نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: حساسیت زیاد به صدا

1046
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20032
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Unhappy حساسیت زیاد به صدا

سلام.پسری هستم 16 ساله دو سال دیگه کنکور دارم.خیلی ب درسم اهمیت میدهم و اگر بخواهم موفق هستم تنها مشکل من در درس خواندنم هست...جدیدا تمرکز گذشته ام را از دست داده ام و این مرا کمی نگران کرده...کافی است اندک صدایی ب گوشم برسد دراینموقع ب شدت عصبانی میشوم ک ب خاطر صدا تمرکزم از دست میرود و وقتی تمرکزم را از دست میدهم و دیگر تسلطی روی درس ندارم افکارم پراکنده میشود و مدام ب این فکر میکنم ک کجا درس بخونم بهتره یا اینکه الان ک تمرکز ندارم و نمیتوانم خوب وعمیق مطالعه کنم حتما دوستانم از من جلو میزنند واین مرا بیشتر نگران میکند
    همش ب این فکر میکنم.حتی پدر و مادرم زیرزمین خانه را برایم درست کرده اند تا آنجا درس بخوانم ولی آنجا هم مشکلاتی از قبیل سروصدای ماشین ها و یا صدای راه رفتن افراد در بالا آزارم میدهد...باور کنید هر کسی جای من بود نمیتوانست تمرکز کند از طرفی احساس میکنم دوستانم شرایط بهتری نسبت ب من دارند...خواهش میکنم کمکم کنید نمیدانم چکار کنم؟؟!!هر جایی و هر خونه ای از اقوام ک پا میگذارم و می بینم ک خانه ی آنها سکوت بیشتری دارد افسوس میخورم ک کاش من هم کمی از آن سکوت آنجا را میداشتم.واین که میگم جدیدا اینطوری شدم ینی تا یکی دوسال پیش اینطوری نبودم و درست بعد از بنایی خونه که آشپزخونه اوپن شد و بعضی دیوار ها برداشته شد و باعث شد سر و صدا از بیرون ب داخل خانه بیاید من اینطوری حساس شدم...الان تابستونه و دوستام دارن درس میخونن و من ب جای درس خوندن دارم ب اینجور چیزی ک چجوری سرو صدا رو کم کنم فک میکنم...واقعا خیلی آشفته ام.هر وقت هم انگیزه میکنم ک برم درس بخونم با خودم میگم ولش کن باز میشینم پای کتاب و سرو صدا میشنوم واعصابم ب هم میریزه...افت کمی در درسم داشتم و همین افت کم منو نگران کرده.باور کنید اگر کمی شرایطم بهتر بود(سروصدای کمتر)میتوانستم بهتر درس بخونم.از شما میخوام کمکم کنید چطوری با این مشکل کنار بیام و دیگه بهش فکر نکنم؟؟؟چون اعتقاد خودم ب اینه ک اگه بهش فک نکنم میتونم خوب تمرکز کنم چون سروصدا ها اونقدر هم زیاد نیست و اینم میدونم ک همه ی افراد موفق دارای بهترین و منحصر به فرد ترین شرایط نبودند.پس لطفا کمکم کنید بتونم این مشکل آزار دهنده رو از خودم دور کنم.ممنون

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16953
    تشکـر
    353
    تشکر شده 330 بار در 225 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : حساسیت زیاد به صدا

سلام این مشکل واسه ی خیلیا میتونه اتفاق بیوفته و افتاده، بیشتر واسه ی کسایی که توجه بیشتری به درس میدن و میخوان با کیفیت بالا درس بخونن
    من تنها پیشنهادی که میتونم بهتون بکنم این که از یه سری گوشی هایی استفاده کنین که شبیه به گوشی شناست ولی یکم تفاوت با اون داره، لوازم طبی ها دارند، اگه یگین واسه ی درس خوندن میخوام
    خودشون میدونن
    کار دیگه ای که میتونین بکنین اگه امکانش هست برید کتابخونه
    البته من خودم با کتابخونه میانه ی خوبی ندارم!

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15277
    تشکـر
    345
    تشکر شده 2,644 بار در 1,053 پست
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط fatemeh.74 نمایش پست ها
    سلام این مشکل واسه ی خیلیا میتونه اتفاق بیوفته و افتاده، بیشتر واسه ی کسایی که توجه بیشتری به درس میدن و میخوان با کیفیت بالا درس بخونن
    من تنها پیشنهادی که میتونم بهتون بکنم این که از یه سری گوشی هایی استفاده کنین که شبیه به گوشی شناست ولی یکم تفاوت با اون داره، لوازم طبی ها دارند، اگه یگین واسه ی درس خوندن میخوام
    خودشون میدونن
    کار دیگه ای که میتونین بکنین اگه امکانش هست برید کتابخونه
    البته من خودم با کتابخونه میانه ی خوبی ندارم!
    سلام.واسه خواب نیست از اینها؟
    امضای ایشان
    خداحافظ
    این ایدی دیگه دست من نیست..خصوصی نفرستید..
    اینم از سعید021 ک ب پایان رسید.....

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16953
    تشکـر
    353
    تشکر شده 330 بار در 225 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed021 نمایش پست ها
    سلام.واسه خواب نیست از اینها؟
    واسه خواب هم میشه استفاده کرد
    ولی واسه درس خوندن و تیر اندازی و ... هم استفاده میکنند
    البته من از ضررهاش اطلاعی ندارم!

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)