نمایش نتایج: از 1 به 11 از 11

موضوع: بداخلاقی مادرم

2397
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17813
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

بداخلاقی مادرم

سلام من دختر 14 ساله هستم ویک خواهر 4/ 5ساله دارم مامانم مثل مامان های قدیمی بر خورد میکنه حتی بابامم و اطرافیانم هم اینو فهمیدن با خواهرم خوبه ولی با من خیلی رابطه خوبی نداره وقتی به زندگیم نگاه میکنم هیچی کم ندارم جز احساس راحتی با مامانم اکثر دوستام باماماناشون راحتن و هر مشکلی که داشته باشن و مطرح میکنن حتی یکشون دوست پسرشو به مامانش مطرح کرده بود یه راه حلی بگین تا با مامانم بتونم راحت باشم اون درسال من 5 .6 بار بیشر نمی بوسه اونم خودم بهش میگم ولی بابام هر وقت میخواد بره سرکار منو خواهرمو می بوسه واقعا الان داره گریم میگیره

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10395
    تشکـر
    1,130
    تشکر شده 1,749 بار در 636 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : بداخلاقی مادرم

سلام خواهر کوچولو...
    خوش اومدی
    فکر میکنی علتی داره ؟
    آیا مادرت خدایی نکرده مشکل اعتیاد یا اعصاب داره یا خیر؟از کی این اتفاقو حس کردی؟
    امضای ایشان
    09124843303 (دعاوی حقوقی - کیفری و مشاور حقوقی ازدواج)

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    17587
    تشکـر
    480
    تشکر شده 1,427 بار در 770 پست
    میزان امتیاز
    10

همه ی ما باید محبت و خوبی و برادری و برابری داشته باشیم
    اما دلخور نشید
    منم یه جورایی طرد شدم
    اما دلگیر نیستم
    سعی کن بیشتر مادرتون رو تشویق کنید که با خواهرتون خوب باشه که حداقل رابطه ی اون با مادرتون خوب باشه
    هر روز شما پیشقدم بشید
    دستتون رو دور گردن مادرتون حلقه کنید و بهش محبت کنید
    شاید یه زمانی مادرتون هم این حالت رو داشته و الان اینجوری بروزش میده
    به هرحال سعی کنید با اعتماد به نفس و بدون توجه به کوتاهی های دیگران(اگر در حقتان کوتاهی شده)زندگی کنید

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17813
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

دقیقا همین کار هارو کردم تا خواهرم مثل من نشه اون منو دوس داره ولی نمیتونه ابراز کنه میگه لوس میشی دقیقا مثل مادرش برخورد میکنه اون جوری من شنیدم مامانش به بچهاش رو نمیداده
    ویرایش توسط سیگار صورتی : 08-03-2015 در ساعت 08:49 PM

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17813
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط خليلي نمایش پست ها
    سلام خواهر کوچولو...
    خوش اومدی
    فکر میکنی علتی داره ؟
    آیا مادرت خدایی نکرده مشکل اعتیاد یا اعصاب داره یا خیر؟از کی این اتفاقو حس کردی؟
    نه اینو حس کردم خاله من لیسانس راونشناسیه اینو بهش گفتم باهاش حرف میزنه بعد از چند روز دوباره تکرار میشه بی مهریاش اون فکر میکنه مادر خوب یعنی هرچی که بجهدوست داره براش بخره و بپزه و فراهم کنه

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    17587
    تشکـر
    480
    تشکر شده 1,427 بار در 770 پست
    میزان امتیاز
    10

بی توجه باش نسبت به سردی های اطرافیان

7. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    17322
    تشکـر
    3,638
    تشکر شده 6,747 بار در 2,688 پست
    میزان امتیاز
    13

دختر گلم منم یه مادرم اخلاق مادرتون دلیلی نداره .مادرا همه ی زندگی وعشقشون رو به پای بچه هاشون میریزن .خب خواهرت سنش کمتره شاید به توجه بیشتری نیاز داشته باشه .
    این که دختری دوست پسرش رو به مادرش معرفی کنه تو این سن اصلا نشون دهنده رابطه خوب بین مادر ودختر نیست .شما هر شب قبل از خواب دستش رو اگه اجازه نداد پیشونیش رو ببوس .
    به قول خودت اینجوری بار اومده .منم سن شما بودم این احساس دوگانگی رو داشتم که اصلا مادرم تنها دخترش رو دوست داره یا بالعکس من مادرم رو دوست دارم یا نه .مادر منم مثل مادر شما
    زیاد بچه هاش رو نمیبوسید وبه قول معروف قربون صدقشون نمیرفت .ولی حالا که بزرگتر شدم واحساسات پاک مادرانش رو دیدم متوجه اشتباهات بچگیم شدم .
    سعی کن شما برای خواهر کوچولوت وفرزندانت در آینده جبران کنی .خدا پدرت رو برات نگه داره .خدارو شکر که با پدرت میونه خوبی داری .قدر پدر ومادرت رو بدون .
    مواظب خوبی هات باش .
    امضای ایشان
    خدا مرهم تمام دردهاست هر چه عمق

خراش های وجودت بیشتر باشد

خدا برای پر کردن آن بیشتر در وجودت جای می گیرد

خدایا دردهایم دلنشین می شود

وقتی درمانم " تویی "

8. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17813
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ستیلا نمایش پست ها
    دختر گلم منم یه مادرم اخلاق مادرتون دلیلی نداره .مادرا همه ی زندگی وعشقشون رو به پای بچه هاشون میریزن .خب خواهرت سنش کمتره شاید به توجه بیشتری نیاز داشته باشه .
    این که دختری دوست پسرش رو به مادرش معرفی کنه تو این سن اصلا نشون دهنده رابطه خوب بین مادر ودختر نیست .شما هر شب قبل از خواب دستش رو اگه اجازه نداد پیشونیش رو ببوس .
    به قول خودت اینجوری بار اومده .منم سن شما بودم این احساس دوگانگی رو داشتم که اصلا مادرم تنها دخترش رو دوست داره یا بالعکس من مادرم رو دوست دارم یا نه .مادر منم مثل مادر شما
    زیاد بچه هاش رو نمیبوسید وبه قول معروف قربون صدقشون نمیرفت .ولی حالا که بزرگتر شدم واحساسات پاک مادرانش رو دیدم متوجه اشتباهات بچگیم شدم .
    سعی کن شما برای خواهر کوچولوت وفرزندانت در آینده جبران کنی .خدا پدرت رو برات نگه داره .خدارو شکر که با پدرت میونه خوبی داری .قدر پدر ومادرت رو بدون .
    مواظب خوبی هات باش .
    ممنون از راهنماییتون

9. کاربران زیر از سیگار صورتی بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21682
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام من دختر 16ساله هستم .. راستش این روزا که به سنم ازافه میشه حس می کنم دارم کم کم از جو خونوادم دور میشم راستش اونا منو نمی بینند ... من بیشتر اوقات ما مادرم دعوا های شدید می کنم چون اون دختر بودن رو توی یه چیز دیگه می بینه اینکه براش کار کنم .. هرچی گفت بگم چشم .. مادرم حتی به خواننده های که عشق میورزم ایراد می گیره .. من برای اینکه بخوام دو دقیقه با دوستام برم بیرون باید کلی اشک و گریه و زاری بریزم تا شاید بزاره برم.. راستش وقتی بهش می گم برام وقت بزار حتی برای دو دقیقه با من حرف بزن اهمیت نمیده و سرشو با کاری که داشت مشغول می کنه .. راستش این روزا اعصابم داره میره روبه جنون حتی می خوام دست به خود کشی بزنم ولی جرئتشو ندارم .. شاید باورتون نشه حتی حاضر نیست با خود من بره بیرون تا خواهرم نباشه با من بیرون بیا نیست چرا چون خواهر حد اقل پونزده سال باهام اختلاف سنی داره.. شاید باورتون نشه این تابستون که گذشت منو حتی یک بار به پارک نبرد اگر هم برده باشه یه بار زهرمارم کرده برگردوندم.. من با اهنگام زندم با خواننده ها یا بازیگر های که دوست دارم راستش اونا باعث زنده موندنم .. حسرت به دلم مونده تو این چند سال که همیشه با نمره خوب قبول میشدم برام یه چیزی در نظر گرفته باشه حتی کوچیک من رازیم اما نه دیگه من با درس خوندنم زندم با عشقی که به درسم دارم با اهنگام همینو بس .. واین خلا داره روز به روز گنده تر میشه

11. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38782
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

.خسته نباشید
    ویرایش توسط آهو خانم : 07-02-2018 در ساعت 04:18 PM

12. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    17322
    تشکـر
    3,638
    تشکر شده 6,747 بار در 2,688 پست
    میزان امتیاز
    13

آهو خانم عزیز
    این تاپیک سه سال پیشه
    تاپیک های قدیمی رو آپ نکنید .
    امضای ایشان
    خدا مرهم تمام دردهاست هر چه عمق

خراش های وجودت بیشتر باشد

خدا برای پر کردن آن بیشتر در وجودت جای می گیرد

خدایا دردهایم دلنشین می شود

وقتی درمانم " تویی "

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد