نمایش نتایج: از 1 به 41 از 41

موضوع: رابطه بی شرمانه همسرم با خواهرم

37563
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20096
    تشکـر
    345
    تشکر شده 132 بار در 83 پست
    میزان امتیاز
    9

رابطه بی شرمانه همسرم با خواهرم

سلام

دو شب پیش خواهر من که از من 7 سال بزرگتره و شوهر داره!!خونه ما اومد
    چون همسرش ماموریت هست
    من همش متوجه شده بودم که با همسرم زیادی گرم گرفته ان زیاد نزدیک همن واسه همین دقیق شده بودم روشون و مدام زیر نظر داشتمشون
    نزدیک ظهر بود بعد از جمع کردن ناهار نا خواسته روی مبل خوابم برد خواهرم هم کنارم بود و همسرم داخل اتاق داشت مطالعه می کرد
    وقتی از خواب بیدار شدم دیدم خواهر نیست
    رفتم در اتاق خواب رو باز کردم
    و دیدم خواهرم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    روی پا همسرم نشسته و همدیگر رو بغل کرده بودندو می بوسیدند!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    دنیا روی سرم خراب شد و خواهرم رو از خونه بیرون کردم
    و امدم توی اتاق و درو قفل کردم دوروزه همسرم پشت در گریه می کنه و می گه ببخش اما نمی تونم!!
    پیش همسرم خجالت می کشم که هم خونم ابرومو برده
    و پیش خواهرم خجالت می کشم که همسرم بهم خیانت کرده
    و از جفتشون حالم بهم می خوره
    کمکم کنید کارشناسان
    می خوام جدا بشم اما مگه میشه ؟
    دارم دیوانه می شم

2. 2 کاربران زیر از یاسمین بانو بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20190
    تشکـر
    0
    تشکر شده 20 بار در 11 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : رابطه بی شرمانه همسرم با خواهرم

سلام
    اول ریشه این موضوع رو بررسی کنید در خودتون یا کاراتون
    به نظر من توی این دنیا هر چی بر سر راهمون قرار میگیره نتیجه اعمال خودمون من خودم به شخصه به این موضوع خیلی اعتقاد دارم

4. 4 کاربران زیر از saeed202 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    19153
    تشکـر
    1,726
    تشکر شده 5,759 بار در 1,860 پست
    میزان امتیاز
    12

سلام عزیزم
    خیلی سخت نیست درک فشاری که شما هم اکنون در آن هستید واقعا چی داره به سر جامعه ما میاد ؟؟
    اما برای مدیریت این مشکل نیاز به آرامش دارید. و برای هر اقدامی نیاز به یک تامل غیر احساسی هست.

اگرچه این خطا بسیار بزرگ و غیر قابل تصور هست. اما متاسفانه رخ داده است. پس برای برخورد با این مشکل باید راهکاری کم هزینه و پر سود را جستجو کرد.

فکر می کنم که مهمترین چیزی که الان شما دنبالش هستید عدم تکرار این مسئله هست. حتی عدم تکرارش برای شما از معذرت خواهی آنها هم مهمتر باشد.

به نظر می رسه اول باید از خواهرتون شروع کنین
    مثلا به این نوع:

" خواهرم متاسفانه همانطور که خود میدانید من شاهد رفتاری زننده وغیر مسئولانه از شما و همسرم بودم.
    و این موضوع بی شک یعنی پاشیده شدن زندگی شما از هم و آبرو ریزی برای خانواده شما و من.
    و حتما می دانید که من نمی توانم در این مورد ساکت بمانم و شاهد از بین رفتن زندگیم باشم. و حتما در این باره به من حق می دهید. پس حق انتخاب باشماست.

یکم:
    به من قول می دهی ارتباطت را با همسرم به صفر برسانی، و به من قول بدهی که دیگر این مسائل تکرار نمی شود و شما حریم خودت را حفظ می کنی. من هم به تو قول می دهم که این فرصت را به تو بدهم و بگویم شتر دیدم ندیدم. و زندگی خودت و خودم حفظ می ماند.

دوم:
    بگید در واقع من هرگز قصد آبرو ریزی نداشته و ندارم. پس شما یکبار این کار را کردید و آبروی خودتون را نزد من بردید. و اگر نخواهید بپذیرید و اگر قول عدم تکرار ندهید. یعنی اینکه خواهان این هستید که باز هم آبرو ریزی کنید و خانواده خودت و مرا متلاشی کنید. در آن صورت من مسئول روشها و کارهای زشت شما و همسرم نییستم. و باید تبعات آنرا قبول کنید. "

امضای ایشان
    آیا دوست دارید برای

صلح جهانی کاری انجام دهید ؟

به خانه بروید و به خانواده تان
    عشق بورزید

6. 6 کاربران زیر از سمیراه بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19871
    تشکـر
    170
    تشکر شده 68 بار در 39 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط سمیراه نمایش پست ها
    سلام عزیزم
    خیلی سخت نیست درک فشاری که شما هم اکنون در آن هستید واقعا چی داره به سر جامعه ما میاد ؟؟
    اما برای مدیریت این مشکل نیاز به آرامش دارید. و برای هر اقدامی نیاز به یک تامل غیر احساسی هست.

اگرچه این خطا بسیار بزرگ و غیر قابل تصور هست. اما متاسفانه رخ داده است. پس برای برخورد با این مشکل باید راهکاری کم هزینه و پر سود را جستجو کرد.

فکر می کنم که مهمترین چیزی که الان شما دنبالش هستید عدم تکرار این مسئله هست. حتی عدم تکرارش برای شما از معذرت خواهی آنها هم مهمتر باشد.

مثلا به این نوع:

" خواهرم متاسفانه همانطور که خود میدانید من شاهد رفتاری زننده وغیر مسئولانه از شما و همسرم بودم.
    و این موضوع بی شک یعنی پاشیده شدن زندگی شما از هم و آبرو ریزی برای خانواده شما و من.
    و حتما می دانید که من نمی توانم در این مورد ساکت بمانم و شاهد از بین رفتن زندگیم باشم. و حتما در این باره به من حق می دهید. پس حق انتخاب باشماست.

یکم:
    به من قول می دهی ارتباطت را با همسرم به صفر برسانی، و به من قول بدهی که دیگر این مسائل تکرار نمی شود و شما حریم خودت را حفظ می کنی. من هم به تو قول می دهم که این فرصت را به تو بدهم و بگویم شتر دیدم ندیدم. و زندگی خودت و خودم حفظ می ماند.

دوم:
    بگید در واقع من هرگز قصد آبرو ریزی نداشته و ندارم. پس شما یکبار این کار را کردید و آبروی خودتون را نزد من بردید. و اگر نخواهید بپذیرید و اگر قول عدم تکرار ندهید. یعنی اینکه خواهان این هستید که باز هم آبرو ریزی کنید و خانواده خودت و مرا متلاشی کنید. در آن صورت من مسئول روشها و کارهای زشت شما و همسرم نییستم. و باید تبعات آنرا قبول کنید. "

بنده با حرفهای ایشون موافقم
    بعد اینکار باید با همسرتون صحبت کنید
    البته به این زودی ها نبخیدش چون کارش خیلی بد بود
    باهاش صحبت کنید و بگید این بار چشم پوشی می کنم ولی باید برام جبران کنی ناراحتی رو و از دلم در بیاری
    بهش گوشزد کن دفعه بعد دیگه چشم پوشی در کار نیست

8. 3 کاربران زیر از sasan88 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19871
    تشکـر
    170
    تشکر شده 68 بار در 39 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed202 نمایش پست ها
    سلام
    به نظر من توی این دنیا هر چی بر سر راهمون قرار میگیره نتیجه اعمال خودمون من خودم به شخصه به این موضوع خیلی اعتقاد دارم
    تا حدودی عکس العمل ها مقابل عمل ماست
    اما نه همیشه ما نمی تونیم بخاطر اتفاقات ناراحت کننده توی خانواده یا جامعه خودون رو مقصر کنیم
    بعضی ها زاتن مریض هستند و این ربطی به ما نداره
    شخصی اگر کمبودی داره باید بازگو کنه
    اگر رفع نشد باید جدا بشه و بعد بره دنبال خوش گذرونی

پس این خانوم به هیچ عنوان تقصیری ندارن توی این موضوع

10. 3 کاربران زیر از sasan88 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19861
    تشکـر
    412
    تشکر شده 505 بار در 291 پست
    میزان امتیاز
    9

وای خدا
    چه دنیای کثیفی

12. کاربران زیر از صابیر بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16510
    تشکـر
    76
    تشکر شده 143 بار در 94 پست
    میزان امتیاز
    9

وای چقد سخته...

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

14. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16510
    تشکـر
    76
    میزان امتیاز
    9

یادمه گفته بودی شوهرت خیلی زودرنج و حساسه و مدام قهر میکنه درسته؟

15. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20096
    تشکـر
    345
    میزان امتیاز
    9

سلام

من رابطه عاشقانه ای با همسرم داشتم اما اونقدر زودرنجه و مدام قهر میکنه حتی
    خواهرم بهم میگفت چطور با این زندگی میکنی که انقدر لوسه...
    فکر نمیکنم نتیجه اعمال خودم باشه!

شما اگه همش به زنت محبت کنی و براش کم نزاری دست اخر خیانت کنه یعنی مشکل شماست؟

اگر مشکل شمااست که خوشبحال زنتون چون اگه شمارم بکشه میگین تقصیر خودم بود

16. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20096
    تشکـر
    345
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط helenbahar نمایش پست ها
    یادمه گفته بودی شوهرت خیلی زودرنج و حساسه و مدام قهر میکنه درسته؟

اره عزیزم همینطوره

17. کاربران زیر از یاسمین بانو بابت این پست مفید تشکر کرده اند

18. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20096
    تشکـر
    345
    میزان امتیاز
    9

سلام عزیزم

مثلا به این نوع:

یکم:

دوم:

درسته باید ببخشمش چون نمیتونم جدا شم حالا که خودشم می گه توبه می کنم و به گریه افتاده
    ممنون عزیزم خیلی راهنمایی خوبی بود باید با خواهرم صحبت کنم ولی نمی تونم باید براش اس ام اس بفرستم چون دیگه نمی خوام ریختشو ببینم بااز اگه خطایی کرد
    ابروشو پیش شوهرش می برم هیچ از همسرمم طلاق می گیرم

ممنون سمیرا جان

19. کاربران زیر از یاسمین بانو بابت این پست مفید تشکر کرده اند

20. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16510
    تشکـر
    76
    میزان امتیاز
    9

یاسمین جان شما هم مثه خودش راحت آشتی نکن تا قدرتو بدونه و بفهمه قهر کردن چقد سخته

21. کاربران زیر از helenbahar بابت این پست مفید تشکر کرده اند

22. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20190
    تشکـر
    0
    تشکر شده 20 بار در 11 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط یاسمین بانو نمایش پست ها
    من رابطه عاشقانه ای با همسرم داشتم اما اونقدر زودرنجه و مدام قهر میکنه حتی
    خواهرم بهم میگفت چطور با این زندگی میکنی که انقدر لوسه...
    فکر نمیکنم نتیجه اعمال خودم باشه!

شما اگه همش به زنت محبت کنی و براش کم نزاری دست اخر خیانت کنه یعنی مشکل شماست؟

اگر مشکل شمااست که خوشبحال زنتون چون اگه شمارم بکشه میگین تقصیر خودم بود
    بله من منظورمو بد فرستادم نه اینکه هر کاری بشه تفصیر خودمونه
    اینم در نظر داشته باشید ببینید این رابطه اول از سمت کی شروع شده مثلا از همسرتون بپرسید که چطور شده به اونجا رسیدن بگو خواهرم تعریف کرده میخوام تو هم تعریف کنی راستشو
    از خواهرتونم همینطور
    اگه لغزش از سمت شوهرتونو بخشیدنش و ادامه باهاش کمی مشکلهخ اما اگه از سمتش نیست یک جوری رفار کن که دیگه به فکر قول خوردن هم نیوفته
    لغزش خواهرتونم که ... بالالخره خواهرا بهتره جلوشو بگیرید

23. کاربران زیر از saeed202 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

24. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    17322
    تشکـر
    3,638
    تشکر شده 6,747 بار در 2,688 پست
    میزان امتیاز
    13

من نمیوام بگم که کار کدومشون بی شرمانه تر بوده هردو به یک سهم مقصرن .با خواهرت چند وقت قطع رابطه کن تا اون برای عذر خواهی پا پیش بزاره .

چون اگه با هم قهر باشین باعث شک بقیه وهمسر ایشون میشه .

همین که همسرت پشیمونه نشون دهنده اینه که شایدمقصر اصلی ایشون نباشه .فقط از همسرت بپرس چه ویژگی خواهرت باعث شده که به سمت اون بره .

شاید بی توجهی شما باعث شده .فقط به همسرت بگو در صورت تکرار دیگه چشم پوشی نمیکنی .
    امضای ایشان
    خدا مرهم تمام دردهاست هر چه عمق

خراش های وجودت بیشتر باشد

خدا برای پر کردن آن بیشتر در وجودت جای می گیرد

خدایا دردهایم دلنشین می شود

وقتی درمانم " تویی "

25. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19924
    تشکـر
    4
    تشکر شده 24 بار در 19 پست
    میزان امتیاز
    9

سلام گلم به نظر منم بپرس رابطه چطور شروع شده؟حدس من چراغ سبز نشون دادن از سمت خواهرت بوده خودمونم خانومیم قبول داری زن ها انقدر قدرت دارن که پاکترین مردم میتونن رام کنن؟البته به مروررررررررررررر
    برام جالب شده بدونم از کی و تا چه حد این رابطه وجود داشته اما بنظرم تازه و سطحی بوده چون انقدر داغ هوس بودن که فکرشو نکردن شاید شما از خواب بیدار بشید و با این صحنه مواجه بشید.اما برای آدم کردن شوهرتون یه درخواست طلاق صوری بدید وگرن چون قبح مسیله ریخته براش امکان تکرار پنهانی وجود داره تو درخواست طلاقم دریافت مهریه تا قرون آخرش مکتوب بشه تا بفهمه یه من ماست چقدر کره داره.اما سعی کن اگرم همسرت کمبودی داره جبران کنی براش مردا مثل بچه ان نیاز به توجه دارن.از همسر توجه نبینن جذب محبت غریبه میشن.

26. کاربران زیر از saharebehzad بابت این پست مفید تشکر کرده اند

27. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11185
    تشکـر
    50
    تشکر شده 33 بار در 25 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام عزیزم

مثلا به این نوع:

یکم:

دوم:

منم بااین نظرموافقم . واقعا متاثرشدم

28. 3 کاربران زیر از tanha66 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

29. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11185
    تشکـر
    50
    تشکر شده 33 بار در 25 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط saharebehzad نمایش پست ها
    سلام گلم به نظر منم بپرس رابطه چطور شروع شده؟حدس من چراغ سبز نشون دادن از سمت خواهرت بوده خودمونم خانومیم قبول داری زن ها انقدر قدرت دارن که پاکترین مردم میتونن رام کنن؟البته به مروررررررررررررر
    برام جالب شده بدونم از کی و تا چه حد این رابطه وجود داشته اما بنظرم تازه و سطحی بوده چون انقدر داغ هوس بودن که فکرشو نکردن شاید شما از خواب بیدار بشید و با این صحنه مواجه بشید.اما برای آدم کردن شوهرتون یه درخواست طلاق صوری بدید وگرن چون قبح مسیله ریخته براش امکان تکرار پنهانی وجود داره تو درخواست طلاقم دریافت مهریه تا قرون آخرش مکتوب بشه تا بفهمه یه من ماست چقدر کره داره.اما سعی کن اگرم همسرت کمبودی داره جبران کنی براش مردا مثل بچه ان نیاز به توجه دارن.از همسر توجه نبینن جذب محبت غریبه میشن.
    این راه حل هم خوبه

30. کاربران زیر از tanha66 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

31. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,314 بار در 743 پست
    میزان امتیاز
    11

سلام

چون همسرش ماموریت هست
    من همش متوجه شده بودم که با همسرم زیادی گرم گرفته ان زیاد نزدیک همن واسه همین دقیق شده بودم روشون و مدام زیر نظر داشتمشون
    نزدیک ظهر بود بعد از جمع کردن ناهار نا خواسته روی مبل خوابم برد خواهرم هم کنارم بود و همسرم داخل اتاق داشت مطالعه می کرد
    و دیدم خواهرم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    روی پا همسرم نشسته و همدیگر رو بغل کرده بودندو می بوسیدند!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    و امدم توی اتاق و درو قفل کردم دوروزه همسرم پشت در گریه می کنه و می گه ببخش اما نمی تونم!!
    کمکم کنید کارشناسان
    دارم دیوانه می شم
    سلام

خیلی متاسفم از آنچه که خواندم. ولی خوب متاسفانه نتیجه ازدواج بچه های بالغ همینه که خیلی خیلی هم زیاده!@!!!!

عزیز بخشیدن یا نبخشیدن دست شماست ولی کنار آمدن و بخشیدن واقعی چیزیست که باید فرا بگیرید اونم توسط یکی از همکاران خانم(مشاور).

اگر بچه ندارید لطفا فعلا به هیچ وجه بچه دار نشید.

در هر صورت آرزوی بهترینها رو براتون.

سپاس

ph.d
    امضای ایشان
    وقتی که بدن فیزیکی بیمار شد باید به پزشک رجوع کرد

و وقتی که بدن روانی مجروح و بیمار شد باید به روانشناس رجوع کرد

32. 2 کاربران زیر از شهرام2014 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

33. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16953
    تشکـر
    353
    تشکر شده 330 بار در 225 پست
    میزان امتیاز
    0

عجب خواهری!

34. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20096
    تشکـر
    345
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط helenbahar نمایش پست ها
    یاسمین جان شما هم مثه خودش راحت آشتی نکن تا قدرتو بدونه و بفهمه قهر کردن چقد سخته

دوروزه همش گریه میکرد
    دیگه اومدم بیرون از اتاق اما مثل یه تیکه یخ شدم
    دست بهم میزنه جیغ میزنم شبا کنارم می خوابه تنش می خوره بهم اعصابم خورد میشه دست خودم نیست

35. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20096
    تشکـر
    345
    میزان امتیاز
    9

بله من منظورمو بد فرستادم نه اینکه هر کاری بشه تفصیر خودمونه
    اینم در نظر داشته باشید ببینید این رابطه اول از سمت کی شروع شده مثلا از همسرتون بپرسید که چطور شده به اونجا رسیدن بگو خواهرم تعریف کرده میخوام تو هم تعریف کنی راستشو
    از خواهرتونم همینطور
    اگه لغزش از سمت شوهرتونو بخشیدنش و ادامه باهاش کمی مشکلهخ اما اگه از سمتش نیست یک جوری رفار کن که دیگه به فکر قول خوردن هم نیوفته
    لغزش خواهرتونم که ... بالالخره خواهرا بهتره جلوشو بگیرید
    تقصیر هم نمی ندازن منم غرورم اجازه نداد بپرسم تقصیر کی بود!
    فقط خواهرم کلی پیام داد که شوهرم ماموریت کمبود محبت گرفتم خطا کردم دیگه نمیکنم
    منم همونچیزا که سمیرا گفت و گفتم و گفتم دیگه اسمم نیار

36. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20096
    تشکـر
    345
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط fatemeh.74 نمایش پست ها
    عجب خواهری!
    خواهر هرزه

37. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20096
    تشکـر
    345
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط ستیلا نمایش پست ها
    من نمیوام بگم که کار کدومشون بی شرمانه تر بوده هردو به یک سهم مقصرن .با خواهرت چند وقت قطع رابطه کن تا اون برای عذر خواهی پا پیش بزاره .

چون اگه با هم قهر باشین باعث شک بقیه وهمسر ایشون میشه .

همین که همسرت پشیمونه نشون دهنده اینه که شایدمقصر اصلی ایشون نباشه .فقط از همسرت بپرس چه ویژگی خواهرت باعث شده که به سمت اون بره .

شاید بی توجهی شما باعث شده .فقط به همسرت بگو در صورت تکرار دیگه چشم پوشی نمیکنی .

منکه با همسرم حرف نزدم اما انقدر گریه می کرد تو حرفاش میگفت شیطون گولم زد می گفت من اصلا ازون بدم میومد
    اما همش به من اس مس میداد!!!
    جالب اینجاست خواهرم همیشه به من می گفت شوهرت خیلی لوسه چطوری تحملش میکنی

خواهرمم میگفت شوهرم ماموریته و کمبود محبت داشتم می گفت شوهرم باهام رابطه جنسی برقرار نمی کنه و من شیطون گولم زد حرافی سمیرارو بهش گفتمو دیگه اسمم نیاره
    برای قهرمون هم خودش دلیل پیدا کنه برام مهم نیست دیگه
    اما الان کارای عادیمو انجام میدمو نمیتونم به شوهرم دست بزنم
    شاید اونقدر سرد بمونه تا خودش ازم جدا شه
    دنیا رو سرم خراب شده
    شوهرم میگه خواهرت مست بوده!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    نمیدونم نمی فهمم

38. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20096
    تشکـر
    345
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط saharebehzad نمایش پست ها

انقدر گریه و التماس کردن که...
    فعلا شروع کردم کارا عادیم انجام بدم
    خاهرم نبود شوهرو بهونه کرد و نداشتن رابطه باشوهرش جالب اینجاس همیشه شوهرم میگفت خاهرت زشته و ..........
    از حرفاشون احساس کردم کار خاهرم بوده
    نه نمی خام به طلاق بکشه
    فعلا اوضاع عادیه اما انقدر سر شدم که...

39. بالا | پست 25

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,741 بار در 6,989 پست
    میزان امتیاز
    24

به نظر من جفتشون و ببخش معلوم پشیمونن و مطمعنن5پ اون لحظه حالت تعادل نداشتن
    ولی با مرور زمان رابطه ها رو خوب کن

به هرحال خواهرته به هرحال شوهرته

واقعا ناراحت کنندست
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

40. بالا | پست 26

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    17322
    تشکـر
    3,638
    میزان امتیاز
    13

حالا هی بگین محمد برا چی انگشتاش رو سوزوند .ببین عزیزم از این به بعد هر زنی بدون همسرش اومد شما هم یه منقل آتیش درست کن بزار تو پذیرایی .

گذشته از این که خواستم حس وحالت رو عوض کنم .من در مورد مشکلت با همسرم صحبت کردم (البته که همسرم شما رو نمیشناسه )گفتم چطور دلش اومد با زندگی خواهرش این کار رو کرد .همسرم میگه

وقتی پای شیطون وسط بیاد دیگه هیچی جلودارش نیست .خواهر وهمسر وترس از آبرو هیچ کدام مهم نیستن .

ان شا الله خدا ما رو مورد این آزمایش ها قرار نده .به همسرت یه فرصت کوچولو بده .اگه باهاش سرد باشی ممکنه به سمت خواهرت بره .ببخش تا بخشیده بشی .
    امضای ایشان

وقتی درمانم " تویی "

41. 2 کاربران زیر از ستیلا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

42. بالا | پست 27

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16510
    تشکـر
    76
    میزان امتیاز
    9

یاسمین جان یعنی قبلا خواهرت به شوهرت اس میداده؟

43. بالا | پست 28

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16510
    تشکـر
    76
    میزان امتیاز
    9

به نظر منم الکی از طلاق حرف نزن چون قبحش میریزه و راه خوبی نیست

44. بالا | پست 29

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20917
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

واااای چه بد ؛ خواهرت کم مقصر نیست ؛ شوهرت هم انگار زمینه خیانت کردن رو داره ؛ باهاش حرف بزن ببین چی براش کم گذاشتی که اینکارو کرده

45. بالا | پست 30

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21182
    تشکـر
    764
    تشکر شده 1,211 بار در 755 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام

چون همسرش ماموریت هست
    کمکم کنید کارشناسان
    دارم دیوانه می شم
    سلام
    ببخشید این سوال رو میپرسگم چون پرسیدنش هم سخته ..ولی ایا شما مطمینید که این برخوردشون اولین بار بود اتفاق میفتاد؟اخه تصورش سخته که در فاصله خوابیدن شما روی مبل رابطه خواهر زن و دامادی یهو به اونجا کشیده بشه ..ینی در این فاصله کوتاه !!!

46. بالا | پست 31

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21182
    تشکـر
    764
    تشکر شده 1,211 بار در 755 پست
    میزان امتیاز
    10

من اینجا نظر گزاشته بود ..کجاست؟
    پیام هام ارسال میشن ولی بعدش گم میشن چرا؟

47. بالا | پست 32

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21275
    تشکـر
    0
    تشکر شده 16 بار در 12 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام رفتار خواهرتون با شوهرتون واقعا بی شرمانس اما شما که قبلا متوجه این رفتارها شده بودید چرا زودتر با خواهرتون یا همسرتون برخورد نکردید اگر شاید زودتر برخورد میکردید کار به اینجا نمی رسید البته من خودم این مشکلو توی خانوادم به نحو دیگه ای میبینم یکی از اقوام دورمون که خواهر بزرگش مجرده وخواهر کوچکتر متاهل از خواهر بزرگتر رفتارهای ناخواسته میبینیم وهربار بهش تذکر میدیم میگه من مثله خواهر بزرگش میمونم اما دقیقا جور ی رفتار میکنه که مردی بهتر از اون وجود نداره ودر حد پرستیدن ازش حرف میزنه فقط خواستم بگم شاید اگر خانم این آقا زودتر به فکر نیفته شاید مشکل شما براشون ب وجود بیاد البته کاش فقط این خیال فرضی من باشه کاش شما هم زودتر ب فکر می افتادید لطفا دقیق موضوع را بررسی کنید و حتما از مشاور کمک بگیرید

48. بالا | پست 33

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8109
    تشکـر
    2,867
    تشکر شده 3,828 بار در 1,232 پست
    میزان امتیاز
    12

بنظرم هم یاسمین خانوم وشوهرش وهم خواهرشو شوهرش مقصرن
    یاسمین بدلیل اینکه شاید رابطه صمییمی بین خواهر وشوهرشو جدی نگرفته وکلا تو خونوادشون پیش هم دیگه از هر لحاظ ازاد بودن
    وخواهرش شاید واقعا کمبود محبت داشته و واینو در نظر نگرفته که رابطش اشکال داره
    واگه خدا تو زندگی ها باشه هیچ مشکلی بوجود نمیاد...
    کم محلی عذر پذیرفتن ومحبت کردن شاید بتونه کار ساز باشه همونطوری که دوستان گفتن
    واینکه با شوهرتون صحبت صمیمانه داشته باشید و کاری کنید که این موضوع فراموش شه ومدتی روابطتونو با خانوادتون وخواهرتون کم کنید وتوجه بیشتری رو شوهرتون داشته باشید
    امیدوارم روابطتون بهتر شه
    امضای ایشان

آموخته ام که:خدا عشقست و عشق تنهاخداست!
    آموخته ام: وقتی ناامید میشوم خدا،با تمام عظمتش،عاشقانه انتظار میکشد،دوباره به رحمتش امیدوارشوم!

آموخته ام: اگر تاکنون به آنچه خواستم نرسیدم،خدا برایم بهترش را درنظر گرفته!

49. بالا | پست 34

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    17322
    تشکـر
    3,638
    میزان امتیاز
    13

دوستان این تاپیک برای یک ماه پیش بود .

البته یاسمین خانم دیگه نیومدن تو این تاپیک نظر بزارن .

ان شاالله که مشکلشون حل شده باشه .بهتره راه حل مشکلشون رو اینجا مطرح میکردن تا اگر خدایی نکرده دیگران با مشکلاتی از این دست مواجه شدن

بتونن بهتر با مشکلشون مواجه بشن ودرصدد حل اون بربیان .
    امضای ایشان

وقتی درمانم " تویی "

50. کاربران زیر از ستیلا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

51. بالا | پست 35

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8109
    تشکـر
    2,867
    میزان امتیاز
    12

انشاءالله که حل شده...
    تاپیک یه ماه پیشه نه یکسال پیش
    خب بعضی تاپیکا دیر دیده میشه وجواب داده میشه
    فکرکنم یاسمین خانوم بعدا بیان بگن...
    ویرایش توسط mahastey : 09-08-2015 در ساعت 12:03 AM
    امضای ایشان

آموخته ام: وقتی ناامید میشوم خدا،با تمام عظمتش،عاشقانه انتظار میکشد،دوباره به رحمتش امیدوارشوم!

52. کاربران زیر از mahastey بابت این پست مفید تشکر کرده اند

53. بالا | پست 36

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    17322
    تشکـر
    3,638
    میزان امتیاز
    13

نقل قول نوشته اصلی توسط mahestey نمایش پست ها
    انشاءالله که حل شده...
    تاپیک یه ماه پیشه نه یکسال پیش
    خب بعضی تاپیکا دیر دیده میشه وجواب داده میشه
    فکرکنم یاسمین خانوم بعدا بیان بگن...
    منم که گفتم یک ماه پیش [دوستان این تاپیک برای یک ماه پیش بود .]
    امضای ایشان

وقتی درمانم " تویی "

54. کاربران زیر از ستیلا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

55. بالا | پست 37

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8109
    تشکـر
    2,867
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط ستیلا نمایش پست ها
    منم که گفتم یک ماه پیش [دوستان این تاپیک برای یک ماه پیش بود .]
    مچکر از یاد اوری اتون
    منظورتونو گرفتم
    امضای ایشان

56. بالا | پست 38

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20096
    تشکـر
    345
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط ghazal1 نمایش پست ها
    سلام
    ببخشید این سوال رو میپرسگم چون پرسیدنش هم سخته ..ولی ایا شما مطمینید که این برخوردشون اولین بار بود اتفاق میفتاد؟اخه تصورش سخته که در فاصله خوابیدن شما روی مبل رابطه خواهر زن و دامادی یهو به اونجا کشیده بشه ..ینی در این فاصله کوتاه !!!

زن و دامادی ؟
    نمیدونم

57. بالا | پست 39

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7249
    تشکـر
    163
    تشکر شده 1,316 بار در 478 پست
    میزان امتیاز
    10

58. بالا | پست 40

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7249
    تشکـر
    163
    تشکر شده 1,316 بار در 478 پست
    میزان امتیاز
    10

59. کاربران زیر از ابوغفار بابت این پست مفید تشکر کرده اند

60. بالا | پست 41

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41773
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط مریم700 نمایش پست ها
    سلام رفتار خواهرتون با شوهرتون واقعا بی شرمانس اما شما که قبلا متوجه این رفتارها شده بودید چرا زودتر با خواهرتون یا همسرتون برخورد نکردید اگر شاید زودتر برخورد میکردید کار به اینجا نمی رسید البته من خودم این مشکلو توی خانوادم به نحو دیگه ای میبینم یکی از اقوام دورمون که خواهر بزرگش مجرده وخواهر کوچکتر متاهل از خواهر بزرگتر رفتارهای ناخواسته میبینیم وهربار بهش تذکر میدیم میگه من مثله خواهر بزرگش میمونم اما دقیقا جور ی رفتار میکنه که مردی بهتر از اون وجود نداره ودر حد پرستیدن ازش حرف میزنه فقط خواستم بگم شاید اگر خانم این آقا زودتر به فکر نیفته شاید مشکل شما براشون ب وجود بیاد البته کاش فقط این خیال فرضی من باشه کاش شما هم زودتر ب فکر می افتادید لطفا دقیق موضوع را بررسی کنید و حتما از مشاور کمک بگیرید
    وای چقدر با خوندن این مطالب حالم بد شد چون دقیقا منم همچین مشکلی برام پیش اومد
    ویرایش توسط Vsl : 09-08-2019 در ساعت 03:59 AM

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد