نمایش نتایج: از 1 به 21 از 21

موضوع: ترک کردن بی دلیل

2502
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20064
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

ترک کردن بی دلیل

دختری هستم 24 ساله
    3 سال با پسری دوست بودم سال دوم قرار ازدواج گذاشتیم و رابطه بسیار عاشقانه ای هم داشتیم طوری که واقعا تو این سه سال یکبارم ازهم بیخبر نبودیم تا اینکه من برا یک سری مسایل از اسفند پارسال تهران رفتم و ماهی یکبار به شهرستان می اومدم تا همین چند روز قبل که برگشتم شهرستان
    من تو این سه سال واقعا میگم هیچ بدی از این پسر ندیدم نه خیانتی هیچی عاشقانه همو دوس داشتیم اما چون هنوز شرایط ازدواج نداشتیم تصمیم گرفتیم تا دو سال ازدواج نکنیم
    تا اینکه من تهران رفتم و ایشون خودش منو تشویق کرد که برم و پیشرفت کنم دو سه روز قبل که برگشتم صب بش زنگ زدم و با کلی دعوا سرم داد زد گفت من دیگه دوست ندارم رابطه ما یکطرفه شده 10 ماهی هست که دوست ندارم داشتم تحملت میکردم منتظر بودم کنکورتو بدی تا اسیب نبینی
    ما واقعا مشکلی نداشتیم حتی اون صبم من بش زنگ زدم که قرار بزاریم همو ببینیم
    واقعا حالم بده نمیخام رابطم به این اسونی از دست بره دیروزم رفتم نمیخاس منو ببینه بعد از دو ماه منم کنترل خودمو از دست دادم بهش سیلی زدمو اومدم بیرون
    توروخدا راهنماییم کنین چطور رابطم درس شه نگران این رابطم همش خودمو مقصر میدونم که نباید ازش دور میشدم ..... دیروزم که چند بار بهش زنگ زدم پرخاش کرد و حرفای همیشگیشو تکرار کرد
    اخه چطوری ممکنه مردی که یه روز عاشقانه منو دوس داشت یکدفه منو رها کنه بدون دلبل

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6459
    تشکـر
    5,007
    تشکر شده 3,611 بار در 1,092 پست
    میزان امتیاز
    12

پاسخ : ترک کردن بی دلیل

سلام متاسف شدم از چیزی که خوندم
    اما باور کن اولین نفر نیستی که این مشکل برات پیش اومده، شبیه مشکل شما خیلی میان مینویسند

نمیشه گفت کاملا هم بی دلیله، یجورایی به روحیات جنس پسر برمیگرده
    معمولا پسرا اوایل ارتباط عشقشون خیلی آتیشیه و هرکار میکنن تا دختر مورد علاقه شون رو بدست بیارن
    اما وقتی رابطه شکل گرفت با گذشت زمان این عشق و وابستگی دختره که تصاعدی زیاد میشه اما درعوض علاقه پسر به تعادل میرسه
    پس وقتی مدت زمان نامزدی یا دوستی خیلی طولانی بشه احتمال اینکه پسر سرد بشه زیاده
    این ازدواجه که میتونه کمک کنه زن و مرد نسبت بهم دیگه متعهد بمونن
    در غیر این صورت شما نمیتونی انتظار داشته باشی که طرفت به هر دلیلی از ادامه منصرف نشه

اما در حال حاضر کاری شما میتونی بکنی چیه...
    خب زوری که نمیشه کسی را نگه داشت، پس اگه طرفت واقعا تصمیم گرفته بره هر تلاشی بکنی بالاخره میره
    تنها موردی که به نظرم مهمه اینکه آرامش داشته باش و ببین اگه سوتفاهمی براش بوجود اومده برطرفش کن...
    شاید مثلا رفتاری داشتی یا حرفی زدی که اشتباه برداشت شده

و اگه به هر دلیل تصمیم گرفتین کات کنین یادت باشه اینکه همین الان فهمیدین به درد هم نمیخورین خیلی بهتره
    از اینکه ازدواج میکردین و بعد متوجه میشدین باهم جور نیستین
    امضای ایشان

3. 4 کاربران زیر از naghme بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20064
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط naghme نمایش پست ها
    سلام متاسف شدم از چیزی که خوندم
    اما باور کن اولین نفر نیستی که این مشکل برات پیش اومده، شبیه مشکل شما خیلی میان مینویسند

نمیشه گفت کاملا هم بی دلیله، یجورایی به روحیات جنس پسر برمیگرده
    معمولا پسرا اوایل ارتباط عشقشون خیلی آتیشیه و هرکار میکنن تا دختر مورد علاقه شون رو بدست بیارن
    اما وقتی رابطه شکل گرفت با گذشت زمان این عشق و وابستگی دختره که تصاعدی زیاد میشه اما درعوض علاقه پسر به تعادل میرسه
    پس وقتی مدت زمان نامزدی یا دوستی خیلی طولانی بشه احتمال اینکه پسر سرد بشه زیاده
    این ازدواجه که میتونه کمک کنه زن و مرد نسبت بهم دیگه متعهد بمونن
    در غیر این صورت شما نمیتونی انتظار داشته باشی که طرفت به هر دلیلی از ادامه منصرف نشه

اما در حال حاضر کاری شما میتونی بکنی چیه...
    خب زوری که نمیشه کسی را نگه داشت، پس اگه طرفت واقعا تصمیم گرفته بره هر تلاشی بکنی بالاخره میره
    تنها موردی که به نظرم مهمه اینکه آرامش داشته باش و ببین اگه سوتفاهمی براش بوجود اومده برطرفش کن...
    شاید مثلا رفتاری داشتی یا حرفی زدی که اشتباه برداشت شده

و اگه به هر دلیل تصمیم گرفتین کات کنین یادت باشه اینکه همین الان فهمیدین به درد هم نمیخورین خیلی بهتره
    از اینکه ازدواج میکردین و بعد متوجه میشدین باهم جور نیستین
    ما واقعا به درد هم میخوریم و هیچ مشکلی نداشتیم باهم کاملا به هم وفادار بودیم شاید یکی از دلایل قطع شدن رابطمون همین بی مشکلی ما دو نفر بود که از همه نظر موافق هم بودیم
    و هیچ دعوا و بحثی نبود هیچوقت
    من چند بار زنگ زدم باهاش صحبت کنم اما بازم حرفاشو تکرار کرد که به من هیچ علاقه ای نداره رابطه یک طرفه بوده و ادامه دادنش هیچ فایده ای نداره
    من الان واقعا شوکه شدم نمدونم چیکار کنم

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19503
    تشکـر
    48
    تشکر شده 227 بار در 159 پست
    میزان امتیاز
    9

اصلا دیگه اصرار نکن
    هرچی دنبالش بری بدتر میشه
    کلا بیخیالش شو
    دیگه تموم شده

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20111
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

ولی خاطرات چی میشه؟؟؟؟

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20111
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

ای داداش مگر میشه من که الان دقیقا 1سال جدا شدم نمیتونم تحمل کنم هر موقع تو خیابون می بینمش دلم سرد مییشه

8. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20064
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

واقعا اینجا همه مشاوره بلدن بدن؟؟؟ من خاستم کمکم کنین نه اینکه بهم یاد بدین چجوری فراموش کنم!!!!! میدونین هر جای شهر میره ادم باهاش خاطره داره مگه میشه بدون درد فراموش کرد؟ اونی میتونه فراموش کنه که ازش بدی هم دیده باشه به بدیاش فکر کنه تا نفرت بگیرتتش من به چی فک کنم؟؟؟

9. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17235
    تشکـر
    66
    تشکر شده 306 بار در 174 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط ناشناس 2 نمایش پست ها
    واقعا اینجا همه مشاوره بلدن بدن؟؟؟ من خاستم کمکم کنین نه اینکه بهم یاد بدین چجوری فراموش کنم!!!!! میدونین هر جای شهر میره ادم باهاش خاطره داره مگه میشه بدون درد فراموش کرد؟ اونی میتونه فراموش کنه که ازش بدی هم دیده باشه به بدیاش فکر کنه تا نفرت بگیرتتش من به چی فک کنم؟؟؟
    گذشت زمان بهت کمک میکنه... کمی صبور باش
    امضای ایشان
    حضرت محمد(ص) فرمودند:
    برای هر چیزی قلبی است و قلب قران سوره یس است.

10. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12089
    تشکـر
    572
    تشکر شده 462 بار در 297 پست
    میزان امتیاز
    10

ببین خانواده ها وسط نبودن ک بشه کاری کرد .توی این موارد خانواده ها پا درمیونی میکنن.
    پسرها بعد ی مدت سرد میشن واسه همینه ک نباید دوران نامزدی طولانی بشه و در طی این دوستی ها بیشترین اسیب متوجه دخترهاست.
    فکر کن اگه بعد ازدواج رهات میکرد چی میشد؟
    امضای ایشان
    ...!

11. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20064
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

دوستان لطفا این موضوع رو ادامه ندین من از این حرفا گوشم پره
    فک کردم یک مشاور اینجا بهم کمک میکنه و اصلام نباید اینجا مطرح میکردم چون رابطه بین دو نفر فقط خود همون دو نفر میدونن
    از مدیر خواهش میکنم تاپیک رو قفل کنه یا موضوع رو حذف کنه
    با نظرات برخی دوستان بیشتر افسرده میشم با احترامی که برای همه قایلم لطفا تاپیک رو ادامه ندین

12. کاربران زیر از ناشناس 2 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    17587
    تشکـر
    480
    تشکر شده 1,427 بار در 770 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام اجازه هست کمکتون کنم؟

14. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    17587
    تشکـر
    480
    میزان امتیاز
    10

برای نظرتون احترام قایلم در پیام خصوصی مطرح میکنم ادامه رو...

15. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    17587
    تشکـر
    480
    میزان امتیاز
    10

نمیخواید جوابمو بدید؟؟؟

16. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12914
    تشکـر
    214
    تشکر شده 178 بار در 112 پست
    میزان امتیاز
    0

دختری هستم 24 ساله
    3 سال با پسری دوست بودم سال دوم قرار ازدواج گذاشتیم و رابطه بسیار عاشقانه ای هم داشتیم طوری که واقعا تو این سه سال یکبارم ازهم بیخبر نبودیم تا اینکه من برا یک سری مسایل از اسفند پارسال تهران رفتم و ماهی یکبار به شهرستان می اومدم تا همین چند روز قبل که برگشتم شهرستان
    من تو این سه سال واقعا میگم هیچ بدی از این پسر ندیدم نه خیانتی هیچی عاشقانه همو دوس داشتیم اما چون هنوز شرایط ازدواج نداشتیم تصمیم گرفتیم تا دو سال ازدواج نکنیم
    تا اینکه من تهران رفتم و ایشون خودش منو تشویق کرد که برم و پیشرفت کنم دو سه روز قبل که برگشتم صب بش زنگ زدم و با کلی دعوا سرم داد زد گفت من دیگه دوست ندارم رابطه ما یکطرفه شده 10 ماهی هست که دوست ندارم داشتم تحملت میکردم منتظر بودم کنکورتو بدی تا اسیب نبینی
    واقعا حالم بده نمیخام رابطم به این اسونی از دست بره دیروزم رفتم نمیخاس منو ببینه بعد از دو ماه منم کنترل خودمو از دست دادم بهش سیلی زدمو اومدم بیرون
    توروخدا راهنماییم کنین چطور رابطم درس شه نگران این رابطم همش خودمو مقصر میدونم که نباید ازش دور میشدم ..... دیروزم که چند بار بهش زنگ زدم پرخاش کرد و حرفای همیشگیشو تکرار کرد

سلام ازش پرسیدی از چی دلخوری؟

17. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12914
    تشکـر
    214
    میزان امتیاز
    0

دوست عزیز اکثرا اینجا پیشنهاد کات میدن و این جزیی از مسایلیه که منم باهاش مخالفم. میشه جواب اون سوالمو بدین؟

18. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12914
    تشکـر
    214
    میزان امتیاز
    0

دختری هستم 24 ساله

جواب منو که ندادین. فقط محض اطلاعتون بگم که شما می تونین با دوستتون یک قرار ملاقات بذارید و حضوری علت دلخوری رو از زبان ایشان جویا شوین.

19. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24062
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    من یه پسرم که حدود 3 سال نیم پیش با یه دختر رفیق شدم ازش خوشم اومد و بعد از یک هفته فهمیدم دختره افغانی هست با این وجود رابطمون ادامه داشت تو این سه سال و نیم همه جور رابطه ای با هم داشتیم دختره هم همجوره عاشقم بود و حتی یک بار هم که یک سال نیم پیش می خواستم ازش جدا بشم با کلی اصرار و .... رابطه رو نگه داشت تا اینکه دختره برای یه سری مسایل و گرفتن مجبور شد از ایران خارج بشه وقتی برگشت مادرش و پدرش از ایران رفته بودند تا پناهندگی یه کشور اروپایی رو بگیرن و بعد بیان و دختره و..... از ایران ببرند ولی رابطه امون مثل قبل بود و دو سه بار هم و دیدیم تا دو روز بعد اخرین رابطمون یکدفعه دیدم اخلاقش عوض شد اولش گفت فکرم مشغوله مادرم نیست و ...... بذار فکر کنم و....... بعدش یکدفعه گفت دیگه نمی خواهم باهم باشیم روز اخری که اومد دیدمش گفت خواستگار دارم نمی تونم نه بگم ما افغانی ها مردسالاری وو...... فرداش اس داد گفت به خالم گفتم خواستگار و رد کنه و قضیه تو هم بهش گفتم گفت مادرت راضی نمیشه می کشتت واسه همین می خواهم ولت کنم . یه روز گفت بهت خیانت کردم بالاخره هر روز یک چیز گفت تا اینکه خالم باهاش حرف زد و گفت تنها مشکل من تفاوت میلتمون و راضی نشدن خانوادم من عاشقشم و دوستش دارم و مجبورم . بهترین مردی که دیدم و ..........قرار شد من با پدر و مادرم حرف بزنه و برم خواستگاری اونم گفت تو بیا جواب من بله است من وقتی تو بیای ترسم می ریزه و با خانوادم حرف می زنم و راضیشون می کنم یکدفعه هم رفتم دم دانشگاه دنبالش با اینکه نیم ساعت دیر رسیدم بازم منتظرم موند دستمو گرفت و....... تا اینکه من خانوادمو راضی کردم بهش اس دادم نوشتم شماره داداش یا خاله ات و اگه راضی بده تا بیایم واسه خواستگاری شماره داداش و ادرس خانه خاله اش و داد گفتم حالا جواب تو چیه ؟ گفت من جوابمو روز خواستگاری میدم گفتم جوابت چیه گفت نه و تمام اون حرفهاش و انکار کرد گفت من واسه اصرار خودت گفتم بیای جلو وگرنه جواب من همون نه هست . الان دو روز با هم هیچ ارتباطی نداریم نمی دونم الان چیکار کنم ؟ چرا رفت ؟ و چرا گفت بیا جلو و بعد کنار کشید ؟
    در ضمن من چیزی هم کم ندارم هم کار دارم هم خونه دارم می خرم هم دانشگاه مو تموم کردم و لیسانس دارم و................. که بگم شرایطم بد بوده که ولم کرده

20. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24128
    تشکـر
    833
    تشکر شده 325 بار در 198 پست
    میزان امتیاز
    9

سلام اين مشكل براي من هم بوجود اومده اون هم سه بار

21. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24128
    تشکـر
    833
    تشکر شده 325 بار در 198 پست
    میزان امتیاز
    9

خيلي اذيت شدم
    خيلييييييييييييييييي عذاب كشيدم الان 2 سال از اين ماجرا مي گذره ولي هنوز نمي دونم چرا در عرض يك سال 3 بار اين اتفاق واسم افتاد و هر 3 نفر يك دفعه ولم كردند
    در صورتي كه نفر اول واسه موندنم و نرفتنم گريه مي كرد
    دومي با تمام تلاشي كه مي كردم واسه جدا شدن ازش وقتي من قبول كردم اون پا پس كشيد و نفر سوم هم همين طور
    من شرايط خانوادگي كاري و اجتماعي فوق العاده بالايي دارم
    از نظر احساسي و پاكي شايد از 100 خودم رو 99 بدونم
    هيچ مشكلي نداشتم ولي اين همه اتفاق در عرض يك سال واسم افتاد
    نابود شدم ولي هيچ وقت حاضر نشدم حتي يك بار خودم و كوچيك كنم وبرم دنبال طرف چون به اين ايمان دارم كه اگه طرف من و بخواد يا مي خواست مي موند پيشم و با رفتن من سمت اون هيچ چيزي عوض نمي شه

22. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23438
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

بنظر من کیس جدید
    پیدا کرده
    متاسفم ولی رفتارش اینو میگه

23. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18924
    تشکـر
    24
    تشکر شده 43 بار در 27 پست
    میزان امتیاز
    0

چرا يكي از اينا دوستداران واقعي گير ما نمياد ، اخرين باري كه با يكي دوست بودم و رفت بعد چند ماه دوست پسرشو تو يك گروه سه نفري اضافه كرد و كلي بهم فحش داد ، حالا من موندم چيرو باور كنم به چيزي اعتقاد داشته باشم ، كلي ازش عكس داشتم همرو پاك كردم من عوض شدم ولي اونا عوضي

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد