نمایش نتایج: از 1 به 30 از 30

موضوع: متأهلا بیان تو

4572
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    574
    تشکـر
    0
    تشکر شده 8 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

متأهلا بیان تو

سلام مرسی از سایت خوبتون من دختری 22ساله هستم 3ساله ازدواج کردم با اینکه عاشقه پسری بودم و باهاش رابطه داشتم اما به اصرار بابام با پسری که موقعیت خوبی داشت بدون اینکه به دوست پسرم چیزی بگم ازدواج کردم الان همش دلم پیشه اونه نمیخوام گناه کنم میخوام عاشقه شوهرم بشم از زندگی لذت ببرم اما نمیشه تورو خدا کمکم کنی

2. کاربران زیر از غمگین بابت این پست مفید تشکر کرده اند

MHY

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    634
    تشکـر
    1
    تشکر شده 4 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : متأهلا بیان تو

سلام اشتباه منو نکن.ارزششو نداره.همه ی مردا مثل همن.گیریم ک معجزه شدو تو ب معشوقت رسیدی.سرکوفتای ازدواجت دنیاتو میسوزونه و تباه میکنه.

4. 4 کاربران زیر از یلدا20 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    830
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

اونو فراموش کن به زندگیت بچسب درسته خاطرات خوب و دوست داشتنی بوده اما دیگه نمیشه داشته باشیش داشته هاتو بچسب

6. 2 کاربران زیر از هنما بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10
    تشکـر
    88
    تشکر شده 70 بار در 31 پست
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط غمگین نمایش پست ها
    سلام مرسی از سایت خوبتون من دختری 22ساله هستم 3ساله ازدواج کردم با اینکه عاشقه پسری بودم و باهاش رابطه داشتم اما به اصرار بابام با پسری که موقعیت خوبی داشت بدون اینکه به دوست پسرم چیزی بگم ازدواج کردم الان همش دلم پیشه اونه نمیخوام گناه کنم میخوام عاشقه شوهرم بشم از زندگی لذت ببرم اما نمیشه تورو خدا کمکم کنی
    سلام
    خب وقتی خودتونم میخواید که به همسرتون علاقه داشته باشید چرا نشه؟
    الان رابطه تون با همسرتون چطوره؟
    ارتباطتون با دوست سابقتون قطع شده؟ ...

8. کاربران زیر از MHY بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    970
    تشکـر
    1
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

سعی کن به عنوان یه ادم بی طرف نه همسر روی یه کاغذ ویزگیهای خوب همسرتو بنویسی و بهش فکر کنی.اونوقت احساس بهتری نسبت بهش داری

10. کاربران زیر از یارا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    983
    تشکـر
    0
    تشکر شده 5 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

نمیدونم چرا ما ادم ها همیشه عشق و با ازدواج قاطی میکنیم بابا عشق خیلی عمیق تر از اونیه که ما بهش فکر میکنیم مشکل ما اینه که جایی که باید واسیه عشقمون تلاش کنیم اون کار رو نمیکنیم بعد که کار از کار گذشت تازه یادمن میاد عشقی هم بوده فقط میتونم بگم متاسفم برای کسایی که عشقشون رو میفروشن

12. 2 کاربران زیر از nmnm بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1215
    تشکـر
    21
    تشکر شده 56 بار در 36 پست
    میزان امتیاز
    11

ba dostet vase hamishe ghate rabete ko va hich kaso joz shoharet be ghalbo zehnet rah nade ta na gonahe khianat ro mortakeb beshi na arameshe zendegito az dast bedi

14. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1561
    تشکـر
    0
    تشکر شده 5 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام بابا تو میتونی فراموشش کنی فقط از ته ته ته اعماق وجودت از خدا بخواه که دیگه بش فکر نکنی و تلاشتو بکن.من به قسمت اعتقاد خاصی دارم اون قسمتت نبوده اما شوهرت قسمتت بوده قدرشو اگه ندونی واقعا به خدا مشکوکی واین بی نهایت بی انصافی و بی رحمیه.گفته باشم!

15. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1803
    تشکـر
    1
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام من 21 سالمه و وقتی 15 سالم بود بابام رو از دست دادم و مادرم من رو در فوت پدرم به یک دلیل خیلی مضخرف مقصر میدونست و این حرف رو چندین بار در سالهای اول فوت پدرم تکرار میکرد البته الان دیگه به این واضحی نمیگه ولی از اون موقع محبتش نسبت به من خیلی کم رنگ شده بعضی وقتا واقعا احساس کمبود محبت میکردم یه مدت همش کابوس میدیدم و روزها هم توهم یه جورای دیوونه شده بودم تا اینکه رفتم دانشگاه روزها و روزها میگذشت اما مامانم یه یادی ازم نمیکرد وقتی تو خوابگاه بودم و میدیدم مامان بچه ها بهشون زنگ میزنه میرفتم یه گوشه و آروم گریه میکردم. الان 8 ماهه که نامزد کردم و مامانم مدام دنبال بهونه میگرده که من یا نامزدم رو جلوی بقیه تحقیر کنه بارها هم همین کار رو کرده خصوصا وقتی خواهر بزرگم خونه باشه وقتی نامزدم برام هدیه میخره مامانم ناراحت میشه و حتی اعصابش بهم میریزه راستش من و نامزدم واقعا عاشق همیم و اون همه کار میکنه تا بلکه رفتار مامانم عوض بشه تو همه کار کمک مامانم میاد ولی تا حالا نشده یکبار مامانم ازش تشکر کنه همیشه دوست داشتم رفتار مامانم با من مثل بقیه بچه هاش باشه اما نمیدونم انگار قرار نیست اینجوری بشه یه مدتیه که دیگه کاملا بیخیالش شدم ولی از روزی که یادمه من و مامانم همیشه و همیشه با هم دعوامون میشه خیلی داغونم خیلی تحقیر شدم واقعا نمیدونم چیکار کنم از این دعواها خسته شدم نامزدم هم خسته شده همیشه تنها راه باقی مونده واسه خودم رو خودکشی دونستم بنظرتون من باید چیکار کنم؟

16. کاربران زیر از هاشیه بابت این پست مفید تشکر کرده اند

17. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    983
    تشکـر
    0
    تشکر شده 5 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

چرا ما عادت کردیم تا با مشکلی مواجه میشیم بریم سراغ خودکشی راه بهتر از نظر من اینه که بشینی مشکلاتت رو با مامانت حل کنی اگر هم جواب نداد از یه بزرگتر خواهش کنی که این کار رو واست بکنه کسی که مامانت ازش حساب میبره ولی خودکشی

18. 2 کاربران زیر از nmnm بابت این پست مفید تشکر کرده اند

19. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1803
    تشکـر
    1
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

اینکار رو کردم اما فقط واسه چند روز جواب میده و دوباره همچی به حالت اول بر میگرده

20. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2034
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام یه جورایی مشکل تو مشکل منم هست منم نمی تونم فراموشش کنم و قتی که می بینمش داغون میشم حالا که هر جفتمون متاهلیم نباید به هم دیگه فکر کنیم ولی نمی تونیم سعی داریم به هم برسیم ولی باید 2 تا خانواده رو از هم بپاشیم سعی کن زندگی تو بکنی من که نتونستم فراموشش کنم ولی سعی میکنم کمتر بهش فک کنم

21. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1196
    تشکـر
    16
    تشکر شده 93 بار در 73 پست
    میزان امتیاز
    11

بخدا این چیزارو میبینم و از زبون خودتون میشنوم میترسم ازدواج کنم.میترسم همسرم فقط تو شناسنامم زنم باشه اما دلش فکرش به کسی دگ باشه از این میترسم که باوجود من بره با کسی دگ و بهم خیانت کنه
    .
    .
    .
    تنهایی یجور دردسره وقتی ازدواج میکنی این فکرا آدمو نابود میکنه واقعا برای خودم متاسفم که نمیتونم دگ به کسی اعتماد کنم و باورش کنم چرا که همه زندگیشونو با دروغ شروع میکنن همه گذشتشونو مخفی میکنن فقط به فکر خودشونن...

هی خدا جون دارم دیوونه میشم چرا آخه?چرا اینجوری شدن انسان ها...خدا قربون کرمت چرا?زن شوهر دارش دلش با کسی دگس چه دنیای کثیفی شده

خوبا کجان چرا نمیبینمشون?چرا همه بد دیده میشن?

22. کاربران زیر از mostafa_1234 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

23. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2231
    تشکـر
    103
    تشکر شده 91 بار در 49 پست
    میزان امتیاز
    11

salam azizam
    eshgh haghighat nadare
    az man be yadegar dashte bash
    doroghe
    zendegito nabod nakon azizam

24. کاربران زیر از rahil بابت این پست مفید تشکر کرده اند

25. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2231
    تشکـر
    103
    تشکر شده 91 بار در 49 پست
    میزان امتیاز
    11

agha mostafa shoma darin be hame khanomha ehanat mikoni
    nago ke hich vaght ashegh nabodi
    pas shoma ham gozashtei darid ke ghabele enkar nist

26. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2351
    تشکـر
    133
    تشکر شده 55 بار در 40 پست
    میزان امتیاز
    11

منم رابطم بامادرم خوب نيست وكمبود محبت دارم و همين طور باپدرم وخواهرام وخيلي وقت هاخواستم كه خودمو بكشم ولي جريتشو نداشتم وخيلي وقت ها ازدستشون عصباني مشن ولي كاري به غير از رفتن به اتاق ندارم وگاهي گريه مي كنم من اصلا ازبچگي داراي دوست هم نبودم وخيلي تنها بودم ولي نمي دونم چرا خدا خواسته بوده كه من دوبار ازمرگ نجات پيدا كنم ...من بااينكه امسال كنكوري هستم ولي اصلا براي كنكور تلاش هم نمي كنم و نمي خوام كه دردانشگاه قبول بشم ولي بااينكه دلم خيلي مي خواد برم دانشگاه ودرس بخونم ولي نمي تونم ...من ديگه نمي تونم تحمل كنم ولي كاري به غيراز صبر ازدستم بر نمي ياد لطفا كمكم كنيد من هم خيلي تنهام وهم دچاركمبود محبت هستم ازتون مي خوام كمكم كنيد

27. کاربران زیر از parenaz بابت این پست مفید تشکر کرده اند

28. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2454
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

یه چیز بهت میگم خوب گوش کن منم مشکلات شما رو دارم ولی من جای نامزد تو تو این داستان قرار دارم و خانمم و من با مادرش مشکل داریم تا جایی میتونم بگم که ما مشکل ما خیلی بد تره بخدا بهترین راه اینه که دسته همو بگیرین بیرین یه گوشه اروم زندگیتونو بکنین همین کاری که ما نکردیم و همش دنبال سازش بودیم که اخر چی شد خسته شدم و خسته شد داریم از هم جدا میشیم

29. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4653
    تشکـر
    27
    تشکر شده 29 بار در 20 پست
    میزان امتیاز
    10

به نظر من مادرتون داره با شما مبارزه میکنه ویا شاید یک جورایی به شما حسادت میکنه ایشون قطعا کمبودای زیادی داشتن ودرگیر مشکلات روانیند اگه شما رابطه و وابستگیتون رو با ایشون کم کنید هیچ مشکلی پیش نمیا کم کم اینکار روب کنید بهش احترام بگذارید ولی همه مسائل زندگیتون رو بهش نگید سعی کنید روی پای خودتون بایستید اگه بخواهید شخصیت مادرتون رو عوض کنید قطعا خودتون ازار میبینید واین غیر ممکن است به زندگی جدیدت همسرت فکر کن بی خیال گذشته سرگرمیهات رو توی اجتماع زیاد کن تا وابستگیات کم بشه از همین حالا شروع کن

30. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5578
    تشکـر
    0
    تشکر شده 16 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام یه چیزی بهت میگم یادت بمونه پدرمادر وخاهر برادرا تایه قسمتی میتونن کمکت کننو کنارت باشن هیچوقت ازشون انتظار اینو نداشته باش که پشتت باشن چون یه روزی بد پشتتو خالی میکنن اما اونی که کنارته تااخر عمرت همسرته سعی کن با این موضوعات خستش نکنی بچسب به زندگیتو بیخیال حرفها واحساساته همه شو باهمسرت مطمین باش تمام نیازهایه احساسیت بر طرف میشه اول خدا بعد خودتو همسرت

31. 2 کاربران زیر از سعیده ش بابت این پست مفید تشکر کرده اند

32. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4490
    تشکـر
    83
    تشکر شده 145 بار در 98 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط غمگین نمایش پست ها
    سلام دوسته عزیز اگه با اون طرف هنوز در ارتباط یا ارتباط تلفنی هستید به هر بهونه ای این ارتباط و به کل قطع کنید و حتی پیگیره این نباشید که درموردش چیزی بدونید تمامه حواستون به زندگیه خودتون باشه.
    دوستان من به این اعتقاد دارم که وقتی ازدواج کردی حتی اگه همسرت هیچ وقت نفهمه و تو بهش خیانت کنی یه روز بدونه اینکه بفهمی بهت خیانت میکنه اگه این مسأله رو به خودت یادآور بشی هیچ وقت حتی به کسی فکر نمیکنی.
    سعی تو بکن
    .
    ویرایش توسط (تبسم) : 08-20-2014 در ساعت 06:52 PM
    امضای ایشان
    تجربه بهترین درس است ، هرچند حق التدریس آن گران باشد . . .

33. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4490
    تشکـر
    83
    تشکر شده 145 بار در 98 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط هاشیه نمایش پست ها
    سلام من 21 سالمه و وقتی 15 سالم بود بابام رو از دست دادم و مادرم من رو در فوت پدرم به یک دلیل خیلی مضخرف مقصر میدونست و این حرف رو چندین بار در سالهای اول فوت پدرم تکرار میکرد البته الان دیگه به این واضحی نمیگه ولی از اون موقع محبتش نسبت به من خیلی کم رنگ شده بعضی وقتا واقعا احساس کمبود محبت میکردم یه مدت همش کابوس میدیدم و روزها هم توهم یه جورای دیوونه شده بودم تا اینکه رفتم دانشگاه روزها و روزها میگذشت اما مامانم یه یادی ازم نمیکرد وقتی تو خوابگاه بودم و میدیدم مامان بچه ها بهشون زنگ میزنه میرفتم یه گوشه و آروم گریه میکردم. الان 8 ماهه که نامزد کردم و مامانم مدام دنبال بهونه میگرده که من یا نامزدم رو جلوی بقیه تحقیر کنه بارها هم همین کار رو کرده خصوصا وقتی خواهر بزرگم خونه باشه وقتی نامزدم برام هدیه میخره مامانم ناراحت میشه و حتی اعصابش بهم میریزه راستش من و نامزدم واقعا عاشق همیم و اون همه کار میکنه تا بلکه رفتار مامانم عوض بشه تو همه کار کمک مامانم میاد ولی تا حالا نشده یکبار مامانم ازش تشکر کنه همیشه دوست داشتم رفتار مامانم با من مثل بقیه بچه هاش باشه اما نمیدونم انگار قرار نیست اینجوری بشه یه مدتیه که دیگه کاملا بیخیالش شدم ولی از روزی که یادمه من و مامانم همیشه و همیشه با هم دعوامون میشه خیلی داغونم خیلی تحقیر شدم واقعا نمیدونم چیکار کنم از این دعواها خسته شدم نامزدم هم خسته شده همیشه تنها راه باقی مونده واسه خودم رو خودکشی دونستم بنظرتون من باید چیکار کنم؟

دوسته عزیز شما باید مشکلتو تو یه پست جدا مطرح کنی.
    امضای ایشان
    تجربه بهترین درس است ، هرچند حق التدریس آن گران باشد . . .

34. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5901
    تشکـر
    247
    تشکر شده 46 بار در 17 پست
    میزان امتیاز
    0

ویرایش توسط خنده : 10-04-2014 در ساعت 01:25 AM

35. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6825
    تشکـر
    23
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

شمااگه خودتوبكشي عشقت تنهاميمونه كه

36. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7081
    تشکـر
    19
    تشکر شده 38 بار در 18 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام متاهل هستم 33 ساله اومدم ديگه...

37. بالا | پست 25

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6955
    تشکـر
    387
    تشکر شده 355 بار در 137 پست
    میزان امتیاز
    10

خوش اومدی

38. بالا | پست 26

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7081
    تشکـر
    19
    تشکر شده 38 بار در 18 پست
    میزان امتیاز
    0

دوست عزيز مادرتون پدرتون رو خيلي دوست داشته اگه شما يه پسر بودين شايد اين رفتاررو نميكرد چون ايشون از همون لحظه فكر مي كرد مه شمارو يكي مياد وميبره وباز هم تنها ميمونه ايشون دوست داشتن شما يه پسر بودي و الان كمكش مي كردي من فكر ميكنم به جاي اينك بخواي تصميم بگيري كه يكي از اين دو نفر(نامزدت و مادرت)رو انتخاب كني هردوشونو انتخاب كن و من ميدونم كه تو ميتوني با دلداري دادن مادرت واينكه بهش قول بدي هيچ وقت تنهاش نميذاري خيلي تاثير داره و اگه شما نامزدت رو انتخاب كني در آينده نامزدتون به اين نتيجه ميرسند كسيكه مادرشو ترك كنه حتما بيوفاست و ديدگاه خوبي نسبت به شما نخواهد داشت هيچ وقت براي به دست آوردن دل مادرت و نگه داشتن نامزدت كوتاهي نكن اميدوارم زندگي بسيار خوبي پيش رو داشته باشيد.

39. بالا | پست 27

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6768
    تشکـر
    18
    تشکر شده 21 بار در 14 پست
    میزان امتیاز
    0

فراموشش کن تا اذیت نشی در ضمن با وجود همسرتون ومتاهل بودن شما دوست داشتن شخص دیگه معنی نداره .از زندگیت لذت ببر و خدارو شاکر باش ک اون صلاح شمارو بهتر از همه میدونه

40. بالا | پست 28

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8050
    تشکـر
    3,819
    تشکر شده 3,324 بار در 1,147 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام بنظرمن هروقت خواستی به اون دوست پسر سابقت فکرکنی یاد این بیفت اگه همسرت این کارو باتو میکرد اگه همسرت کنارتو بود دست تو توی دستش بود ولی تمام فکرو ذهنش پیش یه خانوم دیگه بود تو چه حسی داشتی پس همیشه سعی کن درست زندگی کنی انسان جایزالخطاست پس از همین امروز تلاش کن فکرای بیخود نکنی به زندگیت بچسبی قدرزندگی تو بدونی چرا ماها باید بخاطر لذت خودمون دل خودمون زندگی و به کام طرف مقابلمون تلخ کنیم پس هروقت خواستی به اون دوست پسرسابقت فکرکنی سریع یاد بیفته اگه شوهرت این کارو میکرد چه حسی داشتی موفق باشی.

41. بالا | پست 29

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8050
    تشکـر
    3,819
    تشکر شده 3,324 بار در 1,147 پست
    میزان امتیاز
    10

خوب حالا هاشمیه شما نامزدکردی پس سعی کن خیلی تو چشم مادرت نباشی که با حرفاش نه شما رو اذیت کنه نه نامزدتونو نه خودشونو پس یکم تلاش کنید یه عروسی جم و جور بگیرید برید سرخونه زندگیتون چون وقتی خونه خودتون باشید دیگه مشکلات تون با مادرتون کمترمیشه چون دیگه درگیرزندگی خودتون میشید و وقتی نمیمونه برا سرو کله زدن با مادرتون و اینکه دیگه اینقد سریع حرف از خودکشی نزنید یکم قوی باش یعنی چی خودکشی کنم خدا بهت تن سالم داده زندگیتو کن هروقت خودش بخواد جونتو ازت میگیره پس خیلی نگران نباش این شتری درخونه همه میخوابه حالا دیرو زود داره سوخت و سوز نداره پس خیلی نگران مردن نباشموفق باشی

42. بالا | پست 30

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7956
    تشکـر
    36
    تشکر شده 81 بار در 32 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    به نظر من برو به زندگیت بچسب و سعی کن با همسرت زندگی رو زندگی کنی. کمی از مادرت فاصله بگیر اما حق مادر و فرزندی رو به جا بیار، شاید زمان رفتارشو عوض کنه. اگرم نکرد شما به اونچی که درست بوده عمل کردی. موفق باشی

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)