نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: عدم تفاهم با همسر

1134
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19891
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

عدم تفاهم با همسر

سلام من۲۴ سال دارم شوهرم ۲۷سال دارد هفت ماه است که از دواج کردم اما مورد عجیبی که وجود دارد من وهمسرم اصلا از کنار هم بودن لذت نمیبریم بیشتر اوقات که با هم هستیم یا به جایی میرویم همیشه به هر دویمان خوش نمیگذرد این در حالی است که همدیگر را دوست داریم . زوج های جوانی را میبینیم که در دورا نامزدی شاد هستن اما ما بیشنر ا‌وقات با هم دعوا میکنیم . رفتارهایمان هم تا حدی شبیه به هم هستیم هر دو تند خو هستیم و متولد ماه خرداد دیگر نمیتوانیم این اوضاع کسالت بار را تحمل کنیم واقعا هر دویمان افسرده شدیم واقعا نمیدونیم باید چکاری کنیم لطفا راهنماییم کنید

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6459
    تشکـر
    5,007
    تشکر شده 3,611 بار در 1,092 پست
    میزان امتیاز
    12

پاسخ : عدم تفاهم با همسر

نقل قول نوشته اصلی توسط google نمایش پست ها
    سلام من۲۴ سال دارم شوهرم ۲۷سال دارد هفت ماه است که از دواج کردم اما مورد عجیبی که وجود دارد من وهمسرم اصلا از کنار هم بودن لذت نمیبریم بیشتر اوقات که با هم هستیم یا به جایی میرویم همیشه به هر دویمان خوش نمیگذرد این در حالی است که همدیگر را دوست داریم . زوج های جوانی را میبینیم که در دورا نامزدی شاد هستن اما ما بیشنر ا‌وقات با هم دعوا میکنیم . رفتارهایمان هم تا حدی شبیه به هم هستیم هر دو تند خو هستیم و متولد ماه خرداد دیگر نمیتوانیم این اوضاع کسالت بار را تحمل کنیم واقعا هر دویمان افسرده شدیم واقعا نمیدونیم باید چکاری کنیم لطفا راهنماییم کنید
    سلام
    مشکلتون شاید به خاطر این باشه که هنوز شناخت درستی از طرف مقابل ندارید و انتظارات همدیگه را نمیدونید
    درواقع قلق چطور رفتار کردن با همسرتون را نمیدونید (هردو)

به نظر من یه راه خیلی ساده که میتونید بفهمید چرا اینقدر بینتون دعوا پیش میاد اینه که باهم صحبت کنید و هرکس دقیقا مشخص کنه
    چه رفتارهایی از طرف مقابل اذیتش میکنه و چه رفتاری را دوست داره ببینه اما دریافت نمیکنه ، درواقع درمورد احساساتتون باهم بیشتر صحبت کنید

بعد هردو سعی کنید تا جایی که میتونید وقتی در کنار هم هستید انتظارات طرف مقابلتون را مد نظر قرار بدید و توجه کنید که طرف مقابل آزرده نشه

اولش شاید سخت باشه اما اگه هردو در این مورد همکاری داشته باشید به مرور میتونید ارتباطتون رو بهبود بدید

نکته مهم: قدردانی، تشکر و به یادآوردن خصوصیات اخلاقی خوب و مثبت طرف مقابل را فراموش نکنید
    چون میتونه نقش زیادی در ایجاد حس مثبت متقابل و افزایش محبت بینتون داشته باشه

درضمن اینکه هردو خردادی هستید دلیل نمیشه که تندخو باشید و غیرقابل تغییر!
    شما وقتی خودتون میدونید خصوصیت اخلاقی منفی دارید باید سعی در اصلاحش داشته باشید
    چون اگه صبر و گذشت را یاد نگیرید هیچوقت نمیتونید آرامش پایدار رو در زندگیتون تجربه کنید
    امضای ایشان

3. کاربران زیر از naghme بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19891
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : عدم تفاهم با همسر

اتفاقا من چند بار با شوهرم در این مورد حرف زدم .مثلا جلو جمع خانواده اش من رو تحقیرم مبکنه .یا وقتی میخاد برام کادویی یا شرینی بیاره همیشه بد ترین وکبفیت پایین ترین ها رو برام میاره پولی هم که برای جشن تولدم بهم داده هر دفعه به دلایل مختلف ازم میگیره . این در حالیه که من خودم دیدم که برای خانوادش بهترین ها رو میخره براشون دل سوزی میکنه . هیچ وقت به من نگفته که این مشکل مالی یا فلان مشکلو خودمون دوتا درستش میکنیم .به من میگه تو باید جهازت کامل باشه . . وقتی باهاش در این مورد حرف میزنم یا دعوا میکنیم دو دقیقه بعد میاذ اشتی میکنه ولی باز هم همون رفتارشو تکرار میکنه

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد