نمایش نتایج: از 1 به 14 از 14

موضوع: عشق ولی مانع اختلاف سنی

1630
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19916
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

عشق ولی مانع اختلاف سنی

با عرض سلام
    من پسری هستم 19 ساله که از همان روز های اول ترم اول دانشگام به دختری که همکلاسیم بود علاقمند شدم
    ولی نمیتونستم بهش بگم تا اینکه بعد 6ماه به پیشنهاد دوستم از او جزوه گرفتم و... تا شماره ایشون رو به دست آوردم
    بارها به طرق مختلف و غیر مستقیم به ایشون ابراز علاقه کردم تا اینکه یه شب دلم رو زدم به دریا و بهش گفتم
    او هم از من خوشش میومد ولی گفت که یه سال پشت کنکور بوده از من حدود 1سال و 9ماه بزرگتره
    منم چون بهش علاقه دارم گفتم برام مهم نیس..ایشونم گفت که براش مهم نیس و از مخالفت خانواده ها میترسه
    الان حدود 4الی5 ماه است که به طور جدی دوست هستیم
    تازگی ها دوتا خواستگار پیدا کرده..یکی پسرداییش که دوسال ازش بزرگتره و یکی دیگ هم هست که 4سال وخورده ای بزرگتره..میگه باورکن تو این اینا بیشتر میفهمی و خیلی دوس دارم بهت برسم ولی انتخابو به عهده پدرش گذاشته که صلاحشو میدونه
    من این موضوع رو با خواهرمم مطرح کردم و مخالفت نکرد ولی گفت ممکنه در آینده اختلاف نظر پیدا کنیم.
    شاید بگین الان خیلی زوده که ازدواج کنم..بله درسته شرایطشو ندارم ولی من حدوده 7الی 8 ماهه دارم کار میکنم و حاظریم که چن ساله دیگ ازدواج کنیم
    باور کنین من خیلی بهش علاقه دارم و اونم همینطور
    افکارمون نسبت به سنمون بهم میخوره..نمیدونم چیکار کنم..لطفا تو رو خدا لطفا کمکم کنید

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16510
    تشکـر
    76
    تشکر شده 143 بار در 94 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : عشق ولی مانع اختلاف سنی

با خانواده مطرح کنید

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19916
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

[QUOTE=helenbahar;116600]با خانواده مطرح کنید

به نظرتون کاره درستیه؟قبول میکنن؟
    به خواهرم گفتما.گفت الان چندان شرایط برای تشکیل یه خانواده ندارم

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16510
    تشکـر
    76
    تشکر شده 143 بار در 94 پست
    میزان امتیاز
    9

اگه خواستگاراش جدی هستن و میخوای از دستش ندی چاره ای نیست جز اینکه خانواده ها رو در جریان بزارین. یه مدتی برای شناخت بیشتر نامزد باشین

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19916
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط helenbahar نمایش پست ها
    اگه خواستگاراش جدی هستن و میخوای از دستش ندی چاره ای نیست جز اینکه خانواده ها رو در جریان بزارین. یه مدتی برای شناخت بیشتر نامزد باشین

ممنون از نظر شما

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19479
    تشکـر
    266
    تشکر شده 146 بار در 97 پست
    میزان امتیاز
    9

وضعیت خدمتت چجوریه؟ درست چقدر دیگه تموم میشه؟

7. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10395
    تشکـر
    1,130
    تشکر شده 1,749 بار در 636 پست
    میزان امتیاز
    11

علي عزيز سلام

بالابودن سن مرد از زن علاوه بر دلايل عرفي ، داراي دلايل بسيار زياد علمي و غيره مي باشد.با اين حال نمي توان چنين ازدواجي را منع كرد.بايد بدانيد اختلاف سنيتون رو بايد با خانواده مطرح كنيد.حرف خواهرتونم درسته .سن و تجربتون جا داره تا براي ازدواج بيشتر بشه.اما بهتون يك اخطار دوستانه ميكنم.شما از درد عشق و اينكه مجبور بشين دل بكنين هنوز هيچي نميدونيد.با توجه به سن كمتون و مدت كم آشناييتون به اون دختر هم بگيد دل نبنده بهتون و تا زمانيكه تكليفتون روشن نشده موضوع رو دنبال كنيد.موضوع ازدواج بسيار ساده اما فوق العاده حساس هست.پس مشورت كنيد از بزرگان اين امر...
    امضای ایشان
    09124843303 (دعاوی حقوقی - کیفری و مشاور حقوقی ازدواج)

8. کاربران زیر از خليلي بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

نقل قول نوشته اصلی توسط ali.hs نمایش پست ها
    با عرض سلام
    من پسری هستم 19 ساله که از همان روز های اول ترم اول دانشگام به دختری که همکلاسیم بود علاقمند شدم
    ولی نمیتونستم بهش بگم تا اینکه بعد 6ماه به پیشنهاد دوستم از او جزوه گرفتم و... تا شماره ایشون رو به دست آوردم
    بارها به طرق مختلف و غیر مستقیم به ایشون ابراز علاقه کردم تا اینکه یه شب دلم رو زدم به دریا و بهش گفتم
    او هم از من خوشش میومد ولی گفت که یه سال پشت کنکور بوده از من حدود 1سال و 9ماه بزرگتره
    منم چون بهش علاقه دارم گفتم برام مهم نیس..ایشونم گفت که براش مهم نیس و از مخالفت خانواده ها میترسه
    الان حدود 4الی5 ماه است که به طور جدی دوست هستیم
    تازگی ها دوتا خواستگار پیدا کرده..یکی پسرداییش که دوسال ازش بزرگتره و یکی دیگ هم هست که 4سال وخورده ای بزرگتره..میگه باورکن تو این اینا بیشتر میفهمی و خیلی دوس دارم بهت برسم ولی انتخابو به عهده پدرش گذاشته که صلاحشو میدونه
    من این موضوع رو با خواهرمم مطرح کردم و مخالفت نکرد ولی گفت ممکنه در آینده اختلاف نظر پیدا کنیم.
    شاید بگین الان خیلی زوده که ازدواج کنم..بله درسته شرایطشو ندارم ولی من حدوده 7الی 8 ماهه دارم کار میکنم و حاظریم که چن ساله دیگ ازدواج کنیم
    باور کنین من خیلی بهش علاقه دارم و اونم همینطور
    افکارمون نسبت به سنمون بهم میخوره..نمیدونم چیکار کنم..لطفا تو رو خدا لطفا کمکم کنید

دوست عزیز ازدواج شرایط و وسایلی رو میخواد که برای تهیه اش نیاز به استقلال مالیه

شما امروز چنین شرایطی رو ندارید و طبق گفته خودتون قراره چند سال منتظر بمونید

ولی ازدواج یک قرار دو طرفه است و باید شرایط طرف مقابل رو هم در نظر بگیرید ایشون از شما بزرگتره و شما برای رسیدن به ایشون باید شرایط خودتون رو مهیا کنید

درسته به خاطر شرایطی که دختر در بارداری داره و زود افتاده میشه بایستی سنش از پسر کمتر باشه تا در روابط جنسیشون در سالهای بالاتر تنشی رخ نده

ولی اگر در بیشتر موارد زندگی تفاهم داشه باشید میتونید از این یک سال و خورده ای چشم پوشی کنید

در حال حاضر همه چی به شما و خواستگاری شما بستگی داره چون این شما هستید که میتونید با صحبت ها و قولی که میدید نظر پدرش رو جلب کنید
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

10. کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19916
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط LLVM نمایش پست ها
    وضعیت خدمتت چجوریه؟ درست چقدر دیگه تموم میشه؟
    دوست عزیز من الان دانشجویم و هنوز خدمت نرفتم..درسم 3 سال دیگ تمومه تازه سال اولو گذروندم

12. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19916
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط خليلي نمایش پست ها
    علي عزيز سلام

بالابودن سن مرد از زن علاوه بر دلايل عرفي ، داراي دلايل بسيار زياد علمي و غيره مي باشد.با اين حال نمي توان چنين ازدواجي را منع كرد.بايد بدانيد اختلاف سنيتون رو بايد با خانواده مطرح كنيد.حرف خواهرتونم درسته .سن و تجربتون جا داره تا براي ازدواج بيشتر بشه.اما بهتون يك اخطار دوستانه ميكنم.شما از درد عشق و اينكه مجبور بشين دل بكنين هنوز هيچي نميدونيد.با توجه به سن كمتون و مدت كم آشناييتون به اون دختر هم بگيد دل نبنده بهتون و تا زمانيكه تكليفتون روشن نشده موضوع رو دنبال كنيد.موضوع ازدواج بسيار ساده اما فوق العاده حساس هست.پس مشورت كنيد از بزرگان اين امر...

ممنون از نظرتون

13. کاربران زیر از ali.hs بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19916
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط farokh نمایش پست ها
    دوست عزیز ازدواج شرایط و وسایلی رو میخواد که برای تهیه اش نیاز به استقلال مالیه

شما امروز چنین شرایطی رو ندارید و طبق گفته خودتون قراره چند سال منتظر بمونید

ولی ازدواج یک قرار دو طرفه است و باید شرایط طرف مقابل رو هم در نظر بگیرید ایشون از شما بزرگتره و شما برای رسیدن به ایشون باید شرایط خودتون رو مهیا کنید

درسته به خاطر شرایطی که دختر در بارداری داره و زود افتاده میشه بایستی سنش از پسر کمتر باشه تا در روابط جنسیشون در سالهای بالاتر تنشی رخ نده

ولی اگر در بیشتر موارد زندگی تفاهم داشه باشید میتونید از این یک سال و خورده ای چشم پوشی کنید

در حال حاضر همه چی به شما و خواستگاری شما بستگی داره چون این شما هستید که میتونید با صحبت ها و قولی که میدید نظر پدرش رو جلب کنید
    از نظر مالی گفتم که مشغول به کار هستم و قرار هست بیمه هم بشم
    شما میگید اول به خانواده خودم بگم تا راضیشون کنم و بعد با خانواده دختر خانوم صحبت کنن یا با پدر دختر خانوم صب صحبت کنم؟!

15. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19916
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

تتلز تائ
    ویرایش توسط ali.hs : 08-03-2015 در ساعت 09:34 AM

16. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    17322
    تشکـر
    3,638
    تشکر شده 6,747 بار در 2,688 پست
    میزان امتیاز
    13

نه این تفاوت سنی مشکلی ایجاد نمیکنه .البته ن این که منظورم این باشه که تفاوت سنی مهم نیست ولی این تفاوت در مورد شما کمه و مشکلی ایجاد نمی کنه.

شما مشکلاتی دیگه مثل تحصیل وخدمت و... دارید .موضوع رو با خانواده ها مطرح کنید اکه خانواده شما وایشون با نامزد بودن شما مشکلی نداشته باشن وکمک حال شما باشن .

مشکلات دیگه هم قابل حله .
    امضای ایشان
    خدا مرهم تمام دردهاست هر چه عمق

خراش های وجودت بیشتر باشد

خدا برای پر کردن آن بیشتر در وجودت جای می گیرد

خدایا دردهایم دلنشین می شود

وقتی درمانم " تویی "

17. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19916
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ستیلا نمایش پست ها
    نه این تفاوت سنی مشکلی ایجاد نمیکنه .البته ن این که منظورم این باشه که تفاوت سنی مهم نیست ولی این تفاوت در مورد شما کمه و مشکلی ایجاد نمی کنه.

شما مشکلاتی دیگه مثل تحصیل وخدمت و... دارید .موضوع رو با خانواده ها مطرح کنید اکه خانواده شما وایشون با نامزد بودن شما مشکلی نداشته باشن وکمک حال شما باشن .

مشکلات دیگه هم قابل حله .

منم همین رو میگم دوست عزیز
    اونقدی اختلاف سن نیست که باعث مشکلی بشه..بعد هم مطرح کردن با خانواده برایم سخت است چون میترسم مخالفت کنند،به همین خاطر به خواهرم گفتم تا واسطه ای باشد.!

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد