نمایش نتایج: از 1 به 19 از 19

موضوع: فرار از بد نامی

1281
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16234
    تشکـر
    14
    تشکر شده 8 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    9

Exclamation فرار از بد نامی

سلام دختری هستم ۱۷ ساله ک توی بیتاک با پسری بیست ساله ک دانشجو هست و شیراز در سمیخونه اشناشدم خودم اهل شیرازم و پسره اهل اصف الان چن ماه از رابطه ما میگذره و من اوایل دلم یکم میخاستش اما الان ب زور و ترس از بی حرمتی باهاشم اخه عکسمو نجوا کردم براش اونم عکسمو گرفت و تهدید کرده اگه باهاش نباشم عکسمو میده ب بقیه این روزا مهربون شده اما من میفهمم برا کاراییه مهربون شده ک میخاد تینده ب سرم بیاره چون میفهمه دلم نمیخادش اما اون ادا در میاره کمکم کنید چطور فرار کنم از دستش با اینکه خانوادم اصن نمیفهمن من بیتاک یا حتی وات دارم اما این مشکلات رو دارم خاهش میکنم اگه صدام ب جایی میرسه محض رضای خدا کمکم کنید من دخترمو جز اینجا و دوستام جایی رو. بلد نبودم خااهش میکنم زود جوابمو بدین منتظرم

2. کاربران زیر از nadia86 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

پاسخ : فرار از بد نامی

ما تو مملکتمون یه پلیس داریم بهش میگن پلیس فتا . اگه بری شکایت کنی از دست این پسره مردونگیشو میبرن میزارن رو دماغش

بچه های فتا به شدت رو این مسائل تهدید و مجبور به کاری حساسن

4. 2 کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16234
    تشکـر
    14
    تشکر شده 8 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    9

اخه ابرو ریزی میشه من بابام بفهمه سرمو میبره خودش همیشه میگه اگه بفهمم وات داری میکشمت نمیشه ک کار ب سرپ صدا بکشه واای یعنی راهی نیس عه

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

خب همینه دیگه شما دخترا خودتون را اسیر دست یه مش پسر بدذات میکنید فقط به خاطر همین ترسا کدوم پدری میاد به خاطر یه مسئله به این کوچیکی سر دخترشو ببره چرا بیخود از باباهاتون غول میسازید؟؟؟؟؟

اصلا این موضوع را با بابات در میون بزار فوقش دعوات میکنه و چند وقت باهات سنگینه بعدشم کم کم خوب میشه قرار نیست که بیاد عین داعشی ها سرتو ببره به این فکر کن اگه یه اشتباه بزرگتر بکنی اونوقت چی میشه ؟ به این فکر کن بابات کی بیشتر ناراحت میشه الان که ازت فقط یه عکس داره یا زمانی که خدای ناکرده مجبورت کنه باهاش رابطه جنسی برقرار کنی؟

ببین رک بگم بهت من همجنسامو خوب میشناسم طرف فهمیده از بابات میترسی و تقریبا خیالش قرصه که هر غلطی بکنه کاری انجام نمیدی و مطیع امرش هستی پس شروع میکنه به تهدیدت مطمئن باش اگه یه بار بابات زنگش بزنه حتی یا بره دم دانشگاهش یه چش غره بهش بره میوفته به دست و پات از ترس که غلط کردم
    ویرایش توسط sam127 : 08-06-2015 در ساعت 01:45 AM

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16234
    تشکـر
    14
    تشکر شده 8 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    9

ممنون از راهنمایهاتون خاستم بگم اون ادعا داره منو دوس داره و هر روز ی کار جدید میخاد ازم یعنی میگه صداتو بفرست عکستو و خیلی چیزا ک روم نمیشه بگم الانم اگه بگم نه میگه بهم اعتماد نداری قهر میکنه بهم گفته دوس ندارم بهم بی مهلی کنی و مجبورم نازشو بکشم چقد مادر التماس کرد ک گوشی نگیرم حرف تو گوشم نرفت اخرشم بد بخت شدم دوستان اهای کسایی ک صدامو میشنوید دارم با چشای گریون میگم دوستم مینویسه کمک هر کی میبینه نظری بده شاید کارم درست بشه خاک پای همهتونم

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    تشکر شده 6,186 بار در 2,950 پست
    میزان امتیاز
    17

سلام
    اون هیچ کاری نمیتونه بکنه
    همش تهدید الکی هست خطت را خاموش کن و ی خط جدید بگیر نه تهدیدش کن نه التماس
    فقط خطت را خاموش کن و بشکن و ی خط جدید بگیر و دیگه ازاین کارها نکن

تنها خدا،آرام بخش دلها

9. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,741 بار در 6,989 پست
    میزان امتیاز
    24

عزیزم ترس به دل خودت راه نده هیچ هیچ هیچ هیچ کاری نمیتونه کنه مگه الکیه عکس پخش کردن اون موقع ها تهدید میکردن چون چیزی به اسم ایپی وجود نداشته الان بخواد کاری کنه سه سوت پلیش میگیرتش

تنها راه حل این همه راه های ارتباطیت باهاش ببندی تمام
    یه شماره دیگه یه اسم دیگه ای. ای یه امدی دیگه تو برنامه های اجتماعی ثبت نام کن
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

10. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20190
    تشکـر
    0
    تشکر شده 20 بار در 11 پست
    میزان امتیاز
    0

کاری نداره بهش بگو اگه جرئت داری عکسمو بده به دیگران ببین فتا چه به روزت میاره
    خدارو شکر فتای ایران تو این زمینه ها خوب عمل میکنه
    به نظر باباتم دوست نداره به خاطر ترس ازش تن به هر کاری بدی اگه مجبور شدی به بابات توضیح بده انسان ممکن الخطاست مطمئن باش بابات ناراحت نمیشه خوشحالم میشه و پدر اون پسر نامرد رو در میاره

11. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16234
    تشکـر
    14
    تشکر شده 8 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    9

ممنون از پاسخها و کمکها اما با این کارا مشکل من حل نمیشه دوستان برام دعا کنید ابروم بره خودمو میکشم چون طاقت خاری مامان بابامو ندارم. ممنون از کمکهای همگی

12. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

تو. خودت حاظرنیستی از پسره جدا بشی

وقتی تو همه راه های ارتباطیت قطع کنی چطوری میخواد تورو اذیت کنه

دوست داشتنشم الکی فقط برا اینکه عکس تورو ببین

پسرا همکاری برا ارضا شدن خودشون میکنن
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

13. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16234
    تشکـر
    14
    تشکر شده 8 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    9

عزیزانی ک میگن عکسمو پخش نمیکنه مثلا اون عکسمو میده ب دوستش بعد دس ب دست میچرخه و کل فضای مجازی پر میشه پلیس چطور میتونه بفهمه کار کی بوده چطور جلوی اونو میگیره دلیل بسارید قانع بشم منم میخام ولش کنم اما اگه پشتم قرص نباشه اگه با ب مدرک یا دلیل الکی برم جلو ک نمیشه

14. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

واااااای چقد برا خودت بزرگ کردی اون انقدر بیکار. نیست بشین برات. اونم دیده تو ساده ای به این راحتی داره اذیتت میکنه و تهدیدت میکنه

راجب سوالت هم که گفتی چطوری پلیس میفهمه ما یه چییی داریم به اسم ایپی اییی هرکی جدان از هرکامپیوتری که ثبت شده باشه پیداش میکنن

خیلی به خدا ساده ای

تو همه راه های ارتباطیت ببند انقد سخته؟؟

بعضی موقع یه مسئله رو انقد برا خودتون بزرگ میکنید که با کوچکترین راه حل ها حل میشه
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

15. کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

16. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط nadia86 نمایش پست ها
    عزیزانی ک میگن عکسمو پخش نمیکنه مثلا اون عکسمو میده ب دوستش بعد دس ب دست میچرخه و کل فضای مجازی پر میشه پلیس چطور میتونه بفهمه کار کی بوده چطور جلوی اونو میگیره دلیل بسارید قانع بشم منم میخام ولش کنم اما اگه پشتم قرص نباشه اگه با ب مدرک یا دلیل الکی برم جلو ک نمیشه
    یه دختر 17 ساله ترگل ورگل پیدا کرده که تو اوج دوران بلوغ و زیباییشه و این پسر با یه تهدید به راحتی میتونه این دختر را وسیله ای قرار بده واسه ارضای هوای نفسش.شما اگه واقعا بازیت نمیاد و میخوای این پسره را سر جاش بشونی 2 تا کار میکنی

1 . شنبه صبح زنگ میزنی 118 شهرتون و آدرس پلیس فتا شیراز را اگه نمیدونی میگیری و حضوری میری اونجا تمام اینایی که به ما گفتی را به مشاورای اونجا میگی اونا به راحتی کمکت میکنن

2. بعد از اینکه راه حل بهت دادن با مادرت این موضوع را در میون میزاری و بهش میگی اگه صلاح میدونه به بابات بگه در غیر اینصورت خودش همراهیت کنه

مطمئن باش اگه اینکارو بکنی تایپیک بعدی که میزنی اینه بچه های فتا راهنمایی کردند پسره به غلط کردن افتاد و هرچی عکس ازم داشت را پس داد

17. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10395
    تشکـر
    1,130
    تشکر شده 1,749 بار در 636 پست
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط sam127 نمایش پست ها
    یه دختر 17 ساله ترگل ورگل پیدا کرده که تو اوج دوران بلوغ و زیباییشه و این پسر با یه تهدید به راحتی میتونه این دختر را وسیله ای قرار بده واسه ارضای هوای نفسش.شما اگه واقعا بازیت نمیاد و میخوای این پسره را سر جاش بشونی 2 تا کار میکنی

1 . شنبه صبح زنگ میزنی 118 شهرتون و آدرس پلیس فتا شیراز را اگه نمیدونی میگیری و حضوری میری اونجا تمام اینایی که به ما گفتی را به مشاورای اونجا میگی اونا به راحتی کمکت میکنن

2. بعد از اینکه راه حل بهت دادن با مادرت این موضوع را در میون میزاری و بهش میگی اگه صلاح میدونه به بابات بگه در غیر اینصورت خودش همراهیت کنه

مطمئن باش اگه اینکارو بکنی تایپیک بعدی که میزنی اینه بچه های فتا راهنمایی کردند پسره به غلط کردن افتاد و هرچی عکس ازم داشت را پس داد
    در تکمیل فرمایشای sam127 عزیز بگم اگه در تهرانی پلیس فتا در خیابان شریعتی - خیابان معلم - ستاد فاتب هستش...اگه جای دیگه هستی یا اصلا دوست نداری حضوری بری زنگ بزن 110 و بگو میخوام با رابط پلیس فتا صحبت کنم.وصل میکنن کامل براشون بگو.ازن هم نترس الان پلیس میاد در خونه....بیکار نیستن در صمن مریض هم نیستن...راهنماییت میکنن
    امضای ایشان
    09124843303 (دعاوی حقوقی - کیفری و مشاور حقوقی ازدواج)

18. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16234
    تشکـر
    14
    تشکر شده 8 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    9

ممنون از پریماه عزیزم اقای محترم شمام دستتون درد نکنه من کارایی ک میگین رو انجام میدم ببینم خدا چی میخاد برام دعا کنین

19. کاربران زیر از nadia86 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

20. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19871
    تشکـر
    170
    تشکر شده 68 بار در 39 پست
    میزان امتیاز
    9

بلاخره برای اینکه یه چیزهایی رو یاد بگیری باید یه چیزهایی رو از دست بدی
    کاری از دستت بر نمیاد
    فقط دیگه ازین کارا نکن

21. کاربران زیر از sasan88 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

22. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12914
    تشکـر
    214
    تشکر شده 178 بار در 112 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط nadia86 نمایش پست ها
    سلام دختری هستم ۱۷ ساله ک توی بیتاک با پسری بیست ساله ک دانشجو هست و شیراز در سمیخونه اشناشدم خودم اهل شیرازم و پسره اهل اصف الان چن ماه از رابطه ما میگذره و من اوایل دلم یکم میخاستش اما الان ب زور و ترس از بی حرمتی باهاشم اخه عکسمو نجوا کردم براش اونم عکسمو گرفت و تهدید کرده اگه باهاش نباشم عکسمو میده ب بقیه این روزا مهربون شده اما من میفهمم برا کاراییه مهربون شده ک میخاد تینده ب سرم بیاره چون میفهمه دلم نمیخادش اما اون ادا در میاره کمکم کنید چطور فرار کنم از دستش با اینکه خانوادم اصن نمیفهمن من بیتاک یا حتی وات دارم اما این مشکلات رو دارم خاهش میکنم اگه صدام ب جایی میرسه محض رضای خدا کمکم کنید من دخترمو جز اینجا و دوستام جایی رو. بلد نبودم خااهش میکنم زود جوابمو بدین منتظرم

تو خصوصی جوابتو دادم گلم.

23. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19801
    تشکـر
    0
    تشکر شده 10 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

عزیزم مشکلت اونقدری بزرگ نیست که بگی مامان بابام حار میشن و... مگه رابطه داشتی باهش و عکس ************ی داره ازت!!هیچ اتفلقی نمیوفته بهت قول میدم.من هم در زمان جاهلیت شرایط مشابه داشتم منتها به این صورت که صدامو ظبط کرده بود و تهدید میکرد که ابروتو میبرم و... منم اینقد ترسیده بودم که حد نداشت و بلافاصله خطمو عوض کردمو کلا رابطمو قطع کردم . و هیچ کاری نتونست بکنه تو هم همین کارو بکن و مطمین باش ضرر نمیکنی... بهت قول میدم هیچ اتفاقی نمیوفته

24. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16234
    تشکـر
    14
    تشکر شده 8 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    9

ممنون از زحماتی ک میکشید خیلی ممنون چشم همینکارا رو میکنم ببینم چی میشه فقط دوستان دعا یادتون نره

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد