نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: دیکلمه : درد دارم....درد

1029
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    17397
    تشکـر
    279
    تشکر شده 591 بار در 267 پست
    میزان امتیاز
    9

دیکلمه : درد دارم....درد

آره درد داره…موقعی که میدونی هنوزم دوســـــم داری اما نباید به روی خــــودت بیـــاری
    موقعی که میخوای اونــــی باشــی که من میـــخوام اما نمیـــشی موقعـــی که یاد کـــارام میفتی
    و یه لبخند میاد گوشه ی لبت و بـــعدش آه آه گریـــــه میکنی موقعی که هستم قدرمو نمیدونی
    اما وقتی میـــرم تاریخ تولدم یا پلاک ماشینم میشه پسورد گوشیــت آره درد داره موقعـی که
    دلت یچیزی میگه و عقلت یچیز دیگه موقعــی که میــدونی کلی خاطـــر خواه دارم امـــا دلـــم…
    پیش یه بی معرفتی مثل توگیره موقعی که نمیدونی کجام وچطور میگذرونم آره بد درد دارهبد تر اینکـــه ناراحتی دلت یه عالمه گریه میـــخواد اما میبینی نیستم که بغلـــت کنم و بگـــم
    آروم باش قربونت برم یا وقتی که بهت زنگ نمیزنم اما با شنیـــدن صـــدای زنگ گوشیت
    نفست بند میادوقتی بهم نیازداری و نیستم بد درد داره آره درد داره وقتی یهواحساس میکنی
    اسمتو صدا کردم اما متوجــه میشی فقط خیـــال بوده یا وقتی داری تو خیـــابون راه میـــری
    میبینی همه دست عشقشونو گرفتن اما تو … هی … هی …میدونم گفتن این حرفــــا براتو که میـشنـــوی خیلــــی سنگیــنـــه امـا بــد درد داره اگــه نگـم
    که تو نبودنت اصــــلا ناراحت نیستم راستی امروزم گذشتا بدون تـو یه درد دیگه به دردای
    دیگم اضافه شداما میدونی برات چی آرزو کردم اینکه همیشه خوش باشی ومنو اصلا یادت
    نیاد اما اگه هنوزم دوســــم داری یچیـــزو ازم یادگـــاری ببر با خـــودت به دردت میــخوره
    اینکه اگه کســـــی اومد تو زندگیــــت اونی باشی که اون میخـــواد نــــه بخاطــــر اینکــــه…
    قدرتشو بهت نشون بده بلکه براش مقدسی …که حتی دوست نداره کسی بهت نگاهم
    کنه راستی حالا تو بگو نبودنم تو زندگیت درد داره ؟ من که عاشقتم
    مواظـــــب خــــودت بــــــاش …

بیوگرافی(زندگی نامه) مرتضی سرمدی:
    سید مرتضی سرمدی راد متولد ۱۳۶۱/۹/۱۴در شهر همدان متولد شد او در خانواده ای هنر مند به دنیا آمده است برادر بزرگ تر او سید اسماعیل سرمدی یکی از خوانندگان و آهنگسازان برجسته و بنام میهن عزیزمان است مرتضی از سن شش سالگی کار خوانندگی را آغاز نموده است و همچنین پسر ۹ساله اش میکائیل سرمدی همین راه را در پیش گرفته او هم مثل پدر خود کارش را از شش سالگی آغاز نموده است او هم اکنون در شهر همدان زندگی میکند و مشغول به تدریس پیانو ،کیبورد، سولفژو نت شناسی میباشد و کارهای آهنگسازی ،تنظیم ،ضبط انجام میدهد به گفته مرتضی سرمدی :غذای مورد علاقه اش قرمه سبزی و جوجه کباب است و فیلم اکشن آمریکایی را دوست دارد عاشق رنگ قهوه ای و فسفری میباشد کتاب زیاد میخواند کتاب مورد علاقه اش بوستان و گلستان سعدی است کتاب حافظ و شاملو و سهراب سپهری هم دوست دارد
    ویرایش توسط CÆSAR : 07-30-2015 در ساعت 12:18 PM
    امضای ایشان
    ᓄ ـنابع בر پاییـטּ هر پست בرج شـבه است
    امام صادق سلام الله عليه : مَن عَيَّرَ مُؤمِناً بِذَنبٍ لَم يَمُت حَتّى يَركَبَهُ
    كسى كهـ ᓄـؤـᓄـنى را براى گناهــى سرزنش كند، نـᓄـيرد تا خودش آטּ گناهـ را ᓄـرتكب شود ᓄـيزاטּ الحكـᓄـة: ح 14854
    اوجتنهــــــــــــــــــــای ــیـ ...

2. 8 کاربران زیر از CÆSAR بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    تشکر شده 2,986 بار در 1,492 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : دیکلمه : درد دارم....درد

مرسی عالی بود

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    17397
    تشکـر
    279
    تشکر شده 591 بار در 267 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : دیکلمه : درد دارم....درد

دکلمه نه دیکلمه مدیران لطفا پیگیری کنید
    (اسم مصدر) [فرانسوی: déclamé] [deklame] خواندن متنی ادبی با آهنگ و حالت‌های مناسب که مؤید معنی و مضمون خاص آن باشد.
    فرهنگ واژه های مصوّب فرهنگستان [هنرهای نمایشی] 1. نوعی بیان پرطمطراق و آهنگین در اجرای بعضی قطعات نمایشی 2. قطعه‌ای مستقل که یک نفر آن را به شیوۀ اغراق‌آمیز اجرا می‌کند و معم ...
    ویرایش توسط CÆSAR : 07-30-2015 در ساعت 12:19 PM
    امضای ایشان
    ᓄ ـنابع בر پاییـטּ هر پست בرج شـבه است
    امام صادق سلام الله عليه : مَن عَيَّرَ مُؤمِناً بِذَنبٍ لَم يَمُت حَتّى يَركَبَهُ
    كسى كهـ ᓄـؤـᓄـنى را براى گناهــى سرزنش كند، نـᓄـيرد تا خودش آטּ گناهـ را ᓄـرتكب شود ᓄـيزاטּ الحكـᓄـة: ح 14854
    اوجتنهــــــــــــــــــــای ــیـ ...

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد