتون یاد اوری بکنین.البته ن با صحبت کردن.واینکه سعی بکنین شما هم علاقتون رو ب خواهر شوهرتون نشون بدین.(حتما جلوی روی همسرتون این محبت رو نشون بدین)

به نظرم زندگی خودتون رو به خاطر مهمونتون خراب نکنین.سعی کنین یکم صبور باشین و خوبه که با مشاورم صحبت بکنین تا از فشارهای روحی تون کاسته باشه.وقتی که خواهر شوهرتون ب شهرش برگرده اوضاع مثل سابق میشه.
    امضای ایشان
    ...!

34. بالا | پست 26

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19762
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

سام عزیز من قبل از اینکه خواهرش بیاد راجب این مسئله با همسرم صحبت کردم اما

35. بالا | پست 27

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10395
    تشکـر
    1,130
    میزان امتیاز
    11

آقاي sam اين چه اصرار بي مورده.مشكل محبت كردن نيست.مشكل عدم توجه به حريم خصوصيه.جرا موضوعاتو يكطرفه ميبيني.اگه جامعه گرگ داره و شوهر اين خانم بايد به خواهرش محبت كنه، به همون اندازه بازم جامعه گرگ داره و شوهر اين خانم بايد به خود اين خانم محبت كنه...افتاد عزيز...اين خواهر بجز داداشش ي مادر هم داره تو زندگيش.ولي خانم رناز زندگي خصوصي محدود به شوهرشه.پدر مادرش در مرحله بعدي هستن.لطف با در نظر گرفتن همه جواب راهكار بدين.ما هيچكدوم نافي محبت برادر به خواهرش نيستيم...حتي موافقيم.ولي مخوايم اين طرف ترازو رو هم درست كنيم

36. 2 کاربران زیر از خليلي بابت این پست مفید تشکر کرده اند

37. بالا | پست 28

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

سام عزیز من قبل از اینکه خواهرش بیاد راجب این مسئله با همسرم صحبت کردم اما
    چجوری صحبت کردی چه واکنشی نشون داد؟

38. بالا | پست 29

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط خليلي نمایش پست ها
    آقاي sam اين چه اصرار بي مورده.مشكل محبت كردن نيست.مشكل عدم توجه به حريم خصوصيه.جرا موضوعاتو يكطرفه ميبيني.اگه جامعه گرگ داره و شوهر اين خانم بايد به خواهرش محبت كنه، به همون اندازه بازم جامعه گرگ داره و شوهر اين خانم بايد به خود اين خانم محبت كنه...افتاد عزيز...اين خواهر بجز داداشش ي مادر هم داره تو زندگيش.ولي خانم رناز زندگي خصوصي محدود به شوهرشه.پدر مادرش در مرحله بعدي هستن.لطف با در نظر گرفتن همه جواب راهكار بدين.ما هيچكدوم نافي محبت برادر به خواهرش نيستيم...حتي موافقيم.ولي مخوايم اين طرف ترازو رو هم درست كنيم
    ببینید نظراتی شما میدید از دید یه خانم هستش ولی نظری که من میدم از دید یه آقا هستش من خودمو میزارم جای همسر ایشون به خودم میگم خب درسته حریم داریم ولی مگه خواهرم همیشه خونه ما هستش یه چند روز اومده و داره میره چرا همسرم اینقد ادا در میاره خب چند روز تحمل کنه اشکالی نداره .خودمونی بگم این چیزی که الان واسه این خانم مهم شده و بهش حساس شدن مطمئنم شوهرشون اصلا حواسشم به این چیزا نیست چون ما مردا ادا اصولی که شما زنا دارید را نداریم

39. بالا | پست 30

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19762
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

جناب آقای سام تصور کن برادر زنت برای چهارشب به جای شما تو بسترتون بخواب اون وقت چه ادا و اصولی در میارید.

40. کاربران زیر از رناز بابت این پست مفید تشکر کرده اند

41. بالا | پست 31

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10395
    تشکـر
    1,130
    میزان امتیاز
    11

sam عزيز آيا سوال كننده شوهر ايشون هستند؟
    شما كه نميدونيد مخاطبتون بايد كي باشه صحيح تر اينه مشورت اشتباه نديد.من بعنوان يك آقا كه رشته حقوق رو در مرحله فوق ليسانس گذروندم به اين خانم كاملا حق ميدم.

42. بالا | پست 32

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

جناب آقای سام تصور کن برادر زنت برای چهارشب به جای شما تو بسترتون بخواب اون وقت چه ادا و اصولی در میارید.
    اگه برادر زن من شرایط خواهر شوهر شما را داشته باشه من بدون هیچ اخمی این 4 شب را تنها میخوابم چون فقط 4 شبه و حتما برادر زن من از نظر احساسی بیشتر از من به خواهرش نیاز عاطفی داره .چرا چون قبل از اینکه زن من باشه خواهر این بنده خدا هستش و همیشگی هم قرار نیست باشه

دقیقا همینه که میگم ما مردا اون حساسیتی که شما خانما دارید رو بعضی مسائل را نداریم شوهر شما هم همینه

43. بالا | پست 33

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

sam عزيز آيا سوال كننده شوهر ايشون هستند؟
    شما كه نميدونيد مخاطبتون بايد كي باشه صحيح تر اينه مشورت اشتباه نديد.من بعنوان يك آقا كه رشته حقوق رو در مرحله فوق ليسانس گذروندم به اين خانم كاملا حق ميدم.
    خیر واسه همین پست بالا پرسیدم چجوری با شوهرتون صحبت کردید در این مورد و چه واکنشی نشون داد

44. بالا | پست 34

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10395
    تشکـر
    1,130
    میزان امتیاز
    11

عزيز دل منم بخاطر همين ميگم شما داري اشتباه راهنمايي ميكني.
    جمله خودتو بخون...
    ...
    دقیقا همینه که میگم ما مردا اون حساسیتی که شما خانما دارید رو بعضی مسائل را نداریم شوهر شما هم همینه...
    خوندي؟
    شما داري از ديد يك مرد راهنمايي ميكني . بدون در نظر گرفتن احساس زنانه.احتمالا از خصوصيات زن اطلاعاتي نداري.

45. کاربران زیر از خليلي بابت این پست مفید تشکر کرده اند

46. بالا | پست 35

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

طبیعیه بایدم از دید یه مرد راهنمایی کنم چون مرد هستم خانمای انجمن هم باید بیان از دید خودشون راهنمایی کنند.اینجا یه سایت مشاوره کاربری هستش هرکدوم از ماها بر اساس دید و سلیقه خودمون میایم همفکری میکنیم ولی تصمیم آخر را خود استارتر باید بگیر.

47. بالا | پست 36

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19762
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

میخوام با همسرم صحبت کنم البته بعد ازاینکه خواهرش رفت لطفا کمکم کنید نمیخوام کارمون به دعوا کشیده بشه فقط میخوام منو درک کنه و به رفتارش ادامه نده

48. بالا | پست 37

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

دنباله کشی نکنی بهتره .

49. بالا | پست 38

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10395
    تشکـر
    1,130
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط sam127 نمایش پست ها
    طبیعیه بایدم از دید یه مرد راهنمایی کنم چون مرد هستم خانمای انجمن هم باید بیان از دید خودشون راهنمایی کنند.اینجا یه سایت مشاوره کاربری هستش هرکدوم از ماها بر اساس دید و سلیقه خودمون میایم همفکری میکنیم ولی تصمیم آخر را خود استارتر باید بگیر.

بنده با مدرك ارشد حقوق خصوصي گرايش خانواده خودمو در جايگاه مشاور نميدونم و صرفا در حد مشورت نظر ميدم.
    مدرك تحصيلي شما چيه آقاي مشاور كاربري؟
    مشاور كاربري يعني چي؟از نظر علم روانشناسي و يا حقوق خانواده با رفرنس تعريف بفرماييد؟
    در نهخايت ...
    سركار خانم رناز، بنده دوستان ديگه رو هم دعوت ميكنم به اين تاپيك.نظرات رو بخونيد و سعي كنيد منطقي تصميم بگيريد.
    موفق و پيروز باشيد

50. بالا | پست 39

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

بنده با مدرك ارشد حقوق خصوصي گرايش خانواده خودمو در جايگاه مشاور نميدونم و صرفا در حد مشورت نظر ميدم.
    مدرك تحصيلي شما چيه آقاي مشاور كاربري؟
    مشاور كاربري يعني چي؟از نظر علم روانشناسي و يا حقوق خانواده با رفرنس تعريف بفرماييد؟
    در نهخايت ...
    سركار خانم رناز، بنده دوستان ديگه رو هم دعوت ميكنم به اين تاپيك.نظرات رو بخونيد و سعي كنيد منطقي تصميم بگيريد.
    موفق و پيروز باشيد
    منظور منم همین بود واسه شما سو تفاهم شد گرامی.ماها هردو مشورت دادیم بر اساس سلایق و دیدگاه خودمون.نه من علم و مدرک مشاوره را دارم نه هرکدوم از بچه های اینجا.من نظراتم را بر اساس دیدگاه خودم گفتم شما هم بر اساس دیدگاه خودتون .به این جمله توجه کنید نظر دادیم ممکنه نظراتمون اشتباه باشه پس واسه همینه که تصمیم آخر را خود ایشون میگیره.
    مثل این میمونه یکی میخواد فلان جا زمین بخره یکی میگه بخر خوبه یکی میگه نخر بده اینجا هم همینه نظر من اون بود نظر شما این
    اگه گفتم مشاور کاربری منظورم همین بود : من یه کاربر هستم که دارم بر اساس نظر و دیدگاه خودم مشاوره یا مشورت میدم که هردوش یک معنی میده .شما هم همینطور بچه های دیگه هم همینطور.هرکسی بر اساس افکار و دیدگاهش
    ویرایش توسط sam127 : 07-29-2015 در ساعت 04:37 PM

51. بالا | پست 40

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    19153
    تشکـر
    1,726
    تشکر شده 5,759 بار در 1,860 پست
    میزان امتیاز
    12

سلام عزیزم
    من واقعا درکت میکنم که خیلی سخته بتونی این رفتارهارو تحمل کنی نمیشه گفت حسودی چون کاملا حق باتوعه
    ولی اینجوری که میگی همسرت نخواسته تورو اذیت کنه فقط خواسته محبتش رو به خواهرش هم نشون بده
    ولی خب از همون اول نباید قبول میکردی که یکجا بخوابین
    ولی نه با قهر با بیشتر محبت کردن
    قهر کردن اصلا چیزه خوبی نیست چون این حس رو ایجاد میکنه که از خاهر شوهرت بدت میادو داری حسودی میکنی و همچنین تورو جلوی خواهر شوهرت بدنشون میده
    میتونی به خواهر شوهرت محبت کنی که همسرت فکر نکنه از اون بدت میادو
    بعدش با همسرت که تنها شدی تویه یه فضای عاشقانه و با لحن مهربون بهش بگی
    " عزیزم من واقعا درک میکنم که خواهرت رو دوست داری اما من احساس بدی دارم که شبها خلوت دونفرمون بشه سه نفره حالا اون شخص سوم هرکسی که می خواد باشه من دوست دارم
    شها کنار تو تنها باشم و حس خوبی ندارم که کنار کس دیگه باشیم "

یادت باشه خواستی اعتراضی کنی نگو تو کارت بده که اینکارو میکنی با دعوا و کم محلی و قهر!
    اعتراضت رو با کلمه من بگی با یه لحن عاشقانه بگی !یعنی حس خودت رو بیان کنی و بزاری شوهرت تصمیم بگیره که چطوری حس تورو خوب کنه!
    این خیلی مهمه ها
    امضای ایشان
    آیا دوست دارید برای

صلح جهانی کاری انجام دهید ؟

به خانه بروید و به خانواده تان
    عشق بورزید

52. بالا | پست 41

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19762
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنونم سمیرا جان

53. بالا | پست 42

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    17322
    تشکـر
    3,638
    تشکر شده 6,747 بار در 2,688 پست
    میزان امتیاز
    13

بهترین کار اینه که بدون سر وصدا وکاملا دوستانه با همسرتون در میون بزارید .مطمئن باش که همسرت قصد وغرضی نداره .بهش بگو عزیزم در اینکه شما خواهرت رو دوست داری وعاشقشی شکی نیست .بگو نمیخوای رابطه بین اون ها خراب بشه .ولی به همسرتون بگین همین اندازه که من از این نوازش ها اذیت میشم .در آینده ای نه چندان دور همسر خواهرت بیشتر از من زجر میکشه از این ارتباط صمیمانه .بهش بگو همچنان محبت پدرانش رو به خواهرش داشته باشه ولی در بغل گرفتن ونوازش وبوسیدن زیاد در زندگی وروابط آینده ایشون هم تاثیر مخرب میزاره .
    عزیزم اون دختر دوازده سالش بوده که پدرش رو از دست داده درست در سن بلوغ .الان دختر من دوازده سالشه نمیدونی چه رابطه ای با پدرش داره حتی صمیمانه تر از رابطه ای که با من داره .
    شاید همسرتون میخواد که از طریق محبت کردن به خواهرش کمبود های بچگیش رو پر کنه تا خدایی ناکرده به سمت جنس مخالف نره .
    من حس شما رو کاملا درک می کنم .قبل از این که با کسی در میون بزاری به خود همسرت بگو ولی جوری نگو که فکر کنه حسادت می کنی .مثل سابق هوای خواهر شوهرت رو داشته باش .
    امضای ایشان
    خدا مرهم تمام دردهاست هر چه عمق

خراش های وجودت بیشتر باشد

خدا برای پر کردن آن بیشتر در وجودت جای می گیرد

خدایا دردهایم دلنشین می شود

وقتی درمانم " تویی "

54. کاربران زیر از ستیلا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

55. بالا | پست 43

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6459
    تشکـر
    5,007
    تشکر شده 3,611 بار در 1,092 پست
    میزان امتیاز
    12

سلام

منم با نظرات جناب خلیلی و خانوم ستیلا موافق هستم

بعد از اینکه مهمونتون رفت موضوع رو با همسرتون در یک موقعیت مناسب درمیون بذارید، به طوریکه به نظر نرسه دارید حسادت میکنید

هر فردی جایگاه خودشو داره و باتوجه به این جایگاه حد و مرزی باید بین افراد وجود داشته باشه

حتی وقتی زن و مردی نسبتی دارند که به هم محرمند دلیل نمیشه ارتباطشون از مرز خودش خارج بشه

این زیاده روی همسرتون علاوه بر اینکه روی زندگی مشترکش تاثیر منفی داره
    تاثیر بسیار مخربی روی خواهرش میتونه بذاره
    چون این دختر خانوم هم باید یاد بگیره که این نوع ابراز علاقه را باید در آینده از شوهرش دریافت کنه
    و بعضی رفتارها مختص حریم زن و شوهر هست ولاغیر
    امضای ایشان

56. 2 کاربران زیر از naghme بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد