نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: احساس پشیمانی

989
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20123
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Unhappy احساس پشیمانی

سلام من 22سالمه با پسرعمم نامزد کردم چندماهی میشه قبل نامزدی هم دوسال باهم دوست بودیم
    اون کارش آزاده درسم نخونده سیکل داره ولی پسره خوبیه سالم اهل کاره اخلاقشم خوبه ولی...
    من دانشجو کارشناسی مامایی هستم
    بخاطر اینکه دوسش داشتم باهاش نامزد کردم ولی ما از اول رابطمون باهم زیاد بحث میکردیم البته اکثرا از طرف من بود بخاطر چیزایی که انتظار داشتم انجام بده ولی نمیداد
    الانم همین مشکلو دارم من خیلی احساساتی ام ورمانتیک ولی اون همه ذوقای منو کور کرده واسش خیلی حرف زدم تذکر دادم ولی اصلا منو درک نمیکنه سعی نمیکنه منو خوشحال کنه وقتی ناراحتم به روی خودش نمیاره. خیلی بامن کم حرف میزنه هیچ ذوقی نداره درباره آیندمون بگیم کلا احساس میکنم اشتباه کردم باهاش نامزد کردم تو دوران قبل نامزدی چندبار خواستم جدا شم ولی نشده الان هم همش بسرم میزنه جدا شم احساس پشیمانی شدید میکنم به نظر شما چیکار کنم مشکل از منه؟! 😞

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19924
    تشکـر
    4
    تشکر شده 24 بار در 19 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : احساس پشیمانی

هیچ چیز اندازه بی توجهی زن رو از پا در نمیاره..
    عزیزم تحصیلات نداشتنشون علتی بر درک نکردنشونم هست.
    بنظرم اگر با عمتون راحتید موضوع رو باهاش در میون بذارید.شایدم به عمد ب اصطلاح زیاد بهت رو نمیده احساسی برخورد نمیکنه چون تحصیلاتش بشدت ازش پایین تره شاید حس میکنه رو نده حس غرور و مردونگیش و اعتماد بنفسش حفظ میشه تشویق به تحصیلش کن اگر میشه

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12914
    تشکـر
    214
    تشکر شده 178 بار در 112 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : احساس پشیمانی

نقل قول نوشته اصلی توسط reyhane. 72 نمایش پست ها
    سلام من 22سالمه با پسرعمم نامزد کردم چندماهی میشه قبل نامزدی هم دوسال باهم دوست بودیم
    اون کارش آزاده درسم نخونده سیکل داره ولی پسره خوبیه سالم اهل کاره اخلاقشم خوبه ولی...
    من دانشجو کارشناسی مامایی هستم
    بخاطر اینکه دوسش داشتم باهاش نامزد کردم ولی ما از اول رابطمون باهم زیاد بحث میکردیم البته اکثرا از طرف من بود بخاطر چیزایی که انتظار داشتم انجام بده ولی نمیداد
    الانم همین مشکلو دارم من خیلی احساساتی ام ورمانتیک ولی اون همه ذوقای منو کور کرده واسش خیلی حرف زدم تذکر دادم ولی اصلا منو درک نمیکنه سعی نمیکنه منو خوشحال کنه وقتی ناراحتم به روی خودش نمیاره. خیلی بامن کم حرف میزنه هیچ ذوقی نداره درباره آیندمون بگیم کلا احساس میکنم اشتباه کردم باهاش نامزد کردم تو دوران قبل نامزدی چندبار خواستم جدا شم ولی نشده الان هم همش بسرم میزنه جدا شم احساس پشیمانی شدید میکنم به نظر شما چیکار کنم مشکل از منه؟! 😞
    سلام دوست عزیز اگه صلاح میدونی نامزدی رو باهاش بهم بزن.چون شما سطح فکرتون خیلی با این آقا فرق داره.تذکر دادن ومشاجره هیچ دردی رو دوا نمیکنه بلکه رابطه تونم بدتر هم میکنه

شما لیاقتتون بیش تر از ایناست.شما فردا که مدرک کارشناسی تونو گرفتین بعد خواستین ادامه بدین بالاخره باید با یکی ازدواج کنین که در سطح خودتون باشه.این نظرمنه.

4. کاربران زیر از Shadi.hedayat بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد