نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10

موضوع: خود ارضایی

1325
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19046
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

خود ارضایی

سلام
    بنده 25 ساله هستم از تهران اما به دلیلی از کودکی خیلی تمایل به خود ارضایی داشتم ویک دوست در کودکی داشتم که همیشه بنده رو وادار میکرد که اگر به بنده ریاضی یاد بنده مجبور بودم باید شب حتما پدر ومادرم رو شب بپام که چیکار میکنن و صبح براش میگفتم همیشه خودم رو به خواب میزدم وبعد از مدتی این موضوع رو فکر کنم مادرم متوجه شد وهمیشه این تصور و تنش دنبالم هست فشار دست مادرم وبه زور نگه داشتن پتو رو سرم این به این دلیل بود که ما 6 تا بچه بودیم ودر یک اتاق میخوابیدیم و تا الان که 25 ساله شدم نتونستم مشکلم رو درمان کنم و واقعا خودم این موضوع خیلی خسته شدم ونمیدونم باید چیکار کنم اصلا نمیدونم باید از کجا شروع کنم وخیلی تنشهای عصبی در چند سال اخیر پیدا کردم و اخلاقم فوق العاده عصبی شده و من خیلی سعی کردم ولی یه مدت پیگیر این موضوع بودم ولی به مشاوره ایی که سر زدم هزینه هاش خیلی برام سنگین بود و از پسش هم برنیومدم خیلی دارم سعی میکنمکه کاری نکنم اما به دلایلی نه میتونم ازدواج کنم و اینکه خیلی میترسم با کسی رفیق یا دوست بشم چون اکثر اقایون دنبال ************ن و ترجیح میدم خود ارضایی کنم و این مسئله رو درسم خیلی تاثیر گذاشته وکلا فکرم یه جورایی درگیره این مسئله شدم خواهش میکنم یه راهکار بزارید جلو پام واقعا نمیدونم چیکار کنم
    ویرایش توسط زیبا کاظمی : 07-30-2015 در ساعت 10:57 PM

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17235
    تشکـر
    66
    تشکر شده 306 بار در 174 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : خود ارضایی

خواهر خوبم برای شرایطی که توصیفش کردید متاسف شدم...
    میدونید که خودارضایی یک نوع اعتیاد هست شما باید ارادتون را قوی کنید تا موفق به ترک بشید... از عوارض سوء خود ارضایی اطلاع دارید؟؟

بهتره وقتتان را با سرگرمی های خوب پر کنید تا فرصت فکر کردن به مسایل پوچ را نداسته باشد
    امضای ایشان
    حضرت محمد(ص) فرمودند:
    برای هر چیزی قلبی است و قلب قران سوره یس است.

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17406
    تشکـر
    81
    تشکر شده 173 بار در 67 پست
    میزان امتیاز
    9

خوب سسسسسسسلام
    خوبید ؟ خوشید ؟؟
    خخخ
    (الکی مثلا من شمارو میشناسم )

من چند تا راه میزارم جلوپاتون

بهترین راه روانشناسه که حضوری باهاش صحبت کنید..
    و دومیشم ازدواجه
    که شما گفتید نمتونید بهش فکر کنید ؟؟
    و نگفتید چرا نمیتونید بهش فکر کنید ؟؟
    چون معمولا آدما به 2 دلیل خودارضایی میکنن
    یکیش لذت
    دومیش عادت

پس اگر به لذت اهمیتی نمیدید
    یعنی عادت کردید به خودارضایی

حالا معما ساده تر شد

واسه ترک عادت بهتره یه عادت سالم تر و جایگزین اون عادت بکنید..

یا وسایل و اسباب انجام دادنشو نابود کنید ... (یاد فیلم Ted 2 افتادم خخخ یه لپ تاب پر از فیلم های ....با پتک ترکو*ندن خخخخ )

یا اینکه موقعیت انجام عادتو تغییر بدید و موقعیت انجامشو از بین ببرید...

اگر جواب نداد اون راهکاری بالا بگید تا راجبش فکر کنم و نظرمو بگم

موفق باشید دوست عزیز
    ویرایش توسط ReepaaR : 07-31-2015 در ساعت 06:06 AM

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11185
    تشکـر
    50
    تشکر شده 33 بار در 25 پست
    میزان امتیاز
    10

خودت را به خدا نزدیکتر کن. دعا وقران همراه ب معنی بخون . به قیامت و مرگ بشتر فکر کن

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19479
    تشکـر
    266
    تشکر شده 146 بار در 97 پست
    میزان امتیاز
    9

یه لحظه قبل از اینکه این کارو بخوای بکنی، فکر کن ببین چی از این کار نصیبت میشه، به نظر من جواب میده

http://s3.picofile.com/file/8203331568/pwfaMlo.jpg
    http://s6.picofile.com/file/8203331584/9woax.jpg
    http://s3.picofile.com/file/82033316...THERS_WONT.jpg
    http://s6.picofile.com/file/82033316...uggle_on_5.png

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19046
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نه متاسفانه اطلاع خاصی در موردعوارضش چیزه خاصی نمیدونم اما متوجه ام که دارم بیمار میشم

7. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19046
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

من خیلی تلاش دارم میکنم من دلایل شرایطی که تو خانواده دارم فعلا ازدواج برام محیا نیست واینکه عادت نکردم چون خیلی وقتا که این حرکت به سرم میزنه سریع حالت یا اون موقعیت عوض میکنم از سرم میپره اما دور واطارفم خیلی از حرکات میبینم که حالتم تشدید میکنه و واقعا گه گاه نمیتونم کنترلش کنم

8. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19046
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

من نماز میخوندم اما بخاطر این کار که میدونم گناه هست ونمیتونم کنترلش کنم حتی از خدا حتی از درس و زندگی افتادم دنبال اینم که ترکش کنم اما به خاطر وجود دوستان واطرافیانم ورفتاراشون نمیتونم چون به دیدن کوچیکترین چیز سیستم بدنم واکنش نشون میده به خود ارضایی وحتی یه مدت دوری کردم از دوستام کمتر معاشرت کردم واین عملم باعث شد احساس تنهایی شدید کنم ومنزوی بشم وبه دلیل فوت خواهر زادم همزمان دچار یه افسردگی کوتاه مدت شدم والان مجدد یه ساله همون دوستا منو خوبم کردن وحالم بهتر شده وفقط دنبال اینم که یه راهی پیدا کنم که به این موضوع هیچ عکس العملی نشون ندم

9. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19046
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

من نماز میخوندم اما بخاطر این کار که میدونم گناه هست ونمیتونم کنترلش کنم حتی از خدا حتی از درس و زندگی افتادم دنبال اینم که ترکش کنم اما به خاطر وجود دوستان واطرافیانم ورفتاراشون نمیتونم چون به دیدن کوچیکترین چیز سیستم بدنم واکنش نشون میده به خود ارضایی وحتی یه مدت دوری کردم از دوستام کمتر معاشرت کردم واین عملم باعث شد احساس تنهایی شدید کنم ومنزوی بشم وبه دلیل فوت خواهر زادم همزمان دچار یه افسردگی کوتاه مدت شدم والان مجدد یه ساله همون دوستا منو خوبم کردن وحالم بهتر شده وفقط دنبال اینم که یه راهی پیدا کنم که به این موضوع هیچ عکس العملی نشون ندم

10. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12089
    تشکـر
    572
    تشکر شده 462 بار در 297 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام.این هم یکن نوع اعتیاده.سعی بکنین که کاهشش بدین و سرانجام قطعش بکنین.هر وقت این کارو انجام دادین برای خودتون ی تنبیه در نظر بگیرین.مثلا خودتو مجبور بکنین ی مسافت رو بدویین یا مثلا همه ی شیشه های خونتونو تمیز بکنین.یا مثلا برای رفتن به جایی ک قراره برین از تاکسی استفاده نکنین.
    ورزش هم خیلی خوبه .باعث کاهش فشار جنسی میشه.از طرفی بودن با دیگران و ورزش باعث میشه هورمونی در بدنتون ایجاد بشه که ب ازدواج و خود ارضایی کمتر فکر بکنین.
    یا مثلا ی کش پول به دستتون ببندین.هروقت این افکار ب سراغتون اومد یا کوچک ترین صحنه ای رو دیدین اون کش رو بکشین تا ضربه ای کوچیکی ب دستتون وارد بشه.
    میتونین چشمانتون رو در جهت ساعت گرد یا پاد ساعت گرد و به صورت نیم دایره و درجهات مختلف حرکت بدین تا تمرکزتون بهم بخوره.
    ی سری کارت هایی تهیه بکنین و روی اون ها مضرات خود ارضایی رو یاد داشت بکنین.هروقت ک خواتستین این کار رو انجام بدین ی نگاهی به اون کارت ها بندازین.
    امیدوارم موفق باشین .
    امضای ایشان
    ...!

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)