نمایش نتایج: از 1 به 25 از 25

موضوع: خواستگاری دوست پسر بی پول

8561
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19503
    تشکـر
    48
    تشکر شده 227 بار در 159 پست
    میزان امتیاز
    9

خواستگاری دوست پسر بی پول

سلام
    من حدود یکساله که با پسری دوست هستم که خیلی مودبه و اخلاقشم خوبه و سلیقه هامون به هم میخوره و ... من تا حالا برام یه دوست معمولی بوده میخوام بگم عاشقش نیستم حتی نمیدونم دوستشم دارم یا نه اما خب از نظر اون ما با هم دوست پسر دوست دختر هستیم. میدونم که میخواد باهام ازدواج کنه اما مشکل من اینه که هیچی از خودش نداره! 28 سالشه ولی دانشگاهشو شونصد ترم طول داده و فقط یک سال رفته سر کار که هرچی ام درآورده خرج کرده و الانم سربازه تک فرزنده و داره واسه خودش با پول مامان باباش میگذرونه خسیس نیست اصلا و خیلی خرج می کنه اما اینکه داره با کارت حقوقی مامان باباش عشق و حال می کنه روی اعصابمه نمیدونم تا چه حد میتونم روش حساب کنم خودش میگه که پارتی های مهمی تو ارگان های مختلف داره که بلافاصله بعد از تموم شدن سربازیش استخدامش می کنن یه شغل خوب با درآمد بالا. من چند بار بهش تیکه انداختم که کاری نیستی و تا این سن از خودت هیچی نداری که می گه من کاری هستم فقط الان گیر سربازیمم این تموم بشه میرم سر کار میبینی که چقدر کاری هستم. به نظر شما من باید چیکار کنم؟ به آینده ای که ازش حرف میزنه دل ببندم و باهاش بمونم یا اینکه نه باهاش قطع رابطه کنم و با کسی آشنا بشم که همین الان همه چی داره؟

2. کاربران زیر از دختر شاد بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16357
    تشکـر
    301
    تشکر شده 249 بار در 171 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : خواستگاری دوست پسر بی پول

كسي كه تو سن ٢٨ سالگي همه چيز داشته باشه يا باباي پولداري داشته يا تو كار خلاف بوده يا ديگه خيلي خوش شانس بوده.
    حرفهاي اين پسر ممكنه چيزي باشه كه بهش گفتن و خودش هم دلش به همين حرفا خوشه اگه واقعي باشه كه بهتر اگه نباشه خودشم ضربه ميخوره..ولي آنچنان بنظر مسئوليت پذير نيس

4. کاربران زیر از sooshiyant بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19503
    تشکـر
    48
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط sooshiyant نمایش پست ها
    كسي كه تو سن ٢٨ سالگي همه چيز داشته باشه يا باباي پولداري داشته يا تو كار خلاف بوده يا ديگه خيلي خوش شانس بوده.
    حرفهاي اين پسر ممكنه چيزي باشه كه بهش گفتن و خودش هم دلش به همين حرفا خوشه اگه واقعي باشه كه بهتر اگه نباشه خودشم ضربه ميخوره..ولي آنچنان بنظر مسئوليت پذير نيس
    الان نتیجه حرفتون چی شد؟
    اینکه تو سن 28 سالگی هیچی نداره طبیعیه و باهاش بمونم یا اینکه مسئولیت پذیر نیست و باهاش بهم بزنم؟

6. کاربران زیر از دختر شاد بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,741 بار در 6,989 پست
    میزان امتیاز
    24

28 سالشه اون وقت هنوووززز دستش تو جیب مامان باباش؟؟؟؟؟

به نظر من این اقا هنوز که هنوز فکر میکنه یه پسر 20 و 22ساله هستش همش فکر خوش گذرونی و حال و هوای مجردی هستش و هنوز به فکر کار و زندگی و اینده نیست

پسر تو این سن الان باید همه چیز داشته باشه دستش تو جیب خودش باشه مرد باشه سختی بکشه. ایشون همش تو اسایش

ایشون هنوز به نظر من به بلوغ فکری نرسیده چون فکر تشکیل زندگی نیست از همین حرفهات راجبش میشه فهمید

شما بهتر خودتون وابسته ایشون نکنید بله تو سربازی یکم سختی کشید و یه چیزایی فهمید

به خاستگاری دیگت هم فکر کن به پای ایشون نشین
    دختر تا یه سنی خاستگاری خوب و زیادی داره

اگه وقتت و بذاری برا این اقا ممکن اون چیزی که تو تصوراتت اتفاق نیافته اون موقع یک عمر پشیمون هستی چرا به موقعیت های خوبت فکر نکردی: )

عاقلانه تصمیمم بگیر زندگی خوبی داشته باشی احساسی تصمیم نگیر

موفق باشی عزیزم
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

8. 3 کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16357
    تشکـر
    301
    تشکر شده 249 بار در 171 پست
    میزان امتیاز
    9

نميخوام بگم طبيعيه ولي خب نبايد انتظار همه چيز داشتنو داشته باشي.
    اگه گفتم مسئوليت پذير نيس بخاطر كش دادن درسش با اينكه ميدونسته تموم كنه و بره سربازي كار براش هست يه جورايي عجيبه خب.
    اينكه باهاش بموني يا نه خودت بايد تصميم بگيري. بازم ببين دوستان چي ميگن

10. کاربران زیر از sooshiyant بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,741 بار در 6,989 پست
    میزان امتیاز
    24

به نظر. منم مسئولیت پذیر نیست که باز برمیگرده به حرفم که گفتم هنوز برای اینده هدف نداره و به فکر تشکیل زندگی نیست و حال و هوای 20.22ساله رو داره
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

12. کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    17322
    تشکـر
    3,638
    تشکر شده 6,747 بار در 2,688 پست
    میزان امتیاز
    13

نقل قول نوشته اصلی توسط دختر شاد نمایش پست ها
    سلام
    من حدود یکساله که با پسری دوست هستم که خیلی مودبه و اخلاقشم خوبه و سلیقه هامون به هم میخوره و ... من تا حالا برام یه دوست معمولی بوده میخوام بگم عاشقش نیستم حتی نمیدونم دوستشم دارم یا نه اما خب از نظر اون ما با هم دوست پسر دوست دختر هستیم
    خانم شما هنوز تکلیفت با خودت مشخص نیست یعنی هنوز نمیدونی دوستش داری یانه .پس چرا در مورد عدم مسئولیت پذیری این آقا بحث کنیم که با وجود نداشتن کار موندن شما در این رابطه صحیحه یا نه .این آقا هم ظاهرا شما را فقط برای دوستی میخوان وگرنه درسش که تموم شده اگه موضوع جدی بود تا الان با خانوادش مطرح کرده بود وشما نامزد بودین .از نظر مالی وکار هم که مشکلی ندارن بعد از سریبازی میتونن به گفته خودشون به راحتی استخدام بشن .

بهتره یه کم جدی تر در این مورد فکر کنی اگه دوستش نداری نمیتونی هیچ کدام از مشکلات زندگی آینده (کار ومسائل مالی )رو تحمل کنی .
    ویرایش توسط ستیلا : 08-04-2015 در ساعت 12:59 AM
    امضای ایشان
    خدا مرهم تمام دردهاست هر چه عمق

خراش های وجودت بیشتر باشد

خدا برای پر کردن آن بیشتر در وجودت جای می گیرد

خدایا دردهایم دلنشین می شود

وقتی درمانم " تویی "

14. کاربران زیر از ستیلا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19503
    تشکـر
    48
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط ستیلا نمایش پست ها
    خانم شما هنوز تکلیفت با خودت مشخص نیست یعنی هنوز نمیدونی دوستش داری یانه .پس چرا در مورد عدم مسئولیت پذیری این آقا بحث کنیم که با وجود نداشتن کار موندن شما در این رابطه صحیحه یا نه .این آقا هم ظاهرا شما را فقط برای دوستی میخوان وگرنه درسش که تموم شده اگه موضوع جدی بود تا الان با خانوادش مطرح کرده بود وشما نامزد بودین .از نظر مالی وکار هم که مشکلی ندارن بعد از سریبازی میتونن به گفته خودشون به راحتی استخدام بشن .

بهتره یه کم جدی تر در این مورد فکر کنی اگه دوستش نداری نمیتونی هیچ کدام از مشکلات زندگی آینده (کار ومسائل مالی )رو تحمل کنی .
    جدیه
    به دخترخاله بزرگش که مثل خواهرشه گفته
    اما هنوز سربازیش تموم نشده که چجوری بیاد خواستگاریم؟
    بابام نمیپرسه شغلت چیه؟

16. کاربران زیر از دختر شاد بابت این پست مفید تشکر کرده اند

17. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10395
    تشکـر
    1,130
    تشکر شده 1,749 بار در 636 پست
    میزان امتیاز
    11

......
    ویرایش توسط خليلي : 08-04-2015 در ساعت 01:36 AM
    امضای ایشان
    09124843303 (دعاوی حقوقی - کیفری و مشاور حقوقی ازدواج)

18. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10395
    تشکـر
    1,130
    میزان امتیاز
    11

الان نتیجه حرفتون چی شد؟
    اینکه تو سن 28 سالگی هیچی نداره طبیعیه و باهاش بمونم یا اینکه مسئولیت پذیر نیست و باهاش بهم بزنم؟
    با وجود این شرایط خودتون نظرتون چیه؟
    امضای ایشان

19. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16868
    تشکـر
    1,100
    تشکر شده 545 بار در 260 پست
    میزان امتیاز
    9

متاسفانه بیشتر ما پسرای ایرانی به دلیل تربیت اشتباه خانواده ها مستقل بودن رو یاد نمی گیریم. خیلی از پسرا تا پایان دوران
    دانشگاه با خرج پدر و مادر زندگی رو سر می کنند. به همین دلیل طول می کشه مستقل بشن و بتونن یک زندگی رو اداره کنند.
    این آقای محترم نوع حاد این جور پسراست. ایشون تا بیاد سربازی بره و یه کار پیدا کنه و زندگی رو روی غلطک بندازه سی سال
    رو رد کرده. خیلی سخته دل به موفقیت همچین شخصی بست
    بعدشم همون طور که دوستان گفتن شما گویا اصلا علاقه ای به ایشون ندارید. میگید به عنوان یک دوست معمولی بهش نگاه
    می کنید و عاشقش نیستید. واقعا هیچ دلیلی برای ازدواج با ایشون وجود نداره!

20. 2 کاربران زیر از Blue Way بابت این پست مفید تشکر کرده اند

21. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10395
    تشکـر
    1,130
    میزان امتیاز
    11

سلام
    من حدود یکساله که با پسری دوست هستم که خیلی مودبه و اخلاقشم خوبه و سلیقه هامون به هم میخوره و ... من تا حالا برام یه دوست معمولی بوده میخوام بگم عاشقش نیستم حتی نمیدونم دوستشم دارم یا نه اما خب از نظر اون ما با هم دوست پسر دوست دختر هستیم. میدونم که میخواد باهام ازدواج کنه اما مشکل من اینه که هیچی از خودش نداره! 28 سالشه ولی دانشگاهشو شونصد ترم طول داده و فقط یک سال رفته سر کار که هرچی ام درآورده خرج کرده و الانم سربازه تک فرزنده و داره واسه خودش با پول مامان باباش میگذرونه خسیس نیست اصلا و خیلی خرج می کنه اما اینکه داره با کارت حقوقی مامان باباش عشق و حال می کنه روی اعصابمه نمیدونم تا چه حد میتونم روش حساب کنم خودش میگه که پارتی های مهمی تو ارگان های مختلف داره که بلافاصله بعد از تموم شدن سربازیش استخدامش می کنن یه شغل خوب با درآمد بالا. من چند بار بهش تیکه انداختم که کاری نیستی و تا این سن از خودت هیچی نداری که می گه من کاری هستم فقط الان گیر سربازیمم این تموم بشه میرم سر کار میبینی که چقدر کاری هستم. به نظر شما من باید چیکار کنم؟ به آینده ای که ازش حرف میزنه دل ببندم و باهاش بمونم یا اینکه نه باهاش قطع رابطه کنم و با کسی آشنا بشم که همین الان همه چی داره؟
    دختر شاد عزيز...
    موردي كه شما فرموديد در زمره مسائل احساسي و عاطفي است.نمي توان گفت 1 ماه يا 1 سال ديگر براي او صبر كنيد.اين امر به ميزان علاقه ي شما برميگردد.گاهي اوقات ي فرد با اخلاق و بي پول به هزار فرد با پول و بي اخلاق ترجيح دارد. البته خلاف اين فرض نيز صادق است.
    و اما اگر بنده در جايگاه تصميم گيري و به جاي شما بودم چه ميكردم:
    با توجه به اينكه من (در مقام يك دختر فرض كنيم هستم) در ادامه زندگي يكي از مهمترين اهدافم اينه بتونم به همسرم تكيه كنم شايد نتونم اين فرد رو بعنوان گزينه ي كاملي انتخاب كنم.چرا كه علاقه ي صرف كفايت نميكنه.
    البته شما گفتيد فعلا دوست هستيد.پس عاقلانه و واقع بين باشيد.پول و ثروت و جايگاه به تنهايي ايجاد خوشبختي نمي كند اما دليل و محرك بسيار مهمي براي زندگي محسوب مي شود.رفاهي كه براي اين فرد بوده باعث شده تن به هر كاري نده.دير تموم كردن دانشگاه و اينكه هنوز در خدمت سربازي مونده بسيار عامل منفي محسوب مي شود.نبايد به ثروت خانواده اين فرد تكيه كرد.همانگونه كه پول بدست مي آيد بسيار راحت تر از دست مي رود.
    هيچگاه از خاطرم نمي رود ديدگاه خودم.دي اين جامعه ي بي رحم همواره تلاشم براين بود از زمانم بهترين استفاده رو بكنم .من در سن 21 سالگي مدرك ليسانس گرفتم و تا 22/5 سالگي خدمتم تموم شد و الان بازهم ناراضي هستم با اينكه ارشد گرفتم و شغل مناسبي دارم.
    با همه ي اين تفاسير عقايد افراد محترمه.ولي با توجه به اينكه هنوز دل نبستيد معقولانه تصميم بگيريد.در پناه خدا
    امضای ایشان

22. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

سلام منم تک فرزندم و فکر کنم بتونم بر اساس دیدگاه تک فرزندیم راهنمایی کنم

اول یه سوال .تک فرزندا مگه سربازی میرن ؟ میتونه معافیت کفالت بگیره

دوم اینکه خانواده این آقا وضع مالیشون چطوره ؟

ببینید اینجا 2 جور دید دارید اولیش اینه :

شما میگید چه عالی پسره تک فرزنده وضع مالیشون خوبه خب باهاش ازدواج میکنم خانوادش وقتی دیدن ازدواج کرده میزارنش سر کار و حتی بهش کمک مالی میکنند یا اصلا کار هم نمیکنه یه پولی بهش میدن یه جا سرمایه گذاری میکنه و ماهانه سودشو میگیره خب چه عالی زندگیم از همون اول براحتی شروع میشه خانوادمم پرسیدن شوهرت چیکاره هستش میگم سرمایه گذاره خودمم همش با شوهرم میرم از این کشور به اون کشور و گردش و تفریح و خرید دیگه چی میخام از زندگی خوب

دومیش اینه :

شما میگید نه من دوست دارم شوهرم شغل مستقل داشته باشه روزی 7.8 ساعت بره کار بکنه همش نمیخوام ور دلم باشه و زندگی نرمال داشته باشم تفریح و گردش به جاش کار هم به جاش .از بابت کار هم که گفته باید ببینید شرایط پدرش چیه خانوادش چقدر معروفن بله شدنیه به محض اومدن از سربازی با پارتی استخدام بشه با حقوق بالا ولی همچین الکی هم نیست باید ببینید بلوف نمیزنه .دوم اینکه با توجه به اینکه میگید 28 سالشونه و سربازی نرفتن هنوز به نظرم دیدشون این بوده که خانوادم خرجم میکنن خواستگاری هم برم همه پول را میبینن و بس

اول باید ببینید اولی هستید یا دومی و خوب بهش فکر کنید رو هوا نگید من اینطوری هستم الان بله ولی آیا تو زندگی که افتادید یه ماه کمتر خرید کردید یه ماه در آمدتون کمتر شد یا سختی کشیدید میتونید تحمل کنید یا نه

23. کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

24. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19503
    تشکـر
    48
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط sam127 نمایش پست ها
    سلام منم تک فرزندم و فکر کنم بتونم بر اساس دیدگاه تک فرزندیم راهنمایی کنم

اول یه سوال .تک فرزندا مگه سربازی میرن ؟ میتونه معافیت کفالت بگیره

دوم اینکه خانواده این آقا وضع مالیشون چطوره ؟

ببینید اینجا 2 جور دید دارید اولیش اینه :

شما میگید چه عالی پسره تک فرزنده وضع مالیشون خوبه خب باهاش ازدواج میکنم خانوادش وقتی دیدن ازدواج کرده میزارنش سر کار و حتی بهش کمک مالی میکنند یا اصلا کار هم نمیکنه یه پولی بهش میدن یه جا سرمایه گذاری میکنه و ماهانه سودشو میگیره خب چه عالی زندگیم از همون اول براحتی شروع میشه خانوادمم پرسیدن شوهرت چیکاره هستش میگم سرمایه گذاره خودمم همش با شوهرم میرم از این کشور به اون کشور و گردش و تفریح و خرید دیگه چی میخام از زندگی خوب

دومیش اینه :

شما میگید نه من دوست دارم شوهرم شغل مستقل داشته باشه روزی 7.8 ساعت بره کار بکنه همش نمیخوام ور دلم باشه و زندگی نرمال داشته باشم تفریح و گردش به جاش کار هم به جاش .از بابت کار هم که گفته باید ببینید شرایط پدرش چیه خانوادش چقدر معروفن بله شدنیه به محض اومدن از سربازی با پارتی استخدام بشه با حقوق بالا ولی همچین الکی هم نیست باید ببینید بلوف نمیزنه .دوم اینکه با توجه به اینکه میگید 28 سالشونه و سربازی نرفتن هنوز به نظرم دیدشون این بوده که خانوادم خرجم میکنن خواستگاری هم برم همه پول را میبینن و بس

اول باید ببینید اولی هستید یا دومی و خوب بهش فکر کنید رو هوا نگید من اینطوری هستم الان بله ولی آیا تو زندگی که افتادید یه ماه کمتر خرید کردید یه ماه در آمدتون کمتر شد یا سختی کشیدید میتونید تحمل کنید یا نه
    خب نه قطعا منم دیدگاهم اینه که زندگی نرمال داشته باشم پولی که بدون تلاش بیاد تو زندگی باعث فساد میشه
    الانم اینکه تا حالا هیچ سرمایه ای نداره و به فکر آینده نیست خیلی اذیتم میکنه من خودم کار می کنم و با اینکه سنم کمتره از درآمد خودم پس انداز مناسبی دارم اما اون هیچی
    مدام پسرخالشو مثال میزنه که همون فامیلشون گذاشتتش سر کار و الان وضع مالیش خیلی خوبه و سالی چند بار با خانومش میرن مسافرت اروپا و ...

25. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19503
    تشکـر
    48
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط خليلي نمایش پست ها
    دختر شاد عزيز...
    موردي كه شما فرموديد در زمره مسائل احساسي و عاطفي است.نمي توان گفت 1 ماه يا 1 سال ديگر براي او صبر كنيد.اين امر به ميزان علاقه ي شما برميگردد.گاهي اوقات ي فرد با اخلاق و بي پول به هزار فرد با پول و بي اخلاق ترجيح دارد. البته خلاف اين فرض نيز صادق است.
    و اما اگر بنده در جايگاه تصميم گيري و به جاي شما بودم چه ميكردم:
    با توجه به اينكه من (در مقام يك دختر فرض كنيم هستم) در ادامه زندگي يكي از مهمترين اهدافم اينه بتونم به همسرم تكيه كنم شايد نتونم اين فرد رو بعنوان گزينه ي كاملي انتخاب كنم.چرا كه علاقه ي صرف كفايت نميكنه.
    البته شما گفتيد فعلا دوست هستيد.پس عاقلانه و واقع بين باشيد.پول و ثروت و جايگاه به تنهايي ايجاد خوشبختي نمي كند اما دليل و محرك بسيار مهمي براي زندگي محسوب مي شود.رفاهي كه براي اين فرد بوده باعث شده تن به هر كاري نده.دير تموم كردن دانشگاه و اينكه هنوز در خدمت سربازي مونده بسيار عامل منفي محسوب مي شود.نبايد به ثروت خانواده اين فرد تكيه كرد.همانگونه كه پول بدست مي آيد بسيار راحت تر از دست مي رود.
    هيچگاه از خاطرم نمي رود ديدگاه خودم.دي اين جامعه ي بي رحم همواره تلاشم براين بود از زمانم بهترين استفاده رو بكنم .من در سن 21 سالگي مدرك ليسانس گرفتم و تا 22/5 سالگي خدمتم تموم شد و الان بازهم ناراضي هستم با اينكه ارشد گرفتم و شغل مناسبي دارم.
    با همه ي اين تفاسير عقايد افراد محترمه.ولي با توجه به اينكه هنوز دل نبستيد معقولانه تصميم بگيريد.در پناه خدا
    خصوصیتیش که اذیتم می کنه اینه که خیلی یللی تللی داره زندگی می کنه البته چند ماه از سربازیش مونده و بهش حق میدم تا موقعی که اونجا کارش گیره نتونه بره سر کار اما دوستای علاف هم زیاد داره و کلا نمیدونم آدمی هست که صب تا شب بره سر کار به فکر زندگی باشه

26. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10395
    تشکـر
    1,130
    میزان امتیاز
    11

خصوصیتیش که اذیتم می کنه اینه که خیلی یللی تللی داره زندگی می کنه البته چند ماه از سربازیش مونده و بهش حق میدم تا موقعی که اونجا کارش گیره نتونه بره سر کار اما دوستای علاف هم زیاد داره و کلا نمیدونم آدمی هست که صب تا شب بره سر کار به فکر زندگی باشه

اين خصوصيت يك خصوصيت منفي هست كه بخاطر رفاه ايجاد شده براش...در واقع بايد اين رو به نوعي عادت دونست و ن خصيصه
    امضای ایشان

27. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10395
    تشکـر
    1,130
    میزان امتیاز
    11

صندوق پيام شما ظاهرا پر هست
    امضای ایشان

28. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6769
    تشکـر
    631
    تشکر شده 706 بار در 360 پست
    میزان امتیاز
    10

آخ آخ فرار کنین از اینجور آدما که تکلیفشون حتا با خودشونم مشخص نیست

ازدواج با همچین آدمی به نظر میاد عاقبت خوبی نداشته باشه

بیکار بودن زیاد مسله ی مهمی نیست اما استقلال فکری و اقتصادی برای یه پسر از ویژگی های لازم و جذابه

آدمایی هستن که هنوز بیکارن ولی استقلال فکری دارن و درتلاش هستن تا با برنامه ریزی برای آینده یه کار خوب و زندگی ایده عال داشته باشن

حالا ایشون بعدنم میتونن کار پیدا کنن ولی اونچه که به نظر من مهمه ایشون هنوز مستقل نیستن و تا این سن هیچ حرکت مثبتی هم از خودش نشون نداده

احتمال به وجود اومدن مشکلات زیاد بعد از ازدواج براتون وجود داره
    امضای ایشان
    خداحافظ همه ، حلالم كنين

29. 2 کاربران زیر از bahram.a بابت این پست مفید تشکر کرده اند

30. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19366
    تشکـر
    32
    تشکر شده 31 بار در 23 پست
    میزان امتیاز
    9

سلام
    منطقیش اینه که کار و زندگی داشته باشه . خیلی ها هستن از دوران دانشجویی کار کردن و همسن ایشون هستن حداقلش سابقه کارو دارن یا یه ماشینی چیزی ولی ایشون نه تنها خوب درس نخوندن بلکه کار هم ندارن هنوز و خرج کردنشون هم زیاده . یعنی نه مسعولیت به عهده گرفتن نه برنامه ریزی مالی داشتن .
    نظر من اینه که ازشون بخواید هروقت کار پیدا کردن ، (کار ثابت و جدی ) بیان خاستگاریتون .
    اگه واقعا دوستون داشته باشن قبول میکنن میرن سرکار و میان خاستگاری . اگه نه ، مظمعن باشین به همین روال در طول زندگی ادامه میدن و بهتره شما دیگه باهاشون در ارتباط نباشین و رو شخص دیگه این فکر کنین

31. کاربران زیر از hatorihanzo بابت این پست مفید تشکر کرده اند

32. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16953
    تشکـر
    353
    تشکر شده 330 بار در 225 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام عزیزم من چیزایی که از روانشناسان شنیدم در مورد پسر مورد نظرتون رو میگم
    ایشون هنوز به بلوغ اقتصادی نرسیدن
    بلوغ اقتصادی واسه دخترها لازم و ضروری نیست، اما واسه پسرها ضروریه
    نباید فقط به حرف تکیه کنی و با حرف زندگیتونو بنا کنین
    اگر فکر میکنید که فقط از این لحاظ مشکل دارن و میتونید صبر کنید باید ایشون سربازیشون تموم بشه و بعد یه شغل پیدا کنن و حدود یک سالی هم توی اون شغل دوام بیارند
    ولی اگر نمی تونید برای ایشون صبر کنید و برای ازدواج کاملا بهشون اعتماد ندارید
    به نظر من وقتتون رو روی گزینه های دیگه صرف کنید

33. کاربران زیر از fatemeh.74 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

34. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11185
    تشکـر
    50
    تشکر شده 33 بار در 25 پست
    میزان امتیاز
    10

من جای تو باشم اگرازعلاقه قلبی او مطمعن باشم به خاطر ش صبر میکنم .

35. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

خب نه قطعا منم دیدگاهم اینه که زندگی نرمال داشته باشم پولی که بدون تلاش بیاد تو زندگی باعث فساد میشه
    الانم اینکه تا حالا هیچ سرمایه ای نداره و به فکر آینده نیست خیلی اذیتم میکنه من خودم کار می کنم و با اینکه سنم کمتره از درآمد خودم پس انداز مناسبی دارم اما اون هیچی
    مدام پسرخالشو مثال میزنه که همون فامیلشون گذاشتتش سر کار و الان وضع مالیش خیلی خوبه و سالی چند بار با خانومش میرن مسافرت اروپا و ...
    او سرمایه نداره طبیعی هم هست با وضع الان پدر مادرش چطور ؟ منم اولش سرمایه نداشتم با سرمایه اولیه پدرم سرمایه سازی کردم.این پسر مثل 18 تا 20 سالگی منه هنوز از خواب بیدار نشده بدبختانه و داره خیلی دیر میشه من 22 سالگی از خواب بلند شدم این پسر 28 سالش شده هنوز خوابه

36. کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

37. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11185
    تشکـر
    50
    تشکر شده 33 بار در 25 پست
    میزان امتیاز
    10

اره . حالا چون دیر از خواب بیدار شده که نباید کنارش گذاشت

38. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19503
    تشکـر
    48
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط sam127 نمایش پست ها
    او سرمایه نداره طبیعی هم هست با وضع الان پدر مادرش چطور ؟ منم اولش سرمایه نداشتم با سرمایه اولیه پدرم سرمایه سازی کردم.این پسر مثل 18 تا 20 سالگی منه هنوز از خواب بیدار نشده بدبختانه و داره خیلی دیر میشه من 22 سالگی از خواب بلند شدم این پسر 28 سالش شده هنوز خوابه
    مثه تو نیست سام
    باباش سرمایه نداره

39. بالا | پست 25

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

مثه تو نیست سام
    باباش سرمایه نداره
    با هم جور در نمیاد پدری که سرمایه نداره چجوری دوستایی داره که میتونن پسرشو بزارن سریع سر شغل پر درآمد

نمیدونم درست میگم یا غلط ولی فکر میکنم یکم بلوف زده

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)