نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: اختلاف نظر با همسر

1042
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20099
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

اختلاف نظر با همسر

سلام روزتون بخیر
    من۲سال هست که عقد کردم و هنوز عروسی نکردیم.چندسال با همسرم دوست بودم،ازدواج کردیم همدیگرم خیلی دوست داشتیم،ولی از هفته های قبل عقد کارهای مادرش باعث دعواها زیاد ما شد،خیلی گریه میکردم با دل خوش عقد نکردم هنوزم هرروز رفتاراش یادمه،هیچ وقت با مادرشوهرم بحث یا بدخلقی نکردم و تا الان جلو هم با احترام رفتار،ولی تو این۲سال تمام دعواهای من و همسرم سر رفتارهای مادرش.یعنی تا۶ماه اول که دعواهای وحشتناکی داشتیم که حال من خیلی بد میشد.همسرم همیشه تو این بحث مقابل من درمیاد ‌و باهام میجنگه بدجوری میجنگیم.بهش میگم حتی برای یکبارم شده طرف من باش بگو حق با تو،بخاطر دل منم که شده،بهش میگم با اینکه میدونی خانواده لشتباه کردن اما حار نیستی قبول کنی،بهت اعتماد ندارم تو چطور میگی دیوانه وار دوست دارم،ولی سر این موضوع هیچ وقت پشتم نبودی،ما تمام دعوامون فقط سراین موضوع وگرنه هیچ مشکل دیگه ای باهم تداشتیم،لز دید بقیه هردمون ادم های متشخصی هستیم،ولی این موضوع باعث شده خیلی وقتها حرف طلاق پیش بیاریم.تحمل من دیگه تمام شده چون از بچگی ادم فوق العلاده حساس زودرنج دل نازکی بودم و هستم،کاش میشد مشاوره حضوری میداشتم چون حرفام خیلی زیاده باید همه چیز را بگم.اما هزینه مشاوره ها انقد بالا هستن که ادم نمیتونه،نمیدونم میتونید از این راه کمکی کنید یا نه،خسته شدم از وقتی ازدواج کردم گریه هام خیلی زیلد پرخاشگر بی حوصله خسته شدم،از مادر و خواهرش بدم میاد،چون باعث ناراحتی و تفرقه بین من و همسرم شدن،باعث میشن ما عشقمون کمرنگتر بشه،بخاطر اونا از شهری ک زندگی میکردم بیرون اومدم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : اختلاف نظر با همسر

نقل قول نوشته اصلی توسط نسیم دیبا نمایش پست ها
    سلام روزتون بخیر
    من۲سال هست که عقد کردم و هنوز عروسی نکردیم.چندسال با همسرم دوست بودم،ازدواج کردیم همدیگرم خیلی دوست داشتیم،ولی از هفته های قبل عقد کارهای مادرش باعث دعواها زیاد ما شد،خیلی گریه میکردم با دل خوش عقد نکردم هنوزم هرروز رفتاراش یادمه،هیچ وقت با مادرشوهرم بحث یا بدخلقی نکردم و تا الان جلو هم با احترام رفتار،ولی تو این۲سال تمام دعواهای من و همسرم سر رفتارهای مادرش.یعنی تا۶ماه اول که دعواهای وحشتناکی داشتیم که حال من خیلی بد میشد.همسرم همیشه تو این بحث مقابل من درمیاد ‌و باهام میجنگه بدجوری میجنگیم.بهش میگم حتی برای یکبارم شده طرف من باش بگو حق با تو،بخاطر دل منم که شده،بهش میگم با اینکه میدونی خانواده لشتباه کردن اما حار نیستی قبول کنی،بهت اعتماد ندارم تو چطور میگی دیوانه وار دوست دارم،ولی سر این موضوع هیچ وقت پشتم نبودی،ما تمام دعوامون فقط سراین موضوع وگرنه هیچ مشکل دیگه ای باهم تداشتیم،لز دید بقیه هردمون ادم های متشخصی هستیم،ولی این موضوع باعث شده خیلی وقتها حرف طلاق پیش بیاریم.تحمل من دیگه تمام شده چون از بچگی ادم فوق العلاده حساس زودرنج دل نازکی بودم و هستم،کاش میشد مشاوره حضوری میداشتم چون حرفام خیلی زیاده باید همه چیز را بگم.اما هزینه مشاوره ها انقد بالا هستن که ادم نمیتونه،نمیدونم میتونید از این راه کمکی کنید یا نه،خسته شدم از وقتی ازدواج کردم گریه هام خیلی زیلد پرخاشگر بی حوصله خسته شدم،از مادر و خواهرش بدم میاد،چون باعث ناراحتی و تفرقه بین من و همسرم شدن،باعث میشن ما عشقمون کمرنگتر بشه،بخاطر اونا از شهری ک زندگی میکردم بیرون اومدم

دوست عزیز بحث مراجه به مشاور به خاطر حرفهای زیاد شما نیست ؛ به این خاطره که شما در بیان مشکلات ممکنه حاشیه های زیادی برید

به هر حال مقابله با شوهر به خاطر خانواده اش کار اشتباهیه

اگر خواهان ارامش در زندگی هستید باید سازگاری پیدا کنید و محبت زیادی به مادرشوهرتون ...

از این طریق میتونید نظرش رو به ارامی جلب کنید و موردش اعتمادش باشید ... وقتی محبت میتونه یک ببر وحشی رو ارام و جذب کنه

برای ما انسانهای تشنه محبت بیشتر میتونه کارساز باشه ... پس با این تنفر کاری از پیش نمیبرید ، و زندگی رو برای خودتون سخت خواهید کرد

بهتره با مشاوری مجرب صحبت کنید ... و خیلی خلاصه به ایشون در مورد مشکلتون توضیح بدید (نه اینکه کی ؟ کجا ؟ چی کرده )

شما خودتون در مرحله انفجارید و این مشکل شمارو پرخاشگر و بی حوصله کرده ... پس تا اینجا مشکل شما برای درمان مشخصه

در این مورد میتونید با این شماره مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-22354282
    021-88422495
    021-88472864
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20099
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : اختلاف نظر با همسر

متشکر

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد